Blerina Balili - Si ta genjej zemren (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinete: Makis Tsikos
Kitare: Relian Lulo
Video: MaxProduction
Styling: Kondi Vlore
M.U.A: Rozana Cepele
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/si-ta-genjej-zemren-single/1541171033
Spotify: open.spotify.com/album/56rJILiK154tpuUwc9K2JN

Σχόλια

 1. ArdianLimanmeraOfficial

  ArdianLimanmeraOfficialΠριν 18 ώρες

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

 2. Suela Lifo

  Suela LifoΠριν ημέρα

  Te kendofte zemra yll e ke qar kete radh 😥😥💔💔

 3. Franceska Kaftirani

  Franceska KaftiraniΠριν ημέρα

  super 💖😓😓😓💖💖

 4. Armand Minaj

  Armand MinajΠριν ημέρα

  😭😭eshte vertet nje kenge qe per ne qe e kemi perjetuar nje lidhje te tille .dhe eshte bere cdo gje lemsh sepse kur mundohesh qe gjithcka te eci sa me mire dhe mbrapa krave behen gjera te tjera....

 5. Zamir Cobaj

  Zamir CobajΠριν ημέρα

  👏👏👏💋💋💋

 6. ona bleona

  ona bleonaΠριν 2 ημέρες

  shum kenge super kjo 😭😭😭😭😭😭

 7. kapo kapo

  kapo kapoΠριν 2 ημέρες

  Super keng ❤

 8. Xhoana Zeka

  Xhoana ZekaΠριν 2 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤

 9. Judi Kumbora

  Judi KumboraΠριν 2 ημέρες

  Nje tjeter perl ne kenget e tua Blerina bravo zmr ..cdo keng qe del nga buzet e tua eshte magjia vet ❤

 10. Orinda Orinda

  Orinda OrindaΠριν 2 ημέρες

  😥😥😥bravo

 11. Renata Kamami

  Renata KamamiΠριν 2 ημέρες

  😢😢

 12. Anna Mingou

  Anna MingouΠριν 2 ημέρες

  Πολύ ωραίο τραγούδι πολύ συναισθημα μόνο αν έχεις αγαπήσει πραγματικά και έχεις πονέσει μόνο τότε θα νιώσεις αυτό το τραγούδι και σίγουρα θα το ακούς και θα το ξαναακους μέχρι να σου φύγει ο κόμπος από το λαιμο....

 13. Megi Cuna

  Megi CunaΠριν 2 ημέρες

  🥺🥺

 14. Anila Tabaku

  Anila TabakuΠριν 2 ημέρες

  Sa bukur....si ta genjej zemren

 15. Erjon Sakaj

  Erjon SakajΠριν 2 ημέρες

  Jalla jalla mase e sheh zoti edhe ate faqe petullen 😂

 16. Flabian Musaku

  Flabian MusakuΠριν 2 ημέρες

  o yll bote na kenaqe si gjithmon super keng me nje vokal te vecante 🎉🎉🎉🎉

 17. Nertila Binaj

  Nertila BinajΠριν 2 ημέρες

  Te lumte goja Blerina 💙👏👏👏

 18. klara ahmetaj

  klara ahmetajΠριν 3 ημέρες

  Super keng si gjithmon kengetarja me e mir 🥰🥰🤩

 19. Andi Alushaj

  Andi AlushajΠριν 3 ημέρες

  Super ze super tekst Bravo Blerina 👏👏

 20. Cal Wizzarak

  Cal WizzarakΠριν 3 ημέρες

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 21. Namik Gjolena

  Namik GjolenaΠριν 3 ημέρες

  Bravo Blerina e ke qare fare të uroje suksese!🌹🌹♥️♥️👏👏👍👍

 22. Simka Nushi

  Simka NushiΠριν 3 ημέρες

  Είσαι μοναδική 👏👏

 23. Mirela Gezhilli

  Mirela GezhilliΠριν 3 ημέρες

  Nje keng me shum kuptime bravo blerina 👏👏👏👏👏

 24. Jeta Ime

  Jeta ImeΠριν 3 ημέρες

  Lemsha ma bere jeten me genjeshtrat e tua...

 25. Lorenco Lorenco

  Lorenco LorencoΠριν 3 ημέρες

  i madhi maqi ciko lezeton cdo keng qe luan ai ❤❤❤❤

 26. Valentina Mandi

  Valentina MandiΠριν 3 ημέρες

  Bravo suksese ylli je🥰

 27. Muhamed Carkanji

  Muhamed CarkanjiΠριν 3 ημέρες

  Edhe un qe nuk degjoj keng popullore kjo me ka fiksuar prz Bravoooooo blerinaaa

 28. Zamir Cobaj

  Zamir CobajΠριν 3 ημέρες

  Blerina gjithmon me e mira

 29. Drita Bregu

  Drita BreguΠριν 3 ημέρες

  Kek me moll

 30. Luziana

  LuzianaΠριν 3 ημέρες

  Te lumte goja Blerina..👏👏👏🥰❤️🌹🌺

 31. BILLYBOO

  BILLYBOOΠριν 3 ημέρες

  ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΚΟΣ 🎺🇬🇷

 32. shoqeria e vertet

  shoqeria e vertetΠριν 4 ημέρες

  Pershendetje

 33. Suela Bare

  Suela BareΠριν 4 ημέρες

  Super ✨🎶🎼👏& Super Gjyshe✨❤🌟✌

 34. Romeo Hoxha

  Romeo HoxhaΠριν 4 ημέρες

  Shum bukur 💋🌹🌹

 35. Paraqi Fatjon

  Paraqi FatjonΠριν 4 ημέρες

  Jasu re makis tsikos

 36. Alperta Melina

  Alperta MelinaΠριν 4 ημέρες

  Bravo super ❤ suksese te meteshme👏❤

 37. Erlin Zinxhiria

  Erlin ZinxhiriaΠριν 4 ημέρες

  👍

 38. Jimmy K

  Jimmy KΠριν 4 ημέρες

  Bravo Blerina lart e me lart

 39. Vasil Tarusha

  Vasil TarushaΠριν 4 ημέρες

  Blerina te me falesh që jam e drejtpërdrejt por nuk këndon moj çupë

 40. Klajdi Klajdi

  Klajdi KlajdiΠριν 4 ημέρες

  Blerina je shum e mira te rujt zoti❤️🤲

 41. Soni Korce

  Soni KorceΠριν 4 ημέρες

  Super kenge bravo blerina

 42. Erina Alushaj

  Erina AlushajΠριν 4 ημέρες

  Shumë bukur të lumtë goja ❤❤👏🌹🌹

 43. Antoneta Qerreti

  Antoneta QerretiΠριν 4 ημέρες

  Te lumt goja ja ke gjetur fjalet kenges eshte tamem historia e jetes time origjinal si kenga me lot she genjeshtra

 44. Agolli Zena

  Agolli ZenaΠριν 4 ημέρες

  Sa kenge prekese por dhe shum e bukur

 45. Edison Plakalli

  Edison PlakalliΠριν 5 ημέρες

  Bilbili muzukes popullore 😘😘😘

 46. Ylli Myftaraj

  Ylli MyftarajΠριν 5 ημέρες

  Shum keng prekse, njekohesisht shum e bukur , bravo blerina super , suksese

 47. Aulona Sqillo

  Aulona SqilloΠριν 5 ημέρες

  Zemra te kendoft gjithmon o yll o bukuri za leszet i jep vlores tiiiii

 48. Mbaresa Kokaj

  Mbaresa KokajΠριν 5 ημέρες

  Sh bukur Blerina suksese gjigande

 49. Mirela Haxhi82

  Mirela Haxhi82Πριν 5 ημέρες

  Te lumte o yll ska si ty ❤

 50. Inn Toska

  Inn ToskaΠριν 5 ημέρες

  Super kengre blerina👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 51. Viola Uka

  Viola UkaΠριν 5 ημέρες

  Perfetto 🥰👑👑👑👑👑👑🙏🙏🙏shum kengee e bukur

 52. Emine Sinameta

  Emine SinametaΠριν 5 ημέρες

  Sa bukur kjo kenge mi ka mbush syt me lot 😭😭😭😭😭😭 kush ka dashuruar me shpirt e zemer e kupton ket 💔💔💔💔😭😭😭😭😭 bravo komplimente te rujt zoti inshalla yarebin amin 🤲 rsp ⭐😭

 53. Mimoza Shini

  Mimoza ShiniΠριν ημέρα

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 54. Zamira Beqiri

  Zamira BeqiriΠριν 5 ημέρες

  Shum keng e bukur bravo zemer ❤🙏🙏

 55. bruna soares

  bruna soaresΠριν 5 ημέρες

  Ha sa me pelqen kjo kenge Nje tekst I kohes dhe nje muzik prefekte. Bravo Vojsava 👏 dhe nje Bravo te madhe kengetares qe e ka qa me ate ze brilant.

 56. Amelia Bode

  Amelia BodeΠριν 5 ημέρες

  Blerina je e preferuara

 57. egla mbrati

  egla mbratiΠριν 5 ημέρες

  Super.

 58. Silvana Dano

  Silvana DanoΠριν 5 ημέρες

  Super kenge blerina ❤

 59. Berti Fier

  Berti FierΠριν 5 ημέρες

  Like kujte i pelqeu koj super kenge ♡♡

 60. Lorenc Ruko

  Lorenc RukoΠριν 5 ημέρες

  Zë të mrekullueshëm dhe këngë shumë të bukur

 61. Geri Dervo

  Geri DervoΠριν 5 ημέρες

  BLERINA BALILI ARGJENDI TEPELENES TONE TE PERQAFOJE NGA 🇬🇧🇦🇱

 62. Armel Buzi

  Armel BuziΠριν 5 ημέρες

  Super keng te kendoft zemra Blerina Balili

 63. Irma Miza

  Irma MizaΠριν 5 ημέρες

  Shum e bukur kjo kenge,kush London ne dashuri e mallkofte I madhi zote

 64. Ti All

  Ti AllΠριν 5 ημέρες

  👏👏👏👏lemsh ma bere jeten me genjeshtra

 65. Alteoirik Kumaraku

  Alteoirik KumarakuΠριν 6 ημέρες

  Te kendoft zmra I yll I muzikes

 66. Andrea Baha

  Andrea BahaΠριν 6 ημέρες

  🌷💚

 67. Anto Neta

  Anto NetaΠριν 6 ημέρες

  Te lumte goja zemer e te kendofte shpirti.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🍮

 68. Xhane Xhane

  Xhane XhaneΠριν 6 ημέρες

  👌👌👍👍❤❤

 69. Çivisiz Dünya/ Botë pa studless

  Çivisiz Dünya/ Botë pa studlessΠριν 6 ημέρες

  Ne kadar güzel bir şarkı.👌🏻

 70. steven stav

  steven stavΠριν 6 ημέρες

  Blerina super 🔥 Po big up per klarinetistin Makis Tsikos🔥🔥

 71. eljona henaj

  eljona henajΠριν 6 ημέρες

  😢😢😢😢

 72. Frida frida

  Frida fridaΠριν 6 ημέρες

  Bravo Blerina ..te uroj suksese

 73. zana ana

  zana anaΠριν 6 ημέρες

  Super👌👌 i uroj qe mos i mjaftofte jeta per tu penduar e mallkoj me shpirt 😥😥

 74. Tony Tony

  Tony TonyΠριν 6 ημέρες

  Super kenge sukses ylli ✨✨ tepelenes

 75. Ilir Muskaj

  Ilir MuskajΠριν 6 ημέρες

  ...."lëmsh seç ma bën jetën, gënjeshtrat e tua"...,ose "lëmsh ma bëre jetën me gënjeshtrat e tua"....Keshtu do tingellonte me mire ky varg dhe do kendohej saktesisht si nga ana metrike e poezisë, ashtu edhe nga ritmike e muzikore....

 76. Zamir Cobaj

  Zamir CobajΠριν 2 ημέρες

  E vertete per sa I perket anes letrare

 77. Xhuhana Gordume

  Xhuhana GordumeΠριν 6 ημέρες

  Bravooo💗💗💗❤❤

 78. Artan Xhafa

  Artan XhafaΠριν 6 ημέρες

  Brava 👏👋🇦🇱

 79. Fredi Tona

  Fredi TonaΠριν 6 ημέρες

  C'te duhen keto merselera? - kendo Populloren!

 80. Fredi Tona

  Fredi TonaΠριν 6 ημέρες

  Do jete e kopjuar nga ndonje kenge Turke?......

 81. Odise Papa

  Odise PapaΠριν 6 ημέρες

  ...pafundesisht e bukur Blerina

 82. Apostol Dema

  Apostol DemaΠριν 6 ημέρες

  super kenge je njeshe te lumt goja

 83. Klara Xhaferi

  Klara XhaferiΠριν 6 ημέρες

  Bravo Blerina ❤🥺🥺😭

 84. Blerina Guce

  Blerina GuceΠριν 6 ημέρες

  Bravo Blerina 🙏🙏🙏🙏❤

 85. Shkodrane Shkodrane

  Shkodrane ShkodraneΠριν 6 ημέρες

  O zot qfar Zani bravo pre goce

 86. Erjus Idrizi

  Erjus IdriziΠριν 6 ημέρες

  0

 87. Mira Korfuzi

  Mira KorfuziΠριν 6 ημέρες

  Bravoooo

 88. live life

  live lifeΠριν 6 ημέρες

  Shume kenge e bukure dhe veshja I shkone 🥰😍

 89. Gentiana Subashi

  Gentiana SubashiΠριν 6 ημέρες

  Super keng❤️

 90. Jashari Dorjan

  Jashari DorjanΠριν 6 ημέρες

  Bravo 👏👏👏

 91. Marsel Agalliu

  Marsel AgalliuΠριν 6 ημέρες

  Voj

 92. Erlin Mullaj

  Erlin MullajΠριν 6 ημέρες

  Bravo yll 😘😘😘😘

 93. Sulo Myftari

  Sulo MyftariΠριν 6 ημέρες

  Bravo 👏👏👏

 94. Besa Xhezaj

  Besa XhezajΠριν 6 ημέρες

  Super keng

 95. Taulant Rustemi

  Taulant RustemiΠριν 6 ημέρες

  😭😭😭😭

 96. Emiljano Shahini

  Emiljano ShahiniΠριν 6 ημέρες

  Blerina je me e mira kengtarja ime preferume

 97. Aldi Goxhaj

  Aldi GoxhajΠριν 6 ημέρες

  Bravo Blerina te kendofte ❤💙😍😍

 98. Xhuljeta File

  Xhuljeta FileΠριν 6 ημέρες

  Suksese Blerina nje tjeter perl e jotja😍😍😍

 99. Xheraldo Velaj

  Xheraldo VelajΠριν 7 ημέρες

  Sa bukur zemer sa te shkon dhe ajo veshja 😍🌟sherbet si gjithmon nje perqafim te nis nga Italia Anila ♥️sukseseeeee sukseseeeee paç gjith jeten tende te shikoft zoti 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 100. Eri Mana

  Eri ManaΠριν 7 ημέρες

  Suksese super kenge ❤️❤️❤️

 101. ALDI KOMBISHTI

  ALDI KOMBISHTIΠριν 7 ημέρες

  kenga me plq shume..por e vetmja gje qe me cuditi esht qe e ke ber videoklipin me nje kostum 😍

 102. Ada Prasta

  Ada PrastaΠριν 7 ημέρες

  Bravo Blerina te kendoft ❤