Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

Emisioni i plotë: grlifes.info/number/waq6o5-dY7TVy6k/b-nteo
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Σχόλια

 1. Miside Koraqi

  Miside KoraqiΠριν ημέρα

  Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍

 2. Ani Perroj

  Ani PerrojΠριν ημέρα

  O sa kam qesh ropt e shpis

 3. Durim Xhameta

  Durim XhametaΠριν 2 ημέρες

  Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater

 4. Aldo

  AldoΠριν 2 ημέρες

  Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.

 5. Saimo

  SaimoΠριν 2 ημέρες

  Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣

 6. André Cela

  André CelaΠριν 2 ημέρες

  O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes

 7. Zybi Guri

  Zybi GuriΠριν 2 ημέρες

  Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣

 8. Mim Tirona

  Mim TironaΠριν 2 ημέρες

  Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!

 9. Lulzim Rexhepi

  Lulzim RexhepiΠριν 3 ημέρες

  Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion

 10. Osumi Osumi

  Osumi OsumiΠριν 3 ημέρες

  Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!

 11. GD Kaci

  GD KaciΠριν 3 ημέρες

  Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme

 12. Sure Kukli

  Sure KukliΠριν 4 ημέρες

  Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot

 13. Edmonda Zhupa

  Edmonda ZhupaΠριν 4 ημέρες

  Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !

 14. Luan Kadili

  Luan KadiliΠριν 4 ημέρες

  Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 15. Michalis Natsis

  Michalis NatsisΠριν 5 ημέρες

  hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

 16. AL

  ALΠριν 5 ημέρες

  Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. Ems G63

  Ems G63Πριν 5 ημέρες

  Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

 18. Alikaj Shezai

  Alikaj ShezaiΠριν 6 ημέρες

  🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

 19. Albanian Ger

  Albanian GerΠριν 6 ημέρες

  Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

 20. arben carcani

  arben carcaniΠριν 6 ημέρες

  e sajta luft eshtē ??

 21. Natassa Pietri

  Natassa PietriΠριν 6 ημέρες

  O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

 22. Haide Dhuli

  Haide DhuliΠριν 6 ημέρες

  Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

 23. Nicos Berletti

  Nicos BerlettiΠριν 6 ημέρες

  Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

 24. Shpetim Cokaj

  Shpetim CokajΠριν 6 ημέρες

  Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

 25. ceerw buty

  ceerw butyΠριν 6 ημέρες

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 26. melgibson1970

  melgibson1970Πριν 6 ημέρες

  Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

 27. Naim Kica

  Naim KicaΠριν 6 ημέρες

  Haha skan faj aspak 😂

 28. Lorenz Tusha

  Lorenz TushaΠριν 6 ημέρες

  Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

 29. bcvbb hyui

  bcvbb hyuiΠριν 7 ημέρες

  Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

 30. ceerw buty

  ceerw butyΠριν 6 ημέρες

  E lezetshme kjo

 31. Alketa Keta

  Alketa KetaΠριν 7 ημέρες

  tipike ironi greke e currit

 32. mentor tola

  mentor tolaΠριν 7 ημέρες

  Na vdiqet se qeshuri ,

 33. Jc Cubaaa

  Jc CubaaaΠριν 7 ημέρες

  Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

 34. brave forever

  brave foreverΠριν 7 ημέρες

  Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

 35. bcvbb hyui

  bcvbb hyuiΠριν 7 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 36. Bledialroed PSN

  Bledialroed PSNΠριν 7 ημέρες

  Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

 37. Hekuran Ajdini

  Hekuran AjdiniΠριν 7 ημέρες

  Lufta me mullinjt e ERES.

 38. Loni Betoni

  Loni BetoniΠριν 7 ημέρες

  Tani fillon lufta hahahahaha

 39. George Milano

  George MilanoΠριν 7 ημέρες

  Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

 40. Shpetim Muci

  Shpetim MuciΠριν 7 ημέρες

  Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

 41. Vladimir Lleshi

  Vladimir LleshiΠριν 7 ημέρες

  Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

 42. Hamide Hoxha

  Hamide HoxhaΠριν 7 ημέρες

  Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

 43. Marius Hoxha

  Marius HoxhaΠριν 7 ημέρες

  Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

 44. SKENDERBEGAS ILIRIUS

  SKENDERBEGAS ILIRIUSΠριν 7 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣👍

 45. M. N.

  M. N.Πριν 7 ημέρες

  E lezetshme kjo

 46. Akeljan Zeneli

  Akeljan ZeneliΠριν 8 ημέρες

  loteeeee 😂😂😂😂😂😂

 47. Lulja Ime

  Lulja ImeΠριν 8 ημέρες

  👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

 48. acdc111ify

  acdc111ifyΠριν 8 ημέρες

  "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

 49. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos FeratajΠριν 8 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 50. Ardi A

  Ardi AΠριν 8 ημέρες

  Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

 51. qopoy dnon

  qopoy dnonΠριν 8 ημέρες

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 52. Shpetim Muci

  Shpetim MuciΠριν 7 ημέρες

  Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

 53. Ballist 96

  Ballist 96Πριν 8 ημέρες

  Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

 54. Rudi Mali

  Rudi MaliΠριν 8 ημέρες

  Pse se ftove Tos Nanon mo

 55. Rudi Mali

  Rudi MaliΠριν 8 ημέρες

  U dhjet duke qeshur

 56. Kacurri Linza

  Kacurri LinzaΠριν 8 ημέρες

  PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

 57. Kacurri Linza

  Kacurri LinzaΠριν 8 ημέρες

  @qopoy dnon BRAVO

 58. qopoy dnon

  qopoy dnonΠριν 8 ημέρες

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 59. Kacurri Linza

  Kacurri LinzaΠριν 8 ημέρες

  BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

 60. Afrim Gjata

  Afrim GjataΠριν 8 ημέρες

  Per te qeshur ishte pz

 61. Adnand Sheme

  Adnand ShemeΠριν 8 ημέρες

  O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

 62. Engjell Shtylla

  Engjell ShtyllaΠριν 8 ημέρες

  Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

 63. Alfred Marku

  Alfred MarkuΠριν 8 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 64. Alfred Marku

  Alfred MarkuΠριν 8 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 65. dgdfgdgd dfgdfgdfg

  dgdfgdgd dfgdfgdfgΠριν 8 ημέρες

  Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

 66. Al Pacino

  Al PacinoΠριν 8 ημέρες

  Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

 67. Aleksander Krasniqi

  Aleksander KrasniqiΠριν 8 ημέρες

  E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

 68. nead shullazi

  nead shullaziΠριν 9 ημέρες

  Lot pz madh 😂😂😂

 69. abc

  abcΠριν 9 ημέρες

  Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

 70. One Piece

  One PieceΠριν 9 ημέρες

  Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

 71. xhani xhani1

  xhani xhani1Πριν 9 ημέρες

  Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

 72. genci safa

  genci safaΠριν 9 ημέρες

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 73. durrsi durrsi

  durrsi durrsiΠριν 9 ημέρες

  Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

 74. Elisjon Goseni

  Elisjon GoseniΠριν 9 ημέρες

  Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

 75. Islam Gashi

  Islam GashiΠριν 9 ημέρες

  Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

 76. GRM Infissi

  GRM InfissiΠριν 9 ημέρες

  Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

 77. Chef Flo

  Chef FloΠριν 9 ημέρες

  Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

 78. Ornela Demo

  Ornela DemoΠριν 9 ημέρες

  fillon lufta e Kullurit vlla :-D

 79. Erion Golemi

  Erion GolemiΠριν 9 ημέρες

  Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

 80. Alda Zejno

  Alda ZejnoΠριν 9 ημέρες

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

 81. Marsid Oparaku

  Marsid OparakuΠριν 9 ημέρες

  Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

 82. Nikel Nik

  Nikel NikΠριν 9 ημέρες

  Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

 83. Arjanit Shqipetar

  Arjanit ShqipetarΠριν 9 ημέρες

  Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

 84. Zef Nikolla

  Zef NikollaΠριν 9 ημέρες

  Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

 85. Vesa Serena

  Vesa SerenaΠριν 9 ημέρες

  Ai eshte nje trap...

 86. Dritan Goga

  Dritan GogaΠριν 9 ημέρες

  😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

 87. Shefqet Hasimaj

  Shefqet HasimajΠριν 9 ημέρες

  Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

 88. Oliver Kolitari

  Oliver KolitariΠριν 9 ημέρες

  Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

 89. Clirim Maho

  Clirim MahoΠριν 9 ημέρες

  Mallista.

 90. BG BG

  BG BGΠριν 9 ημέρες

  Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

 91. Loni Betoni

  Loni BetoniΠριν 9 ημέρες

  Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.

 92. Tom Bucaki

  Tom BucakiΠριν 9 ημέρες

  😂😂😂😂😂

 93. Kostandin Bushi

  Kostandin BushiΠριν 9 ημέρες

  fb.watch/5dOyipecLT/

 94. Ardit Papa

  Ardit PapaΠριν 10 ημέρες

  Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.

 95. Jus HD Mullahi

  Jus HD MullahiΠριν 10 ημέρες

  Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

 96. Children Video

  Children VideoΠριν 10 ημέρες

  Vdiqa😂😂😂👏

 97. Sele Nica

  Sele NicaΠριν 10 ημέρες

  edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni

 98. Arjanit Shqipetar

  Arjanit ShqipetarΠριν 10 ημέρες

  E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

 99. Gon Dibrani

  Gon DibraniΠριν 10 ημέρες

  Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

 100. Helion Aliaj

  Helion AliajΠριν 10 ημέρες

  E treta e verteta 🤣

 101. ShokuAndroid

  ShokuAndroidΠριν 10 ημέρες

  LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

 102. Luli Shkullaku

  Luli ShkullakuΠριν 10 ημέρες

  Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

 103. Bruna N

  Bruna NΠριν 10 ημέρες

  Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

 104. anonymous 2020

  anonymous 2020Πριν 10 ημέρες

  Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣

 105. arben vata

  arben vataΠριν 10 ημέρες

  me lot kemi qesh edhe ne ktej

 106. Mario samu90

  Mario samu90Πριν 10 ημέρες

  Hahahaha