Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.
Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.
Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.
Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.
Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.
Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.
I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.
Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on GRlifes Channel HERE: grlifes.info/loft/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Σχόλια

 1. beyond infinity

  beyond infinityΠριν 5 ώρες

  Ca gallate me rob shpie. Krahasojeni pak veten me Ameriken apo Kanadane, etj... qr sa gjynah jemi

 2. GrandFamilia Records

  GrandFamilia RecordsΠριν 12 ώρες

  Ore ku eshte policia kto qr ca shteti kemi ne ku esjte renea ktu mo

 3. Aleksander Zengo

  Aleksander ZengoΠριν 12 ώρες

  O maloket edhe kosovaret vriten per budalliqe . Per nje fjal goje akoma si ne kohen e qytykut . Turp bre turp behuni bre njerez ja qifsha nenen behuni bre burra me nder me respekt . Jo me vrasje . A jeni je terezi bre a sjeni je terezi . Duke filluar prej tiranes e lart jetojn njerez te eger . Pylli .

 4. Drenica Drenica

  Drenica DrenicaΠριν 16 ώρες

  Kta jan definitiv jashtetoksor,ktyne veq Xhxaxhi Enver jau ka qi robt nuk i ka lan me qu koken

 5. Agim Ramadani

  Agim RamadaniΠριν ημέρα

  Normal si neper filma Vllau si monster , duhet ta zen si qenin

 6. Islam-Peace

  Islam-PeaceΠριν ημέρα

  Allahu Ekber

 7. Farije Farije

  Farije FarijeΠριν ημέρα

  A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at

 8. Inna Tachi

  Inna TachiΠριν 2 ημέρες

  Teper e dhimbshme!😥😥

 9. Kastriot Jashari

  Kastriot JashariΠριν 2 ημέρες

  Po pse civilet nderhyjne keshtu ne operacion policor. Mund te ishte nje fshatara si udherrefyes per indentifkimin e zonave te caktuar qe t'ua lehtesonte policeve punen por jo keshtu si te cmendur 30 burra vrapojne kot Respekt nga Kosova

 10. eri gjyli

  eri gjyliΠριν 2 ημέρες

  Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter

 11. LLapjani

  LLapjaniΠριν 3 ημέρες

  gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(

 12. Vlora Vlora

  Vlora VloraΠριν 3 ημέρες

  Ngushellime familjes

 13. Vlora Vlora

  Vlora VloraΠριν 3 ημέρες

  Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.

 14. Land Land

  Land LandΠριν 3 ημέρες

  Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt

 15. Sakti Gafuri

  Sakti GafuriΠριν 3 ημέρες

  Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.

 16. DD S

  DD SΠριν 3 ημέρες

  O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes

 17. Kuqii tiki

  Kuqii tikiΠριν 3 ημέρες

  Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt

 18. Mar Ney

  Mar NeyΠριν 4 ημέρες

  Qija root gjith fshati po policia a rakun ben

 19. Il3gal Burnout

  Il3gal BurnoutΠριν 4 ημέρες

  Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡

 20. Albania Smile

  Albania SmileΠριν 4 ημέρες

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 21. mark spaqi

  mark spaqiΠριν 5 ημέρες

 22. Niki Shaho

  Niki ShahoΠριν 6 ημέρες

  Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥

 23. Albania Smile

  Albania SmileΠριν 4 ημέρες

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 24. lenci bira

  lenci biraΠριν 6 ημέρες

  Gjith keta polic pa uniforme

 25. oiuet souiu

  oiuet souiuΠριν 6 ημέρες

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 26. Klinton Rakipaj

  Klinton RakipajΠριν 6 ημέρες

  Zot na ruaj na te till gjera

 27. Alby Bickers

  Alby BickersΠριν 6 ημέρες

  Ska dibran me bes

 28. Vlore alb

  Vlore albΠριν 6 ημέρες

  Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭

 29. dcoog anml

  dcoog anmlΠριν 7 ημέρες

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 30. oiuet souiu

  oiuet souiuΠριν 6 ημέρες

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 31. Agim Lushaku

  Agim LushakuΠριν 7 ημέρες

  O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 32. Mirela So

  Mirela SoΠριν 7 ημέρες

  Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩

 33. Ton Taticaj

  Ton TaticajΠριν 7 ημέρες

  Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi

 34. Horuni Xhejlane

  Horuni XhejlaneΠριν 7 ημέρες

  Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer

 35. dcoog anml

  dcoog anmlΠριν 7 ημέρες

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 36. Gon Dibrani

  Gon DibraniΠριν 7 ημέρες

  Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.

 37. Bino Dadi

  Bino DadiΠριν 7 ημέρες

  Njerz pa shkoll shiptar budall

 38. Legacyof GjergjKastrioti

  Legacyof GjergjKastriotiΠριν 7 ημέρες

  Më arixhinj s'ka ku të vejë.

 39. EMA EMA

  EMA EMAΠριν 7 ημέρες

  O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq

 40. Z.M. Gatuaj shendetshem

  Z.M. Gatuaj shendetshemΠριν 7 ημέρες

  E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren

 41. Muhamet Karanxha

  Muhamet KaranxhaΠριν 5 ημέρες

  A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban

 42. North Only

  North OnlyΠριν 8 ημέρες

  Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢

 43. Mevlude Kurtishi

  Mevlude KurtishiΠριν 7 ημέρες

  😥😥😥😥😥

 44. amir lamaxhema

  amir lamaxhemaΠριν 8 ημέρες

  Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.

 45. Sami Krasniqi

  Sami KrasniqiΠριν 8 ημέρες

  Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????

 46. Cenalia Cenalia

  Cenalia CenaliaΠριν 8 ημέρες

  Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet

 47. Rock girl

  Rock girlΠριν 8 ημέρες

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 48. United Kindom

  United KindomΠριν 8 ημέρες

  Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠

 49. Eralda Alda

  Eralda AldaΠριν 8 ημέρες

  Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper

 50. Andy White

  Andy WhiteΠριν 8 ημέρες

  Fack news albania

 51. Λούλα Γκιόκα

  Λούλα ΓκιόκαΠριν 8 ημέρες

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 52. Rock girl

  Rock girlΠριν 8 ημέρες

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 53. jetmir jetmir

  jetmir jetmirΠριν 8 ημέρες

  çfar primitivizmi

 54. hbgt32

  hbgt32Πριν 8 ημέρες

  Zakona burrash malsor

 55. Lulzim Tusha

  Lulzim TushaΠριν 8 ημέρες

  Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .

 56. Leonardo Bregu

  Leonardo BreguΠριν 9 ημέρες

  Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..

 57. Kok Derri

  Kok DerriΠριν 9 ημέρες

  Qr cfar njerezish rrit ai vend

 58. kastriot marku

  kastriot markuΠριν 9 ημέρες

  Mjere ZEMRA e te shkretes NENE

 59. Ranco Goa

  Ranco GoaΠριν 9 ημέρες

  Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..

 60. Saimir Canaku

  Saimir CanakuΠριν 9 ημέρες

  Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla

 61. Fatjon Vathi

  Fatjon VathiΠριν 9 ημέρες

  kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt

 62. Fatjon Vathi

  Fatjon VathiΠριν 9 ημέρες

  mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger

 63. Fatjon Vathi

  Fatjon VathiΠριν 9 ημέρες

  i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19

 64. Savvas Muraci

  Savvas MuraciΠριν 9 ημέρες

  🤔🤔🤬😡

 65. Big Bang

  Big BangΠριν 9 ημέρες

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 66. Ilmi Zeka

  Ilmi ZekaΠριν 9 ημέρες

  Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti

 67. linda linda

  linda lindaΠριν 9 ημέρες

  Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲

 68. Toni Kolombo

  Toni KolomboΠριν 6 ημέρες

  Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐

 69. Toni Shehu

  Toni ShehuΠριν 9 ημέρες

  Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 70. ss divizion

  ss divizionΠριν 9 ημέρες

  * HORROR TE NA SHQIPTARËT....... sa inatë më vjen * ⚔️🇦🇱⚔️

 71. MrMuli90

  MrMuli90Πριν 9 ημέρες

  TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...

 72. Florja Bardhoku

  Florja BardhokuΠριν 9 ημέρες

  Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut

 73. Vana Gk

  Vana GkΠριν 10 ημέρες

  Car benimore lerni policin te nej punen e vet

 74. Lina Lana

  Lina LanaΠριν 10 ημέρες

  Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar

 75. Romario Bebeto

  Romario BebetoΠριν 7 ημέρες

  Jo

 76. Lina Lana

  Lina LanaΠριν 10 ημέρες

  😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓

 77. Lina Lana

  Lina LanaΠριν 10 ημέρες

  O zot Ma ndimo 😞

 78. Landi Buci

  Landi BuciΠριν 8 ημέρες

  amin

 79. Ivan Gjoni

  Ivan GjoniΠριν 10 ημέρες

  Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires

 80. Lindi London

  Lindi LondonΠριν 10 ημέρες

  Ca policie kena

 81. sara 1234

  sara 1234Πριν 10 ημέρες

  O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune

 82. dashuria ime bardhok

  dashuria ime bardhokΠριν 10 ημέρες

  A nuk ekan zen

 83. Albania Durres

  Albania DurresΠριν 10 ημέρες

  O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti

 84. Gieto Nikaj

  Gieto NikajΠριν 10 ημέρες

  Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla

 85. resul kllogjri

  resul kllogjriΠριν 10 ημέρες

  Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa

 86. Tina Bonheur

  Tina BonheurΠριν 10 ημέρες

  Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢

 87. Emilia Emi

  Emilia EmiΠριν 10 ημέρες

  Pse e lendoni dy her ate nen

 88. Ilda Baba

  Ilda BabaΠριν 10 ημέρες

  Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.

 89. Ilda Baba

  Ilda BabaΠριν 10 ημέρες

  O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .

 90. Rosana Roch

  Rosana RochΠριν 10 ημέρες

  Histori e trishte,ngishllime nenes e babait

 91. JIMMI ALBANIA

  JIMMI ALBANIAΠριν 10 ημέρες

  Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢

 92. Ermal Zeneli

  Ermal ZeneliΠριν 10 ημέρες

  Sa ke ska me ku te shkoj

 93. Luljeta Zoto

  Luljeta ZotoΠριν 10 ημέρες

  Oooo zot sa kam qar ,zoti i dhent forc ksaj nene ,o Allah jepi sabren ksaj familje ne kto dit te bukra ramazani ,Allahu ishalla ne xhenet e pranoft djalin qe vdiq

 94. RedKinG88

  RedKinG88Πριν 9 ημέρες

  Gjysma e asaj që ke shkruar është arabisht

 95. big albania

  big albaniaΠριν 10 ημέρες

  votoni ramen papunsi drog vjedh kshu

 96. Daniel Qevani

  Daniel QevaniΠριν 10 ημέρες

  Shqipria esht maruar arme droge vjedh chrimenella ne shqipri ka shum turp turp

 97. Blerina Avdiaj

  Blerina AvdiajΠριν 10 ημέρες

  E shkreta nene si ka fuqi e rri ne kembe.

 98. xristos keramitzis

  xristos keramitzisΠριν 10 ημέρες

  Car te beje.tia fut gjumit???.

 99. Keta Bushi

  Keta BushiΠριν 10 ημέρες

  E zeza nan😭😭

 100. Adriana Hunci

  Adriana HunciΠριν 10 ημέρες

  A zot i madh sa keq si per at qe mbylli syt si per kte ngushellime familjes e zoti ishalla e sheron gjynah

 101. Berti Mejdani

  Berti MejdaniΠριν 10 ημέρες

  o popull kurvvv ai beri ate qe zduhej ber ju cf e ndiqni ate ne ate mynyr o kurvaa bura

 102. Illyrian Albanesi

  Illyrian AlbanesiΠριν 10 ημέρες

  Ooooo zot qfar katastrofe......kjo esht nje dhimbje e madhe te veash vellane tend....shum keq ai qe vrane njeri per mua esht katastrofa me e madhe ne planet pa mar parasysh vellan apo dike tjeter.....nuk guzon te marresh jeten e tjetrit

 103. Desara Bala

  Desara BalaΠριν 10 ημέρες

  Shqipëria që ndërtoi Sali Berisha , out control !

 104. bho _

  bho _Πριν 10 ημέρες

  rama do. Na Permiresoje. Rracen. Me Bangladesh

 105. Gjergj Koka

  Gjergj KokaΠριν 10 ημέρες

  Oh sa mire me kene shqiptar

 106. Bere KSMS

  Bere KSMSΠριν 11 ημέρες

  Duet nenshtroet n psikiateri \ te pij ilaqet qetcomit po nuk ben hajr tregoi mjekut ti ndrroj ilaqet

 107. Linda Kaci

  Linda KaciΠριν 11 ημέρες

  OOOH ZOTI IMADH MOS NA SPROVO. NGUSHELLIMET E PERZEMERTA ALLAHU JU RUJTE. ALLAHU ☝

 108. S P

  S PΠριν 11 ημέρες

  Heee po ecni more se 1 asht nuk jan 100 se nuk mundet me sulmu se aj asht i pendum dhe ka humb kontrolin se e ka nxan gjaku qfar ka ber prandaj nuk ju sulmon jam i bindir te jeni te bindur ...

 109. S P

  S PΠριν 11 ημέρες

  Ket tip duhet mos me lshu kurr nga burgu dhe mos me i ardh keq kti muti.

 110. Zef Bregu

  Zef BreguΠριν 11 ημέρες

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 111. My Love

  My LoveΠριν 11 ημέρες

  E MJERA NEN Ç’PO I SHOHIN SYTE 😭😭😭😭😭😭😭

 112. Toni Malocaj

  Toni MalocajΠριν 11 ημέρες

  Mos na sprovo o zot ..e shkreta ajo grua ..po i kjan te dy per nji dit..hall per dekmin e hall per gjallin.

 113. Lidjon Gjergo

  Lidjon GjergoΠριν 11 ημέρες

  ajde bageti ajde qe me ps arme ai boti i griu te gjitje edhe do te te quhej nje tragjedi e madhe kure mos e bani me ket gabim lejeni policine te beje punen e vet.