Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 1. Irene Salati

  Irene SalatiΠριν 2 ημέρες

  Bukur shum por violinisti ishte i shkelqyeshem., bravoooo

 2. Dava Halili

  Dava HaliliΠριν 5 ημέρες

  Prape

 3. Dava Halili

  Dava HaliliΠριν 5 ημέρες

  O goni.. Po pse e paske nderruar kabinetin

 4. Glevis Cano

  Glevis CanoΠριν 5 ημέρες

  Beni zdrafko ose arben collaku ylli serenatave te kengeve te dashuris super zemra te kendofte

 5. Aidna Casque

  Aidna CasqueΠριν 5 ημέρες

  Po mbijeton Al pazar dhe bravo i qofte ..por kjo prezantuesja pa zë flet sikur po i bie vilani...cfare baksine flet moj budallesh

 6. M M

  M MΠριν 7 ημέρες

  A humet koh me kto mostra

 7. ela ela

  ela elaΠριν 11 ημέρες

  Shaker e Ingbert Si te gjyshes time

 8. tom koskinas

  tom koskinasΠριν 11 ημέρες

  Πόσοι Αλβανοί το βλέπουν γαμω τον Αλλάχ τους

 9. Ermhs macaven

  Ermhs macavenΠριν 11 ημέρες

  Behari iku hiqni edhe xhevon vari lesht Al pazari

 10. Arisa Ramekaj

  Arisa RamekajΠριν 12 ημέρες

  Bravo,Klodiana me emocionon dhe me ngjeth mishte teksa te degjoj me kengen Ne Shkoder te vish. E ridegjoj disa here ne dite dhe duket sikur kjo kenge eshte bere enkas per zerin tend! Versioni me i bukur eshte ky i kenduar nga ju dhe eshte kenga me e bukur qe eshte bere ndonjehere per Shkodren,vjen si nje ze nga qielli me nje melodi dhe interpretim qe askush tjeter si ti nuk di te kendoj! Gjej rastin te te komplimentoj edhe si aktore 😍 Je me e mira 😍😍

 11. tiku taku

  tiku takuΠριν 12 ημέρες

  Po Beharin ku e keni

 12. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 12 ημέρες

  Watch to the end, it gets funs :)

 13. Castriot1

  Castriot1Πριν 13 ημέρες

  Korcari Yll

 14. bcvbb hyui

  bcvbb hyuiΠριν 14 ημέρες

  Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban

 15. Artenis Hysenbelli

  Artenis HysenbelliΠριν 4 ημέρες

  I

 16. Mimoza Hasi

  Mimoza HasiΠριν 14 ημέρες

  Gezuar. Bravo Klodiana nje vajze artiste Shkodrane ❤👏👏👏👏

 17. xhiulia xhoxha

  xhiulia xhoxhaΠριν 14 ημέρες

  🤣🤣🤣❤❤❤👏👏👏

 18. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 12 ημέρες

  Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove

 19. Leo-nora

  Leo-noraΠριν 14 ημέρες

  Hahahahaha me loooooot

 20. Jena-vetem

  Jena-vetemΠριν 15 ημέρες

  Kte prezantusen smun ta nij shum menemadhe aman.....aty aneja ban drit

 21. Jena-vetem

  Jena-vetemΠριν 15 ημέρες

  Aneja ❤❤❤❤❤👓👑 Tkena yll skene

 22. Dritan Derti

  Dritan DertiΠριν 15 ημέρες

  LUfyfg

 23. bocoy noiu

  bocoy noiuΠριν 15 ημέρες

  They are such a mood

 24. Valbona Asani

  Valbona AsaniΠριν 15 ημέρες

  Te gjithve juve ua uroj Gezuar Vitin E Ri. Paqi gjithmon. Shendet. Dashuri dhe. Begati ne Zemrat edhe plot humor. 😂😂❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️♥️ jeni me te miret Ju lumte

 25. Merita Mouza

  Merita MouzaΠριν 15 ημέρες

  Vit I mbare po ate cupen Ku e nxjerrin me ate veshje aman se late nam

 26. Nerd0!

  Nerd0!Πριν 15 ημέρες

  Μάλιστα

 27. Alida Bairami

  Alida BairamiΠριν 15 ημέρες

  Gjuna fustani duhej e nje pllem me lart 🤣🤣🤣prezantuse skandaloze dhe mjaft me duke perdorur fjalor te huaj ne jemi shqiptar dhe duam gjuhen shqipe te paster

 28. bocoy noiu

  bocoy noiuΠριν 15 ημέρες

  😂😂😂😂

 29. Gula Park

  Gula ParkΠριν 16 ημέρες

  7

 30. Oxford Uk

  Oxford UkΠριν 16 ημέρες

  Hahah kjo patriotia ime dibrane 1-sh

 31. Adem jashari

  Adem jashariΠριν 16 ημέρες

  Anea ta hagsha zemren ty edhe xhevoices ju dua shummmm ❤️ jeni njishe skem jet pa ty deka tu qesh o zot

 32. Aurora Ahmetaj

  Aurora AhmetajΠριν 16 ημέρες

  jeni te shkelqyer, te bukur ne paraqitje dhe na shkrini se qeshuri. te mrekullueshem me pelqejn te gjith aktoret pa perjashtim.

 33. ARDJAN KUQJA

  ARDJAN KUQJAΠριν 16 ημέρες

  Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove

 34. Elisa Vlorë

  Elisa VlorëΠριν 16 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 35. Luan Curra

  Luan CurraΠριν 16 ημέρες

  Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban

 36. ladi jata

  ladi jataΠριν 16 ημέρες

  Po Behari ku eshte 🤔🤔🤔

 37. Arben Muhametaj

  Arben MuhametajΠριν 17 ημέρες

  GËZUAR VITIN E RI TË GJITH SHQIPTARËT KUDO QË NDODHEN

 38. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire MenkshiΠριν 17 ημέρες

  Gezuar 2021 🙏

 39. Arben Muhametaj

  Arben MuhametajΠριν 17 ημέρες

  Gëzuar

 40. Χαρα Χ

  Χαρα ΧΠριν 17 ημέρες

  ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΊ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΈΣ ΤΑΣΕΙΣ;

 41. Brain Washed

  Brain WashedΠριν 15 ημέρες

  🙄😶😏😐😑

 42. Nerd0!

  Nerd0!Πριν 15 ημέρες

  Χαχα αυτό 😂

 43. Zykaj Zykaj

  Zykaj ZykajΠριν 16 ημέρες

  ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ!

 44. Power Dinami

  Power DinamiΠριν 16 ημέρες

  @Ειρηνη Λεβεντακι hahaha perkthim ne grecke shqiptarja shqiptares pse kujton se ndo nje grecke te shkruajti me!

 45. Ειρηνη Λεβεντακι

  Ειρηνη ΛεβεντακιΠριν 16 ημέρες

  Auto einai alvaniko show opos einia o seferlis to idio einai kai auto

 46. Vasilika Ffbdd

  Vasilika FfbddΠριν 17 ημέρες

  Xhemsi haa

 47. Vasilika Ffbdd

  Vasilika FfbddΠριν 17 ημέρες

  😀😀😀😀😀😂😂😂

 48. ornela phone

  ornela phoneΠριν 16 ημέρες

  Aa

 49. Vasilika Ffbdd

  Vasilika FfbddΠριν 17 ημέρες

  😂😂😂😂

 50. gentian allmuca

  gentian allmucaΠριν 17 ημέρες

  Sa e bukur kjo më taksistin

 51. gentian allmuca

  gentian allmucaΠριν 17 ημέρες

  Sa e forte kjo me nusen, si dikur që rrinte në këmbë dhe binte gjum pa buk gjyna kan qen ato të asaj kohe

 52. Pitaqi Marjan

  Pitaqi MarjanΠριν 17 ημέρες

  Çfar lloxhike? Dua nje duartrokitje e publik nuk kemi çka dmth.

 53. As Sa

  As SaΠριν 17 ημέρες

  Gezuar 😊,por kete humorin e ketij shkodranit nuk e duroj dot fare.Nuk e di cfare lloj aktori eshte ky? Pa lidhje fare...🤮 ME VJEN KEQ QE MUNGON BEHAR MERE

 54. Βιολετα Λαζη

  Βιολετα ΛαζηΠριν 17 ημέρες

  Jhparodisttvlores

 55. Spiros Shakas

  Spiros ShakasΠριν 17 ημέρες

  Me ka mar malli per Bobshticen

 56. Tonino Abazi

  Tonino AbaziΠριν 17 ημέρες

  Agron mullari Ahahah,shume bukur

 57. luanz b24

  luanz b24Πριν 17 ημέρες

  Ky humor as i pir nuk te ben per te qeshur!😒

 58. Luljeta Alimeri

  Luljeta AlimeriΠριν 17 ημέρες

  Jeni me te miret

 59. gg hh

  gg hhΠριν 17 ημέρες

  Shiko te doktorri okulist e shkruar greqisht .ehhhh shqiptarèt ?

 60. resul kllogjri

  resul kllogjriΠριν 15 ημέρες

  Eshte klinikë greke

 61. Kujtim Dajko

  Kujtim DajkoΠριν 17 ημέρες

  Na mëzitët ekranin e televizorit ju tëdy

 62. Maria Vasili

  Maria VasiliΠριν 18 ημέρες

  Gono Gezuar vitin e ri me shendet ❤️ Gezuar gjithe Shqiptareve ķudo qe ndodhen nje vite i mbare ishalla te jete 👏👏🌲🌲☃️☃️

 63. Jona Merko

  Jona MerkoΠριν 18 ημέρες

  Gezuar vitin e ri por keni rene shume nga niveli dikurshem dhe ajo prezantuesja kot fare me veshjet skandal

 64. Lica Gjergji

  Lica GjergjiΠριν 18 ημέρες

  salo e violines nuk degjohet por degjohet orkestra

 65. Anna Anushi

  Anna AnushiΠριν 18 ημέρες

  Super spektakel n’a kenaqet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️👍👍

 66. Shpresa Likaj

  Shpresa LikajΠριν 18 ημέρες

  Bravissimi

 67. Gasper Kolaj

  Gasper KolajΠριν 18 ημέρες

  I

 68. Heidi Sharpe

  Heidi SharpeΠριν 18 ημέρες

  Aneja me kte burbuqen kot krejt

 69. Lica Gjergji

  Lica GjergjiΠριν 18 ημέρες

  caeshte kjo kenge m..o zdravko

 70. HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSICΠριν 17 ημέρες

  Cila kenge?? Degjo te gjitha kenget e Zdravko tek kanali im. Beni Zdravko eshte njesh ne ate stil.

 71. Ona Ona

  Ona OnaΠριν 18 ημέρες

  Kjo qe perqeshin perputhen apo emisione tj pa pik lidhje

 72. Biorni Hysa

  Biorni HysaΠριν 18 ημέρες

  Jeni treshja me e mir gezuar vitin e ri qoft nje vit i mbar ❤❤❤

 73. Vladimir Lleshi

  Vladimir LleshiΠριν 18 ημέρες

  Kan ngelur vetem legenat e rames

 74. Nermin Murati

  Nermin MuratiΠριν 18 ημέρες

  Jo mos te humbim flisni bukur gjuhen shqipe.Thuhet :Te mos humbasim.

 75. Arguro Ts

  Arguro TsΠριν ημέρα

  jo gabim shikojeni

 76. Ari Cula

  Ari CulaΠριν 14 ημέρες

  gej ropq .tan shqipnija kajn dialektet e veta e tan flasin shqip para vitit 1970 tan shipnija geg Ka fol u ba Tirana kryqytet must Tu fol ju pederasta grek Pty ju qisha rpt se as shiptar sjeni ju paragjykus pabuks bethqim mutit

 77. Leggera15 Leggera

  Leggera15 LeggeraΠριν 18 ημέρες

  Po mvika keq per gonin..me nje gru 40 vjet boooooo ahahhahahha ..amon si bojn si te virgjer te gjith kan frik me fol me nxjerr historitë me dashnoret se i myt gruja ahqhqhhqh

 78. bob shehu

  bob shehuΠριν 18 ημέρες

  Me largimin e Behari Mera me duket se eshte ulur niveli i humorit. Po vashduat keshtu do te falimentoni shume shpejt.

 79. Nermin Murati

  Nermin MuratiΠριν 18 ημέρες

  Shqiperia eshte e te gjithe shqiptareve kudo qe jane te kthehen ne vendin e tyre kudo qe ndodhen shqiptaria.

 80. ela ela

  ela elaΠριν 11 ημέρες

  💔💔💔😪😪😪

 81. Lorena Lori

  Lorena LoriΠριν 18 ημέρες

  Grazia je yll bote zemra

 82. Renato Tomori

  Renato TomoriΠριν 18 ημέρες

  Bravo Beni Zdrafko,me behet qefi qe te shikoj te Al Pazar,Respekte.

 83. HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSICΠριν 17 ημέρες

 84. S. Perry

  S. PerryΠριν 18 ημέρες

  GEZUAR Agron Llaka bashke me grupin e artistave. Faleminers qe qe na argeton me humorin dhe tekstin e repertorit Ne Al Pazar Per disa qe shtypin butonin (...pa pelqim ..duket se ju do te bani humor me veten tuj) te pakten rrespektoni punen qe bajne per..te gjithe grupin) Ju lumte Al Pazar.Per shumevjet te ju kena ne skenat dhe ekranet shqiptare po dhe ne ato te rrjeteve sociale qe une ju ndjeku.

 85. Selime Bylyku

  Selime BylykuΠριν 18 ημέρες

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME GEZUAR VITIN E RI 2021 QOFTE NJE VITE I MBARE PER ALPAZARIN ME KENAQET SHPIRTIN PA MASE

 86. N A T A SH A M E T A J

  N A T A SH A M E T A JΠριν 18 ημέρες

  Gezuar. Urime

 87. N A T A SH A M E T A J

  N A T A SH A M E T A JΠριν 18 ημέρες

  Me pelqen gerupi. Al pazar. A. Respekte

 88. HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSICΠριν 18 ημέρες

 89. Kostell xel

  Kostell xelΠριν 18 ημέρες

  Po e shoh me bashkeshortin Al pazar dhe po kalojm shume kendshem...qeshim dhe argetohemi me humorin tuaj😂😂

 90. Fatbardha Abdullahi

  Fatbardha AbdullahiΠριν 18 ημέρες

  Veç duke e parë këtë humorin e zi me nusen , mu prishën nervat dhe paramendoje në të vërtetë?????........ Oh Zottttttttt

 91. Kadi Biçaku

  Kadi BiçakuΠριν 16 ημέρες

  Po. Un qe e kam ne shtepi

 92. 123 123

  123 123Πριν 18 ημέρες

  Nj

 93. Mereme Bardhi

  Mereme BardhiΠριν 18 ημέρες

  O zot kan ik te gjith aktoret me te mir vllezit binjak po vakja po lemja po behari po po ikin te gjith atehere ka naj gja qe s'shkon aty jo merri prap po deshe te te ndjekim boooo!!

 94. linda Dedja

  linda DedjaΠριν 17 ημέρες

  @S. Perry shume e sakte kjo qe shkruani pershendetje gezuar plot shendet qofte per te gjithe ky vit

 95. Anna Anushi

  Anna AnushiΠριν 18 ημέρες

  @S. Perry shum e vertet 👍

 96. Mereme Bardhi

  Mereme BardhiΠριν 18 ημέρες

  E un ju pershendes nga furenze

 97. Mereme Bardhi

  Mereme BardhiΠριν 18 ημέρες

  Gezuar dhe ju zonje zotri cili do qe je vetem se me ato kishte me shum lezet alpazari

 98. S. Perry

  S. PerryΠριν 18 ημέρες

  Po ta spjegoj une qe jam e rregult ne ndjekjet e Al Pazar...qysh se ka filluar. Ne You Tube ..Nga Toronto i pershendes. Agroni I ndihmoi te gjithe nga fillimi , Disa jo te gjithe... I mori nga rruga I beri aktor sepse treguan talent...I mesoj si te behen artista...dhe I beri te famshem me Al Pazar. Por disa Jane mosmirenjohesa dhe e lane...ate Skene qe te kene programed e veta sic ..I shofim. Al Pazar do te kete jetegjatesi por duhet ti sponzorizojene kompanite qe te kete me shume vlera artistash Mendoj qe eshte Qeshtje Finance... Gezuar....

 99. Eriselda Dajlanaj

  Eriselda DajlanajΠριν 18 ημέρες

  Aneja super

 100. 1superlovefire

  1superlovefireΠριν 18 ημέρες

  Ore ,po Behar Mera ku eshte se na ka munguar ?? Apo ....???

 101. Suela Bare

  Suela BareΠριν 17 ημέρες

  Nuk eshte shfaqur fare qe kur filloje sezoni(iku nga Al pazare)

 102. S. Perry

  S. PerryΠριν 18 ημέρες

  ??????

 103. Artur Voshtina

  Artur VoshtinaΠριν 18 ημέρες

  Allall

 104. For Kids Channel

  For Kids ChannelΠριν 18 ημέρες

  O mullar na kenaqe

 105. Edison Nothorius

  Edison NothoriusΠριν 18 ημέρες

  Faleminder Goni gezuar.nje vit te mbare Zoti qofte me jy 🌟🌟🌟🌟🌟❤️🌾🌾🌾🌾🌾🍷🍷💯🏡🇦🇱

 106. antoneta metaj

  antoneta metajΠριν 18 ημέρες

  Jeni 1 bravoooooooo.gezuar 2001 zoti Agron e grupi .,.

 107. As Sa

  As SaΠριν 17 ημέρες

  2021 🤔 se 2001 ka 20 vjete qe ka kaluar 🤗

 108. Speranza Castelli

  Speranza CastelliΠριν 18 ημέρες

  Meqe je ne kembe .,..vjerrat shqiptare Kan qen shtriga dhe do mbeten .,

 109. Dava Halili

  Dava HaliliΠριν 5 ημέρες

  Po ti a do behesh vjeherr

 110. Speranza Castelli

  Speranza CastelliΠριν 18 ημέρες

  Nuset e sotme...nuk duhen te Jen skklave....se jemi 2021...

 111. Adem jashari

  Adem jashariΠριν 16 ημέρες

  Une Kisha pas deshir me uba sllav i jyt deri ne vdekje je si xhan

 112. Lume Hoxha

  Lume HoxhaΠριν 18 ημέρες

  Aneja xhevoica yjeeeee

 113. gandia playa

  gandia playaΠριν 18 ημέρες

  Si I kane nxjerr shalet kto llapat

 114. raldi mujsaku

  raldi mujsakuΠριν 18 ημέρες

  Kjo prezantusja a ska te ftoht se at fustan kot e pasa vesh. Hiqe krejt o lal se tpasa dal duci komplet

 115. Dafina Malaj

  Dafina MalajΠριν 18 ημέρες

  @S. Perry u ktheke pergjigje te gjitheve

 116. S. Perry

  S. PerryΠριν 18 ημέρες

  Po Lereni te vesh qa te doje...po pse ajo ju shqeteson ju. Mentalitet I kohes se qepes

 117. Abedi. Danaj

  Abedi. DanajΠριν 18 ημέρες

  Futja ne kok me tepsi vjeres Renzoj nenen

 118. ela selmani

  ela selmaniΠριν 18 ημέρες

  me kot ska

 119. Diana Katundi

  Diana KatundiΠριν 18 ημέρες

  Po Vakon dhe Bujarin ku i kini????

 120. Lili Adamo

  Lili AdamoΠριν 18 ημέρες

  Kur folin femerat la e parlare Goni ferkon kocet

 121. Spiro Patsili

  Spiro PatsiliΠριν 18 ημέρες

  Ja beri puçin Beharit

 122. Mereme Bardhi

  Mereme BardhiΠριν 18 ημέρες

  O goni ku eshte behari vakja lemja ku jan ska lezet ma alpazari jo eshte e kot pa to😏😏

 123. Vladimir Lleshi

  Vladimir LleshiΠριν 18 ημέρες

  Humor koti pos iku agron llako nuk do ket humor

 124. Anida Hamzaj

  Anida HamzajΠριν 16 ημέρες

  Just Me hahaha 👍🏻

 125. Just Me

  Just MeΠριν 18 ημέρες

  Qenke shume i zgenjyer nga jeta daku

 126. Emilia Emi

  Emilia EmiΠριν 18 ημέρες

  Ku e kan gjetur kte drejtuse

 127. Perparim Gashi

  Perparim GashiΠριν 18 ημέρες

  ANEJAAA te duam nga KOSOVA 😂😂😂😂😂

 128. Franga Peraj

  Franga PerajΠριν 18 ημέρες

  Gezuar edhe juve e vit te mbare! Te gjithe jeni sh te mire,po kur shoh Anene e Xhevoicen😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌❤❤

 129. Alfred Vrapi

  Alfred VrapiΠριν 18 ημέρες

  Kenga e kopjuar nga Raxha Hindustani.....

 130. Lindita Fangaj

  Lindita FangajΠριν 18 ημέρες

  Muzika e filmit indjan vagabondi e vitit 71 ne 76 esht dhan ne shqiperi

 131. Robert Koldashi

  Robert KoldashiΠριν 18 ημέρες

  Te gjith Shqiptaret duan dashnor dhe gjith Shqiptaret duan dashnore na mbyten xhamit,bordello esapi.

 132. Agron Likaj

  Agron LikajΠριν 18 ημέρες

  Mirijesi Shum e bukur role giam 8 viec cus te doj te me bej liki epas die videon iste shum e bukur me pacim

 133. enwer bogdani

  enwer bogdaniΠριν 18 ημέρες

  Jeni me Te miret ❤️🎊🎉🍷😍👊

 134. Dafina Malaj

  Dafina MalajΠριν 18 ημέρες

  Na uron moj rruspi vishu moj se duam humorin nuk duam te shohim by...tende

 135. Llambrini Bilbilushi

  Llambrini BilbilushiΠριν 17 ημέρες

  Sa mire kudo me kenge korcare festohet.!! Bravo. !!

 136. fatos Skenderi

  fatos SkenderiΠριν 18 ημέρες

  Dafina Mala nuk do ti. po ka nga ata qe duan ti shikojne ngjyren e brekeve

 137. Dafina Malaj

  Dafina MalajΠριν 18 ημέρες

  Shkolles time...se jam ne mes te Amerikes dhe prezantuse si keto te tonat skemi pare shendet moj e shkolluar

 138. Dafina Malaj

  Dafina MalajΠριν 18 ημέρες

  @S. Perry do jesh shoqe saj

 139. S. Perry

  S. PerryΠριν 18 ημέρες

  Po nuk te vjen turn ty qe I thua vajzes...me ate gjuhe...e pa shkolluar qenke..