SHOQJA BEN CDO GJE, QE I THEM UNE PER 24 ORE ! (sfida te tmerrshme & funny !!!!! )🤪😫😤

I N S T A G R A M: @adisa.gjo

adisa.gjo


B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Σχόλια

 1. ADISA GJO

  ADISA GJOΠριν 2 μήνες

  Kjo video ka vetem të qeshuraaa ! Nese ju pelqen & deshironi videon e hakmarrjes beniiii Likeeee & Subscribeee ❤️❤️❤️❤️❤️ ju duaaaaa

 2. HAMZA

  HAMZAΠριν 23 ημέρες

  @Dina Ibra grlifes.info/number/3IjTnq-_fry-tpw/b-nteo

 3. HAMZA

  HAMZAΠριν 26 ημέρες

  @Dina Ibra Nga autoriteti i Ebu Hurejres në lidhje me Profetin që ai tha: Islami filloi i çuditshëm dhe do të kthehet tek ai ashtu siç filloi. Lum të huajt. Isshtë një hadith i vërtetë dhe i provuar nga autoriteti i të Dërguarit të Zotit, paqja qoftë mbi të. Ai shtoi një grup imamësh hadithe në një transmetim tjetër: u tha: O i Dërguari i Zotit! Nga të huajt? Ai tha: Ata që janë të drejtë nëse njerëzit janë korruptuar, dhe me fjalën tjetër: ata korrigjojnë atë që njerëzit kanë prishur nga vitet e mia, dhe në një term tjetër: ata janë konflikti i fiseve, dhe në një term tjetër: ata janë disa njerëz të mirë midis shumë njerëzve të këqij. Ajo që nënkuptohet është se të huajt: ata janë njerëzit e drejtësisë, kështu që të bekuar janë të huajt do të thotë: parajsë dhe lumturi për të huajt që janë të drejtë kur njerëzit janë të korruptuar. Haxhi dhe çështje të tjera të fesë, këta janë të huajt. اللغة الالبانية.

 4. HAMZA

  HAMZAΠριν 26 ημέρες

  @Dina Ibra grlifes.info/number/u5uwg27fdtTG2ss/b-nteo 🌺🌹🌺🌹🌺

 5. Dina Ibra

  Dina IbraΠριν 26 ημέρες

  Love you, Adisa Eva ❤️❤️

 6. HAMZA

  HAMZAΠριν μήνα

  @ADISA GJO grlifes.info/number/z6zIcYSZlse82dM/b-nteo 🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 7. Bleona Shabani

  Bleona ShabaniΠριν 5 ώρες

  Per zotin gjynah EVA. Me te vertet ju duaa shume ty poashtu edhe Even 😘😘💋💋 kiss youuu ♡♡

 8. Martin Lickollari

  Martin LickollariΠριν ημέρα

  Pse nuk e beri edhe Eva sfiden

 9. sokol dervishi

  sokol dervishiΠριν 2 ημέρες

  😇KESLI

 10. Xhoi Duka

  Xhoi DukaΠριν 7 ημέρες

  Beauty

 11. Xhoi Duka

  Xhoi DukaΠριν 7 ημέρες

  Soooooo

 12. Armando Kondo

  Armando KondoΠριν 10 ημέρες

  Bravo. Eva. Te. Lumte♡♥😃🙋🙏🙏🙏

 13. Armando Kondo

  Armando KondoΠριν 10 ημέρες

  ~♥~~♥~~♥~♥♥♥

 14. Dhimiter Ikonomi

  Dhimiter IkonomiΠριν 13 ημέρες

  😂 i was my

 15. Dhimiter Ikonomi

  Dhimiter IkonomiΠριν 13 ημέρες

  Hahahahhahahahaahha

 16. Hasan Kastrati

  Hasan KastratiΠριν 15 ημέρες

  Hena a hiqet

 17. Agim Hima

  Agim HimaΠριν 15 ημέρες

  .

 18. Fisnik Gosalci

  Fisnik GosalciΠριν 16 ημέρες

  Shum të bukurat në bot ♥️♥️

 19. Zhanina Haka

  Zhanina HakaΠριν 16 ημέρες

  I shkonkan eves ato floket🥰🥰

 20. Zhanina Haka

  Zhanina HakaΠριν 16 ημέρες

  E bete gabim n fillim 😆eves i ra teku fitoi dhe duhet te beje ti "denimin"😅😅😅

 21. Egla Baraj

  Egla BarajΠριν 17 ημέρες

  14:59 Shikimi i eves😅😅

 22. olta isufi

  olta isufiΠριν 18 ημέρες

  Shum bukur

 23. Anjeza Qinami

  Anjeza QinamiΠριν 19 ημέρες

  Jasha aj de lala jasha aj de lalal mani stullas

 24. Sokol Stroni

  Sokol StroniΠριν 19 ημέρες

  Zemer ju dua Shume

 25. LORESA GASHI

  LORESA GASHIΠριν 21 ημέρα

  Pershendetje adisona dhe Eva jeni shum e hetuar qe te qitni video♥️❤️dhe jeni shum shum te mira dhe mezi pres

 26. Arif Krasniqi

  Arif KrasniqiΠριν 21 ημέρα

  Sa qesha me even jasha adelajda

 27. Endrit Miftari

  Endrit MiftariΠριν 24 ημέρες

  ADISA❤😍👸je shum e bukur edhe ti eva je shum e bukur❤❤princesa👸👸

 28. Endrit Miftari

  Endrit MiftariΠριν 24 ημέρες

  Eva❤👸

 29. Santa Mara

  Santa MaraΠριν 24 ημέρες

  Hhah

 30. Rexhep Ahmeti

  Rexhep AhmetiΠριν 26 ημέρες

  sa te mira jeni

 31. Dina Ibra

  Dina IbraΠριν 26 ημέρες

  Kurr sme behet ky channel bajat je shum e bukerr edhe ti Eva je shum e buker e brune edhe ti te lutem Adisa behu brune se ka me shum hije je shum e buker edhe ti Eva paty videot nuk shikohen nuk mund ta shikoj videon pa ty eva por edhe paty adisa ❤️❤️❤️jeni kunata??? Jeni si motra eva adisa keni mbiemrin njejt ???????????????e lodhe ate te qe ben tato duke folur ❤️❤️❤️sa buker hena e evesss 😍😍😍😍😍edhe hakmarrja e eves me ka pelqyer shum edhe e jotja adisa gjoooo me knaqetttttttt sot do shkoj ne qytet do ble dy maska per juve me lule qelur hahah😂😂😂😂😂❤️❤️❤️😍😍❤️❤️❤️

 32. Gledo Mehmeti

  Gledo MehmetiΠριν 26 ημέρες

  😂😂

 33. Nurxhan Imeri

  Nurxhan ImeriΠριν 29 ημέρες

  Adisa Eva shum ju dua jeni super shoqe te mira

 34. panda roni

  panda roniΠριν μήνα

  Ju vraft buka nore

 35. afgkdvh egyrbj

  afgkdvh egyrbjΠριν μήνα

  Ju dua shume zemra te lutem me kthe pergjigj plliz

 36. Djellza Karaxha

  Djellza KaraxhaΠριν μήνα

  "Done"

 37. •Åjėtė•

  •Åjėtė•Πριν μήνα

  BRV

 38. Ediola Shalaj

  Ediola ShalajΠριν μήνα

  💋⭐💋⭐💋⭐

 39. Malvina Liçi

  Malvina LiçiΠριν μήνα

  💖

 40. Malvina Liçi

  Malvina LiçiΠριν μήνα

 41. Malvina Liçi

  Malvina LiçiΠριν μήνα

  I love you

 42. Malvina Liçi

  Malvina LiçiΠριν μήνα

  😍😍😍😍😍

 43. Malvina Liçi

  Malvina LiçiΠριν μήνα

  You're so sweet💖💖💖

 44. Malvina Liçi

  Malvina LiçiΠριν μήνα

  Qe kur e fillova videon e dija qe do qeshja shume

 45. Dashmira Leka

  Dashmira LekaΠριν μήνα

  loveeee te duaaa je 1😘😘😘

 46. Black Liak dhe Reina

  Black Liak dhe ReinaΠριν μήνα

  Me videot e tua kur i shohim na japin kurajo dhe goxha ide ne youtuberave te rinj per te vazhduar rrugen qe duam te nisim. URIME

 47. Isela Terziu

  Isela TerziuΠριν μήνα

  Eshte video shume e bukur

 48. Isela Terziu

  Isela TerziuΠριν μήνα

  Beje nje dote me Mauricion kete video

 49. Isela Terziu

  Isela TerziuΠριν μήνα

  😘😘

 50. Isela Terziu

  Isela TerziuΠριν μήνα

  Je e mrekuklueshme

 51. Gresa Bytyqi

  Gresa BytyqiΠριν μήνα

  I LOVE YOU ADISA❤😍🥰😘

 52. Arlisa Zeqiri

  Arlisa ZeqiriΠριν μήνα

  Adisaaa

 53. Xhentila

  XhentilaΠριν μήνα

  💚💚

 54. Adea Adea latifi

  Adea Adea latifiΠριν μήνα

  eva të lumtë eva

 55. VELERDA LATIFI

  VELERDA LATIFIΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂❤️

 56. aida kadri

  aida kadriΠριν μήνα

  Jeni shume te mira ju duaaaaa💚🧡💙💜❤💛

 57. kamela kami

  kamela kamiΠριν μήνα

  eva 😄😄💗

 58. kamela kami

  kamela kamiΠριν μήνα

  jeni shume te mira

 59. Alesia

  AlesiaΠριν μήνα

  eva eshtw shume me fat

 60. Landa Bala

  Landa BalaΠριν μήνα

  Hhahahahahahha jasha adelajda

 61. Arjola Agalliu

  Arjola AgalliuΠριν μήνα

  Ahahhahahhaha jeni shume te mira dhe Eva qe u vesh me xhup ne qoftese do te isha unë ne vend te Eves do ta kisha mbuluar fytyrën me nje rrob sepse do të injorohesha nga te gjithë. Bravo Eva dhe per kete te falenderoj shume per perpjekjet e tua

 62. Adelisa Mulaj

  Adelisa MulajΠριν μήνα

  ♥️❤️

 63. ajana shabani ajana

  ajana shabani ajanaΠριν μήνα

  Te dua

 64. Kledisa Zaimi

  Kledisa ZaimiΠριν μήνα

  Jeni🌹🌼

 65. Erblin Asani

  Erblin AsaniΠριν μήνα

  🥰

 66. arinela azemi

  arinela azemiΠριν μήνα

  love Adisa❤

 67. Jalldeze Isufi

  Jalldeze IsufiΠριν μήνα

  Teper te bukura dhe si thoni ne shqipri me kemb ne tok .Juv pershendes nga Franca.💖💖

 68. Kujtim Cani

  Kujtim CaniΠριν μήνα

  💗

 69. Sumeja Shkreta

  Sumeja ShkretaΠριν μήνα

  SA KAM QESHURRR 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🌻⚘

 70. Erblina Rrustemi

  Erblina RrustemiΠριν μήνα

  Dnime shum te mira

 71. Esi Meminaj

  Esi MeminajΠριν μήνα

  😘

 72. Riselda Riselda

  Riselda RiseldaΠριν μήνα

  Ju perqafojjjjj shummmm😘

 73. Kejsi Daja

  Kejsi DajaΠριν μήνα

  19:07 lott😂😂😂😂😂

 74. Kejsi Daja

  Kejsi DajaΠριν μήνα

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 75. Ida Alla

  Ida AllaΠριν μήνα

  Saaa superr hahaha

 76. Xheneta Verona

  Xheneta VeronaΠριν μήνα

  O zot sa te mira qe jeni ishalla mos tju paft syri keq 🤩🥰❤️✨🌟⭐️🍀🔐❤️

 77. Ledjana Kola

  Ledjana KolaΠριν μήνα

  Jeni me te mirat🥰🥰

 78. Erjona Vojvoda

  Erjona VojvodaΠριν μήνα

  Jeni shumm te mira

 79. linda xhukolli

  linda xhukolliΠριν μήνα

  😂😂O zot hahah

 80. Anisa Sherifi

  Anisa SherifiΠριν μήνα

  😅😅

 81. Merva Hoxha

  Merva HoxhaΠριν μήνα

  💋💎💙

 82. Jonida Pepa

  Jonida PepaΠριν μήνα

  Eva e gjore

 83. Among us girl

  Among us girlΠριν μήνα

  me keto sfida jeni kenaqur un do ta shijoja po te isha si eva 😂♥️♥️

 84. Marsia Pepa

  Marsia PepaΠριν μήνα

  😍😍😍😍😂

 85. It's me

  It's meΠριν μήνα

  plasi Eva🌞🌞🌞😂😂😂

 86. It's me

  It's meΠριν μήνα

  😂😂😂😂

 87. Lina Shurdhi

  Lina ShurdhiΠριν μήνα

  Shume qesharakeeeeeeeeee 🤣🤣🤣😉😉

 88. Lina Shurdhi

  Lina ShurdhiΠριν μήνα

  video 📷 superrrrrrrr

 89. Bedri Rakaj

  Bedri RakajΠριν μήνα

  🔥🔥

 90. Armela Pllana

  Armela PllanaΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 91. Sema Muja

  Sema MujaΠριν μήνα

  Hiiiiiiiii

 92. Oleaa Lazri

  Oleaa LazriΠριν μήνα

  Jeni shume funny 😅

 93. Anxhi Caushllari

  Anxhi CaushllariΠριν μήνα

  Te lumt qe i bere .me thoni vlogun e fundit qe keni ber si video

 94. Anxhi Caushllari

  Anxhi CaushllariΠριν μήνα

  Bravo ju shikoi ne televizor dhe ne telefon

 95. Arbnora Arifi

  Arbnora ArifiΠριν μήνα

  Te dua shum adisa😍😘😙😗😚

 96. Azize Ramadani

  Azize RamadaniΠριν μήνα

  Edi qe per ty ka vler te shkruaj kete koment, Zoti te rujt prej gjdo tkeqe 🙏amin,

 97. Lirina

  LirinaΠριν μήνα

  😃E plase te shkreten😂

 98. Ermira Bakiu

  Ermira BakiuΠριν μήνα

  ♥️❤️♥️

 99. Klevisa Leknikaj

  Klevisa LeknikajΠριν μήνα

  ju duaaa

 100. Ani Gaming

  Ani GamingΠριν μήνα

  Aaaaaa eva ju dua shumeeee te dyjavee❤❤❤❤❣❣❣

 101. Entela Nurka

  Entela NurkaΠριν μήνα

  Hahaha 'jasha adelajda'jeni shume te mira ju dua shume❤❤❤❤

 102. Noemi Hoxhaj

  Noemi HoxhajΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂

 103. Xhenisa Xhenisamuriqi

  Xhenisa XhenisamuriqiΠριν μήνα

  Te dua

 104. Erza Bajrami

  Erza BajramiΠριν μήνα

  😗😘😘😅😜😜😜

 105. KLERISSA

  KLERISSAΠριν μήνα

  Queen