Jeta Martesore| Vlog| Angela Ak

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Previous video: grlifes.info/number/qI2ah6ScXsmcwpg/b-nteo
Shop Jeulia Jewelry!
Get 15% off by using the coupon code: ANTHP15
Jeulia Website: jeulia.io/9df4
Jeulia Dinosaur Earrings: jeulia.io/9dkk
Jeulia Earrings: jeulia.io/9df5
Jeulia Hoop Earrings: jeulia.io/9d3q

🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
angela.akolli?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
klajdi_dodaj?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
Angela-Ak-1816897241743780/

Σχόλια

 1. Ervis Karafeta

  Ervis KarafetaΠριν 5 ημέρες

  Milo ësht qen me i mir ne bot dhe i zi🐈🐶🐶🐶🐈🐈🐕

 2. Livia Lula

  Livia LulaΠριν 29 ημέρες

  Anxhela “do te te vras“ sa bere ad une ha ti permendesh keto gjera😂🤣😂🤣🤣

 3. ester grimaj

  ester grimajΠριν μήνα

  😘♥️🤗

 4. Genta Hysenaj

  Genta HysenajΠριν μήνα

  Te dua

 5. lalisa

  lalisaΠριν μήνα

  Un isha duke ngrenë hahaha

 6. Bellagshi Magbule

  Bellagshi MagbuleΠριν μήνα

  Moj angjela qfar je ti mos je magnet un vi nga puna e raskapitur nuk fli gjum pa te shikuar qesh bashk me ty qaj bashk me ty,te dua shum je engjell edhe ty edhe klajdit ju uroje gjitha te mirat e botes.

 7. private

  privateΠριν μήνα

  Angela me bere me te qare...une te kuptoj shume mire se jam rritur ne Rome po leviza ne Veneto ne mosh 18 vjece...e di cdo te thote te marri malli per vendin ku rritesh. Kur te mbaroj kjo pandemia kam shume qejf te takoemi te marrim nje kafe bashk 💖

 8. good lifes

  good lifesΠριν μήνα

  Te lutem Angela bej nje videon ku fol gregjisht kush mendon keshtu te bej like

 9. Amela Shehi

  Amela ShehiΠριν μήνα

  ✨♥️

 10. Marinela Meka

  Marinela MekaΠριν μήνα

  Pershendetje angela ,esht hera e pare qe un komentoj ne nje video ne youtube por nuk e di te ndjeva shum kur qaje per greqine :(. Un jetoj ne Angli tani edhe cdo dit me mungon Greqia edhe cdo dit mendoj te kthehem . Je super edhe me e sinqerta qe kam par deri tani ne youtube . Te uroj gjith te mirat P.S ishte videoja e par e jotja qe pash

 11. reina rei

  reina reiΠριν μήνα

  Anxhela sa e mir je me bere dhe mua te qaj

 12. Xhoi Duka

  Xhoi DukaΠριν μήνα

  Vloguuuuu i ri ora

 13. Kamela Spaho

  Kamela SpahoΠριν μήνα

  JE ME E MIRA TE DUA SHUME

 14. Marjeta Skendaj

  Marjeta SkendajΠριν μήνα

  Je shume e mire dhe e veçante te uroj edhe shume subscriber te tjere je shpirt edhe pak milo do behet ndërkombëtar.😘😘👑👑😡

 15. Egi ma

  Egi maΠριν μήνα

  po haja vertet ahahahhahahha 🤣🤣🤣

 16. Egi ma

  Egi maΠριν μήνα

  ❤❤❤🌟🌟

 17. melina kaloshi

  melina kaloshiΠριν μήνα

  glikoulaaaaaaaa

 18. esma _

  esma _Πριν μήνα

  Sa bukurr😻 Ajo vajza ka bere nje gjesttt shume te bukurrrr 😊😊😊😊😊

 19. Asije Deda

  Asije DedaΠριν μήνα

  Anxhela mos qaj me se me bere te qaj edhe un jam larg familjes time😭😭❤️❤️❤️❤️

 20. Bruna Dizdari

  Bruna DizdariΠριν μήνα

  Je shum shum e mire dhe e sjellshme

 21. Xhulieta Delaj

  Xhulieta DelajΠριν μήνα

  "ku ke ti moj ajshe moj te molla aman te molla aman te molla" 😂😂😂

 22. Livja Metani

  Livja MetaniΠριν μήνα

  Je me e miraaaaaaa 🤗😘😘😘💝💝🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💕💕

 23. shkelzen kuqi

  shkelzen kuqiΠριν μήνα

  Anxhele je shum e mir bravo per vodiot qe ben 😘😘😘😘🤗🤗🤗jam Lola nga lushnja

 24. Tila Nergi

  Tila NergiΠριν μήνα

  NUKAGJE

 25. Tila Nergi

  Tila NergiΠριν μήνα

  Jam nergita

 26. Tila Nergi

  Tila NergiΠριν μήνα

  MPLQEN

 27. Milireda Ormeni

  Milireda OrmeniΠριν μήνα

  Me bere edhe mua te qaj zemer se te besoi aq shum sa se ke ide 😭😭 un kam jetuar rritur ne it tani me burrin ne Germania 🤦‍♀️larg te gjithve

 28. Aseljo Aseljo

  Aseljo AseljoΠριν μήνα

  👏👏❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 29. Lana .Z.

  Lana .Z.Πριν μήνα

  Angela je shum e mire te ndjek gjithmon.. por desha tet pyes dicka!.. pse ske folur asnjeher per prinderit e Klajdit?

 30. OO OO

  OO OOΠριν μήνα

  Atje ku bejme nevojat tona ne qofte se jeni duke ngrene” JU BEFTE MIRE 🤔

 31. Valentina Xhilaj

  Valentina XhilajΠριν μήνα

  Je fantastike Angela ❤️

 32. S C

  S CΠριν μήνα

  😂😂😂syzet nuk behen me mjergull, mjergulla eshte dukuri natyrore

 33. Bruna & Marinela

  Bruna & MarinelaΠριν μήνα

  Je shume e mire Angela

 34. elvana gjata 2020

  elvana gjata 2020Πριν μήνα

  Urime Angela per 50K subscribe meriton akoma me shume💖💖💖

 35. Sadie Selmani

  Sadie SelmaniΠριν μήνα

  Urime per 50k subcruibe

 36. ana dia

  ana diaΠριν μήνα

  Omg e provuar kur sheh ne enderr qe nuk te del zeri eshte tmerr

 37. ana dia

  ana diaΠριν μήνα

  Jam pjes e subscriberave te tu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 38. ana dia

  ana diaΠριν μήνα

  I love you 😙 😙😙😘😘😘😘😘😘

 39. ana dia

  ana diaΠριν μήνα

  Dua te te them qe je shume e ndjeshme por sahere qan ti qaj dhe une kshuqe te lutem mos qaj me 😢😢😢😢 P, l,e,a,s,e

 40. Mi Sa

  Mi SaΠριν μήνα

  21:50😂😂

 41. Mi Sa

  Mi SaΠριν μήνα

  Me leket tende 😂😂

 42. Anila Lushi

  Anila LushiΠριν μήνα

  Kur hape pakon qe more nga nje fanse ne Greqi me bere te qaj dhe mua me sinqeritetin tend. Keshtu ndjehem dhe un, sado pak vlere te kete ne çmim eshte e shtrenjtë per mua. Un e vleresoj shum 😍 Dhe shum shumë urime per subs😘😘😘😘😘😘😘

 43. Rezarta Sula

  Rezarta SulaΠριν μήνα

  Me zi po pres per vidjon me rroba te perdorura.je shum e mire. Te perqafoj 💋💋💋❤

 44. Angela Tsanai

  Angela TsanaiΠριν μήνα

  Το ξέρω ότι είναι χαζό αλλά έκλαψα μαζί σου να ξέρεις!

 45. dajana alori

  dajana aloriΠριν μήνα

  Tani ja ke Marr doren makines mashalla 💖💞❤️😍

 46. Samanta Sami

  Samanta SamiΠριν μήνα

  Shum bukur

 47. Fio

  FioΠριν μήνα

  Hahaha desh u myta me long portokalli ..isha si karafile thot hahaha

 48. Jehona Hoxhaj

  Jehona HoxhajΠριν μήνα

  Angela te Dua shumm ❤️❤️❤️❤️kur qan ti me vjen edhe mua per te qar pOr gjithsesi me vjen shummm mir per 50K dhe shpresojj qe te te shtohen sa me shummm ti je GRlifesrja ime e preferuar ❤️❤️❤️kete vidio e pash sot sepse kam shum mesime prapse prap

 49. Jehona Hoxhaj

  Jehona HoxhajΠριν μήνα

  Me fal por e bera send gabimisht por prapseprap sa her qe mbaroj se shikuari vidiot e reja shikoj dhe ato qe ke bere me par une de dua shumm gjeja qe do me gezonte me shummm eshte qe nese do te vjije te takoheshim por eshte zgjidhja jote une de duaa shummmm ❤️❤️❤️😘😘😘😘🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑👑👑

 50. Fetnet Domi

  Fetnet DomiΠριν μήνα

  urime per subscibers , ne me e mira 👑👑👑we love you.💕💕💕💕💕🌹🌹🌹🌹🌸🌸❤❤

 51. Saraaa Therqaj

  Saraaa TherqajΠριν μήνα

  O agjela kur qanë ti më vjen të qajë edhe unë yll 😢😢

 52. Eni Ndreca

  Eni NdrecaΠριν μήνα

  Angjela ti je njeriu ma me fat në bot sepse Greqia është vendi ku kam jetuar 🥺😭❤❤❤❤💋

 53. Arba Iseini

  Arba IseiniΠριν μήνα

  Angela,je nje njeri i mrekullueshem💖

 54. Xhoi Duka

  Xhoi DukaΠριν μήνα

  I love you angelaaaaa♥️🌹🌹

 55. Mishela marku

  Mishela markuΠριν μήνα

  Jam ne min 4:47 edhe me esht mber nje gj ne fyt qe spo pertypem dot a ka munci mos na besh te qajm🥺 dhe un kam 2 vite pa takuar mamin dhe motren dhe sedi a po mundem te shikoj videon 🥰te kam xhan

 56. Kanita Kalludra

  Kanita KalludraΠριν μήνα

  ooo zot sa qava mi goc qte gjeti ty mgjeti mu se di mdolte lot vet se di jemi msuar te te shohim te lumtur turururur

 57. Kanita Kalludra

  Kanita KalludraΠριν μήνα

  dua nje prankk dua te jet prank ne lidhje me lushon kinse ka vrar kemben ku ta di bej klajdit thuaj ashtu nderkoh ne shukojm reagiminn please angela

 58. Taulant Deda

  Taulant DedaΠριν μήνα

  Ma te miret..superrrrr

 59. Tina Ymeraj

  Tina YmerajΠριν μήνα

  Angela jo vetem ti por t gjith na bere te qajm💜 Ti je nje person unik⭐ Kurrr mos ndrysho por vazhdo sic jee🍒👑💝🍯✨ bravo angela

 60. ajlin muceku

  ajlin mucekuΠριν μήνα

  Bukuroshe na bere me qajt pastaj qesh hahah

 61. Deivi Naksi

  Deivi NaksiΠριν μήνα

  Urime per 50000 subscribes 🙋🙌🙆🙇❤❤❤

 62. Deivi Naksi

  Deivi NaksiΠριν μήνα

  Angela edhe une kam jetuar ne greqi dhe gjithmone kur kujtoj jeten andej filloi te qaj ato gjera qe te kane sjelle ty ishin te preferuarat ate periudhe edhe pse ndebja 6 muaj atje ishte nje mrekulli

 63. Anisa Ago

  Anisa AgoΠριν μήνα

  Angela ti je shendushur dobesou pak 🤗😶

 64. Deivi Naksi

  Deivi NaksiΠριν μήνα

  Super je keshtu vazhdo😘😘😜😜🙌🙌😎😎

 65. Deivi Naksi

  Deivi NaksiΠριν μήνα

  Je youtuberja me e kendeshme cdo gje e thua si eshte dhe e vertete jo si disa te tjere qe bejene jasme

 66. Lunida

  LunidaΠριν μήνα

  Jeni vërtetë një çift i veçantë😍😍🙏🙏Shumë përqafimeeee 🤗🤗🤗🤗🥰

 67. Anxhela Celaj

  Anxhela CelajΠριν μήνα

  pse nuk nderroni shtepi a nuk kini frik se mos vijn perseri per tu vjedhur?

 68. fatjon beqaj

  fatjon beqajΠριν μήνα

  Ne enderr ndodh gjithmon qe nuk vrapon dot

 69. fatjon beqaj

  fatjon beqajΠριν μήνα

  Like kush komenton pa e pare vidion.🍦🍦🍦 Angela👸👸👸👸👸 l love you❤❤❤❤❤❤

 70. Erjona Lika

  Erjona LikaΠριν μήνα

  Angela ♥️♥️

 71. Emy Emy

  Emy EmyΠριν μήνα

  Urime zemer lart e me lart ❤️

 72. rudınagledıo begollı

  rudınagledıo begollıΠριν μήνα

  hahahaahhahahah sa budallacke qe je hahhahahah per patatina e ............

 73. Manjola Mhillaj

  Manjola MhillajΠριν μήνα

  Buongiorno bukuri,un nuk mund te sjell ushqime sepse jetojme ne te njejtin shtet ,però ti prometto un giorno ti invito a casa mia dove sto io in Toscana😊ora che stiamo comprando la casa che è più grande e abbiamo tanto spazio ,per fare il tuo video a Pistoia 😆siete una coppia fantastici e che dio vi benedica ,rrushe nuk te kam than asnji her che T.V.B ❤😙😙😙😙😙😙😙😙

 74. Sam Sung

  Sam SungΠριν μήνα

  Je shume e mire!😄😄

 75. Sona Ibro

  Sona IbroΠριν μήνα

  Shum i bukur milo ❤️❤️🌈

 76. Ersia Nora

  Ersia NoraΠριν μήνα

  💚💙💙💙💜💜💜💛💛💛💚

 77. Brikida Margjoni

  Brikida MargjoniΠριν μήνα

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 78. Lola P!nk

  Lola P!nkΠριν μήνα

  Je dashuri Angela. na bere te qaj

 79. Klea Todja

  Klea TodjaΠριν μήνα

  Angela gjithmon kur thua "po jeni duke ngrën ju beft mirë" Un jam gjithmon duke hëngër diçka😂😂😂😂💕❤️je shumë e mir🙈🌟

 80. Arta Krivca

  Arta KrivcaΠριν μήνα

  Je shumm e mir ❤️❤️

 81. Ersi Erss

  Ersi ErssΠριν μήνα

  Po ti je drrit mojjj 🌟🧿💙

 82. Alda Bubushi

  Alda BubushiΠριν μήνα

  Angela vajza ime ju pelqen shum juve ajo esht vetem 5 vjec dhe ju ndjek 😘😘 j

 83. Anisa Anisa

  Anisa AnisaΠριν μήνα

  Kur do bëni kalamaj ju se ngelët me qenin😂

 84. Katerina Hyko

  Katerina HykoΠριν μήνα

  Kam qare kam qeshur jam gezuar bashk me ty ne ket vlog❤. Thjesht TE DUA ANXHELA 🙏🥰❤

 85. Lina Rustemi

  Lina RustemiΠριν μήνα

  Angela mos qaj dehu e fort sepse do ikesh ne greqi e shqipri dhe do e shohesh familjen sepse edhe ne te duam e do te mbeshtesem perher te dua shum 😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 86. ELA HOXHA

  ELA HOXHAΠριν μήνα

  Je UNIKE o UNIKE 😂😂😂ca te them kur te del nje emer ANGELA harron cdo gje me beso o 💎gjith diten kam shum pun jam mami me dy goca dhe koha kur shikoj vidjot esht mbasi flen gocat tani qe te shkruaj esht ora 01:14 min dhe me bere te qaj ne kete or je DASHURI te dua shum, uroj qe te vish sa me par ne Athin te prindrit se te kuptoj shum mir kam 2 vite qe si kam takuar 😢😢uroj me zemer ti kesh mir 💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤗🤗🤗

 87. Hirie Fazliu

  Hirie FazliuΠριν μήνα

  20:41 pjesa më e bukur. Angela mos qaj me se kur të shoh ty edhe un mërzitem dua të te shoh heppy gjithmon,🤗♥️

 88. Besa AL

  Besa ALΠριν μήνα

  O Angela po boooolll moj vajze boooll se e lava jastekun me lot. Aman moj ❤️❤️❤️

 89. Isma Aqifi

  Isma AqifiΠριν μήνα

  Angela doja tet e pyes nese mund te me tregosh ndonje produktet per floket qe ti rrit dhe ti trashe floket !

 90. Mirela Kastrati

  Mirela KastratiΠριν μήνα

  ♥️♥️

 91. Ana Ana

  Ana AnaΠριν μήνα

  Te kam bere subscribe sepse je shume reale ❤️ Suksese 🥰

 92. Addison Rae

  Addison RaeΠριν μήνα

  Bej 1 haul ushqimesh♥ ☆ i love you ☆♥

 93. Bp_Xblink x

  Bp_Xblink xΠριν μήνα

  O lushooo sa te duaaa fancja jote jam moree.🍫😭lume anxhela qe te kaa..!!!anxhela mos u bej xheloze ti😂se edhe ty te duam shumee🔥😘🙏

 94. era sejdo

  era sejdoΠριν μήνα

  🌷🌸🌺

 95. era sejdo

  era sejdoΠριν μήνα

  Me bere te qaj 🥺💛

 96. Ani Mehmeti

  Ani MehmetiΠριν μήνα

  Qaj ti qaj un qaj ti qaj un. Të kuptoj sh mir zemer. Dhe un i kam prindërit në greqi dhe me ka mar sh malli ti perqafoj. Ishja në mars para se të mbyllësh cdo gje na ky dreq virus që na largoj na njerzit tanë. Të uroj te jesh githmon e lumtur dhe aq sh e vërtet. Prandaj të duam dhe të ndjekim. Vazhdo keshtu zemer dhe do vesh sh lart .

 97. Andreas Xintas

  Andreas XintasΠριν μήνα

  απίστευτο δώρο τα πατατάκια και η σοκολάτες

 98. Valbona Zylfo

  Valbona ZylfoΠριν μήνα

  Plasa tu qa Angela prz ❤️😢 te uroj Qe ti shikosh sa me Shpejt familjen zemer ❤️

 99. Miss Vanessa

  Miss VanessaΠριν μήνα

  Isha si karafile🤣🤣🤣🤣vdica me te miret jeni💕

 100. Alida Marku

  Alida MarkuΠριν μήνα

  14:34 aiii fiks si mu 😂😂

 101. Luli Rakipi

  Luli RakipiΠριν μήνα

  hahhhhahaahah tu heng isha

 102. Amina Demiri

  Amina DemiriΠριν μήνα

  Angels thone qe seshte mire te tregosh enderren.

 103. FF death

  FF deathΠριν μήνα

  Une kam lindur ne athin dhe tani jam10 vjec