Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Σχόλια

 1. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

 2. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

 3. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

 4. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

 5. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

 6. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

 7. Liljana Preza

  Liljana PrezaΠριν 3 ημέρες

  Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

 8. saliji merxhan

  saliji merxhanΠριν 16 ημέρες

  He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

 9. saliji merxhan

  saliji merxhanΠριν 17 ημέρες

  Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

 10. Albany Akakaka

  Albany AkakakaΠριν 22 ημέρες

  O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

 11. ARTUR BOJKA

  ARTUR BOJKAΠριν 26 ημέρες

  Lajf emisjone per puthjen

 12. Ani Cani

  Ani CaniΠριν 28 ημέρες

  Mevlan mavria 🤣🤣🤣

 13. Naser Quqalla

  Naser QuqallaΠριν μήνα

  QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

 14. Sali Vebiu

  Sali VebiuΠριν μήνα

  King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

 15. Jona Lazaj

  Jona LazajΠριν μήνα

  I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

 16. MURATY UCEX OFFICIAL

  MURATY UCEX OFFICIALΠριν μήνα

  Faleminderit miqet e mi ju dua pafunde .. love all my friends ❤️🇦🇱🇹🇷🙏

 17. Mimoza Krashi

  Mimoza KrashiΠριν μήνα

  Mevlani esht i martu ne gjermani

 18. Gentjan Cerma

  Gentjan CermaΠριν μήνα

  Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

 19. Ilir Muka

  Ilir MukaΠριν μήνα

  grlifes.info/number/0XeuqqfSo7CXyL0/b-nteo

 20. Ilir Muka

  Ilir MukaΠριν μήνα

  grlifes.info/number/0XeuqqfSo7CXyL0/b-nteo

 21. Ilir Muka

  Ilir MukaΠριν μήνα

  grlifes.info/number/0XeuqqfSo7CXyL0/b-nteo

 22. Rigel Hoxhaj

  Rigel HoxhajΠριν μήνα

  Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

 23. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν μήνα

  Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

 24. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν μήνα

  12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

 25. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν μήνα

  10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

 26. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν μήνα

  10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

 27. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν μήνα

  8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

 28. Kristi Nasto

  Kristi NastoΠριν μήνα

  Use me like the "Emision Idiot" button

 29. dortmund dortmund

  dortmund dortmundΠριν μήνα

  Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

 30. Fredi Gogoli

  Fredi GogoliΠριν μήνα

  grlifes.info/number/sZ7QrWu7h76ZqrU/b-nteo

 31. Gajti 98

  Gajti 98Πριν μήνα

  Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

 32. Aleksandros Zisiz

  Aleksandros ZisizΠριν μήνα

  Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

 33. Gjon Dokaj

  Gjon DokajΠριν μήνα

  I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

 34. Giovo Nika

  Giovo NikaΠριν μήνα

  Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

 35. Kalem Malo

  Kalem MaloΠριν μήνα

  O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

 36. Klodi Tafa

  Klodi TafaΠριν μήνα

  Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

 37. Pullumbesha Ahmeti

  Pullumbesha AhmetiΠριν μήνα

  BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

 38. WeSpeak Football

  WeSpeak FootballΠριν μήνα

  kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

 39. QAZIM HOXHLLAKU

  QAZIM HOXHLLAKUΠριν μήνα

  Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

 40. Albania

  AlbaniaΠριν μήνα

  Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

 41. Mikael Mikael

  Mikael MikaelΠριν μήνα

  Live in wafi area not in karama

 42. Astrit Cela

  Astrit CelaΠριν μήνα

  Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

 43. Mevlide Veliu

  Mevlide VeliuΠριν μήνα

  e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

 44. Laureta Shamolli

  Laureta ShamolliΠριν μήνα

  Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

 45. Edi Musollari

  Edi MusollariΠριν μήνα

  ALLAHU JU RUAJTE

 46. Edi Musollari

  Edi MusollariΠριν μήνα

  MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

 47. Diella Durgaj

  Diella DurgajΠριν μήνα

  Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

 48. Martin Cani

  Martin CaniΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

 49. Katalea Lea

  Katalea LeaΠριν μήνα

  O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

 50. Katerina Papajorgji

  Katerina PapajorgjiΠριν μήνα

  keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

 51. stela saliaj

  stela saliajΠριν μήνα

  Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

 52. Roberto Bushi

  Roberto BushiΠριν μήνα

  Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

 53. asioe kiou

  asioe kiouΠριν μήνα

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 54. Florika Vrushi

  Florika VrushiΠριν μήνα

  Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

 55. Kosova Gaming

  Kosova GamingΠριν μήνα

  41:03 e qeshne djallzore

 56. Emelda Poda

  Emelda PodaΠριν μήνα

  Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

 57. Dario Dario

  Dario DarioΠριν μήνα

  Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

 58. Bamib

  BamibΠριν μήνα

  Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

 59. asioe kiou

  asioe kiouΠριν μήνα

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 60. Leonora.aronoel Leonora arnoel

  Leonora.aronoel Leonora arnoelΠριν μήνα

  O Sindi o mikroskopike

 61. Lala Lim

  Lala LimΠριν μήνα

  I got second hand embarrassment from watching this

 62. Ghenty Dj

  Ghenty DjΠριν μήνα

  Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

 63. DENIS &

  DENIS &Πριν μήνα

  It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

 64. Jonida Balla

  Jonida BallaΠριν μήνα

  I er if kehf keh key 😂😂😂😂

 65. Jonida Balla

  Jonida BallaΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

 66. Jonida Balla

  Jonida BallaΠριν μήνα

  Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

 67. Iva Godole

  Iva GodoleΠριν μήνα

  O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

 68. Suela Kolpepa

  Suela KolpepaΠριν μήνα

  Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

 69. Lego Fun World

  Lego Fun WorldΠριν μήνα

  Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

 70. Xhylsym Kastrati

  Xhylsym KastratiΠριν μήνα

  Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

 71. xhensila kostreni

  xhensila kostreniΠριν μήνα

  Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

 72. Erdi Inihash

  Erdi InihashΠριν μήνα

  Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

 73. Ardita Swift

  Ardita SwiftΠριν μήνα

  Mevlan mavria ahahhahahahha....

 74. Ervin Hyskaj

  Ervin HyskajΠριν μήνα

  Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

 75. Xhesika Lamthi

  Xhesika LamthiΠριν μήνα

  Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

 76. Best Music

  Best MusicΠριν μήνα

  grlifes.info/number/k5uZs5PHfqi0x8s/b-nteo&start_radio=1

 77. aleks aleks

  aleks aleksΠριν μήνα

  Shum shkojn melvani dhe ledjana

 78. Celular Line

  Celular LineΠριν μήνα

  Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

 79. Celular Line

  Celular LineΠριν μήνα

  Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

 80. Celular Line

  Celular LineΠριν μήνα

  Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

 81. Celular Line

  Celular LineΠριν μήνα

  Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

 82. Call Me The police

  Call Me The policeΠριν μήνα

  Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

 83. Kaci Kaci

  Kaci KaciΠριν μήνα

  Jeni martuar

 84. Punta Cana

  Punta CanaΠριν μήνα

  Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

 85. Belkisa Shehu

  Belkisa ShehuΠριν μήνα

  Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

 86. indrit tabaku

  indrit tabakuΠριν μήνα

  Mevlan je nr 1

 87. suelina suelina

  suelina suelinaΠριν μήνα

  Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

 88. Romina Hoda

  Romina HodaΠριν μήνα

  Ky Almendi eshte shume vari borën.

 89. Kinder the Love

  Kinder the LoveΠριν μήνα

  Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

 90. Leonard Ziberi

  Leonard ZiberiΠριν μήνα

  Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

 91. Gresa Krasniqi

  Gresa KrasniqiΠριν μήνα

  Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

 92. Michela Tare

  Michela TareΠριν μήνα

  Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

 93. Durim Morina

  Durim MorinaΠριν μήνα

  Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

 94. Arkid Kid

  Arkid KidΠριν μήνα

  From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

 95. Tepelena Tepelena

  Tepelena TepelenaΠριν μήνα

  Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

 96. ela gashi

  ela gashiΠριν μήνα

  do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

 97. Albert Coli

  Albert ColiΠριν μήνα

  Shume bukur

 98. Sport Live Stream

  Sport Live StreamΠριν μήνα

  Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

 99. Letim Seferi

  Letim SeferiΠριν μήνα

  😀

 100. Letim Seferi

  Letim SeferiΠριν μήνα

  😀

 101. gerta hoxhaj

  gerta hoxhajΠριν μήνα

  Tea na cave trapin