Rama i vuri gishtën tokës së tyre për të ndëtuar spitalin ”turk”,fermerët e Fierit dalin në protestë

Banorët e fshatit Daullas në Fier kanë dalë paraditen e sotme në protestë, për shkak se kundërshtojnë që spitali i ri i Fierit të ndërtohet në tokat e tyre.
Mësohet se toka që u inspektua nga kreu i qeverisë Edi Rama këtë fundjavë, dhe u përcaktua si zona ku do të ndërtohet spitali është në pronësi të 10 fermerëve. Këta fermerë shprehen se kanë marrë kërcënime të ndryshme gjatë këtyre ditëve, ndërsa kundërshtojnë dhënien e tokës për ndërtimin e spitalit.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on GRlifes Channel HERE: grlifes.info/loft/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Σχόλια

 1. Dino Hasanov

  Dino HasanovΠριν 4 ώρες

  Po TE nderton Amerikanet cfare DO reagonin?

 2. Dino Hasanov

  Dino HasanovΠριν 4 ώρες

  Nukbi spiral turk.por spitalbi fierit..

 3. Roland Manaj

  Roland ManajΠριν 5 ώρες

  Nëqoftëse tokat i kanë në përdorim shteti do veprojë sipas ligjit ,nëqoftëse tokat janë trashëgimni shteti duhet ti paguaj me çmimin e tregut , në këto dy raste shteti duhet të veprojë në bazë të ligjit për tokat...

 4. Qerime Ramaj

  Qerime RamajΠριν ημέρα

  Bravo.👋👋👋👋👋👋👋

 5. Bardhok Ndoj

  Bardhok NdojΠριν ημέρα

  shko e takoje ramen e futi nje kokerr plumbi...humb se humb ke,por te pakten heq nje pleh e vene mend te tjeret or vella

 6. Kole LAMI

  Kole LAMIΠριν ημέρα

  Ai spital esht turk me nji pjes puntor shqiptar pper ta kamanduar at spital jan turqit e jo shqiptaret ky esht edi e dhomi jon

 7. Ludo Ludo

  Ludo LudoΠριν ημέρα

  Keta fermerë duhet të kompensohen me vlerën e drejtë sa u takon . Shteti duhet t'i paguaj ata me para bollshëm

 8. hajdar lleshaj

  hajdar lleshajΠριν ημέρα

  hahahaha. 50 miljon dylimn e doni ju dhe s jeni t kanqem

 9. hajdar lleshaj

  hajdar lleshajΠριν ημέρα

  po spital do behet jo kazino mor idjota merni lekt dhe rrini urt

 10. Alfert Cola

  Alfert ColaΠριν ημέρα

  Toka u dha falas nga shteti dhe eshte dhene nw perdorim! Ne asnje vend te botes,shteti nuk jep toke falas. Ndaj edhe juve nqs do e kishit blere ne shtet njesoj si blene njerezit hyrjet ne pallate,sot kishe te drejte te kerkoje edhe 500 euro per m2. Ama ti e ke marre falas..dhe sot shteti ta merr se i duhet,dhe ti ske cri besh.

 11. Rosa 444

  Rosa 444Πριν ημέρα

  O mere o lere o zotri se ske nga vete

 12. Iskender Tarasi

  Iskender TarasiΠριν 2 ημέρες

  E xhaje ke shpres me ngrit nje lokal ne token qe do te ngeli ngjit me spitalin bar do hash dhe ti mor laluc koke trashe!

 13. Rakela Nocka

  Rakela NockaΠριν 2 ημέρες

  1 pyetje kam. Pse cdo gje behet ne kurriz te ketij populli te vuajtur ... Cdo kush prej nesh eshte deshmitar i realitetit ne kete vend... Popullit i ripet lekura duke paguar dhe ato qe nuk duhet ndersa politikanet pasurohen ne kurriz te ketij populli.. Po deri kur.!

 14. Agrigeno Pepaj

  Agrigeno PepajΠριν 2 ημέρες

  Duhet ti vlersohet toka ashtu si esht ne treg pik e jo te hash mut ti Zoti Rama bashk me ate Turkun Erdo gi erdo go erdogan shif dojn mi vjedh tokat njerzve fuck tradhtart esat pash muta

 15. Juli Jazaj

  Juli JazajΠριν 3 ημέρες

  Kure behet nje projek per te vendin ne cdo vend ta mare shteti do sdo

 16. kasaj klodjana

  kasaj klodjanaΠριν 3 ημέρες

  PSE TE BEHET' MJEK' TE KORRUPTUAR' DO KET' DO PAGUASH' PER TE TE VDEKUR'..

 17. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos FeratajΠριν 3 ημέρες

  Kta nuk thon shyqyr Po thot jonxha po do mari vler vendi o budallenj rrini mbillni mister e hani vet

 18. Stelio Kuci

  Stelio KuciΠριν 3 ημέρες

  Ate qe beri babai i tij enverhitleri qe u mori pasurin te njejten ben edhe ky djali i tij kjo esht ppsh nuk ndrishojn

 19. Kujtim Halimaj

  Kujtim HalimajΠριν 3 ημέρες

  Bëjnë sikur nuk duan të japin tokën. Ku e gjetët tokën , kush ua la tokën ua dha ligji 7510 që ngatërroi dynjan.Toka ka qënë shtetërore dhe shteti për të ndërtuar një objekt publik të dëmshpërblen në bazë të ligjit dhe jo sa doni ju o derdimenë . Nuk thoni shyqyr që po ndërtohet Spitali .

 20. Bekim Hamza

  Bekim HamzaΠριν 3 ημέρες

  Vlera shteti ta blen më shumë

 21. Bekim Hamza

  Bekim HamzaΠριν 3 ημέρες

  Pse ini kaq budallenji,,lek do merrni, dhe shteti bën ligjin

 22. Ermir Cenaj

  Ermir CenajΠριν 3 ημέρες

  Mos u dorëzoni kunder këtyre qeverive hajdute Germadh 30 vje

 23. Arsino Llupi

  Arsino LlupiΠριν 3 ημέρες

  Fieri ka shansin e mire dhe per punsim te te rinjve qe po mbarojn mjeksine dhe tokat jan dhen vertet po shkruhen ne dokument Tako Are qe do te thot qe te gjith nuk kan te drejten e komandimit te asaj toke te behn cte duan vetem ta punojne dhe ti marrin prodhimin nqf se jepe sa per te ushqyer qe keshtu e jepni punesohuni te merrni dhe nje pension se toka nuk ju jep asgje per arsye do shum shpenzime qe ne sarrijm dote ne kohrat e gjysherve tane blihej toka kurse sot nuk ke dhen as nje grosh paguan nje tatim te ulet dhe kaq qe keshtu e jepni te fitoni dicka dhe te punesoheni aty se femijet qe keni nuk do i beni te bredhin mbrapa bishte te lopeve mendimi personal te kisha do e jepja mos bridhni pas Politikanve se te gjith derrat nje turi kane mos mendoni per vete po per te ardhmen e femijeve te ken kulturen dhe zgjuarsin e duhur mos i coni te mjelin lopet

 24. Eduard Merxhani

  Eduard MerxhaniΠριν 3 ημέρες

  Mos pranoni nuk ua marim dot pa vkm

 25. Merjeme Agalliu

  Merjeme AgalliuΠριν 3 ημέρες

  Skan faj keta u ngdhin. Pronar me tokat nga sali berisha. Ja mori token pronare.Dhe ja dha dhurat. ..

 26. Onufri onufri

  Onufri onufriΠριν 3 ημέρες

  Ore nuk eshte toka juaj ajo eshte e Kristaqit dhe Anetes

 27. Esti Cesti

  Esti CestiΠριν 4 ημέρες

  Topi esht I imi penalltine do ta gjuj une

 28. Pjeter Gjinaj

  Pjeter GjinajΠριν 4 ημέρες

  Sa keq merrni mutin

 29. Bartolomeo Bartolomei

  Bartolomeo BartolomeiΠριν 4 ημέρες

  Kan drejt asht pron private,shteti pagujn paret njerzve e ndertojn qa dojn ja ku ti mushet menja ministrit me shku dikush cerrik ku ka shpin e me i than ktu dot bahet spital i ri 🤦‍♂️🙏 paguju token si asht treg ateher ban spitalin,ajde minister ajde mas ja hum vlerat vedit mas u ban si sali muti

 30. Miresenavini Montana

  Miresenavini MontanaΠριν 4 ημέρες

  Sa keq, uroj te zgjidhet me pasterti dhe qetesi per shpirtrat e tyre

 31. Fier Belgium

  Fier BelgiumΠριν 4 ημέρες

  Ropqira Jan kta ministra e deputet, Po me te keqinj jeni ju servilat e partive. Sa te pa shpirt jeni. Po kujtoni se eshte populli idiot? Ktu ka 2 Te kqija qe jan ber ore Te poshter. 1 kerkojn ty marrin Te vetme menyr ushqimi fshatarve me kosto shume Te vogel, e vogel eshte o debila se leku njeher Te vjen edhe iken kta secili Jan 5 persona ne shtepi dhe e vetmja menyr per te ushqyer kishin tokat me perime. Kta skan pun tjeter Ai lek mund Te harxhohet brenda 2 viteve. Do thoj ndonje pall kari Pse sben pun tjeter. Pse tjesh ti ne terezin tende, pa i prish pun njeriu ne token tende duke ushqyer familjen me ato Te ardhur a sepse eshte e vetmi gje qe ti si te besh dhe Te te vijn te te ndryshojn me dhun ca karin do beje ti? ... Dhe 2, 3 muaj para zgjedhjeve, e di qe do iki Po merr biznes qe kur Te largohet Te largohet me koken lart. Ropqir krenar me pak llafe. Dhe ju lutem o patriota Te mi nuk ju ndihmon ambasada turke ne shqiperi. Duhet Te flisni me ambasadat jasht ose me kta Te te drejtave te njeriut jasht shtetit. Kontaktoni me ta. Brenda per brenda nuk behet gje i kontrollon ram ropqiri!!!

 32. Renato Resuli

  Renato ResuliΠριν 4 ημέρες

  Toka esht ne perdorim me ligjin 7501 dhe jo ne pronesi, ne qoft se keta jan pronaret e vertet kan te drejt.

 33. dashamir nurce

  dashamir nurceΠριν ημέρα

  Bravo,jam shum dakort !

 34. VITO CORLEONE

  VITO CORLEONEΠριν 4 ημέρες

  Qijani at nan RAMES e KUSH ta kerrcenon TOKEN more trim. Burrat desin me ner e jo TE poshtruar NGA bythqirat e turki. Kercitja o trim ti e djemt laberise. VDEKJE TRADHTARVE TE KOMBIT. RROFT SHQIPNIA.

 35. Bob Bobi

  Bob BobiΠριν 4 ημέρες

  Ky qenka nje xerxebil qe se paska shokun ,ky e di dhe vete qe se pjerdh njeri....ik ore legen leri pordhet ,shyqyr qe te doli llotaria se te ishte per ty ne lokal do ishe akoma duke pire vodke tere diten .....

 36. teli ueli

  teli ueliΠριν 4 ημέρες

  Pronaret meritojne te marin maksimalen sepse me ate toke ushqehen mos te shikojne qeveritaret te mbushin xhepat e tyre

 37. Gezim Allaraj

  Gezim AllarajΠριν 4 ημέρες

  Do te jete shteteror apo privat?

 38. Andre Kule

  Andre KuleΠριν 4 ημέρες

  500 VJET VRAU E PREU TURKU NE SHQIPERI,,,LUFTUAN STERGJYSHRIT TAN LAN KOCKAT,PER TE NDJEKUR TURKUN EDI RAMA E BIJE PRAP NE SHQIPERI... RROFT PS E RAMES!!!!!

 39. Papi papu

  Papi papuΠριν 4 ημέρες

  Merr ate leke qe te caktojne se do te marrin token dhe nuk do marresh nje qindarke. Fshatare te mbaruar.

 40. aert it

  aert itΠριν 4 ημέρες

  Po e shum e vertet po i Marin shpin Cia do te thot te lej pa shpi njerzit!! Toka eshte shpi Jan te detyruar ashtu si detyrojn njerzit te lejn shpin ta paguj token sipas ligjit,

 41. Vullnet Duraj

  Vullnet DurajΠριν 4 ημέρες

  e di si eshte kjo pune..sna plasi fare .

 42. AL

  ALΠριν 4 ημέρες

  Pro Spitali Dikujt i ka ardh fati ne der dhe tani gjase spo du me shit token edhe se ska shum vlere si ata tek rruga kryesore, spo duam Spital duam bageti !!!!! 🐮👏Bravo fshatar, se kalamajt me bageti do i mbajsh deri sa te hikin nje dite ne Tiran ose gurbet, siguroi naj pun tek Spitali aty ndonje shkollim me ato lek dhe i ke femijet aty afer ose bli toke tjeter me ato para nese ka rendesi bagetia, po jo del edhe tregoju pa kuptim

 43. Fredi Tona

  Fredi TonaΠριν 4 ημέρες

  ESHTE K'THYER SHTETI SHQIPTAR PRONE PRIVATE E RAMES....

 44. Fredi Tona

  Fredi TonaΠριν 4 ημέρες

  HAJDE SHTET PRIVAT HAJDE?!

 45. Arben Gashi

  Arben GashiΠριν 4 ημέρες

  Bravo doh behet. Lerni kto Media te shitura. Kto flliqsira.

 46. Saimir Yzeiraj

  Saimir YzeirajΠριν 4 ημέρες

  Ik re vari kars me gjith token tende 200 mij lek metri

 47. Denis Saliaj

  Denis SaliajΠριν 4 ημέρες

  Merrni demshperblimin blini toke tjeter aty afer beni dhe dyqane do keni dhe spital te mire afer.

 48. MP Power

  MP PowerΠριν 4 ημέρες

  Si per te ndertuar spitalin turk ne shqiperi🤮😡 Qa asht ku shtet dhe ky kryeminister qe I lejon kto gjera te hujt te ndertojn dhe te bejn qa te duan ne shtetin to. Turp Edi Rama ta kesh se po na ul posht ne syt e te gjith botes vetem per veten tate. E Pabesushme qa po ben ky njeri me kyt popull shqiptar. Edi Rama sa her te shoh me vjen per te 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 49. Zyra Lapi

  Zyra LapiΠριν 4 ημέρες

  Po pse nuk e ben ne surrel atje asht vend shum i mir o xhaxhi te thashin kraht po si shet token e prinve

 50. sweet girl

  sweet girlΠριν 4 ημέρες

  Ore cfar toke mor ktej thoni ska pun kte ate shqipria nuk zhvilloet kjo ajo do ta paguaj token aq sa ben edhe do celesh dicka edhe do kesh te ardhura mir foli ky i dyti se nuk so i merni tokat ne var aman sa ma shum zhvullim aq me mir

 51. Ermal Peça

  Ermal PeçaΠριν 4 ημέρες

  Po' te behet spitali dhe ju doni dardha po' shteti ta cakto vet o klysh mos u lodh kot

 52. Rali Milano

  Rali MilanoΠριν 4 ημέρες

  Po po se ke me i marr mor shok ...ska shtet atje jo shtet moter q....😡😡😡😡😡

 53. Ergest Kaja

  Ergest KajaΠριν 4 ημέρες

  O xhaxha ti je kokrre kumunustit dhe spihun

 54. Eduart Kongjinaj

  Eduart KongjinajΠριν 4 ημέρες

  Po e pate me 7501 sben dot gje tamerr shteti. Quhet ne perdorim.

 55. S Pappas

  S PappasΠριν 4 ημέρες

  O BURRA DUHET RREVOLTE POPULLORE DUHEN KRIJUAR GRUPE SABOTATORESH DUHET KRIJUAR NJESI SNAJPERISTASH PER ELEMINIME SELEKTIVE TE KETYRE UZURPATOREVE. FILLONI DUKE SABOTUAR TUBACJONI E GAZIT TAP SABOTIMI U A HEQ DESHIREN PER TE INVESTUAR NE TOKEN TONE . KA ARDHUR KOHA TE KRIJOJME REPUBLIKEN E VORIO EPIRIT

 56. Havaianas -

  Havaianas -Πριν 4 ημέρες

  Mos mendo se mund te beshe ......VEPRIMTARI ARMIQESORE.???!!!....dhe nuk do te mbashe ......PERGJEGJESI LIGJORE.......!!!

 57. L' Arca Della Salvezza

  L' Arca Della SalvezzaΠριν 5 ημέρες

  MOS E LINIIIIIIII , MOS E LINIIIIIIII SE DO TJU MALLKOI ZOTI . MOS E LINIIIIIIII . NUK ESHTE SPITAL PER SHQIPTAR , ESHTE SPITAL PER PUSHTIM TURKE DHE ISLAMIK .

 58. Viktor Zeza

  Viktor ZezaΠριν 5 ημέρες

  Ky tjetri i ra kleckes, do te bej ndonje klub afer spitalit ky dobici😄

 59. Armando Mucaj

  Armando MucajΠριν 3 ημέρες

  Po re dobici zgjuar plakushi e do me 30 milek metri 🙈dhe ti lene ndo nje toke te hapı ndo nje biznes te rjepi shqipetaret.. Po mart k... In me te madhe ishalla😂😂😂

 60. Fier Belgium

  Fier BelgiumΠριν 4 ημέρες

  @Andre Kule sdo shume mend ti dallosh dobicat, sesht populli idiot 😄 respekt 😄

 61. Andre Kule

  Andre KuleΠριν 4 ημέρες

  Edhe ti dobic I keq qenke!!,se ja kape direkt lojen 😄😄 Respect 🙌

 62. Lek Toma

  Lek TomaΠριν 5 ημέρες

  Bejni me kontrata me u dhane afiton qe kur spitali mund te ndaloj punen toka perseri u mbetet Juve. Nga shteti merrni afiton per cdo muaj osé padroni qe zen token Ashte i Detyruar tu jape afito

 63. Lek Toma

  Lek TomaΠριν 5 ημέρες

  Nuk ndolle e kurre ajo qe te marrin token pa paguar taksen.

 64. Erjon Tani

  Erjon TaniΠριν 5 ημέρες

  Ahh i shkreti ti.. Ti mund te duash shume gjera, por pyeti qytetaret e Fierit c'fare u duhet per jeten e tyre.. E di qe eshte s'do tja dish shume o Nastradin se c'duan te tjeret, por eshte jete kolektive dhe do beje mire te flisje pas takimeve me organet kompetente.. Merr parate dhe rri urte se po ndertohet spital bej kujdes c'fare thua..

 65. Italia Albania

  Italia AlbaniaΠριν 5 ημέρες

  Mire thot Xhaxhai me ujin me zjarri dhe me qeverin smerresh dot.

 66. Dini Krasniqi

  Dini KrasniqiΠριν 5 ημέρες

  Turku e ka per interes te vetin ka meju myt lek po te jet ndoi shtet serioz nuk i ikin populli. Vet per qdo dit veq edhe n qiell sqe nuk kan hap kebapa

 67. Valdet Kongjonej

  Valdet KongjonejΠριν 5 ημέρες

  Ay tokat po ju merr dhe lesht e marikes do merrni leket ju

 68. Andeas Shehaj

  Andeas ShehajΠριν 5 ημέρες

  Ca do te beni ju spitali ka mare funt hauni me njeri tjetrinr

 69. Renato Shehu

  Renato ShehuΠριν 5 ημέρες

  i kere Trap fshatare Pro spitali bravo xhaxhai. 👏👏👏

 70. Toni Araniti

  Toni AranitiΠριν 5 ημέρες

  Në shqipëri i RRËMBEHET toka privatit kurse tokat shtetërore DHUROHEN uligarkëve në pushtet!!! ky është FAKT i vërtetueshëm dhe jo thjesht pikëpamje personale 😔😱🙀🙈🙊🤦 e ka bër Turku, e ka bër Zogu, e ka bër Enveri, e ka bër Sala, dhe Vazhdojnë pasuesit!! Flas për tokën , Lëre Detin pastaj! Të na rruaj partia🥂

 71. gango fieri

  gango fieriΠριν 5 ημέρες

  Merni ato pare dhe rrini se toka bujqesie me 2 milione po shiten

 72. Hans Shqipe

  Hans ShqipeΠριν 5 ημέρες

  Edhe neve ne Kosov na ka marr autobani 2 hektar e gjysem Ne nuk jetojm.ne kosov nuk kishim informacion se krejt po rrejn na than qe bahet pagesa 400 euro ari Kur tash ndegjojm aty ngat nesh megj me neve u pagu 900 ari Kur kam ndegju kam.shku ne Kosov ne Prill te 2015 ekam blloku autobanin erdhen do cuklana qesi shumar te malit ata jan polici po thjesht me ju than pular Rraca e ktynve qe e kan rrok shtetin keta po ja kalojn edhe Serbve Zoti asht i madh i qofshim fal

 73. Caroline Serrau

  Caroline SerrauΠριν 5 ημέρες

  Edhe nje gje te fundi o shoku po' penzionin mi e kerko ti qe nuk punu nje dite edhe Nate e mire

 74. Caroline Serrau

  Caroline SerrauΠριν 5 ημέρες

  Po kot me ju pyt sa bunkera keni ne kodra osé fshatra po' dikur kur ishte ai xhaxhi Enver askush nuk foli toka ime ai ho ben spital Jo hotel megjithate keni te drejte

 75. Eduart Kasemaj

  Eduart KasemajΠριν 5 ημέρες

  Po prit more fshatar i derrit te flasin kartat perpara pastaj fole. Bravo xhaxha ashtu po ,bravo,bravo,bravo. Ai do behet dhe babaxhani e mban fjalen. Toka e di un sa ju jep prodhim

 76. Enrik Rushan

  Enrik RushanΠριν 4 ημέρες

  Keta duan dhe leket po dhe po u bene dyqan e ne spital ti marin keta se keta jane shum te zgjuar dhe I bie dhe te shesin tokat po dhe tju bejne dyqan e tre here fitime hahahaha car idjotizem fshotaresk

 77. Arsim gashi

  Arsim gashiΠριν 5 ημέρες

  Ne qofshe se je djale shqipetari qi nonen edi rames sikur avni rrustemi

 78. Caroline Serrau

  Caroline SerrauΠριν 5 ημέρες

  O shoku po' ti ke 46 erdhe nuk je shenuar ne Pune atehete shife i file xhaxhain si thote jam demokrat ene le te behet ...a ty te duhete xhaxhi enveti qe te thote Ca' nuk punto ti hajde se te rregulloj un

 79. Ledi senko

  Ledi senkoΠριν 4 ημέρες

  Nuk punon n shtet o file , sic esht pjesa derrmuese pa pune nshqiperi dhe ata qe jane npune me sa per t ngren buke .. ai thot qe kjo toke me mban me buke , qe t mbaj toka me buke duhet te punosh

 80. Tolis btz

  Tolis btzΠριν 5 ημέρες

  Leket si ha as qeni.Me pes pare aspra do tju genjej.Po pastaj çar do hani apo do kaloni ne ndihme ekonomike.Se e di sa jep ky!!!!!!!Km eshte nga fshati i hajduteve

 81. kristian fistaj

  kristian fistajΠριν 5 ημέρες

  Rama ik

 82. Komenti Komenti

  Komenti KomentiΠριν 5 ημέρες

  ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi

 83. Komenti Komenti

  Komenti KomentiΠριν 5 ημέρες

  ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi

 84. Feim Merkaj

  Feim MerkajΠριν 5 ημέρες

  Or dial futihun rames dhe turqeve te pjerdbur

 85. Geni Info

  Geni InfoΠριν 5 ημέρες

  po ju i keni mbuluar me ferra tokat beni sikur punoni,, ai qe e ble per biznes ndormale do e blej shtrenjte po jo kur flitet per interes publik se nga taksat tona do blihet

 86. Bardhok Brushtulli

  Bardhok BrushtulliΠριν 5 ημέρες

  EDREJT

 87. dhimiter limollari

  dhimiter limollariΠριν 5 ημέρες

  Ekziston nje ligj.. 7051 qe thot shteti ta jep shteti ta mer.. kshu ma moren dhe mua token ..me 3 mij lek metri nga 30 euro qe jepte firma gjermane..

 88. vangel ntokai

  vangel ntokaiΠριν 5 ημέρες

  Do kompensohesh o bole kanari

 89. Zyra Lapi

  Zyra LapiΠριν 4 ημέρες

  Ky asht i rrjellur nga trute se po tme vij tek toka ime kallepin ne goj ja fus aty mbaj familjen qme duhet spitali qe rrejn ato mos e lshoni vllezer se do dilni nrrug te malle

 90. Virsion Prifti

  Virsion PriftiΠριν 5 ημέρες

  Ke te drejt o xhaxhi shteti eshte shtet dhe vendos

 91. Indrit Cela

  Indrit CelaΠριν 5 ημέρες

  Po ju ca mutin doni .po tju vi te marri token tuaj Ashton do flisni.ata me ate token ushjehen

 92. Ardian Koci

  Ardian KociΠριν 5 ημέρες

  Jepe tokën falë re xhaxha se ti i hengre çairet.

 93. aferdita guga

  aferdita gugaΠριν 5 ημέρες

  po te behet spitali.po keta ku e gjeten token.shteti ua dha.ne qe jemi ne qytet as shtp sbejm dot.fshati.vila.toka e shtp ne qytet.I rifte qytetarit.te na I ndaj shteti tokat te gjitheve.fshat e qytet.pun e sejcilit si e menaxhon token.e ska goj askush ndaj shtetit .po rijn pa pun si derat.te rijnte u marin lek per kafe prinderve.po te ket tok vete e punon.ia mer frutin.te behet spitali te sherohen njerzit aty.se I mbyti helm.gazi.

 94. Andrea Prifti

  Andrea PriftiΠριν 5 ημέρες

  O injorant shtet mbudallenjesh ky vend ku pretendoni te mbehet spital eshte mocal te mbyte lageshta.Mose degjoni nje te semure pore ngrini nje grup pune te percaktoi sakte se ku munde te ngrihet nje spital,Ketu eshte pere stall derrash.Eshte fatekeqesi e ketij vendi qe shume njers me dije lihen jashte cdo projekti.TE RROI INJORACA O SHQIPERI PRANDAJ PO ECEN "PERPARA "

 95. sopoti78

  sopoti78Πριν 5 ημέρες

  Ne shqiptaret bertasim nuk ka spitale!!!! Tani themi ndertoje po jo ne token time,

 96. aert it

  aert itΠριν 4 ημέρες

  Kush le njeri ne token e vet dihet ajo

 97. Dja Boraka

  Dja BorakaΠριν 5 ημέρες

  Tok nuk prodhohet me

 98. Deti D

  Deti DΠριν 5 ημέρες

  O ROBO MUSH KALLASHI SE KETA TA MORIN TOKEN E BOJNE SIKUR TE PAGUAJN HAPNI SYTE SE GJYSMEN E VLERES TE TOKES DO I MARRIN KETA TE BANDES SE RILINDJES

 99. Artin Arti

  Artin ArtiΠριν 4 ημέρες

  @Power Dinami hahahaha...

 100. Power Dinami

  Power DinamiΠριν 4 ημέρες

  Mere ti kalladhin e kruaj bithen me ta pse ju thua tjereve apo kujto se te tere jane te verbuar per nje cop sali si ty!

 101. matteo 7

  matteo 7Πριν 5 ημέρες

  Mos E Lěsho , Me Fěmijět Dili Para ,Se ke tě Drejt.

 102. Aleksis Makris

  Aleksis MakrisΠριν 5 ημέρες

  Ooòooo shqiptar kur do shteti te bej diçka e bën dhe spyet asnji . Kudo ne Bote ashtu behet .

 103. Curraj Eperm

  Curraj EpermΠριν 5 ημέρες

  Ta bejne e gezofte populli pore shteti ti japin dyqinde mije leke per meter se po ta kene qeveritaret u jep dymije euro metrin se tremije dollare e kane nje meter katrore asfalte firma qe e nderton dhe toka eshte e banorit qe skane buke te ushqejne femijen i erdhi fati me ba ndertim shteti ti jape vleren e tregut ose 33 /: /te ndertimit ose dyqinde mije leke metrin se shqiptare jane edhe ata si u merret toka ku ushqejn femijen u ra telebingo jepua qindeperqinde vleren se pushtetaret ne tokat e tyre i marrin njemij perqind e siguret ok

 104. Curraj Eperm

  Curraj EpermΠριν 22 ώρες

  @Wakanda Foreva po me mire se njezet mije lek te vjetra se i duen rushfet pushtetaret mjer populli i shkret se tallen me pasurite e polullit respekte

 105. Wakanda Foreva

  Wakanda ForevaΠριν ημέρα

  200 mij lek metrri hahahahahaha.

 106. Armi Tirona

  Armi TironaΠριν 5 ημέρες

  Shok ka fol erdogani haha

 107. Ilir Elezi

  Ilir EleziΠριν 5 ημέρες

  o xhaxho seke token tate ti potakishe nuk doflisje ashtu

 108. Ervin Zotaj

  Ervin ZotajΠριν 5 ημέρες

  😂 😂

 109. Refat Fier

  Refat FierΠριν 5 ημέρες

  Kush ta dha token zoteri Shteti nuk e pyet qytetarin per kete pune ai te demshperblen me cmimin e kadastres por kur do kuptoj ky lloj populli qe do ber shqiperia a e kupton ky zoteria qe refuzon se cfar vlera ka nje spital ne ate zon

 110. Engjell Shtylla

  Engjell ShtyllaΠριν 5 ημέρες

  Q!jani robt edi rames se e ka ber shqiperin si pronen e vet tall bythen me popullin i ras rakun ketyre ja blen per pak lek nuk do e bej Turqia por po e ben vet Edi Rama per veten e tij ohh qytetar injorant se nuk i plasi erdoganit me bo Spital ne fier

 111. Arjan Cerriku

  Arjan CerrikuΠριν 5 ημέρες

  O zotri kerko çmimin e tregut mos fol shum se po u tha do behet

 112. Moijsi Guri

  Moijsi GuriΠριν 5 ημέρες

  Apapa me 7501 ,toka në përdorim.

 113. Enrik Rushan

  Enrik RushanΠριν 4 ημέρες

  Keta e kane kuptuar gabim pronesine e tokes siperfaqe toke munt te kesh me hectare po thellesi deri ne 50 pont ke se dhe per puset e ujit qe kan bere e di ni ju qe duhet te paguesh se ja ne ujin qe eshte pasuri kombetare keta e dine se e kane gjer ne qender te tokes dhe kur permbyten theresin si legena shteti shteti he o idhu beji kanalizimet te mos permbytjes po e ka per detyre shteti ok po se e ketij token shum leka na duen ne shqiptareve kur shkojne jashte I paguajne nje per nje taksat si legena dhe spipetijne

 114. Dionis Dumi

  Dionis DumiΠριν 5 ημέρες

  Pronare toke... Kan 30 vjet qe shfytezojne token, por taksa ama per token as 1 dite nuk kan paguar. Doni xhaxhin enver ju, se ai I kishte qejf pronaret

 115. Do it well, Do it self

  Do it well, Do it selfΠριν 5 ημέρες

  Mirë e the tani kerkojn 1Miljon € për 2 apo 3 mij metra katror tokë që ka një familje. Një llogari e thjesht sikur nga 3000 m² tokë të ken ato 3000x30mij lek I thonë 90Miljon lek te vjetra po kur so e shisnin ato me kte çmim kurr nuk e shesin..... Pastaj ligji I thot për përdorim publik ka të drejt tmarri tokën në të gjith botën jo vetëm në Shqipëri Plus tjetra ai I ka then që pjesa për rreth që nuk do zihet dmth pjesa që ju ngel do ju jepet leje ndërtimi dhe të bëjn ç'të duash objekte shërbimesh plus. Që ajo zonë do marri zhvillim po kto jemi ne jo vetëm për kte të gjati po edhe Skënderbeu të ishte do I dilnin kundër Pastaj ca thonë që duhet të paguhet për tok truall ti zotëri I nderuar që mendon që të dëmshpërblehesh për truall shko paguaj tarifen bëjë tokën truall pastaj kërko dëmshpërblim për tuall po besoj që nuk të dalin hesapet siç duhet

 116. Leo Shala

  Leo ShalaΠριν 5 ημέρες

  nese esht e tyre toka kan dokument ose .deshmi ate her paguani spitali nuk esht turk se spo ndertohet ne turki por ne Shqiperi ndihma investimet te mirseardhura 🥰😎