Binjaket - Don Xhoni | Episodi 10 - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #DonXhoni
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grlifes.info

Σχόλια

 1. Servis Kamza

  Servis KamzaΠριν 2 ώρες

  A tthrras don?pa problem fare fon xhon xhamadon kal i terbum😍🤣🤣🤣🤣lottt

 2. Don

  DonΠριν ημέρα

  1:01:58

 3. Olivia Kerrnaja

  Olivia KerrnajaΠριν 4 ημέρες

  Kur do dalin puntatat tjera

 4. Merita Beqiri

  Merita BeqiriΠριν 7 ημέρες

  Bravooooo👌👌

 5. Linda Kamberi

  Linda KamberiΠριν 8 ημέρες

  Doni ❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️❤️😍😍❤️❤️😍❤️😍😍❤️😍❤️❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍😍❤️😍❤️

 6. Sherifi Gojarta

  Sherifi GojartaΠριν 9 ημέρες

  Don Xhon You are my Loveeeee

 7. Kristina Xhaferrllari

  Kristina XhaferrllariΠριν 9 ημέρες

  Capo Plazza nuk esht napoletan por sicilian 😅

 8. Perplasim Ropqira

  Perplasim RopqiraΠριν 11 ημέρες

  Genard je shum njeri i zgjuar 👍👍

 9. Ellda Shahmani

  Ellda ShahmaniΠριν 13 ημέρες

  thirreni taynen bree please

 10. Sabi Duraku

  Sabi DurakuΠριν 17 ημέρες

  Super je

 11. Sabi Duraku

  Sabi DurakuΠριν 17 ημέρες

  Don xhon je reperi ma I mir, domethan se sje medejmadh

 12. Rejhana Fetai

  Rejhana FetaiΠριν 17 ημέρες

  Zoti të ruaj dhe ty 💝💗🥰😍🌏💫💋❣🤲

 13. Ani Show

  Ani ShowΠριν 4 ημέρες

  rebeka

 14. Ani Show

  Ani ShowΠριν 4 ημέρες

  rebeka

 15. Anila Vrenezi

  Anila VreneziΠριν 19 ημέρες

  Don xhoni me loqkë ne zemer të dua shum me zemer dashuri

 16. Migena Bleta

  Migena BletaΠριν 19 ημέρες

  Eshte e vertet

 17. Migena Bleta

  Migena BletaΠριν 19 ημέρες

  O noooob ty te nguli thiken dhe finemi

 18. Βασιλης κοκυρα

  Βασιλης κοκυραΠριν 20 ημέρες

  Vlonjatet thojn vlla ore vlla, kurse don xhoni bro e bro .hahahahaha fol shqip se shte gjuha me e bukur ne bot!

 19. Enton Entonisilvi

  Enton EntonisilviΠριν 21 ημέρα

  e bravo genard na i respektove vl;ren me gjera tmira gjera te bukra

 20. Arron Pitman

  Arron PitmanΠριν 21 ημέρα

  Who’s English and still watching just for don xhon ?

 21. NESSA

  NESSAΠριν 19 ημέρες

  me and my two best friends loooooool ahajajajajaajajajajajja

 22. Margen Skenderaj

  Margen SkenderajΠριν 22 ημέρες

  Po kta labet kan kopju davit leterman show

 23. Lina Lana

  Lina LanaΠριν 23 ημέρες

  Nuk qesha fare..

 24. Skenderbeg Rocky

  Skenderbeg RockyΠριν 25 ημέρες

  Don xhoni ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 25. Skenderbeg Rocky

  Skenderbeg RockyΠριν 25 ημέρες

  Per repera

 26. Sali Joni

  Sali JoniΠριν 25 ημέρες

  Do ta grisja fare vlla😂😂😂😂😂

 27. Endrit Ndreshaj

  Endrit NdreshajΠριν 26 ημέρες

  Te qifshin ropt tropojanet

 28. Caka Mirjete

  Caka MirjeteΠριν 26 ημέρες

  Uroj te rrish keshtu i thjesh gjithmon je super yll 💫👍🙏 Don Xhon❤

 29. Kok Derri

  Kok DerriΠριν 26 ημέρες

  Ky donaldi tamam si gomar qe nk hyn ne pun per asgje

 30. Leo Hak

  Leo HakΠριν 26 ημέρες

  Interessant qysh shiptart e deprojn senet kshyre veq sa her reklam e kan fut ne Video palidhje

 31. Silvana Saliaj

  Silvana SaliajΠριν 26 ημέρες

  Super t3

 32. Nela lina M

  Nela lina MΠριν 27 ημέρες

  Kenktari shum i mir🤗

 33. Kipa Duraku

  Kipa DurakuΠριν 27 ημέρες

  Ka thy rekord te shikueshmerish Don xhoni Bigg upp per Donin

 34. Dona Mitro

  Dona MitroΠριν 28 ημέρες

  Kur ne jet nuk e besoj se Don Xhoni ja studiu hahaha ka doktoru. Po ky nuk eshte i aft per as nje pergjigjje

 35. Dona Mitro

  Dona MitroΠριν 28 ημέρες

  Perkthimi prej shqipes ne shqip 🙈 shqipja shqipen se kupton duhet anglisht me ja perkthy 🙈🙈

 36. Florenco Martini

  Florenco MartiniΠριν μήνα

  Jeni te dy njisha .na knaqet me rrespekt nga UK

 37. Bum bum Qukulldum

  Bum bum QukulldumΠριν μήνα

  1:08:57 🙈

 38. bella bella

  bella bellaΠριν μήνα

  Mos vini kaq duartrokitje ne cdo fjale

 39. Maria Smith

  Maria SmithΠριν μήνα

  A pe din a pe din a pe din a pe din a pe din a pe din pffffff Don 🐄🤮👎👎👎👎🙈

 40. Ramadan Dani

  Ramadan DaniΠριν μήνα

  A

 41. Ramadan Dani

  Ramadan DaniΠριν μήνα

  Ne telizor

 42. Ramadan Dani

  Ramadan DaniΠριν μήνα

  Ku lun

 43. Bledi Gurguri

  Bledi GurguriΠριν μήνα

  A po kupton......po kupton kupton

 44. Gr1VU02 Kosovo

  Gr1VU02 KosovoΠριν μήνα

  1:22:22 ani profesoresh ti e din se ja bajna na diqysh 😂😂😂😂😂😂😂😂 qfar Kingu

 45. Kosova is Albania

  Kosova is AlbaniaΠριν μήνα

  Ore kara vllezer , mos e Ftoni me Genardin, skeni tru ta kuptoni njeriun, jeni shum te trash, jeni edhe me injoranter se Mamaqiri, pllitni si gomej. Jeni pa shkolle kara me plot kuptimin e llafit

 46. lyricy lyricy-video

  lyricy lyricy-videoΠριν μήνα

  Don xhoni te dua ❤🥺 zemra ime da deshir te te takoj 🖤🥰🌸 you love so much Don xhoni ❤🌎🧸

 47. Marjo.

  Marjo.Πριν μήνα

  Ncncnc po pse do e ktheni gjithcka n politik, nuk mundohet njeri t beje dicka autentike po mundohen t kafshojn dicka nga politika😔 Shum per t ardh keq

 48. Marjo.

  Marjo.Πριν μήνα

  Plot 30 ads gjate gjith videos, vizion+ paska perdorur gjith adsat e mundshme se qenka "dobet" me buxhetin.

 49. juana sadrija

  juana sadrijaΠριν μήνα

  Oh bre Don Xhon sa i mir je 😍 repon shkelqyeshem

 50. alx mno

  alx mnoΠριν μήνα

  1:16:25 that smileee adorable 😍

 51. G G

  G GΠριν μήνα

  A JE NORMAL BRE....😂

 52. Gesi Geni

  Gesi GeniΠριν μήνα

  Ammmmmmmmmm. Hahahahahhaha të gjithë kursi

 53. SiNdI TuRkU

  SiNdI TuRkUΠριν μήνα

  Më bëni pak subcribe ju lutem🙋🙏🥰😭🗼

 54. SiNdI TuRkU

  SiNdI TuRkUΠριν μήνα

  Don Xhoni 1 ❤️😎🤗

 55. Besk Ferati

  Besk FeratiΠριν μήνα

  E dhive fare muhabetin . Na dole nga old school 2pac dhe mrapa permene capo plaza! Turp tkesh .

 56. Buda Pešt

  Buda PeštΠριν μήνα

  Jav qifsha robt juve dy binjakve

 57. Roshi Roshi

  Roshi RoshiΠριν μήνα

  Pupupup ca lloj humori kto 🙆‍♂️. Ja kuptoj hallin ktit nga Kosova se kto te vejn ne siklet me kte te folmen si kurva dhe me kte humorin qe ste bo me qesh edhe me pas pi hashash.

 58. F V

  F VΠριν μήνα

  Shum emision i bukur ju lumte nuk i mungon asgje te gjitha i ka pra nje emision i qellluar.Bravo qunaa❤💋💋🥰🥰🥰🥰

 59. Birgit Cangonja

  Birgit CangonjaΠριν μήνα

  Me hy Genardi ne përputhen 40+ nuk ka opinionist që e përballon 🤣🤣🤣

 60. SiNdI TuRkU

  SiNdI TuRkUΠριν μήνα

  Më bej pak subcribe 🤗🙏👍

 61. Max Balliu

  Max BalliuΠριν μήνα

  Shume shume nalt do shkosh pa tjeter ,ve bast bravo Don xhoni

 62. ThatGirl

  ThatGirlΠριν μήνα

  Meritat e 660k view eshte e don xhon o ju pordhaca te padurushem.ju qr se sdurohet pordha juj.don xhoni 🔥

 63. Bianka Kananaj

  Bianka KananajΠριν μήνα

  I vetmi djal reper qe eshte i thjeshte , me kembe ne toke dheee beavoooo 👏🏻👏🏻👏🏻

 64. agroni angroni

  agroni angroniΠριν 10 ημέρες

  😡😈😈😅😢😦😣

 65. Ela Ferizaj

  Ela FerizajΠριν μήνα

  Kejt mir veq kur te kesh kesh mir bro

 66. Ejup Neziri

  Ejup NeziriΠριν μήνα

  Binjaket persona negativ

 67. Black Black

  Black BlackΠριν μήνα

  Eh sa i mir ky doni✨🐝

 68. Black Black

  Black BlackΠριν μήνα

  Mos vall ishe ne epoken e akullnajave dhe tani erdhe ne 2021🧐

 69. elona draogobuzhda

  elona draogobuzhdaΠριν μήνα

  Cili osht doni?

 70. Simone Default

  Simone DefaultΠριν μήνα

  Don xhon loqk je

 71. bella hadiddd

  bella hadidddΠριν μήνα

  Jemi krenar me ty Doniii

 72. Jon Tafili

  Jon TafiliΠριν μήνα

  A m'rrufshi Bolet z'buoni njerz ju.

 73. Flori Hoxha

  Flori HoxhaΠριν μήνα

  Tallje raku me bet 500 me don xhonin

 74. Doci Blendi

  Doci BlendiΠριν μήνα

  Don xhoni eshte i vetmi rreper i ri qe merr shum klikime neper intervista kshuqe ne 2025 ka me kap shum shpejt famen e madhe te Noizyt 😉

 75. Besjana Mollaj

  Besjana MollajΠριν μήνα

  Gallat Genardi papafare

 76. Alen Goretic

  Alen GoreticΠριν μήνα

  Ore shkerthaq e shqipris ky eshte nga Drenica nuk eshte shkethaq si ju 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 77. Mike Saraft

  Mike SaraftΠριν μήνα

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 78. Erijonaaa Dervishaj

  Erijonaaa DervishajΠριν μήνα

  vallah er ist einfach der beste 🔥🔥

 79. Lyrics

  LyricsΠριν μήνα

  Ia shtoi Don Xhoni audiencen pak ketij emisioni, se se shikonte njeri, Bravo Don Xhoni 😊

 80. Doci Blendi

  Doci BlendiΠριν μήνα

  Eshte emisioni shum i shikuar ne shqiperi nder vite por nuk e njef ket kanal ti.

 81. Lorian

  LorianΠριν μήνα

  Don Xhoni e nez zjarrin dhe e fik me urin Hahahahahah

 82. ACS TEAM

  ACS TEAMΠριν μήνα

  Muzika hapse e friends

 83. Shkelzen Lleshi

  Shkelzen LleshiΠριν μήνα

  Uh ti qifsha krejt edhe robt more thi mashkell

 84. Blerim Ameti

  Blerim AmetiΠριν μήνα

  Kto a bojn emision a muhabet qajtoresh

 85. Uri Osmani

  Uri OsmaniΠριν μήνα

  Shum mir

 86. Eagel Eye

  Eagel EyeΠριν μήνα

  He is just another fucking duchbag

 87. Tejlor Gjana

  Tejlor GjanaΠριν μήνα

  Shum emision i bukur

 88. justcoments justcoments

  justcoments justcomentsΠριν μήνα

  Morri vesh se asht ba trendi ne tiktok muzika e tij, kishte hap tiktok me marr lekt 😂

 89. ALBI LYRICS

  ALBI LYRICSΠριν μήνα

  Fiks ahhahahah

 90. La Bi

  La BiΠριν μήνα

  💪🏻💪🏻

 91. TimeforLon

  TimeforLonΠριν μήνα

  🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥🙏

 92. {KLAUDIA }

  {KLAUDIA }Πριν μήνα

  Kur mer vesh q reperi shqiptar q t pelqen m shum pelqen reperin e huaj q t pelqen m shum ësht nj arsye m shum q t presesh nj bashkpunim prej tyre

 93. Erald Toskaj

  Erald ToskajΠριν μήνα

  u kenaq me saren don xhoni😂💓

 94. eva en

  eva enΠριν μήνα

  Sa i mire qe eshte🥰

 95. FRE3-_ -F1RE

  FRE3-_ -F1REΠριν μήνα

  Haha

 96. albania kids tv

  albania kids tvΠριν μήνα

  🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙📞📞📞📞📞📞📞📞🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁📱📱📱📱🥁🥁🥁🥁🥁🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📽📽📽🧮🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥📽📽📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🖱🖱🖱🖱🖱🖱🖱🖱⌨⌨⌨⌨⌨⌨⌨📟📟📟📟⌨⌨⌨📟📟📟📟📟📟📟⌨⌨⌨🎞🎞🎞🖲🖲📸🖲🎞📼🧮📲🎤💻🎛🔌🎛📲📲🎻☎️🎻🎧🎼🔔🎷🔔🔔🎸🎸🎤📲🎻📲🎛📲🎤📲🔋💻📲🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨

 97. Eni Eni

  Eni EniΠριν μήνα

  A e ka vlla ate gjoni black se kshu tha 🙏pleas kush e di

 98. Sahit Terakaj

  Sahit TerakajΠριν μήνα

  Jo nuk jon vllezer po thjesht qe jon shok te mgusht e quan vlla

 99. Armela Filaj

  Armela FilajΠριν μήνα

  1:09:34 ❤❤❤❤

 100. Eni Eni

  Eni EniΠριν μήνα

  Don xhoniiiii❤❤❤❤

 101. Krenare Murtezaj

  Krenare MurtezajΠριν μήνα

  A po kupton 😂😂

 102. El gringo Dupi

  El gringo DupiΠριν μήνα

  pa lidhje mmmmm bjere bora zemanin ti hudh i cik kokaine ke pidhi

 103. flori dedej

  flori dedejΠριν μήνα

  I kam harru n shpi po mos mjep mo shum dedyra

 104. Gentian Osmalli

  Gentian OsmalliΠριν μήνα

  Ne rrall te par Ai harron qe edhe motrra e tij mund te bohet nje profesoresh e mir por per fam si leverdis me bo kshu llogarish

 105. Gentian Osmalli

  Gentian OsmalliΠριν 28 ημέρες

  Ce je fansi i atij cunit po ai 3wht artist or Bob se per te ul koken i qi motrren me te mirit koka ulet vec per Allah

 106. Gentian Osmalli

  Gentian OsmalliΠριν 28 ημέρες

  @Adam Adam kush me ul koken o bishe

 107. Adam Adam

  Adam AdamΠριν μήνα

  Ule koken aty

 108. Renalda Papafilipu

  Renalda PapafilipuΠριν μήνα

  ❤🥰

 109. Florian Aliu

  Florian AliuΠριν μήνα

  Kosoven edhe shqiprin edhe kejt shqiptart ku jetojn per muzik e ka qu noizy o don 👍 noizyn e njef kejt bota bablok e suksesee edhe per ty

 110. Fabjani Dekaj

  Fabjani DekajΠριν μήνα

  Brravo ke fol bukur

 111. Lavdim Krasniqi

  Lavdim KrasniqiΠριν μήνα

  Une se njof

 112. Labii

  LabiiΠριν μήνα

  Ever b - don xhon 👑👑

 113. Graciela Gjoni

  Graciela GjoniΠριν μήνα

  Kur jepen binjaket ne vizion plus ?

 114. Ice Queen325

  Ice Queen325Πριν μήνα

  Ja honksha zemrën🤤💋🔥

 115. Ice Queen325

  Ice Queen325Πριν μήνα

  Shum i ëmbël ky don xhoni bre

 116. Elham Salihi

  Elham SalihiΠριν μήνα

  Booo qa osht ky more , na boni per vete 🤩🤩🤩🤩😘

 117. ogren rama

  ogren ramaΠριν μήνα

  Hahah don choni