Zone e lire - Shqiperia tjeter/ Shqiperia e uqerve, kujdes! (15 Janar 2021)

#ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArjanCani

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. Capi Capi

  Capi CapiΠριν 3 ώρες

  🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Lefter Laci

  Lefter LaciΠριν ημέρα

  Ky emision do mbyllur komplet

 3. elvis bobi

  elvis bobiΠριν 3 ημέρες

  enver hoxha kriminel

 4. elvis bobi

  elvis bobiΠριν 3 ημέρες

  6:00 hahahahahahahahahahhahahahahaha

 5. Vasili Vasil

  Vasili VasilΠριν 3 ημέρες

  Hahahahahahahaha hahahahahah lot lot 🤣🤣🤣🤣🤣

 6. Bruno Bru

  Bruno BruΠριν 3 ημέρες

  Tu lumt ujku cerrikut qija motren ktij qenit e bashkis te shijakut respekt vlora per ujkun e cerrikut

 7. Everything's about Cars

  Everything's about CarsΠριν 4 ημέρες

  m.grlifes.info/loft/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

 8. Adrian Balla

  Adrian BallaΠριν 5 ημέρες

  O te degjeneruar o cani si e lejon are psderastin e shijakut te virus ne television me fotografin e kelysh enverit nuk ke turp nuk ke respekt per ata qindra te persekutuar dhe familiet e tyre turp o ndyrsira

 9. adler genc

  adler gencΠριν 5 ημέρες

  Ujku dhomet si Shkolle Note,,ajde emision me qen dhe ujk qe nuk dhom

 10. L B

  L BΠριν 5 ημέρες

  I lidhni ata qener e zhdukin ate gazetar pa asnje vlere e kini ber televizorin burdello

 11. TTV Albanian.

  TTV Albanian.Πριν 5 ημέρες

  Kur u fut "ujku" cerrikut ne sken duke ja bo uuuuuuuuuuu Un:🌠UJKU NE BYTHHH🌌

 12. FF. BOSS

  FF. BOSSΠριν 6 ημέρες

  Ujku i cerikut eshte ujku i breteve

 13. Filan Fisteku

  Filan FistekuΠριν 6 ημέρες

  Ujku shijakut👍👍👍👍👍👍

 14. Gjon Biba

  Gjon BibaΠριν 7 ημέρες

  .

 15. Nick England

  Nick EnglandΠριν 7 ημέρες

  🥲🥲🥲👉👉 Kokrra e Bizeles..

 16. Fadil Zuka

  Fadil ZukaΠριν 7 ημέρες

  Film vizatimor . Bebushkat

 17. Pjeter Gjinaj

  Pjeter GjinajΠριν 7 ημέρες

  Brravo ujqit me shum kommete se politikanet

 18. Lisa Cruze

  Lisa CruzeΠριν 8 ημέρες

  Sono così entusiasta che il mio matrimonio fallito sia stato ripristinato. "Abbiamo recentemente fatto pace, anche se è stato difficile. È passato più di un mese ormai e sembra che tutto sia tornato alla normalità. Ha iniziato a trattarmi meglio, ed è è stato un processo di guarigione per entrambi. La cavalla notturna che durava da quasi 2 anni prima che ci lasciassimo è finalmente finita. È come se ci fossimo innamorati di nuovo! Ci siamo lasciati entrambi il passato alle spalle e ci stiamo provando per andare avanti_ e per la prima volta da molto tempo, il futuro sembra molto più luminoso.Non posso esprimere nel mondo quanto sono grato al dottor uduebor per il suo rilancio, è come se avessimo finalmente riscoperto quelle cose l'uno dell'altro che ci hanno fatto innamorare amore in primo luogo. Tutte le preoccupazioni e lo stress sono semplicemente svaniti. Grazie dottor uduebor per aver salvato il mio matrimonio rotto e avermi riportato mio marito! " Io e mio marito viviamo di nuovo felicemente insieme. Tutto grazie al dottor uduebor. Se hai problemi anche con il focolare. Contatta (dr.uduebor@gmail.com) o Whatsapp (+ 2349044159370).

 19. Redi Bregaj

  Redi BregajΠριν 8 ημέρες

  PO KY UJKU I FIERIT NGA DOLI

 20. Njembedhjete Nentori

  Njembedhjete NentoriΠριν 8 ημέρες

  ca osht ky emisjon mer arjan koqja ca jan mer kta viktima qe dalin televizor ca boni kshu jeni bo vari karsa komplet

 21. Vini Heqimaj

  Vini HeqimajΠριν 8 ημέρες

  Nuk

 22. Genci Nikaj

  Genci NikajΠριν 8 ημέρες

  Shqiperia duhet te rrethohet me tel me gjemba dhe te shkruhen parrulla " KUJDES SPITAL PSIQIATRIK"

 23. milen.nikolla Milen

  milen.nikolla MilenΠριν 9 ημέρες

  Ujku i shijakut:ku je o enver te rruf bythen Ah te bythur nga ujku

 24. Jorgji Kacoli

  Jorgji KacoliΠριν 9 ημέρες

  Shijakut

 25. Jorgji Kacoli

  Jorgji KacoliΠριν 9 ημέρες

  Bos

 26. Jorgji Kacoli

  Jorgji KacoliΠριν 9 ημέρες

  Ujku cerikut

 27. Giannis Kentro

  Giannis KentroΠριν 9 ημέρες

  Me loqe se ujku I cerikut ska

 28. Asllan Braho

  Asllan BrahoΠριν 10 ημέρες

  H

 29. Maverick G

  Maverick GΠριν 10 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 30. Noizy Otr

  Noizy OtrΠριν 10 ημέρες

  ik o barbon rregullo dhembet vjen surati jot me r8 hapesh nbyth me makinat e tjeerve lango babreks

 31. Orest Sheshi

  Orest SheshiΠριν 10 ημέρες

  Paska mar tata pensionin 😂😂😂😂

 32. Bisha I Bregdetit Lukovë

  Bisha I Bregdetit LukovëΠριν 10 ημέρες

  Rroft patia rroft enveri se memet sheu desh na theri ujku i cerrikut dhe te tjeret duan zdukur se na turpuruan o cani pse je kaq koqe

 33. Mario Shabaj

  Mario ShabajΠριν 11 ημέρες

  Che vergogna arjan cani dikur te shikoja ishe gazetar me vlera

 34. Parid Kruci

  Parid KruciΠριν 11 ημέρες

  Budallejt meshumic

 35. LAST LAST

  LAST LASTΠριν 12 ημέρες

  Ja mylli gojen ujku cerrikut

 36. milen.nikolla Milen

  milen.nikolla MilenΠριν 12 ημέρες

  Pse bertet o rrote je ne emision o ujk i cerrbudallesh

 37. milen.nikolla Milen

  milen.nikolla MilenΠριν 12 ημέρες

  Ah cte ben shisha ky squhet zone e lire esht NGOP TV

 38. Eduard Haxhari

  Eduard HaxhariΠριν 13 ημέρες

  Po naj Qen pse nuk e keni ftu mo cani

 39. tiku taku

  tiku takuΠριν 13 ημέρες

  Ujku shijakut e flliqi shijakun

 40. zetori tates

  zetori tatesΠριν 13 ημέρες

  🐰lepri cerikut mungoi herën tjetër e kish kap barku💩

 41. AL Fred Boyka

  AL Fred BoykaΠριν 13 ημέρες

  Jan te papare

 42. Nodi Selimi

  Nodi SelimiΠριν 13 ημέρες

  Ajde dalim jashte te marim leket dhe te ikim 😂😂

 43. florens domi

  florens domiΠριν 13 ημέρες

  Ujku cerrikut eshte bythqir ujku shijakut eshte legjend

 44. skubidubidu skubi

  skubidubidu skubiΠριν 13 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 45. Urim Halili

  Urim HaliliΠριν 14 ημέρες

  Po ti ujku I tiranes 😂😂😂😂😂😂😂

 46. Urim Halili

  Urim HaliliΠριν 14 ημέρες

  Ujke leshi nje

 47. FATMIR SKËNDAJ.

  FATMIR SKËNDAJ.Πριν 14 ημέρες

  Mbret eshte luani jo ujku

 48. Foxi Gamer

  Foxi GamerΠριν 15 ημέρες

  Ani ky gomari i nxerrka lekt tishkan enver hoxha xhall tikish kput hishtat ekames edhe dores o magar

 49. Irena Mitro

  Irena MitroΠριν 15 ημέρες

  Emision kot fare

 50. Giovanni Ranucci

  Giovanni RanucciΠριν 15 ημέρες

  O Cani Ca jan kto viktima Po mundohu te besh NJE emision qe ja vlen te shikojn femijt tane e Familjaret tane pse ben nje emision qe sja vlen fare

 51. Xhevi official

  Xhevi officialΠριν 16 ημέρες

  O bobo kan ik njerz per lesh

 52. Marku Enkeleid

  Marku EnkeleidΠριν 16 ημέρες

  Gjeneral ujku i shijakut 🤣🤣🤣🤣🤣

 53. secret world

  secret worldΠριν 16 ημέρες

  Ftohini me shpesh se knaqen njerzit 👍

 54. Qeke si Mu Ti

  Qeke si Mu TiΠριν 16 ημέρες

  Cani o B Q pse I ofendon Shqiptaret o grek .

 55. SHQIPTAR PER JET

  SHQIPTAR PER JETΠριν 17 ημέρες

  Ju doni ba nshpulla si mos tu bije nmen me dal ma kun. Krriqa

 56. albisouldragon

  albisouldragonΠριν 17 ημέρες

  Qenka kthyer akoma emisioni "Pershendetje nga ekrani" ????!!!!! , Kjo nuk shqiperia reale o cani, keta jan mbeturina te shoqeris. Eshte si te degjosh muhabetet qe bejn dy te droguar te cepi pallatit. VK

 57. Elson Malja

  Elson MaljaΠριν 17 ημέρες

  5

 58. Elson Malja

  Elson MaljaΠριν 17 ημέρες

  0

 59. Mauro Stojku

  Mauro StojkuΠριν 17 ημέρες

  Eh moj Shqipni si je katandis

 60. Roland Pali

  Roland PaliΠριν 18 ημέρες

  La cosa che hai detto bene anche se sono io boh è strano vedere le cose più

 61. Maggie Trupido

  Maggie TrupidoΠριν 18 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 62. Vlora Cami

  Vlora CamiΠριν 18 ημέρες

  Ate motren o Arianna cani

 63. Dukagjin Patriot

  Dukagjin PatriotΠριν 19 ημέρες

  Hahahahahhahaahah o zot qe mknaqet per zotin !

 64. Hite shqip

  Hite shqipΠριν 19 ημέρες

  Keto jane te dy lepurusha like ne qoftese e kam mir 😂😇

 65. Klodian Sinanai

  Klodian SinanaiΠριν 20 ημέρες

  Ujku u cafte ujku ju hengert

 66. Respect The Law

  Respect The LawΠριν 20 ημέρες

  Nuk e di dmth 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 nuk gjej nje fjal per kta, nuk mundem te gjej nje fjal ne gjith horizontin universal te trurit tim per kta nuk mundemmm😂😂😂😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂

 67. Pashako Azizi

  Pashako AziziΠριν 20 ημέρες

  Te lutem me dergo pak numerin e arejan canot

 68. Ervis Esaliaj

  Ervis EsaliajΠριν 20 ημέρες

  Te falenderojm per te qeshurat arjan,,, 🙏❤

 69. miradlisa@hotmail.com

  miradlisa@hotmail.comΠριν 21 ημέρα

  😁😁😁😁mutatttt kan munges vitamina ne koke

 70. amarildo amarildo

  amarildo amarildoΠριν 21 ημέρα

  Ujku cerrikut, rrespekte nga shkodrant e Frances

 71. Erald Kofsha

  Erald KofshaΠριν 21 ημέρα

  Kuç er drreq!

 72. Egli Demcolli

  Egli DemcolliΠριν 21 ημέρα

  O cani meri leshoji nga kazanet te mbeturina se te 3 qen jan

 73. Toni Sei

  Toni SeiΠριν 22 ημέρες

  Ore shqiperi ne ralitet.

 74. Ana Ana

  Ana AnaΠριν 22 ημέρες

  Cfare edukimi i mire per rinine 😱Prinder te dashur Zoti ju dhente durim dhe dashuri per te edukuar ne menyren me te mire te ardhmen e vendit tone..Kush tregon forze ..eshte vetem dobesi ...kush eshte i zoti te tregoj dashuri..Bravo televisionit qe jep rendesi dhunes. 👏👏👏😔ps sido te jete realiteti jasht..ju duhet te luftoni per te miren e vendit..se ne Shqiperi ka shume njeres te mbrekullueshem qe duhet te flisni..jepni Shembuj te mire.

 75. Faton Azemi

  Faton AzemiΠριν 22 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 76. Vullnet Allkja

  Vullnet AllkjaΠριν 23 ημέρες

  Ma kurv njeri se arian cani nuk ben nena

 77. madiba 96

  madiba 96Πριν 23 ημέρες

  ahhahahahahahahaha

 78. Andy Nita

  Andy NitaΠριν 24 ημέρες

  Une jame toni Montana

 79. Emiljano Grami

  Emiljano GramiΠριν 24 ημέρες

  Nuk karasohet ujku shiakut

 80. ARMAND LLUSHA

  ARMAND LLUSHAΠριν 24 ημέρες

  Ujku i TIRANËS ËSHTË EDI RAMA 🤣

 81. duli banda

  duli bandaΠριν 25 ημέρες

  Cia ropt u zun ujqërit uuuuuuuuuuuu

 82. OX OX

  OX OXΠριν 25 ημέρες

  Vetem udienza ju intreson, s'ështëas komike, as program edukativ, as program informativ, inçentivohet llumi dhe maskardheku, atë që duan agjenturat dhe armiqtë e kombit...Turp per organet e Shtetit që duhet të selezionojnë ç'far është educative, dhe ç'farë është per tu nderprerë dhe për tu denuar. Nuk është as demokraci, as zonë e lirë... Është turp per organet e komunickacionit publik Shqiptar.

 83. Gottes Adler

  Gottes AdlerΠριν 25 ημέρες

  Kta jan per ne psikiatri. Kta jan te semur psigjikisht. Ee budallakia skishte pas fund. Turp qfar emosioni, po meret me njerz tsmur.

 84. Dorian Antoni

  Dorian AntoniΠριν 26 ημέρες

  Ujku I shijakut komunisti i fundit ne tv 📺 I fundit I mojkanve apo cu ngjan

 85. Lendrit Balazhi

  Lendrit BalazhiΠριν 26 ημέρες

  Saliu dhe Rama mungonin

 86. Boni Durres

  Boni DurresΠριν 26 ημέρες

  Min #10 😄😄😄😄😄😄😄

 87. muhamet alija

  muhamet alijaΠριν 26 ημέρες

  Si qartet ujku i cerrikut kur i thot brek salep hahahah

 88. Ilyrian Ilyrian

  Ilyrian IlyrianΠριν 26 ημέρες

  Pijaneca me gjith ti arjan..

 89. Ilyrian Ilyrian

  Ilyrian IlyrianΠριν 26 ημέρες

  Barbona

 90. Roland Preka

  Roland PrekaΠριν 27 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜

 91. Kreshnik Gjana

  Kreshnik GjanaΠριν 27 ημέρες

  Keto tipe gazetaresh kan ngelur pa buk dhe merr lloj lloj llumi që te nxjerr buken e gojej se me sa duket dhe greget se paguajn!!! Vaj meded kur ka ra shqiperia me keto lloj televizonesh 💩💩💩💩💩 turp turp turp

 92. Sadik Mertiraj

  Sadik MertirajΠριν 27 ημέρες

  Ku ka ujk pa dhembe

 93. Fatian Mucay

  Fatian MucayΠριν 27 ημέρες

  Ooo zot ca man kjo bote

 94. 007maksi

  007maksiΠριν 27 ημέρες

  Emisioni ku mblidhet llumi i Shqiprise. Seriozisht me vje turp nga vetja kur I shikoj kta kafshet.

 95. Gem X

  Gem XΠριν 28 ημέρες

  HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH LEPORUSH TJETRI QEN TIRANE HAHAHAHAHAH

 96. Hamdi Gripshi

  Hamdi GripshiΠριν 28 ημέρες

  Hajde program , hajde ! Sa turp ........

 97. Erti Kaja

  Erti KajaΠριν 28 ημέρες

  Te falimederite

 98. Albaniain ethnic Iliryian

  Albaniain ethnic IliryianΠριν 28 ημέρες

  Degjenerim fare

 99. sxlencx

  sxlencxΠριν 28 ημέρες

  Team ujku cerrikut ghaa😂😂

 100. Artur Marku

  Artur MarkuΠριν 28 ημέρες

  Ujku I cerrikut ësht mbreti