Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Σχόλια

 1. Nona Nona

  Nona NonaΠριν 8 ώρες

  teksi më amator i bër ndonjeher stres shum dobët prisja shum më shum i ke zhgënjyer fansat shum 🤦

 2. petrit kurpali

  petrit kurpaliΠριν ημέρα

  O ti qifsha robt ty

 3. Renis Keci

  Renis KeciΠριν ημέρα

  BB4LIFE ❤❤🔥🔥🔥

 4. Ditart

  DitartΠριν 2 ημέρες

  Teksti i stresit nr 1

 5. Fatjon Aliu

  Fatjon AliuΠριν 3 ημέρες

  stresi ka shum stres

 6. pro tv

  pro tvΠριν 4 ημέρες

  Stresi is dick

 7. Egzon Imeri

  Egzon ImeriΠριν 4 ημέρες

  👍👍👍👍

 8. Eri Qama

  Eri QamaΠριν 4 ημέρες

  Stresi fake

 9. Vin Van

  Vin VanΠριν 5 ημέρες

  Spo I merr 2 million klikime

 10. Vin Van

  Vin VanΠριν 5 ημέρες

  Super🥰

 11. djalingatropoja

  djalingatropojaΠριν 6 ημέρες

  Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

 12. Kristian Tuci

  Kristian TuciΠριν 6 ημέρες

  Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

 13. M4RKO

  M4RKOΠριν 6 ημέρες

  Teksti ?😂

 14. Removed from YouTube

  Removed from YouTubeΠριν 7 ημέρες

  grlifes.info/number/z6OZkKGzZc-7o9c/b-nteo

 15. TROPOJAN NT

  TROPOJAN NTΠριν 7 ημέρες

  💯

 16. Genève Suisse

  Genève SuisseΠριν 7 ημέρες

  *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

 17. Gzim Spj

  Gzim SpjΠριν 8 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱

 18. Elvis Hidaj

  Elvis HidajΠριν 8 ημέρες

  Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

 19. Skiner Elezi

  Skiner EleziΠριν 8 ημέρες

  E psh gje gjuje edhe ike me vrap

 20. Aur la Pirate

  Aur la PirateΠριν 8 ημέρες

  une dinguerie se son !!!!

 21. Aur la Pirate

  Aur la PirateΠριν 8 ημέρες

  une dinguerie se son !!!!

 22. Skiner Elezi

  Skiner EleziΠριν 8 ημέρες

  Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

 23. Kled Aliaj

  Kled AliajΠριν 8 ημέρες

  Wallahi kong e pordht or shok

 24. Toni Kid

  Toni KidΠριν 8 ημέρες

  Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

 25. Bylis For ever

  Bylis For everΠριν 8 ημέρες

  E para dukeshe shume i Vogel perpara atije Zezakut ne reper, e dyta fjalori i flliqte e treta kurva, kurva , kurva e katërta ata çunat qe ke afer se kane hiçe aberin per muzik( përveç zezakeve)

 26. FF SOKOL

  FF SOKOLΠριν 8 ημέρες

  KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

 27. Cllevio

  CllevioΠριν 9 ημέρες

  Ku je pra

 28. Engji Rmn

  Engji RmnΠριν 9 ημέρες

  🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

 29. Dodaj Robert

  Dodaj RobertΠριν 9 ημέρες

  Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

 30. Andy Hoda

  Andy HodaΠριν 10 ημέρες

  You Re a legend Strsi both of you

 31. Xhevrie Buci

  Xhevrie BuciΠριν 10 ημέρες

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

 32. Vin Van

  Vin VanΠριν 9 ημέρες

  Ça ke

 33. Florian Sinani

  Florian SinaniΠριν 10 ημέρες

  O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

 34. Fier Fier

  Fier FierΠριν 10 ημέρες

  Bos lali me shok

 35. Bad boy

  Bad boyΠριν 10 ημέρες

  BB4LIFE🤘❤

 36. Endrit Avdiu

  Endrit AvdiuΠριν 10 ημέρες

  Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

 37. Nakos Stefanakos

  Nakos StefanakosΠριν 10 ημέρες

  Bravo stresi✌

 38. private g

  private gΠριν 10 ημέρες

  viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

 39. Klajdi Daci

  Klajdi DaciΠριν 10 ημέρες

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 40. Ish 0115

  Ish 0115Πριν 10 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

 41. Vin Van

  Vin VanΠριν 11 ημέρες

  Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

 42. LT Jacober

  LT JacoberΠριν 11 ημέρες

  Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

 43. Albbi GB

  Albbi GBΠριν 11 ημέρες

  keng barbonash

 44. Toni Gura

  Toni GuraΠριν 12 ημέρες

  Super kenge vec vazhdoni

 45. inax cr

  inax crΠριν 12 ημέρες

  Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

 46. Renato Canaj

  Renato CanajΠριν 12 ημέρες

  Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

 47. tralala tralala

  tralala tralalaΠριν 12 ημέρες

  Du er så fuckin smuk 👀

 48. this is fan page the best music song

  this is fan page the best music songΠριν 12 ημέρες

  Ça karin o kjo kong ropqime

 49. StrixxGaming

  StrixxGamingΠριν 12 ημέρες

  BadBoy4Life

 50. The Black Rat Inn

  The Black Rat InnΠριν 12 ημέρες

  rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

 51. Adrian Klos

  Adrian KlosΠριν 13 ημέρες

  Vari karsa

 52. riki pro

  riki proΠριν 13 ημέρες

  O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

 53. Stesi Kola

  Stesi KolaΠριν 13 ημέρες

  Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

 54. FF BADBOY

  FF BADBOYΠριν 13 ημέρες

  Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

 55. TheRealABD Scuza

  TheRealABD ScuzaΠριν 13 ημέρες

  C BIZ good voice

 56. Christian Shatro

  Christian ShatroΠριν 13 ημέρες

  This is littt😜😜💥🔥

 57. stresi tayna stresi'tayna

  stresi tayna stresi'taynaΠριν 13 ημέρες

  1.1milion shikime🤑🤑🤑

 58. Mandi Mandi

  Mandi MandiΠριν 13 ημέρες

  Ec bet boj

 59. Albaniaa Durrsi

  Albaniaa DurrsiΠριν 14 ημέρες

  Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

 60. AJ Lala

  AJ LalaΠριν 14 ημέρες

  Ke hum si lul basha

 61. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Bravo. Te. Lumte

 62. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Eshte. Kar ai. Tjetri

 63. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  O. Bosi. Si. Kar. Je

 64. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

 65. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

 66. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

 67. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Fareeeeee

 68. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Pse nuk. I. Xhvesheeee

 69. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Me. Burr. Ti. Je.

 70. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Te. Lumte

 71. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

 72. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

 73. Ballaban Koka

  Ballaban KokaΠριν 14 ημέρες

  Bravo. Kar

 74. ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅΠριν 14 ημέρες

  Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

 75. GRE

  GREΠριν 14 ημέρες

  Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

 76. Best Things

  Best ThingsΠριν 14 ημέρες

  Shiitt 🤮

 77. Best Things

  Best ThingsΠριν 14 ημέρες

  He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

 78. yutube 2021

  yutube 2021Πριν 14 ημέρες

  Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

 79. Fation Omeri

  Fation OmeriΠριν 14 ημέρες

  Super keng bro

 80. Kacurri Linza

  Kacurri LinzaΠριν 14 ημέρες

  DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

 81. Bani 86

  Bani 86Πριν 14 ημέρες

  🔥🔥👍🏼

 82. LORD OfWar

  LORD OfWarΠριν 14 ημέρες

  101% FAKE music..

 83. Kazaz Kavaja

  Kazaz KavajaΠριν 15 ημέρες

  Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

 84. e.b e.b

  e.b e.bΠριν 15 ημέρες

  Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

 85. Coming Soon

  Coming SoonΠριν 15 ημέρες

  Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

 86. Pineal Gland

  Pineal GlandΠριν 15 ημέρες

  C B I Z 💥🚀

 87. Benita Cotterill

  Benita CotterillΠριν 15 ημέρες

  🥰💞🔥🔥

 88. anxhela malaj

  anxhela malajΠριν 15 ημέρες

  Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

 89. Juli Zagradi

  Juli ZagradiΠριν 15 ημέρες

  Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

 90. Xhemal Dumi

  Xhemal DumiΠριν 15 ημέρες

  Rama ki

 91. e. guberja

  e. guberjaΠριν 15 ημέρες

  Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

 92. MP Power

  MP PowerΠριν 15 ημέρες

  All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

 93. Durim Rexhepi

  Durim RexhepiΠριν 15 ημέρες

  🔥🔥🔥

 94. Nuriet Isufaj

  Nuriet IsufajΠριν 16 ημέρες

  Nahengsh rakun

 95. You You

  You YouΠριν 16 ημέρες

  o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

 96. ST BRUDA

  ST BRUDAΠριν 16 ημέρες

  1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️

 97. Erald Qosja

  Erald QosjaΠριν 16 ημέρες

  Te qifsha kengen tende ...keng kari ...sipas kenges po tbej komentin varikars ...nuk doli i keng pa sharje

 98. bujar gashi

  bujar gashiΠριν 16 ημέρες

  Spoti mir stresi zonin si me shti me zor me knu pak ma eger u dasht me knu e veshjen kombinimi i stilit edhe i spotit jo shum npershtatje musik nritma tngadalshem

 99. Juggernaut World

  Juggernaut WorldΠριν 16 ημέρες

  Gazi views, unless everyone in dudes country watched it lol

 100. Noizy

  NoizyΠριν 16 ημέρες

  2:44 stresi is high😂😂😂

 101. H I T M E N G A M I N G

  H I T M E N G A M I N GΠριν 16 ημέρες

  Kush bon subscribe ta konfirmoj me like zoti ja boft mbar kush bon subscribe 👐

 102. Μιχαλης Μετσο

  Μιχαλης ΜετσοΠριν 16 ημέρες

  Stresi Fenomeno

 103. stresi tayna stresi'tayna

  stresi tayna stresi'taynaΠριν 16 ημέρες

  ☺☺☺☺☺☺☺