Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Σχόλια

 1. Tirana Ime

  Tirana ImeΠριν 5 ώρες

  O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit

 2. Cela Hanife

  Cela HanifeΠριν 8 ώρες

  Juli je super kengetare sukse vellla

 3. ST BRUDA

  ST BRUDAΠριν 10 ώρες

  Urime! 50K SUBSCRIBERS

 4. Sibora Gashi

  Sibora GashiΠριν 11 ώρες

  ❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤

 5. SILVIO HAMETI

  SILVIO HAMETIΠριν 13 ώρες

  kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇

 6. eni toska

  eni toskaΠριν 14 ώρες

  Sa like shkojne per melanin dhe julin

 7. Kleosamuel1 Kleosamuel1

  Kleosamuel1 Kleosamuel1Πριν ημέρα

  Ghhgkfjf

 8. Brunilda Hamza

  Brunilda HamzaΠριν 2 ημέρες

  Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve

 9. Visar Kalludra

  Visar KalludraΠριν 2 ημέρες

  Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

 10. Vjolca Elmas

  Vjolca ElmasΠριν 2 ημέρες

  Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

 11. Irisa Amelia

  Irisa AmeliaΠριν 2 ημέρες

  Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

 12. shqiprim Bytyqi

  shqiprim BytyqiΠριν 2 ημέρες

  O ku jeni bossat jeni shum te mir

 13. Vilma Dhiari

  Vilma DhiariΠριν 2 ημέρες

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 14. Eron Kadriu

  Eron KadriuΠριν 2 ημέρες

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 15. Klevis Mateo

  Klevis MateoΠριν 2 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 16. Klevis Mateo

  Klevis MateoΠριν 2 ημέρες

  Faleminderitshumeshumeyll

 17. Klevis Mateo

  Klevis MateoΠριν 2 ημέρες

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 18. Klevis Mateo

  Klevis MateoΠριν 2 ημέρες

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 19. xhulia bajollari

  xhulia bajollariΠριν 2 ημέρες

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 20. Zanarabja Zanarabja

  Zanarabja ZanarabjaΠριν 3 ημέρες

  P

 21. lina kalo

  lina kaloΠριν 3 ημέρες

  Bravooooo mevlan

 22. Albioni Bossi

  Albioni BossiΠριν 3 ημέρες

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 23. Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitΠριν 4 ημέρες

  👍

 24. Eljesa Qaja

  Eljesa QajaΠριν 4 ημέρες

  Aaaaaaa juli sibon

 25. Anna23 Anna23

  Anna23 Anna23Πριν 4 ημέρες

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 26. Seldi Seldi

  Seldi SeldiΠριν 4 ημέρες

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 27. Antonio Godaj

  Antonio GodajΠριν 4 ημέρες

  On fire juli

 28. Roksana Roksana

  Roksana RoksanaΠριν 5 ημέρες

  Dayfske

 29. Klevis Beqiraj

  Klevis BeqirajΠριν 5 ημέρες

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 30. Elsida Rrucaj

  Elsida RrucajΠριν 5 ημέρες

  Lum si ti mevli

 31. blerim bardhi

  blerim bardhiΠριν 5 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 32. Andrin Hoxha

  Andrin HoxhaΠριν 5 ημέρες

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 33. Adis Dauti

  Adis DautiΠριν 5 ημέρες

  Ytyy56655h0

 34. Kanina Kanina

  Kanina KaninaΠριν 5 ημέρες

  Vazhdoni kështu

 35. egi egushi

  egi egushiΠριν 5 ημέρες

  😁😁😁👌 Shum te mir

 36. Constantine The Great

  Constantine The GreatΠριν 6 ημέρες

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 37. Bledi Shaho

  Bledi ShahoΠριν 6 ημέρες

  Nevlan Juli jeni me specialet

 38. Donika Zana

  Donika ZanaΠριν 6 ημέρες

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 39. Lume Memini

  Lume MeminiΠριν 6 ημέρες

  😍😍😍

 40. Amarildo Skarra

  Amarildo SkarraΠριν 6 ημέρες

  😎

 41. Olsi Deejay

  Olsi DeejayΠριν 6 ημέρες

  grlifes.info/number/rIK4pIG3Y7fQrtc/b-nteo

 42. Selavdi Nevzadi

  Selavdi NevzadiΠριν 7 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 43. Hello Bro

  Hello BroΠριν 7 ημέρες

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 44. Edi Kukeli

  Edi KukeliΠριν 7 ημέρες

  Super

 45. Bleonë Bilalli

  Bleonë BilalliΠριν 7 ημέρες

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 46. Samsung Eljon

  Samsung EljonΠριν 7 ημέρες

  Start janzoa

 47. Violeta Violeta

  Violeta VioletaΠριν 7 ημέρες

  Esht keng shume e bukur

 48. Reshat Ruci

  Reshat RuciΠριν 7 ημέρες

  Qq

 49. Kela Alla

  Kela AllaΠριν 7 ημέρες

  Shumë bukur

 50. Vlore Vlore

  Vlore VloreΠριν 7 ημέρες

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 51. HUMOR 2021

  HUMOR 2021Πριν 7 ημέρες

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 52. Eminemin Behluli12

  Eminemin Behluli12Πριν 7 ημέρες

  O juli shikoi pak floket

 53. Alba Hyskajysyyahsh

  Alba HyskajysyyahshΠριν 7 ημέρες

  Hahhahahahhahaha

 54. Rea Tenezhdolli

  Rea TenezhdolliΠριν 7 ημέρες

  👏👏👏👏😍

 55. Lani Malka

  Lani MalkaΠριν 7 ημέρες

  Bravo çuna

 56. Mina Stasi

  Mina StasiΠριν 7 ημέρες

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 57. Sibora Gashi

  Sibora GashiΠριν 7 ημέρες

  Bravo Mevli❤

 58. Cim Ibrahim

  Cim IbrahimΠριν 8 ημέρες

  Cuna varikarsa julit si falet

 59. Nazmi Kallo

  Nazmi KalloΠριν 8 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 60. Shuke Doci

  Shuke DociΠριν 8 ημέρες

  Super

 61. saimiri fier

  saimiri fierΠριν 8 ημέρες

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 62. Enkelejda Pjeci

  Enkelejda PjeciΠριν 8 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 63. don xhon fann

  don xhon fannΠριν 8 ημέρες

  Super keng

 64. erkida mhilli

  erkida mhilliΠριν 8 ημέρες

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 65. Keli Llojku

  Keli LlojkuΠριν 8 ημέρες

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 66. ST BRUDA

  ST BRUDAΠριν 9 ημέρες

  #50K

 67. Ilda Hoxhaj

  Ilda HoxhajΠριν 9 ημέρες

  Super

 68. Ela Tatej

  Ela TatejΠριν 9 ημέρες

  ,.tvvfvv

 69. Yo Yo

  Yo YoΠριν 9 ημέρες

  Kot fare.

 70. Johnny Johnny

  Johnny JohnnyΠριν 9 ημέρες

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 71. Korc Korc

  Korc KorcΠριν 9 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 72. Enea Albajrami

  Enea AlbajramiΠριν 9 ημέρες

  Gabime

 73. Alma Fetahaj

  Alma FetahajΠριν 9 ημέρες

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 74. Kevi Xhebraj

  Kevi XhebrajΠριν 9 ημέρες

  Ddsmfndnfm

 75. Nazmi Hidri

  Nazmi HidriΠριν 9 ημέρες

  Super

 76. Altin Almadhi

  Altin AlmadhiΠριν 9 ημέρες

  Yll te dy ju lumt goja

 77. Ardjana Mena

  Ardjana MenaΠριν 9 ημέρες

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 78. Mani Hoxha

  Mani HoxhaΠριν 9 ημέρες

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 79. Altin Deda

  Altin DedaΠριν 10 ημέρες

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 80. Besjan Avdo

  Besjan AvdoΠριν 10 ημέρες

  Bravo juli mevli

 81. Rinora Metaj

  Rinora MetajΠριν 10 ημέρες

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 82. Arbiensa Shahini

  Arbiensa ShahiniΠριν 10 ημέρες

  Juli i kapet emocionet

 83. Selca Edonis

  Selca EdonisΠριν 10 ημέρες

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 84. BONA KEVIN

  BONA KEVINΠριν 10 ημέρες

  MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 85. Kejsi Sadikaj

  Kejsi SadikajΠριν 10 ημέρες

  So zjarr eshte vertet

 86. Imarius Cili

  Imarius CiliΠριν 10 ημέρες

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 87. Esmeralda Myslymi

  Esmeralda MyslymiΠριν 10 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 88. Ela Ela

  Ela ElaΠριν 10 ημέρες

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 89. Donalda Ndreaj

  Donalda NdreajΠριν 10 ημέρες

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 90. Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhhΠριν 10 ημέρες

  Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 91. Jonny boy

  Jonny boyΠριν 10 ημέρες

  Vini rripat o rrypaa

 92. alketa tashi

  alketa tashiΠριν 10 ημέρες

  Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 93. Bardhule Elmazi

  Bardhule ElmaziΠριν 11 ημέρες

  Ju jeni ye fare

 94. Arjon Marra

  Arjon MarraΠριν 11 ημέρες

  Kur do beni ndonje keng tjeter

 95. Ona Topi

  Ona TopiΠριν 11 ημέρες

  Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 96. Yll Ukperaj

  Yll UkperajΠριν 11 ημέρες

  Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 97. Amarildo Skarra

  Amarildo SkarraΠριν 11 ημέρες

  ☝️

 98. Amarildo Skarra

  Amarildo SkarraΠριν 11 ημέρες

  💯

 99. shpresa allushi

  shpresa allushiΠριν 11 ημέρες

  mevli shume bukur👑💖💖

 100. Antoneta Bletaj

  Antoneta BletajΠριν 11 ημέρες

  🇦🇲🚺👞