Stresi x Finem x Solo - Per Veti (Official Video 4K)

Produced by: Arlenn Music
Beat: Neggo
Lyrics: Stresi, Finem, Solo
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/per-veti-feat-finem-solo-single/1540360020?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/287dXGkp39CqluiUxlsHO1
acromaxmedia.lnk.to/PerVeti

Σχόλια

 1. Era Bendaj

  Era BendajΠριν 9 ώρες

  minuti 1:30 super

 2. Video 59 sekonta 2 minutes Full time

  Video 59 sekonta 2 minutes Full timeΠριν 13 ώρες

  Stresi x Finem x solo 12.000.000 milion 😍😍😍😍👑👑💰💰📹

 3. Renis Keci

  Renis KeciΠριν ημέρα

  12m 99k 220k king❤❤🔥🔥

 4. Rimi Budani

  Rimi BudaniΠριν ημέρα

  Mua me pelqen

 5. armando armando

  armando armandoΠριν 2 ημέρες

  Stresi e ka djeg

 6. Menar Dedushi

  Menar DedushiΠριν 3 ημέρες

  shum me pelqeu kjo kenge

 7. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ Λευκες

  ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΛευκεςΠριν 3 ημέρες

  Kus edgun 2021 te bej laik❤️un po ❤️🌹👍

 8. etleva kola

  etleva kolaΠριν 4 ημέρες

  Ome zemra sa bukur e ka ba solo 😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎!

 9. Kingu97 Ale

  Kingu97 AleΠριν 4 ημέρες

  🍾🥂

 10. Free fire Gaming

  Free fire GamingΠριν 4 ημέρες

  Finem dhe solo e kan djeg fare like ata qe e degjojn kete kenge ne vitin 2021

 11. Kingu97 Ale

  Kingu97 AleΠριν 4 ημέρες

  Solo e ka myt ket solo kendo vet nuk ja vlen me te tjere...

 12. Sabri Shtrezi

  Sabri ShtreziΠριν 6 ημέρες

  sa te bukur e kini bo

 13. Nori Murati

  Nori MuratiΠριν 7 ημέρες

  Bravooo!👏👍👍👏👏👏

 14. Nikos Rucaj

  Nikos RucajΠριν 7 ημέρες

  Fggvmvvbkfvnvvkcj

 15. Nikos Rucaj

  Nikos RucajΠριν 7 ημέρες

  Kmmhk

 16. Nikos Rucaj

  Nikos RucajΠριν 7 ημέρες

  E

 17. Nikos Rucaj

  Nikos RucajΠριν 7 ημέρες

  Dw

 18. 7w KLAJDI

  7w KLAJDIΠριν 7 ημέρες

  O STRES ISHE MA MIR PARA SE ME BO KET BASHKPUNIMIN PO VK PRP JE MA I MADHI NVEN ✌️

 19. Kadri Karameta

  Kadri KarametaΠριν 7 ημέρες

  Finem yll

 20. Ansi Karamuca

  Ansi KaramucaΠριν 8 ημέρες

  K.P.T FIREVER

 21. or10ik ff acarusi

  or10ik ff acarusiΠριν 9 ημέρες

  Kush a shqiptar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 22. Luti Guri

  Luti GuriΠριν 9 ημέρες

  Super

 23. Xhoana Rreshka

  Xhoana RreshkaΠριν 10 ημέρες

  SOLOJ ESHTE ME I BUKUR

 24. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν 11 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 25. GOTV

  GOTVΠριν 12 ημέρες

  K.P.T2 IS COMING🚨

 26. solo bester

  solo besterΠριν 12 ημέρες

  ktu bejn like ate qe pelqejn pjesen e solos

 27. Dajc Lezhe

  Dajc LezheΠριν 16 ημέρες

  rama ik

 28. Pjeter Ndoj

  Pjeter NdojΠριν 17 ημέρες

  Plese 1 like kush mendon se solo asht reperi me i mire dhe do te jete.🥰😍🌟👈👈👈🖕🖕

 29. Pjeter Ndoj

  Pjeter NdojΠριν 17 ημέρες

  Sole je 1❤❤😊😊😊🌟🌟🌟🌟😍😍

 30. Pjeter Ndoj

  Pjeter NdojΠριν 17 ημέρες

  BRAVO👏.KENGE SHUME E BUKUR.FINEM STRESI DHE SOLO❤❤❤JENI 3 YJE NE MBAR SHQIPERIN.KUSH MENDON SI UNE TE SHKRUAJE TANI.BRAVO KLIPI ME I BUKUR NE GJITHE UNIVERSIN PER MUA DHE MENDOJ DHE PER JU.TRESHJA E REPERAVE ME TE MIRE❤❤🥰🥰❤🥰🥰❤🥰🌟🌟🌟🌟🤗🤗🤗😍😍😊😊🌹💗💗💗

 31. Leandra Isufi

  Leandra IsufiΠριν 18 ημέρες

  solo dhe finem e kan bere kengen me mire!!!:D

 32. Ajla Dervishi

  Ajla DervishiΠριν 18 ημέρες

  Sukses talent o finem jam fanse e cmendur e jotja

 33. Marina Gjishti

  Marina GjishtiΠριν 18 ημέρες

  Jam goc dhe me pelqen solo

 34. Migel Bardhi

  Migel BardhiΠριν 18 ημέρες

  Solo e ka djeg atmosferem

 35. BOSÎÍ Lukaaa

  BOSÎÍ LukaaaΠριν 18 ημέρες

  2021

 36. Armando Albania

  Armando AlbaniaΠριν 19 ημέρες

  12.M.🔥🔥🔥

 37. David

  DavidΠριν 19 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 38. Klodiana Mane

  Klodiana ManeΠριν 19 ημέρες

  Super kenge per zotin 🥰🥰🥰😘😘🤩🤩😍

 39. Rose

  RoseΠριν 19 ημέρες

  Poo

 40. Hasan Sejdiu

  Hasan SejdiuΠριν 20 ημέρες

  cz sns sodnskdndod mzça.zvz s s

 41. Blendi Nurka

  Blendi NurkaΠριν 21 ημέρα

  solo e ka djeeeggg flaaakk fare..pjesa ma super

 42. GRACIANI MATTIA

  GRACIANI MATTIAΠριν 21 ημέρα

  Hit🔫🔫🔫☻

 43. Thenie per jeten

  Thenie per jetenΠριν 22 ημέρες

  Finemi👑👑👑👑

 44. Thenie per jeten

  Thenie per jetenΠριν 22 ημέρες

  Super bashkpunim Finem 👍👍👍👍👍

 45. Petrit Mehmeti

  Petrit MehmetiΠριν 22 ημέρες

  Roli I Solos me I miri nga te ter

 46. Thenie per jeten

  Thenie per jetenΠριν 22 ημέρες

  Roli i Finemit se ai eshte nr 1 e ka nisur karrieren me pare se Solo

 47. GOTV

  GOTVΠριν 24 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 48. stacy del rose

  stacy del roseΠριν 25 ημέρες

  EH LUJE LUJE LUJE LUJE ME NJIMISHE PER TY E KOM DIT E FUT SHEJTANIN N SHISHE AH QIJA NONEN KSAJ DASHNIJE PIJE PIJE PREJ MERZIJE

 49. Madela Idrizaj

  Madela IdrizajΠριν 25 ημέρες

  me shume me ka pelquer refreni i solos

 50. Albesa Ballabani

  Albesa BallabaniΠριν 25 ημέρες

  Ok

 51. MUSTAFA SHKEMBASI

  MUSTAFA SHKEMBASIΠριν 27 ημέρες

  🤩🤩😍😍😍😘

 52. FF_DANGER

  FF_DANGERΠριν 28 ημέρες

  Solo🔥

 53. Toni Lapi

  Toni LapiΠριν 29 ημέρες

  Stresi i pavdekshem je mor vlla jam fansi yt i cmendur

 54. Gerald Dikallari

  Gerald DikallariΠριν 29 ημέρες

  E luje luje ,luje me njemishe

 55. Amarildo Sufaj

  Amarildo SufajΠριν μήνα

  Super keng e keni ba

 56. Pietro Ferrari

  Pietro FerrariΠριν μήνα

  🤯🤯🔥

 57. ilirjan kolgjini

  ilirjan kolgjiniΠριν μήνα

  BADBOY4LIFE

 58. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  ❤️

 59. junilda beqiraj

  junilda beqirajΠριν μήνα

  DDDD

 60. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Konto is hacked ,😘😘

 61. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Unfaire

 62. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Wach me 😂😘😂

 63. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Vi ses kan Albansk om et halvt år 😉

 64. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hjææælp mig ,😂 giv mig et halvt år så kan jeg dit sprog flydende tak!! Ja syg som ind i helvede,😂😂

 65. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  ,🤷

 66. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hvorfor?!?

 67. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Uretfærdigt 🥺

 68. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  FTW fuck the world and All others

 69. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hack the konto stil in love ,😘

 70. alexandros kodelai

  alexandros kodelaiΠριν μήνα

  kush e degjon akoma ket super hit👌

 71. Shpresim Emruli

  Shpresim EmruliΠριν μήνα

  Je ma I miri

 72. Adivie Kadiu

  Adivie KadiuΠριν μήνα

  Hahahahahaha

 73. vala .m

  vala .mΠριν μήνα

  Oo far zani te mir e ka solo❤ finemi po edhe tu stresi e ki te mir 🤣🤣

 74. ema elena

  ema elenaΠριν μήνα

  THE BIG SINGER🖤🌏

 75. Blerta Hyka

  Blerta HykaΠριν μήνα

  Finem te ruajt zoti 💋💋💋💋😘😘😘🎀🤩🤩🤩🤩🤩🤩💓💓💓💕👑💝💝💝🌸🌸

 76. MaNi _LyriXcs

  MaNi _LyriXcsΠριν μήνα

  sot finem stresi nuk flasin omg 12mil wiws

 77. SallySali

  SallySaliΠριν μήνα

  1:25 yaaaaaah cette partie elle est juste..❤️🧸

 78. Zini Gjata

  Zini GjataΠριν μήνα

  SOLOJA ME PELQEN ME SHUME....

 79. FF DR4GON

  FF DR4GONΠριν μήνα

  Stresi si perher ma i miri shpresoj qe te hesh me i miri i shqipris🇦🇱

 80. Bero King

  Bero KingΠριν μήνα

  Zjarrrrrrr xjarrrrrrrrrrrrrrrrrr💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 81. Fabio Hellbainz

  Fabio HellbainzΠριν μήνα

  Lot fare qia ropz

 82. Leo Mustafaj4n Şl8

  Leo Mustafaj4n Şl8Πριν μήνα

  Qija nonen ksaj dashnie

 83. ariana dedej

  ariana dedejΠριν μήνα

  Super

 84. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  For en gangs skyld ved jeg ikke hvad jeg skal sige?! 🤷

 85. Sejrije Gjoni

  Sejrije GjoniΠριν μήνα

  😘

 86. Ermira Morinë

  Ermira MorinëΠριν μήνα

  Solo1finem2stresi3

 87. Megi Mata

  Megi MataΠριν μήνα

  😎😎😎😎😎❤🇽🇰🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

 88. Eva Eva

  Eva EvaΠριν μήνα

  Finem💥💥

 89. No Person

  No PersonΠριν μήνα

  Super e ke ba o finem

 90. Sakip Haraciu

  Sakip HaraciuΠριν μήνα

  super

 91. Gjeku Gjeku

  Gjeku GjekuΠριν μήνα

  👏👏👏👏💖💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 92. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hvis man vil ha noget skal man ta det!!

 93. Art Berisha

  Art BerishaΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑

 94. Art Berisha

  Art BerishaΠριν μήνα

  👏👏👏👏

 95. Art Berisha

  Art BerishaΠριν μήνα

  🔥🔥🔥🔥

 96. Art Berisha

  Art BerishaΠριν μήνα

  🔥🔥🔥

 97. krisald bobo

  krisald boboΠριν μήνα

  SOLO e paska Djekk🧨👏🏻

 98. fëllëza muhametaj

  fëllëza muhametajΠριν μήνα

  😇😇

 99. 46FF AMELJO

  46FF AMELJOΠριν μήνα

  Bublic stresi finem solo😍😍

 100. Sevdie Koloshi

  Sevdie KoloshiΠριν μήνα

  0

 101. enki Habazaj

  enki HabazajΠριν μήνα

  Solo finem forever 😘😍

 102. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Det er sygt det der fuck så fræk kan man ikke være jeg magter ikke mere 🤷😂

 103. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Du stresser mig

 104. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hold kæft stresi 😂 Du er så fræk 🤦🤦