Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Σχόλια

 1. Anila Muço

  Anila MuçoΠριν 40 λεπτά

  Cfare rrote me formulen kur une Kam ikur ne emigrim? E kujt I plasi mos ofendo as per te ruajtur pulat nuk e marre e jo te gjeje vajze per nje relazion. Nje arrogant idiot

 2. Besarta Behluli

  Besarta BehluliΠριν 3 ώρες

  1.Melisa +Ana+Sindi==Gjavgaricat met kcija qe ka Shqiptaria...

 3. Leonard Sinani

  Leonard SinaniΠριν 7 ώρες

  Mjafton Arjani hiqni ato 2 tjerët atë bubi kaçurrelen

 4. alliu Alliu

  alliu AlliuΠριν 10 ώρες

  Ah moj melisa je bo si jevg

 5. Urim Azemi

  Urim AzemiΠριν 10 ώρες

  Nga vin këto vajza? Nga familje "berllog"?

 6. Maksim Sholla

  Maksim ShollaΠριν 11 ώρες

  Po po!

 7. Mehmet Osmanaj

  Mehmet OsmanajΠριν 13 ώρες

  Oh o mevlan Oooo Melisa dhe Sindi

 8. Alma

  AlmaΠριν ημέρα

  Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi

 9. Klaudeta Hakani

  Klaudeta HakaniΠριν ημέρα

  Io faccio tifo sempre per Melisa

 10. marsela koci

  marsela kociΠριν ημέρα

  Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..

 11. Eli Im

  Eli ImΠριν ημέρα

  Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte

 12. Eli Im

  Eli ImΠριν ημέρα

  Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare

 13. Eli Im

  Eli ImΠριν ημέρα

  Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja

 14. Eli Im

  Eli ImΠριν ημέρα

  Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin

 15. Rock girl

  Rock girlΠριν ημέρα

  Love this show, wake up early just to watch it ??

 16. Erion dodaj 1989

  Erion dodaj 1989Πριν ημέρα

  O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋

 17. Rock girl

  Rock girlΠριν ημέρα

  Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

 18. Bora Beqiri

  Bora BeqiriΠριν 2 ημέρες

  Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️

 19. Ylli Kumaraku

  Ylli KumarakuΠριν 2 ημέρες

  Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰

 20. Shkodra Albania

  Shkodra AlbaniaΠριν 2 ημέρες

  Ku është edukacioni këtu.

 21. Zaim Zaimaj

  Zaim ZaimajΠριν 2 ημέρες

  Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.

 22. Daniel Dollia

  Daniel DolliaΠριν 2 ημέρες

  Eneida danjeli perputhen

 23. Cuci Feriti

  Cuci FeritiΠριν 2 ημέρες

  1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3

 24. Cuci Feriti

  Cuci FeritiΠριν 2 ημέρες

  Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?

 25. Aaa Llld

  Aaa LlldΠριν 2 ημέρες

  Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.

 26. Qani Aliji

  Qani AlijiΠριν 2 ημέρες

  Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃

 27. Blerim Zendeli

  Blerim ZendeliΠριν 2 ημέρες

  O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.

 28. Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees

  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesΠριν 2 ημέρες

  O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee

 29. Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees

  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesΠριν 2 ημέρες

  Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮

 30. Shpetim elshani

  Shpetim elshaniΠριν 2 ημέρες

  Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer

 31. jos bosman

  jos bosmanΠριν 2 ημέρες

  Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

 32. jos bosman

  jos bosmanΠριν 2 ημέρες

  A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin

 33. Halit Qejvani

  Halit QejvaniΠριν 2 ημέρες

  Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa

 34. Jorida Shabanaj

  Jorida ShabanajΠριν 3 ημέρες

  Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉

 35. Mevlan Shaba

  Mevlan ShabaΠριν 3 ημέρες

  Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍

 36. Njoni Si Asnjoni

  Njoni Si AsnjoniΠριν 3 ημέρες

  Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.

 37. Njoni Si Asnjoni

  Njoni Si AsnjoniΠριν 3 ημέρες

  i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush

 38. vana tsouentari

  vana tsouentariΠριν 3 ημέρες

  Bravo shumë këngë e bukur

 39. Mimoza Berisha

  Mimoza BerishaΠριν 3 ημέρες

  Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄

 40. Irfan Osmani

  Irfan OsmaniΠριν 3 ημέρες

  Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂

 41. Adela F

  Adela FΠριν 3 ημέρες

  "seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani

 42. V

  VΠριν 3 ημέρες

  Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin

 43. Enver Dauti

  Enver DautiΠριν 3 ημέρες

  Rrasjav

 44. Jorida Shabanaj

  Jorida ShabanajΠριν 3 ημέρες

  Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...

 45. F. Bresa

  F. BresaΠριν 3 ημέρες

  Perseri ju ikni se lat name

 46. Majid Madoun

  Majid MadounΠριν 3 ημέρες

  Llldkkdllgkldĺll

 47. Kaltrina Krasniqi

  Kaltrina KrasniqiΠριν 3 ημέρες

  Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf

 48. e hoxxa

  e hoxxaΠριν 3 ημέρες

  Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?

 49. Savjola Kadiu

  Savjola KadiuΠριν 3 ημέρες

  Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit

 50. Savjola Kadiu

  Savjola KadiuΠριν 3 ημέρες

  Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂

 51. Unknown account

  Unknown accountΠριν 3 ημέρες

  E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre

 52. FARMACI NEO

  FARMACI NEOΠριν 3 ημέρες

  Ana duhet te hiqet

 53. eioshen boboi

  eioshen boboiΠριν 3 ημέρες

  Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂

 54. Zaimir Musaku Zaimir Musaku

  Zaimir Musaku Zaimir MusakuΠριν 3 ημέρες

  Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi

 55. Dona Prenga

  Dona PrengaΠριν 3 ημέρες

  Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎

 56. Fabiola

  FabiolaΠριν 3 ημέρες

  ana 2..........vdekshhh

 57. Fabiola

  FabiolaΠριν 3 ημέρες

  @eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗

 58. eioshen boboi

  eioshen boboiΠριν 3 ημέρες

  po ju nuk kuptoni gje

 59. xhevxhet durmishi

  xhevxhet durmishiΠριν 3 ημέρες

  sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut

 60. Sejdi Bejtullahi

  Sejdi BejtullahiΠριν 3 ημέρες

  Anna 1

 61. Ilda Kodra

  Ilda KodraΠριν 3 ημέρες

  Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!

 62. Arburim Musliu

  Arburim MusliuΠριν 3 ημέρες

  Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini

 63. Duffy 7

  Duffy 7Πριν 3 ημέρες

  Ana po nxiton teper moj vajz

 64. Gjani Bushati

  Gjani BushatiΠριν 3 ημέρες

  Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna

 65. Arburim Musliu

  Arburim MusliuΠριν 3 ημέρες

  Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare

 66. Arburim Musliu

  Arburim MusliuΠριν 3 ημέρες

  Melisa qafen si mashkull e ka

 67. melisa abdullai

  melisa abdullaiΠριν 3 ημέρες

  Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj

 68. Lued Bani

  Lued BaniΠριν 3 ημέρες

  U shashtis Murati shkret

 69. beni biba

  beni bibaΠριν 3 ημέρες

  gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa

 70. Sadik Laha

  Sadik LahaΠριν 3 ημέρες

  Brava

 71. Ap Alpha

  Ap AlphaΠριν 3 ημέρες

  po ju nuk kuptoni gje

 72. Ap Alpha

  Ap AlphaΠριν 3 ημέρες

  po ju nuk kuptoni gje

 73. Ap Alpha

  Ap AlphaΠριν 3 ημέρες

  ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

 74. Ap Alpha

  Ap AlphaΠριν 3 ημέρες

  ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

 75. Ap Alpha

  Ap AlphaΠριν 3 ημέρες

  ska faji fatjom ni ne ket rast

 76. Jonida Balla

  Jonida BallaΠριν 3 ημέρες

  jfjth htyt htyt htyt ❤️💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌💄💄💄💄💄💄💄💄💋💋💋💋💋💋💋💋😂😂🥰🥰💕💙💙💙💓💓🌲🤣🤣🦩💐💐♥️😍😍😍👑🩰🩰🦩💪🖤😘😘😎😎🚘🚘💝💝🚘🚘💝💝😎😎👑👑👑👑👑👑👑👑😎😎😎😎😎😎😎😎🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘💝💝💝💝💝💝💝💝👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💄💋😂😂🥰🥰💕💕💙💓💓🌲🤣🤣🦩🦩💐💐♥️♥️♥️😍😍👑😘🩰🥂💪💪💪💪😘😘😎🚘🩰🥂🥂💪😘😘😎😎🤣🤣🦩💐♥️😍👑👑👑😂😂🥰🥰🥰💕💙💙💓💓🌲🌲🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💋💋🖤🖤💝💝👌👌👌🙏🙏👌👌👌👌👌

 77. Enkeleta Beqiraj

  Enkeleta BeqirajΠριν 3 ημέρες

  Merre ate fatjonin e qelbur se te dyt njesoj jeni moj ana edhe krrisni byth nga programi. Rop te shpif te dyt. Ti ana po loz loj po hell balte mbi Melisen per te marr pak vemendje moj legene femer se sta var njeri ty jooooo 😏

 78. Arburim Musliu

  Arburim MusliuΠριν 3 ημέρες

  Melisa esht ka lun k...... me gjith qunat por jam krenar per vllaqkon qe ka zbuluar melisen se qar rrace e bordelit stil mashtruse. Te lumt Fatjon koqari respekt vllaqko

 79. Enkeleta Beqiraj

  Enkeleta BeqirajΠριν 3 ημέρες

  Ti vet je fallco moj ana qelbesira

 80. Enkeleta Beqiraj

  Enkeleta BeqirajΠριν 3 ημέρες

  Ana kush leshin je ti qe kerkon qe njerzit te sillen siç do ti edhe si te pelqen ty moj rop i shpif moj njeri fallco. Per Zotin ti vet je shume femer fallco moj ana e nga ana tjeter i akuzon gocat e tjera qe jan fallco. Ik moj legene femer se ma shpife fare moj ana legene.

 81. Davi Hoxha

  Davi HoxhaΠριν 3 ημέρες

  Ana kerkon vemendjen e fatjonit nepermjet melises. Ajo eshte e vetmja qe shtiret aty brenda

 82. Davi Hoxha

  Davi HoxhaΠριν 3 ημέρες

  Ana esht shume e pasigurt ne vetvete dhe mundohet te fajsoj te tjeret nderkoh qe ato nuk kan faj

 83. Arburim Musliu

  Arburim MusliuΠριν 3 ημέρες

  Oj kaqurrele oj lop mbille gojen

 84. Davi Hoxha

  Davi HoxhaΠριν 3 ημέρες

  Ana ka shume zili melisen dhe do kapet tek gjeja me e vogel per ta ofenduar ose per ti ven dicka ne dukje

 85. Marco Sole

  Marco SoleΠριν 4 ημέρες

  Melisa dubsi dubsi me andin😂

 86. Klaudio Lila

  Klaudio LilaΠριν 4 ημέρες

  Hik me gjith kto opinjonist koti i kam inot vk

 87. Joel Bk236

  Joel Bk236Πριν 4 ημέρες

  Me vjen keq per gocat qe jane ne emision dhe kane te bejne me mevlanin i cili esht shum ofendues sidomos me shprehjen "qetesohuni o karamele" kur Ana , Melisa dhe Sindi po bertisnin ne studio . Ajo shprehje ka nje kuptim shum ofendues duke marr parasysh qe kur i drehtohet nje femre ka per kuptim vetem tre germat e para te fjales karamele dhe fjalen femer pra shkurt muhabeti qetsohu o k**e femer kete kuptim ka kjo shprehje ne shoqeri . Kshu qe Mevlani është shum ofendues dhe arrogant .

 88. Redjona Sejko

  Redjona SejkoΠριν 4 ημέρες

  Domethen keto kerkojn burra .. Po vdiq Shqiperia per meshkuj .. uhhh hapu dhe.. ke t zgjedhi keto Aman Jan ber lara lara nga surrati.. tjetra nxjer shalen tjera gjoksi😳.. Kush e di se cju duket vetja ketyre qe mbajnë 1 byth vend aty .. Rinia Shqiptare🤷🏻‍♀️

 89. Artan 05

  Artan 05Πριν 4 ημέρες

  Ana 100% me fallco atje

 90. Elli Millo

  Elli MilloΠριν 4 ημέρες

  tt55

 91. Elli Millo

  Elli MilloΠριν 4 ημέρες

  t5

 92. Rei Bosi

  Rei BosiΠριν 4 ημέρες

  Me duket se te gjethe ju keni qene grup para se te fillonte programi dhe gjithcka shete nje telenovele per 80 vite me vaone

 93. Roza Shermadhi

  Roza ShermadhiΠριν 4 ημέρες

  E vetmja gje qe po me vjen keq ketu jan djemt se po degjojne vetem vajzat te bertasin, nuk durohen aman, sidomos sindi ma ka heq trurin.

 94. Esja Dano

  Esja DanoΠριν 4 ημέρες

  Aman kto buzet a Anes 🤦🏼‍♀️

 95. Muhamed Mustafa

  Muhamed MustafaΠριν 4 ημέρες

  sedi qish mendon kjo Ana se vec vet po din krejt te tjeret nuk din ma fallco se ana nuk ka aty sa eshof une

 96. London Boy

  London BoyΠριν 4 ημέρες

  Mashtruse kta nihen shume mire shife pak ne insta ca videosh bashk bajn kta

 97. VaLi77 Hoxha

  VaLi77 HoxhaΠριν 4 ημέρες

  🥲🥲🥲

 98. Valbona Gjokeja

  Valbona GjokejaΠριν 4 ημέρες

  Ana shum llapazane pppuuuuu😂😂😂

 99. Denis Elezi

  Denis EleziΠριν 4 ημέρες

  Mir andi qe ishte pa qef po Emini nga u zhduk??

 100. Aria Xhemo

  Aria XhemoΠριν 4 ημέρες

  Po cfare duhet te beje Fatjoni,ti Bora je me arrogantja ketu.

 101. Labinot Berbatovci

  Labinot BerbatovciΠριν 4 ημέρες

  Ajo fatma edhe aj Murmurim a hamom qysh e pat emrin kta i paska fshir kokerrat nuk e di i ftojn kai lloj komentatoresh analfabet

 102. Visit Albania

  Visit AlbaniaΠριν 4 ημέρες

  Ana 💗💗

 103. Visit Albania

  Visit AlbaniaΠριν 4 ημέρες

  Ana 💗💗

 104. Visit Albania

  Visit AlbaniaΠριν 4 ημέρες

  Ana 💗💗

 105. Visit Albania

  Visit AlbaniaΠριν 4 ημέρες

  Melisa 👎👎