Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
fatjonmiftari
Mixey on Ig:
mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Σχόλια

 1. FIFI OFFICIAL

  FIFI OFFICIALΠριν 5 ημέρες

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

 2. Mergim Muqolli

  Mergim MuqolliΠριν 8 ώρες

  @Star Girl I 8 8 8 7 I

 3. Violeta Krstanoska

  Violeta KrstanoskaΠριν 14 ώρες

  P

 4. Louis Lecini

  Louis LeciniΠριν 18 ώρες

  Në apple music nuk është akoma!

 5. Kenan Rizahi

  Kenan RizahiΠριν ημέρα

  Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

 6. Isabel Etter

  Isabel EtterΠριν 2 ημέρες

  77

 7. Jettaaa jemm

  Jettaaa jemmΠριν 44 λεπτά

  Jo hiq

 8. Bekim Malushaj

  Bekim MalushajΠριν 54 λεπτά

  Super

 9. Besanesa Besanesa

  Besanesa BesanesaΠριν ώρα

  fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍

 10. Besanesa Besanesa

  Besanesa BesanesaΠριν ώρα

  FIFI ZEMER💖❤️

 11. Mira Merama

  Mira MeramaΠριν 2 ώρες

  Sa e bukur kenga!!!

 12. klevis troka

  klevis trokaΠριν 2 ώρες

  Kulla

 13. Jettaaa jemm

  Jettaaa jemmΠριν 3 ώρες

  Jeta jem

 14. Nazife Duriqi

  Nazife DuriqiΠριν 3 ώρες

  O

 15. Faik Zyberi

  Faik ZyberiΠριν 4 ώρες

  Shum kang e bukur brravo

 16. couple r.n

  couple r.nΠριν 4 ώρες

  5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹

 17. Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri

  Ervisa kllogjri Ervisa kllogjriΠριν 4 ώρες

  🥰🥰🥰🥰

 18. Albana Demaj

  Albana DemajΠριν 4 ώρες

  Super ta qeteson shpirtin

 19. Music Records

  Music RecordsΠριν 5 ώρες

  grlifes.info/number/ko3GjYq4Zq28x60/b-nteo Tayna - qe qe remix 2020

 20. Mid Side Records

  Mid Side RecordsΠριν 5 ώρες

  Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

 21. get a hobby

  get a hobbyΠριν 5 ώρες

  Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)

 22. get a hobby

  get a hobbyΠριν 5 ώρες

  I love this song 🥰

 23. Ιωαννα Λατσε

  Ιωαννα ΛατσεΠριν 8 ώρες

  Nuk kam fjale prefekt

 24. Gjiljeta Hajrulahi

  Gjiljeta HajrulahiΠριν 10 ώρες

  2.mne2

 25. EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLIΠριν 12 ώρες

  Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍

 26. Pimi BaSeL- Gjilan-City

  Pimi BaSeL- Gjilan-CityΠριν 12 ώρες

  👏👏👏👍👫🙅‍♀️🕑🕖🕛🕠🕒💔👫🏼🧍‍♀️

 27. Liridon Sadiku

  Liridon SadikuΠριν 12 ώρες

  Best Song Ever

 28. Serva Kapri

  Serva KapriΠριν 13 ώρες

  👏👏

 29. Elona Lona

  Elona LonaΠριν 13 ώρες

  Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej

 30. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyΠριν 13 ώρες

  balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 31. Silviya Ivanova

  Silviya IvanovaΠριν 14 ώρες

  Oh god ❤️❤️❤️

 32. Mandi El

  Mandi ElΠριν 14 ώρες

  Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo

 33. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyΠριν 13 ώρες

  Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

 34. Xeni

  XeniΠριν 21 ώρα

  Brovo ju lumt

 35. Fatima Ashraf

  Fatima AshrafΠριν 21 ώρα

  Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music

 36. LucidDreaming X

  LucidDreaming XΠριν 10 ώρες

  You welcome..but your name is not Schotish...?

 37. Faruk Osmani

  Faruk OsmaniΠριν 23 ώρες

  Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌

 38. Charles .

  Charles .Πριν 23 ώρες

  Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱

 39. Teuta Vreko

  Teuta VrekoΠριν 23 ώρες

  Fifi

 40. Qendresa Elshani

  Qendresa ElshaniΠριν 23 ώρες

  Mishi cop 😍

 41. ina ina

  ina inaΠριν ημέρα

  grlifes.info/number/w3-ocKa0q5KVlbE/b-nteo

 42. Flutra Troplini

  Flutra TropliniΠριν ημέρα

  🌹❤

 43. Musliman Tv

  Musliman TvΠριν ημέρα

  Hit vokal zera te bukur

 44. Zemrie Veliu

  Zemrie VeliuΠριν ημέρα

  Sa kenge e bukur

 45. ardita Shahinaj

  ardita ShahinajΠριν ημέρα

  Fifi je ♥️💋

 46. no name

  no nameΠριν ημέρα

  E kisha degjuar shume here por nuk e kisha pare kurr videoklipin ishte superr😍😍

 47. Sara Usa 12

  Sara Usa 12Πριν ημέρα

  Kush e kapi pjesen kur Fifi ja bon me kokë asaj vajzes per me reagu me aktru😉 Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

 48. Antika Rado

  Antika RadoΠριν ημέρα

  Super

 49. Jon - Brawlstars

  Jon - BrawlstarsΠριν ημέρα

  Kong ma t miré, moti skom nij, kush osht qaj budall si ka bo dislike,

 50. Flora Sadja

  Flora SadjaΠριν ημέρα

  Super keng 😍♥️♥️♥️👌👌👌

 51. Anisa Bibo

  Anisa BiboΠριν ημέρα

  Super

 52. Nebahate Voca

  Nebahate VocaΠριν ημέρα

  Shum te mir jeni ju lumt ❤️

 53. Dia Kokomani

  Dia KokomaniΠριν ημέρα

  Super 👌👌🥰

 54. Arianit Shala

  Arianit ShalaΠριν ημέρα

  Kanga diqka perfekt ska dal ma e mir hala. Veq Big Like per aktort ja kan hyp vleten ksaj kange.

 55. Xheni Mane

  Xheni ManeΠριν ημέρα

  super Fifi dhe Ermal

 56. Donart Shala

  Donart ShalaΠριν ημέρα

  Sabit me fjal te huja eka shkel shpina e vet ti je familje si nuk shkoni per fjal te huja

 57. Elvin Maloku

  Elvin MalokuΠριν ημέρα

  Ok😀

 58. Ada Hax

  Ada HaxΠριν ημέρα

  Fantastical 😆😆😆

 59. Loan Nguyen

  Loan NguyenΠριν ημέρα

  ZQe kxnanz

 60. hen ko

  hen koΠριν ημέρα

  Mos e moho qe mdo Mos e moho se nsy e shoh Ate qe ti kurr sma ke then Ti zhytesh nshpirtin tem aman Aman...😍💘❣

 61. Nita Islami

  Nita IslamiΠριν ημέρα

  Ju dua shummmmmm 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 62. Lindita Kastrati

  Lindita KastratiΠριν ημέρα

  Mosss e mohooo se mdoo mos mohoo se thyhesh. Nananana

 63. hen ko

  hen koΠριν ημέρα

  Hi

 64. Kushtrim Salihu

  Kushtrim SalihuΠριν ημέρα

  Fifi👍👌👌💞💞💞💞💞

 65. Elda *_*

  Elda *_*Πριν ημέρα

  KOMBINIM ZËRASH PERFEKT 👌👌JENI SHUMË T.MIR TË DY.😘😘🌟🌟♥️♥️

 66. Faredin Paqarizi

  Faredin PaqariziΠριν ημέρα

  Kang shum e bukur qe prek shum ❤️te dyt jeni artista

 67. Manu R.A

  Manu R.AΠριν ημέρα

  🔥🔥🔥🔥

 68. Πριν ημέρα

  Gjithcka e mjegullt nga ti eshte sot

 69. ogerta vasili

  ogerta vasiliΠριν ημέρα

  Ky e paska vetem xhan 😜

 70. Kenan Rizahi

  Kenan RizahiΠριν ημέρα

  Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

 71. ina ina

  ina inaΠριν ημέρα

  Kshtu menoj dhe un Ama dhe kjo asht super🔥

 72. skyminer

  skyminerΠριν ημέρα

  Was hat das in den deutschen yt musik trends zu suchen??

 73. extream

  extreamΠριν ημέρα

  Ist ein schönes Lied meiner Meinung nach, auch wenn ich nichts verstehe.

 74. Donna S Kitchen

  Donna S KitchenΠριν ημέρα

  Brutallll

 75. Lana Matveenko

  Lana MatveenkoΠριν ημέρα

  Like,🎆

 76. Reshani Avdyl

  Reshani AvdylΠριν ημέρα

  Hiti i vitit teksti solistet melodia ka koh qe skam degjuar kesi kenge te bukur

 77. valdete rama

  valdete ramaΠριν 2 ημέρες

  ❤❤❤👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏

 78. Blerta Isufi

  Blerta IsufiΠριν 2 ημέρες

  O bre kqyr qka eshte mu ba bashk talentat ..tknaqin ...suksese

 79. MT_ straeki

  MT_ straekiΠριν 2 ημέρες

  SKAM FJAL ME PERSHKRU KET MUZIK BRAVO JU KOFT

 80. dj sausebrett

  dj sausebrettΠριν 2 ημέρες

  Hi

 81. Lindita Se

  Lindita SeΠριν 2 ημέρες

  Bashkëpunim perfekt .Zëra të mahnitshëm . Urime .❤️❤️

 82. Tea Deme

  Tea DemeΠριν 2 ημέρες

  SUPER!

 83. Jettaaa jemm

  Jettaaa jemmΠριν 2 ημέρες

  Jo jo nuk e Mohoj qe tkam xhan 🤷‍♀️😉😇

 84. Qendrim Smajlaj

  Qendrim SmajlajΠριν 2 ημέρες

  Thjesht Perfekt🥰 👌🏻

 85. Esmerlda Agalliu

  Esmerlda AgalliuΠριν 2 ημέρες

  ❤❤

 86. Jettaaa jemm

  Jettaaa jemmΠριν 2 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 87. SHIKO KUSH LUAN

  SHIKO KUSH LUANΠριν 2 ημέρες

  So good. 4.1 mln for 1 weks ❤❤🇽🇰🇦🇱🔥

 88. Zamira Sorra

  Zamira SorraΠριν 2 ημέρες

  Shum bukur ♥️♥️♥️♥️♥️

 89. Arsi Boboce

  Arsi BoboceΠριν 2 ημέρες

  Shum keng e bukur fifi 💜ermali 🧡 te dy perfect ❤️

 90. Luljeta Muqolli

  Luljeta MuqolliΠριν 2 ημέρες

  Fifi & Ermali nje kombinim i zërave perfekt muzikor. Shum interpretim i bukur .

 91. 5 minute crafs

  5 minute crafsΠριν 2 ημέρες

  Amazing ❤👀

 92. niduoe stre

  niduoe streΠριν 2 ημέρες

  The random person who likes this wll be a millionaire before coronavirus ends

 93. Seyhan Celil

  Seyhan CelilΠριν 2 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰

 94. rina jashari

  rina jashariΠριν 2 ημέρες

  love it

 95. niduoe stre

  niduoe streΠριν 2 ημέρες

  Fifi super talente 👏👏 Kjo esht sukses

 96. Name

  NameΠριν 2 ημέρες

  Huere pack

 97. Elda Elda

  Elda EldaΠριν 2 ημέρες

  FIFI KE NJE ZE FANTASTIK 🔥♥️❤️ERMAL ZERI YT💥🔥.BASHKEPUNIM SHUM I BUKUR.DY ZERA BRILANT..BRAVO.

 98. Jettaaa jemm

  Jettaaa jemmΠριν 2 ημέρες

  Bravo pre fifi super kange eki shkruar

 99. melita netza

  melita netzaΠριν 2 ημέρες

  keng shum e bukur.ju lumte goja.

 100. Alo Alo

  Alo AloΠριν 2 ημέρες

  👍💖

 101. Robyy N

  Robyy NΠριν 2 ημέρες

  Perl kjo keng bravo

 102. SUBSCRIBE AffiCreation70

  SUBSCRIBE AffiCreation70Πριν 2 ημέρες

  😍😍Amazing fantastic Music 📀📀📀💿💿

 103. meli mei

  meli meiΠριν 2 ημέρες

  Kjo Vajza ne videoklip qysh e ka instagramin??

 104. meli mei

  meli meiΠριν ημέρα

  @ardita zeqiri flm

 105. ardita zeqiri

  ardita zeqiriΠριν ημέρα

  Arta Lahu

 106. Edlira Huna

  Edlira HunaΠριν 2 ημέρες

  I. Love this song 🥰

 107. Bashkim Latifi

  Bashkim LatifiΠριν 2 ημέρες

  Kenge shume e mire. Nje urim i veçante per aktoret e spotit. Disa here e kam degjuar kengen e disa here tjera e kam shikuar vetem spotin. Gjithcka komplementare. Ju lumte te gjitheve.

 108. me Me

  me MeΠριν 2 ημέρες

  Shyqyr me degjuan veshet nje muzike te vertete. Bravo

 109. lena768

  lena768Πριν 2 ημέρες

  They simply killed it!! 🔥

 110. Adelina Xhocuka

  Adelina XhocukaΠριν 3 ημέρες

  😘😘

 111. Egzon Rizanaj

  Egzon RizanajΠριν 3 ημέρες

  #0:53 😘

 112. NEWSFOR24 TV

  NEWSFOR24 TVΠριν 3 ημέρες

  Fifi super talente 👏👏 Kjo esht sukses

 113. x_alissa_x REA

  x_alissa_x REAΠριν 3 ημέρες

  favv🤎🏹🐆🥃