Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Me zuri rakia (Official Video HD)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Audio & Video: Elite Production
Orkestrimi: Rino Boci
Muzika: Ergys Hyka
Teksti: Armand Trebicka
Videographer: Ledio Guri

Σχόλια

 1. Shqiponja Stefa

  Shqiponja StefaΠριν ώρα

  Bravo ju lumte djema na kenaqt shpirt..suksese

 2. Phaze 114

  Phaze 114Πριν 10 ώρες

  i wish i knew what they were saying. i like the song

 3. Elona Shabanaj

  Elona ShabanajΠριν ημέρα

  Shum bukur

 4. Alma gorreja

  Alma gorrejaΠριν ημέρα

  Keshtu te kendoft zemra perher Blerina me grupin tend 👏👏👏👏

 5. Liljana Musaj

  Liljana MusajΠριν ημέρα

  A me ju lumte goja o bilbilat e shqiperise jete e shendet paci gjithmon ju këndofte zemra

 6. Nermin murati

  Nermin muratiΠριν ημέρα

  Nuk e kam harruar zakonin e vjeter /e jo avazin e vjeter,Vetem shqip e jo turqisht.

 7. Maliq Jakllari

  Maliq JakllariΠριν ημέρα

  E pa mundur ti besh 👎 opaaaaaaa🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 8. Muzik live Shqip

  Muzik live ShqipΠριν 2 ημέρες

  ZJARR 👏👏👏👏

 9. Şakacı Şey

  Şakacı ŞeyΠριν 2 ημέρες

  Rakia Değil Rakı 😂

 10. gazmir ramaj

  gazmir ramajΠριν 2 ημέρες

  Kleandro je 1

 11. Eugen Beshello

  Eugen BeshelloΠριν 3 ημέρες

  Filxhanin e dyte do e ngre per vete se ja piva lengun kesaj jete zjaaaaaaarrrrrrr ju lumt goja

 12. Nertila Kazaferi

  Nertila KazaferiΠριν 3 ημέρες

  Eme ju lumte goja .na kenaqet me zerin tuaj

 13. Jacaj Kujtim

  Jacaj KujtimΠριν 4 ημέρες

  Rakia me dolli pihet dhe me pak meze ,dhe ec te te mbaj njeri , e keni thare fare kete kenge , si ne krijim dhe interpretim . Bravo

 14. Mirgen Milaj

  Mirgen MilajΠριν 4 ημέρες

  Po hani nga pak mish jo vetem Raki.

 15. Fatos Alushaj

  Fatos AlushajΠριν 4 ημέρες

  Po e pini rakin si blerina me filxhan hahah

 16. Rajmonda Komini

  Rajmonda KominiΠριν 4 ημέρες

  Rrofshi o ju yjet e jugut☀️☀️☀️

 17. Hajdana Vukčević

  Hajdana VukčevićΠριν 4 ημέρες

  Nice! Rakija connects people ❤️🇷🇸🇲🇪🇧🇦🇭🇷🇦🇱🇧🇬🇲🇰

 18. Jimmy K

  Jimmy KΠριν 4 ημέρες

  Jeni te gjithe 🌟 🌟 🌟 🌟 o

 19. Αρτέμις Άρτεμις

  Αρτέμις ΆρτεμιςΠριν 4 ημέρες

  Bravooo

 20. Hekuran Krasniqi

  Hekuran KrasniqiΠριν 4 ημέρες

  Ju lumte

 21. Adelina Kamberaj

  Adelina KamberajΠριν 4 ημέρες

  Suksese te metejmshe jeni te mrekullushm 🇦🇱🇦🇱❤️❤️🍾

 22. Regbin Vata

  Regbin VataΠριν 5 ημέρες

  Truir7retiyr8y8u

 23. Fier Fier

  Fier FierΠριν 5 ημέρες

  Ju kendoft zemra o yjeni 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 24. Luli Rama

  Luli RamaΠριν 5 ημέρες

  ,/££\\££\\\£\£^={°\}}}

 25. Silvana Hyka

  Silvana HykaΠριν 5 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 26. Perparim Tafa

  Perparim TafaΠριν 5 ημέρες

  O zoti shendet u dhent o florinj se na kenaqet

 27. Marina Xhemollari

  Marina XhemollariΠριν 5 ημέρες

  Ju kendofte zemra

 28. Yllka Gjergji

  Yllka GjergjiΠριν 6 ημέρες

  Ju lumte goja !!!!!!!

 29. Vasilika Metkaj

  Vasilika MetkajΠριν 6 ημέρες

  Suksese Grupi me mir

 30. Todo en Albanés

  Todo en AlbanésΠριν 6 ημέρες

  Treshja fantastike te kenaqin shpirtin

 31. Mike Poznanovich

  Mike PoznanovichΠριν 6 ημέρες

  We have a singer in the United States called Stevie Nicks and she reminds me of her!

 32. Mike Poznanovich

  Mike PoznanovichΠριν 6 ημέρες

  Love blerina from the United States. I don’t know Albanian but her voice is great 👍

 33. Lulzim Thaci

  Lulzim ThaciΠριν 6 ημέρες

  Hajde jasha bravoooo thjesht jeni me te miret e vilajetit te jugut

 34. bardha selfo

  bardha selfoΠριν 6 ημέρες

  ie,rar č

 35. Gazmend Qama

  Gazmend QamaΠριν 6 ημέρες

  Na kënaqet jeni me te miret

 36. Judi Kumbora

  Judi KumboraΠριν 6 ημέρες

  Oooopaaa super kenge serish 👏👏 Bravooo bravooo jeni te vetmit qe i qani kenget ❤ Suksese suksese 😍😍

 37. Fatjo Bejdaj

  Fatjo BejdajΠριν 6 ημέρες

  Shum shum bukur

 38. Fatjo Bejdaj

  Fatjo BejdajΠριν 6 ημέρες

  Shum shum bukur

 39. Mario Armitrano

  Mario ArmitranoΠριν 6 ημέρες

  Ju lumte goja per kete grup 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊😊♥️♥️🌲🌲

 40. Frida Toska

  Frida ToskaΠριν 7 ημέρες

  Kengetare te pavdekshem ju lumte goja bravo suksese 👏👏👏

 41. Matjana Mukaj

  Matjana MukajΠριν 7 ημέρες

  Bravos na kenaqet💗💓💞💕❣

 42. Nardi Andi

  Nardi AndiΠριν 7 ημέρες

  Bravo kleo je super pershndetje na Milano

 43. Renaldo Duro

  Renaldo DuroΠριν 7 ημέρες

  Oo

 44. Gurie Hasa

  Gurie HasaΠριν 8 ημέρες

  Keng shumë e bukur ju lumt goja

 45. Ili Osmanaj

  Ili OsmanajΠριν 8 ημέρες

  Bravo kleandro sukse. Me tej vlla

 46. Bledjana Kasa

  Bledjana KasaΠριν 8 ημέρες

  💥💥💥💥💥💥❤️❤️❤️

 47. Bledjana Kasa

  Bledjana KasaΠριν 8 ημέρες

  Bravo nje super keng just lumt grupi atmosfera 💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 48. BB4LIFE

  BB4LIFEΠριν 8 ημέρες

  Kush bo like dhe subscribers kanalin tim e shef zoti me gjith familje ❤❤❤

 49. Braxai Paulina

  Braxai PaulinaΠριν 8 ημέρες

  Opa bujur

 50. Melissa Riva

  Melissa RivaΠριν 8 ημέρες

  Ju lumte goja hopa hopa

 51. hyka AG

  hyka AGΠριν 9 ημέρες

  Suksese legjend

 52. adriana backa

  adriana backaΠριν 9 ημέρες

  Ju lumt goja bravo e kenaqet popullin me kto kenge. Je me e mira blerina balili.

 53. Joni Latifi

  Joni LatifiΠριν 9 ημέρες

  💣💣💣💣🎆🎆💥💥

 54. Anastas Kadena

  Anastas KadenaΠριν 9 ημέρες

  Eeee me ju lumte mendja qe e keni si gjyle topi dhe zerin si bilbila more kapetaner se na kenaqet shpirtin me kete keng te mbrekullushme... pershendetje me respekt nga ATHINA Birbil Kadena Rexhin Tepelen

 55. Bledi Paja

  Bledi PajaΠριν 9 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 56. Tina Metushi

  Tina MetushiΠριν 9 ημέρες

  Shum kenge e bukur ju lumte goja

 57. Anila Tabaku

  Anila TabakuΠριν 9 ημέρες

  Super

 58. Kristina Demaj

  Kristina DemajΠριν 9 ημέρες

  Bravo ju lumte goja

 59. vee sinani

  vee sinaniΠριν 9 ημέρες

  Bravo Grupi 😍

 60. Marjus Hasaj

  Marjus HasajΠριν 10 ημέρες

  bukur

 61. Riza Petriti

  Riza PetritiΠριν 10 ημέρες

  Ju lumte goja yje na kenaqet ne ktu ne korfuz

 62. Diana Telegrafi

  Diana TelegrafiΠριν 10 ημέρες

  🇦🇱🌈🎖Ergysi 🍁Blerina 💥Kleandrooo 💥Fantasticccc 🌈Ju lumteee gojaaaa Sa bukuroooooo Ju kemiii ne ❤️Zemerrr 🍁Me te mirettt 🍁Ju duam shumeeee🎖🔥🌈🙏🌈

 63. Aldo Koci

  Aldo KociΠριν 9 ημέρες

  Shume bukur zera te vecante

 64. Lorenc Gorreja

  Lorenc GorrejaΠριν 10 ημέρες

  Bravo 👏👏👏

 65. Doni Bedi Selimaj

  Doni Bedi SelimajΠριν 10 ημέρες

  Traditat tona me të bukura në botë 😍😍😍Zjarr u lumt goja🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 66. Nila Dalipaj

  Nila DalipajΠριν 10 ημέρες

  Super super keng bravo bilbila ju kendofte zemra gjith jeten jini yje👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 67. Enkelid Kasa

  Enkelid KasaΠριν 10 ημέρες

  Filxhani e trrete jet e shendete😍😍😍😍

 68. Ajli Hoxhaj

  Ajli HoxhajΠριν 10 ημέρες

  kenge shum e bukur bravo.

 69. sotilda gjuzi

  sotilda gjuziΠριν 10 ημέρες

  Bravo e tundet na nderuat labe rin ju lumte goja te tre bilbila

 70. Qamil Bregu

  Qamil BreguΠριν 10 ημέρες

  Kendoni,po ate viktimen mi sofer pse e filmoni o mishngrenesa.

 71. Muhamet Fejzaj

  Muhamet FejzajΠριν 10 ημέρες

  Bravo vella

 72. Muhamet Fejzaj

  Muhamet FejzajΠριν 10 ημέρες

  Bravo vella

 73. Lusian Caushaj

  Lusian CaushajΠριν 10 ημέρες

  Bravo shum bukur suksese 👍👍

 74. Shateri Shateri

  Shateri ShateriΠριν 10 ημέρες

  Shume e bukur

 75. violeta Treko

  violeta TrekoΠριν 10 ημέρες

  Ju lumte goja. Na kenaqet tani ne karatine qe jemi

 76. kastriot berat

  kastriot beratΠριν 10 ημέρες

  digje blerina digje super

 77. Majlida Bejaj

  Majlida BejajΠριν 10 ημέρες

  Po kjo këng ka lezet dhe veshja me këngët popullore kështu duet 👏👏👏👏👏

 78. Gentian Halili

  Gentian HaliliΠριν 10 ημέρες

  Ju lumt goja superrrrrr 👏👏👏👏👏👏

 79. alfred bilbili

  alfred bilbiliΠριν 10 ημέρες

  E ka hallall Blerina...

 80. Mirela lisi

  Mirela lisiΠριν 10 ημέρες

  Hajde gezuar me fund. Bravo ju lumt kenge qe nuk ka per te vdekur kurre

 81. Irena Irena

  Irena IrenaΠριν 10 ημέρες

  Suksese

 82. Kristo Ziu

  Kristo ZiuΠριν 11 ημέρες

  Ju lumt goja djema, bravo. Respekte per Blerinen ta gezoj.

 83. Daniela Demiraj

  Daniela DemirajΠριν 11 ημέρες

  Jkwmanloltd

 84. Agim Klanxhi

  Agim KlanxhiΠριν 11 ημέρες

  Hallalle

 85. Flatun Dedej

  Flatun DedejΠριν 11 ημέρες

  Bravo mua me pelqen shume urime grupit

 86. Genti Mitre

  Genti MitreΠριν 11 ημέρες

  Siç e do banketi😂😂😂😂

 87. Mbaresa Kokaj

  Mbaresa KokajΠριν 11 ημέρες

  Super keng urime 👏👏👏👏🥳🥳🥳🎊🎊

 88. Caush Celaj

  Caush CelajΠριν 11 ημέρες

  u bet tap me uji

 89. Sazan Coku

  Sazan CokuΠριν 11 ημέρες

  Bravo na kenaqet ju lumt goja jeni te pa pare🔥🔥🔥🔥opa opa

 90. Eriona Sinana

  Eriona SinanaΠριν 11 ημέρες

  Ju.Kndofte.zemra.jete.eshndete.per.gjithe.Miqsi.❤❤

 91. Nev iljazi

  Nev iljaziΠριν 11 ημέρες

  Bravo jeni me te mirët 👏👏👏👏👏

 92. Erion Hoxha

  Erion HoxhaΠριν 11 ημέρες

  Mbushe Flori Mbushe suksese

 93. Donika Belcka

  Donika BelckaΠριν 11 ημέρες

  Shume bukur brovo jeni super te 3 te lumte goja

 94. Ersid Doko

  Ersid DokoΠριν 11 ημέρες

  E ju lumte goja na kenaqet 👏👏👏

 95. Edmir Tabaku

  Edmir TabakuΠριν 11 ημέρες

  JU KENDOFT ZEMRA GJITHMON O MJESHTRA

 96. ami varfi

  ami varfiΠριν 11 ημέρες

  Ju lumt goja jeni me te miret

 97. Era Veliu

  Era VeliuΠριν 11 ημέρες

  Sa bukur bravo .Super jeni . Hopa 💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥🔥🔥🥂🥂🥂🥂

 98. Doriana Mino

  Doriana MinoΠριν 11 ημέρες

  🤗👏👏

 99. Artur Siko

  Artur SikoΠριν 11 ημέρες

  Hallall ua bëftë zoti , ju këndoft shpirti

 100. blerta likaj

  blerta likajΠριν 11 ημέρες

  Super super super ju kendoft zemra perher Jeni super grup suksese t metejshme dhe me sa m shum kenge respekte

 101. Liliana Mece

  Liliana MeceΠριν 11 ημέρες

  👍

 102. DADO DADO

  DADO DADOΠριν 11 ημέρες

  Na cat karin idjota