Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ninullë dashurie
Written by : Filloreta Raci - Fifi
Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari
Produced by: Fatjon Miftari
Recording Studio : BiniDiez
Mix&Master: Ramon Erni
ImageDirector:Uron Esati
MakeUp: Arber Bytyqi
Wig by : AjkuneProfessional
Video: Imagine Films
Supported by @ONIMA
🎧 Listen on Spotify :
fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
FIFI ON IG:
fifi.official.fr
FATJON MIFTARI ON IG:
fatjonmiftari
BINIDIEZ ON IG :
bini_diez
RAMON ERNI ON IG :
ray_on_the_mix
URON ESATI ON IG :
uronesati
ARBERBYTYQI ON IG :
arber_bytyqi_mua
IMAGINEFILMS ON IG :
imaginefilms

Σχόλια

 1. FIFI OFFICIAL

  FIFI OFFICIALΠριν μήνα

  Listen on Spotify and other digital stores : fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie

 2. ada flamuraj

  ada flamurajΠριν 2 ώρες

  @Buran Gashi 112h

 3. Perputhen Prime

  Perputhen PrimeΠριν 3 ώρες

  Fifi pranon publikisht se eshte ne lidhje me nje nga pjestaret e Perputhen.Zbuloni ne video se kush eshte ai grlifes.info/number/1mfYoYnXdpKs1c8/b-nteo

 4. diers brother

  diers brotherΠριν 2 ημέρες

 5. ada flamuraj

  ada flamurajΠριν 10 ημέρες

  @Simona Mona dd

 6. Ferdane Shyti

  Ferdane ShytiΠριν 19 ημέρες

  @Buran Gashi fff9lD5krodo

 7. esma power

  esma powerΠριν ώρα

  🇦🇱🍇💫

 8. Shpresa Berisha

  Shpresa BerishaΠριν 2 ώρες

  😔

 9. Alba Dabroja

  Alba DabrojaΠριν 10 ώρες

  Teksti i "Ninullë Dashurie"👇 [Verse 1] Unë mendjen ta dhashë, e çfarë mora mbrapsht? Asgjë! Më fal ty të thashë, kaq shumë qat kom dasht M'the: "S'ka gjë" Të paktën shkruajta ca këngë E kjo peshë e rëndë më dhemb, ama e kuptova Atë që m'ka tremb të humbas s'doja të mendoja [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Verse 2] Krejt unë ti dhashë e i pashë Po pishman nuk jam Vetë unë ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnjë s'e ngova Zemrës unë po i besoja Pa ty s'jam gjallë [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Chorus] Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bonе ti.

 10. Jonida Bico

  Jonida BicoΠριν 21 ώρα

  ⭐⭐

 11. Savisma Ekremović

  Savisma EkremovićΠριν ημέρα

  this song is so emotional, i love it! much love from bosnia and serbia 🇧🇦🇷🇸 very nice music ❤

 12. Efi Lamaj

  Efi LamajΠριν ημέρα

  Shi love samuone shi miss samuone .

 13. diers brother

  diers brotherΠριν 2 ημέρες

  Je nje ylle per muzik te LUMTE 👏👏❤

 14. D.N.A

  D.N.AΠριν 2 ημέρες

  @dhuratadora officially stole a song from @dnaoffiziell !! There is a video statement on his GRlifes channel where he explains it and sometimes leaks internal phone calls !! He is an honest artist and does not deserve that, world stars who use art from unknown artists without asking and are not even able to thank them for it! If he were under contract with someone with the right range because there would be something going on here, nobody will put up with it I think ... if you are good men and women if you help! 🙏

 15. GETUART morina

  GETUART morinaΠριν 2 ημέρες

  Shum te keqe e ka qit kengen mua fifi nuk me pelqen like nese Mendoni sikur une 👇

 16. you and me

  you and meΠριν 3 ημέρες

  i kove you fifi

 17. you and me

  you and meΠριν 3 ημέρες

  perle

 18. Sazan Dumani

  Sazan DumaniΠριν 4 ημέρες

  Super😍😍😍😍

 19. Leo leo

  Leo leoΠριν 5 ημέρες

  O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭

 20. Renata Kamami

  Renata KamamiΠριν 7 ημέρες

  Ah dashuri ca mbone ti

 21. Marjo Gjini

  Marjo GjiniΠριν 7 ημέρες

  grlifes.info/number/0KWlf7HQm7rUxMs/b-nteo

 22. Arber Rama

  Arber RamaΠριν 8 ημέρες

 23. marko raci

  marko raciΠριν 9 ημέρες

  perfekt je fifi

 24. Donjeta Fuchs

  Donjeta FuchsΠριν 10 ημέρες

  e kom degju mbi 10 here, ni kange qe te jep plot emocione. Tash e pashe edhe klipin,thjesht pune artistike.

 25. Suela Ziu

  Suela ZiuΠριν 10 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 26. Benim Hayatim

  Benim HayatimΠριν 11 ημέρες

  🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏

 27. Stela Feneri

  Stela FeneriΠριν 12 ημέρες

  Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔

 28. kalaja kalaja

  kalaja kalajaΠριν 12 ημέρες

  Po p

 29. kalaja kalaja

  kalaja kalajaΠριν 12 ημέρες

  Loo

 30. Privato Privato

  Privato PrivatoΠριν 14 ημέρες

  Fifi🇮🇹👑🎙🎶

 31. Donjeta Fuchs

  Donjeta FuchsΠριν 15 ημέρες

  Wow👌

 32. tozajneri

  tozajneriΠριν 15 ημέρες

  Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤

 33. Ro Vena

  Ro VenaΠριν 15 ημέρες

  Like Indila

 34. Bjonda 07

  Bjonda 07Πριν 15 ημέρες

  ♥️✨

 35. signorina ciao ciao

  signorina ciao ciaoΠριν 15 ημέρες

  👍

 36. Rozana Semema

  Rozana SememaΠριν 16 ημέρες

  Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer

 37. Lux Рафикова

  Lux РафиковаΠριν 20 ημέρες

  Добрый вечер, перевод песни на русском пожалуйста 🙏🏻☺️

 38. Efi Lamaj

  Efi LamajΠριν 20 ημέρες

  Ah dashuri ah dashuri cha me bere ti . Amzing song .

 39. Saranda H.

  Saranda H.Πριν 23 ημέρες

  🖤

 40. Lule te vetmuara

  Lule te vetmuaraΠριν 24 ημέρες

  super kenge

 41. Play with Rona

  Play with RonaΠριν 25 ημέρες

  Zeri magjik i Fitit qe tingellon si nje melodi e bukur🙏🌹

 42. Eazy E

  Eazy EΠριν 26 ημέρες

  Dashuriii daashuriiii pucci bukur ✌🏼🥀❤❤💋💋💋💋

 43. Dori Sulovari

  Dori SulovariΠριν 26 ημέρες

  Kurre mos resht se kenduari sepse ke nje ze brilant😮😍👏

 44. Ermelisa Cibaku

  Ermelisa CibakuΠριν 26 ημέρες

  Bravo fifi je njish te lumte si ke ftyren ke dhe zerin zoti te bekoft

 45. sokin jon

  sokin jonΠριν 25 ημέρες

  perfect

 46. Irena Paco

  Irena PacoΠριν 26 ημέρες

  O yll o me e mira me rengjethet mishin saher qe e degj te dua fifi💋💋

 47. sokin jon

  sokin jonΠριν 25 ημέρες

  o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

 48. miko foin

  miko foinΠριν 26 ημέρες

  i watched it three times

 49. anida hamzaj

  anida hamzajΠριν 26 ημέρες

  superr

 50. Eraldooo Ymey

  Eraldooo YmeyΠριν 26 ημέρες

  Ah dshuri

 51. miko foin

  miko foinΠριν 26 ημέρες

  Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

 52. Qefsere Zeka

  Qefsere ZekaΠριν 27 ημέρες

  🔥🔥💗💗

 53. Ervana Satka

  Ervana SatkaΠριν 27 ημέρες

  Woooooo this voice woooo super 😍😍

 54. Ervana Satka

  Ervana SatkaΠριν 27 ημέρες

  Ahhhh Dashuri yes Love eshte dhe e bukur por dhe trishtuse woooooo

 55. sokin jon

  sokin jonΠριν 27 ημέρες

  Per balada ska njeri qe ja merr fifit😉 super

 56. Gezim Kapa

  Gezim KapaΠριν 27 ημέρες

  Fifi😍🤩

 57. Dafina Cokaj

  Dafina CokajΠριν 28 ημέρες

  E mrekullueshme kjo kenga

 58. sokin jon

  sokin jonΠριν 27 ημέρες

  Te lumt goja o topce lalit

 59. HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSICΠριν 29 ημέρες

  HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

 60. Jerina Xhoxhaj

  Jerina XhoxhajΠριν 29 ημέρες

  Je artiste zemer🤗

 61. Ariola Sula

  Ariola SulaΠριν 29 ημέρες

  Super!👏👏👏👏👏

 62. Bujar Qoku

  Bujar QokuΠριν μήνα

  o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

 63. Armend Bytyçi

  Armend BytyçiΠριν μήνα

  perfect

 64. Paola Duda

  Paola DudaΠριν μήνα

  👏🏻👏🏻

 65. Viola Alikaj

  Viola AlikajΠριν μήνα

  Oooo sa e bkr kjo ka lezet per tu degjuar,😭❤

 66. helloo helloo

  helloo hellooΠριν μήνα

  Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

 67. seiom jvony

  seiom jvonyΠριν μήνα

  Duhet me falenderu djalin qe la Fifin qe arriti te beje kete super kenge. 🤣🤣🤣

 68. Argis Leba

  Argis LebaΠριν μήνα

  Like kush ndihet vetem dhe pse me njerez per rreth 😭😭😭 sa her e degjoj lotet dalin vet. Fifi je div

 69. Anisa Pepa

  Anisa PepaΠριν μήνα

  PERLE😍

 70. seiom jvony

  seiom jvonyΠριν μήνα

  Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

 71. mojsilda cinari

  mojsilda cinariΠριν μήνα

  E dua , e adhuroj pafunddddddddddddddddddddddddddddd kete kenge

 72. Balkan bojra

  Balkan bojraΠριν μήνα

  Selimi

 73. gioyu comi

  gioyu comiΠριν μήνα

  THIS IS AMAZING! ❤

 74. fier lushnje

  fier lushnjeΠριν μήνα

  Te lumt goja o topce lalit

 75. doire aintu

  doire aintuΠριν μήνα

  Talent i gjalle dhe bukuri me vete, momentin qe te pashe live ishe yll i vertete! ❤

 76. gioyu comi

  gioyu comiΠριν μήνα

  ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri A

 77. Benim Hayatim

  Benim HayatimΠριν μήνα

  fifi bravo te koft je si qithmon top goce pre bin sehr stolz auf dich meine süße maus 🐁

 78. aola wili

  aola wiliΠριν μήνα

  I remember « kus kus » in 2016. And now this beautiful anthem of émotions ! What an evolution. Bravo Fifi. Te dua shqiperi. Much love from France 🇫🇷❤️🖤

 79. doire aintu

  doire aintuΠριν μήνα

  kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

 80. NEJA neja

  NEJA nejaΠριν μήνα

  Po boni konge ama me na perkrah hiq se ma shume ju pelqejne kriminelat se njerezit me profil.

 81. Denis G

  Denis GΠριν μήνα

  Nuk kam parole qe descrive kte canzone nuk esistono

 82. aola wili

  aola wiliΠριν μήνα

  dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle

 83. Stage music

  Stage musicΠριν μήνα

  Fifi is slowly becoming of a music legend. Very good powerfull ballad Adele=Fifi

 84. Ptao Tom

  Ptao TomΠριν μήνα

  Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

 85. Sovia Lajuba

  Sovia LajubaΠριν μήνα

  tinyurl.com/lovexxgirl Мьяако-сан! ฅ (̳ · · ̫ · ̳ ฅ) Нян TANTA BEYEZAS QUE DIOS A HECHO EN ESTE MUNDO ASERE Y DISEN QUE DIOS ES MALO SI DIOS ES MALO NADIE ES BUENO ASERE МИЛ ГРАСИАС ПОР ТАНТА БЕЙЕСАС Estação I loro na salute rispettivi previrli Спасибо за реорганизацию лайв раздачи! Прямая трансляция в этот день была просто смешной! Его смотрели более 10 000 человек (смеется) В конце концов, морковь - лучшая! Я быль восторге от того, что забыл выключить камеру, и сделал это! Я должен быть осторожен в будущем ..111

 86. Ptao Tom

  Ptao TomΠριν μήνα

  She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

 87. Licorne Des Bois

  Licorne Des BoisΠριν μήνα

  So.... what about Fifi at the Eurovision song contest ? You want to loose or to win ? Fifi 🤩❤

 88. Vjollca Xhunga

  Vjollca XhungaΠριν μήνα

  Ekxelente

 89. Zuhra Krasniqi

  Zuhra KrasniqiΠριν μήνα

  Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

 90. Nia Xhulieta

  Nia XhulietaΠριν μήνα

  😢😢😢💔

 91. Qlirim Krasniqi

  Qlirim KrasniqiΠριν μήνα

  Kenga shum e bukur,mos t ndodh ma mem perfshi zhurma t klipit n kang majmunnn!!

 92. Kaci Soni

  Kaci SoniΠριν μήνα

  Nk edi pse po kyr dëgjova ket keng lot me rrodhën syt

 93. minij hooi

  minij hooiΠριν μήνα

  You're so beautiful! Great video?

 94. Karadai Fuqishem

  Karadai FuqishemΠριν μήνα

  Shum e bukur

 95. minij hooi

  minij hooiΠριν μήνα

  Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 96. ShpresaRina ShpresaRina

  ShpresaRina ShpresaRinaΠριν μήνα

  Lyrics Vemendjen ta dhash e qka mora mbrapsht ASGJE Me fal ty te thash kaq shum qe tkam dasht MTHE SKA GJE Tpakten shkrujta ca keng e kjo pesh e rend me dhemb ama e kuptova ate qe mka tremb ta humbas sdoja tmendoja REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri, dashuri ah dashuri qka mbone ti Krejt un dallash i pash po pishman nuk jom Vet un ty tlash me bo ti me mu qka don Nuk ngova asnje se ngova zemres un po i besoja pa ty sjam gje REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri dashuri ah dashuri qka mbone ti

 97. Ejona Shehu

  Ejona ShehuΠριν μήνα

  Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti

 98. mrs Gremi

  mrs GremiΠριν μήνα

  kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

 99. Marjola Ademi

  Marjola AdemiΠριν μήνα

  super ze ke❤❤❤❤😍

 100. Dori Isufaj

  Dori IsufajΠριν μήνα

  Sh keng e bukur

 101. sara zabergja

  sara zabergjaΠριν μήνα

  TEKSTI : Vemendjen ta dhash, e çfare mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qat kom dasht. M'the SKA GJE T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas doja t mendoja Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Ahhhh dashuri, dashuri ça mbone ti (ca mboneeee) Ahhhh zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti

 102. bodoti qwiu

  bodoti qwiuΠριν μήνα

  ke nje ze engjellor bravo👏❤️

 103. soinhu foitu

  soinhu foituΠριν μήνα

  i love your videos so much !?

 104. Jovana Tubic

  Jovana TubicΠριν μήνα

  Video is SOO SAD I START TOO CRYIINGGG!!!!

 105. bodoti qwiu

  bodoti qwiuΠριν μήνα

  OMG I love it so much?

 106. Jovana Tubic

  Jovana TubicΠριν μήνα

  She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

 107. Jovana Tubic

  Jovana TubicΠριν μήνα

  @E. J. ♡♡♡

 108. E. J.

  E. J.Πριν μήνα

  greetings from albanian girl✌🏼👍

 109. finem My love

  finem My loveΠριν μήνα

  Fifi je me e mira te shiko kush luan edhe Luana Vjollca my love qe te dyja

 110. soinhu foitu

  soinhu foituΠριν μήνα

  Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !

 111. Dori Gostima

  Dori GostimaΠριν μήνα

  Askush . Une Replayyyyyyyyuuu 100000 times

 112. Telida Lilo

  Telida LiloΠριν μήνα

  Ah dashuri ah dashuri ca me bone ti... Shume e bukur.👏👏👏💫💫💥💥♥️♥️♥️Fifi si gjithmone e mrekullueshme.😚😚😉😉

 113. bowen voowy

  bowen voowyΠριν μήνα

  përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

 114. mikin lirou

  mikin lirouΠριν μήνα

  She love someone ♥️ She miss someone 🥺

 115. bowen voowy

  bowen voowyΠριν μήνα

  Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen

 116. ermal vata

  ermal vataΠριν μήνα

  Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 117. Benim Hayatim

  Benim HayatimΠριν μήνα

  Fifi as niherr ska dasht me kan e famshme keshtu qysh asht asht e knaqne

 118. Benim Hayatim

  Benim HayatimΠριν μήνα

  Fifi nuk te kuptoj pse jaki qit kangen sika meritu aspak amo kjo asht fifi

 119. mikin lirou

  mikin lirouΠριν μήνα

  i love your videos so much !?

 120. Edona Morina

  Edona MorinaΠριν μήνα

  My favourite songg ❤

 121. minij hooi

  minij hooiΠριν μήνα

  Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤

 122. Griselda Lami

  Griselda LamiΠριν μήνα

  Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

 123. minij hooi

  minij hooiΠριν μήνα

  Masterpiece 🥰👊

 124. Arjela Brama

  Arjela BramaΠριν μήνα

  Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti

 125. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyΠριν μήνα

  She love someone ♥️ She miss someone 🥺

 126. Shpresa Berisha

  Shpresa BerishaΠριν μήνα

  Ah Dashuri qa me bone ti ...

 127. London ALB

  London ALBΠριν μήνα

  ❤️😍

 128. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyΠριν μήνα

  Indila - Love Story