Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video By Max Production
#irkenchyka #maria #onima

Σχόλια

 1. Tërnoci Madh

  Tërnoci MadhΠριν 5 ημέρες

  ALgokomentari

 2. Naseer Baluch

  Naseer BaluchΠριν 5 ημέρες

  You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader

 3. mimi I kiki siljanoski

  mimi I kiki siljanoskiΠριν 6 ημέρες

  😘😍😍😍😍💎

 4. rexhi loli

  rexhi loliΠριν 7 ημέρες

  Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur

 5. Nasir U

  Nasir UΠριν 8 ημέρες

  ❤❤❤

 6. Mondi Kiptiu

  Mondi KiptiuΠριν 8 ημέρες

  Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs

 7. Klevi Gaxha

  Klevi GaxhaΠριν 8 ημέρες

  grlifes.info/number/k4apoYSXYtjIqdc/b-nteo

 8. Antonela

  AntonelaΠριν 9 ημέρες

  Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here

 9. Spensierato Anna Laura

  Spensierato Anna LauraΠριν 9 ημέρες

  Non capisco nulla ... però è bellissima 😍

 10. Xani Sula

  Xani SulaΠριν 9 ημέρες

  Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë

 11. Saleo Lumani

  Saleo LumaniΠριν 10 ημέρες

  Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je

 12. maria dima

  maria dimaΠριν 12 ημέρες

  ❤️😍e bukur kenga

 13. Maria Ter-onisyanz

  Maria Ter-onisyanzΠριν 12 ημέρες

  Shum mir 🇦🇱👍🏼

 14. Mari

  MariΠριν 13 ημέρες

  🐇🐇

 15. Maria Bardhi

  Maria BardhiΠριν 13 ημέρες

  Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔

 16. Ale Alesja

  Ale AlesjaΠριν 14 ημέρες

  shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒

 17. Xhoi Alinj

  Xhoi AlinjΠριν 15 ημέρες

  Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️

 18. ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ

  ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜΠριν 15 ημέρες

  ❤️❤️

 19. Hatixhe Metushi

  Hatixhe MetushiΠριν 5 ημέρες

  ❤❤❤❤

 20. wnnalis cioov

  wnnalis cioovΠριν 15 ημέρες

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 21. Kat_ LOVES puppies

  Kat_ LOVES puppiesΠριν 15 ημέρες

  Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...

 22. Three SNAPS

  Three SNAPSΠριν 8 ημέρες

  @Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha

 23. Klassio Official

  Klassio OfficialΠριν 9 ημέρες

  Po kari po

 24. Bobi Boy

  Bobi BoyΠριν 16 ημέρες

  Perfekt

 25. gioyu comi

  gioyu comiΠριν 14 ημέρες

  E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

 26. abbsnn cose

  abbsnn coseΠριν 16 ημέρες

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 27. gioyu comi

  gioyu comiΠριν 16 ημέρες

  Spotify te lutem 😍

 28. wnnalis cioov

  wnnalis cioovΠριν 15 ημέρες

  Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

 29. KEJSI

  KEJSIΠριν 17 ημέρες

  Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë

 30. Danica Randelovic

  Danica RandelovicΠριν 17 ημέρες

  Marija,Marija

 31. abbsnn cose

  abbsnn coseΠριν 16 ημέρες

  торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 32. Enejda Xhatufa

  Enejda XhatufaΠριν 17 ημέρες

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 33. Gegsi Gegs

  Gegsi GegsΠριν 18 ημέρες

  😔

 34. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 1111

 35. 심심한스타일사미라

  심심한스타일사미라Πριν 18 ημέρες

  킁킁...

 36. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 1111

 37. yuoop noke

  yuoop nokeΠριν 18 ημέρες

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

 38. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 39. Elsa Sula

  Elsa SulaΠριν 17 ημέρες

  Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha

 40. Elsa Sula

  Elsa SulaΠριν 17 ημέρες

  Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare

 41. lorens albanese

  lorens albaneseΠριν 18 ημέρες

  je 1sh

 42. SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKuΠριν 10 ημέρες

  Pz

 43. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 44. Kreku Kreku

  Kreku KrekuΠριν 18 ημέρες

  ❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍

 45. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 1111

 46. Denisa Popa

  Denisa PopaΠριν 18 ημέρες

  🔥

 47. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 48. This girl 🌜

  This girl 🌜Πριν 18 ημέρες

  Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨

 49. This girl 🌜

  This girl 🌜Πριν 8 ημέρες

  @Merli Maria wa vertete😂

 50. Merli Maria

  Merli MariaΠριν 10 ημέρες

  Ke sa të duash 😂 moj

 51. Fjorla Fjorela

  Fjorla FjorelaΠριν 19 ημέρες

  grlifes.info/number/koiSiYyzpdnbxrk/b-nteo

 52. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 53. Fjorla Fjorela

  Fjorla FjorelaΠριν 19 ημέρες

  grlifes.info/number/koiSiYyzpdnbxrk/b-nteo

 54. Agron Dolla

  Agron DollaΠριν 19 ημέρες

  E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

 55. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 56. bilishu aliss

  bilishu alissΠριν 19 ημέρες

  Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

 57. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 58. einfach ich M

  einfach ich MΠριν 19 ημέρες

  From Germany 😍😍

 59. Ana Ana

  Ana AnaΠριν 19 ημέρες

  Super🥺🥺

 60. Alexis Roach

  Alexis RoachΠριν 20 ημέρες

  📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 61. Maria Domi

  Maria DomiΠριν 20 ημέρες

  Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur

 62. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 63. Fjona Shaho

  Fjona ShahoΠριν 20 ημέρες

  Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo

 64. Aldi Sy Bukuri

  Aldi Sy BukuriΠριν 20 ημέρες

  👌👌😍😍😍

 65. finemi ola

  finemi olaΠριν 20 ημέρες

  Rrofshe🙃🙃🙃

 66. selma enii

  selma eniiΠριν 20 ημέρες

  na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!

 67. Gentjana Gjetdocaj

  Gentjana GjetdocajΠριν 20 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 68. Mari Olimbie

  Mari OlimbieΠριν 20 ημέρες

  Maria Maria 🥰

 69. Bensu Soral

  Bensu SoralΠριν 20 ημέρες

  Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia

 70. Olidena Dena

  Olidena DenaΠριν 20 ημέρες

  Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti

 71. Manjola Caushi

  Manjola CaushiΠριν 20 ημέρες

  Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete

 72. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 73. Rezarta Laçka

  Rezarta LaçkaΠριν 21 ημέρα

  Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !

 74. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 75. eli eli

  eli eliΠριν 21 ημέρα

  Pershendes Marian time! ❤️❤️

 76. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 77. Bledi Lamja

  Bledi LamjaΠριν 21 ημέρα

  Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat

 78. Adol G

  Adol GΠριν 21 ημέρα

  Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3

 79. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 80. Zerina Burnazi

  Zerina BurnaziΠριν 21 ημέρα

  Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑

 81. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 82. Zust Gaming

  Zust GamingΠριν 21 ημέρα

  Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕

 83. Patricia Korichi

  Patricia KorichiΠριν 12 ημέρες

  From France 👋

 84. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 85. bilishu aliss

  bilishu alissΠριν 19 ημέρες

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 86. Maria Na

  Maria NaΠριν 21 ημέρα

  Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹

 87. SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKuΠριν 21 ημέρα

  Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?

 88. QKSH NEWS

  QKSH NEWSΠριν 17 ημέρες

  grlifes.info/number/3H7WsYqeY6aYmds/b-nteo 11111111

 89. Sidorela Kamami

  Sidorela KamamiΠριν 20 ημέρες

  Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂

 90. Marinela Leme

  Marinela LemeΠριν 21 ημέρα

  Te dyja

 91. Maria Meta

  Maria MetaΠριν 21 ημέρα

  Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣

 92. VC West

  VC WestΠριν 21 ημέρα

  Spom pelqen

 93. Stela Nabaj

  Stela NabajΠριν 21 ημέρα

  👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super

 94. Bessa Ferizi

  Bessa FeriziΠριν 21 ημέρα

  Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻

 95. Maria Ml

  Maria MlΠριν 21 ημέρα

  Faliminderit per kangen😂😂

 96. Peter Johnssen

  Peter JohnssenΠριν 21 ημέρα

  sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)

 97. ela ela

  ela elaΠριν 21 ημέρα

  Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria

 98. Teresa Dobos

  Teresa DobosΠριν 21 ημέρα

  🖤🖤🖤

 99. Entela Imeri

  Entela ImeriΠριν 21 ημέρα

  Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏

 100. bilishu aliss

  bilishu alissΠριν 17 ημέρες

  Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 101. Muster Mann

  Muster MannΠριν 21 ημέρα

  Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 102. Alabab Aka47

  Alabab Aka47Πριν 21 ημέρα

  WoW

 103. Arshan Batros

  Arshan BatrosΠριν 21 ημέρα

  İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge

 104. Anisa Nisa

  Anisa NisaΠριν 21 ημέρα

  Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊

 105. Bashkim Kadishani

  Bashkim KadishaniΠριν 21 ημέρα

  🤒

 106. Maria Marulka

  Maria MarulkaΠριν 22 ημέρες

  Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼

 107. Sonila Naci

  Sonila NaciΠριν 22 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍

 108. Wolfi dardi123

  Wolfi dardi123Πριν 22 ημέρες

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

 109. Ana Maria

  Ana MariaΠριν 22 ημέρες

  🤪👌🤗❤

 110. Elona Kallajxhiu

  Elona KallajxhiuΠριν 22 ημέρες

  Spotify te lutem 😍

 111. Valericã Dãniluc

  Valericã DãnilucΠριν 22 ημέρες

  🙏♥️♥️♥️🥰

 112. klevi hyses

  klevi hysesΠριν 22 ημέρες

  E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!

 113. Maria

  MariaΠριν 22 ημέρες

  Maria e kam emrin 🥺

 114. Fatbardha Gjepali

  Fatbardha GjepaliΠριν 22 ημέρες

  Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm

 115. Genti pana

  Genti panaΠριν 22 ημέρες

  🔥🔥🔥

 116. Mari Ja

  Mari JaΠριν 22 ημέρες

  Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃

 117. its me

  its meΠριν 22 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 118. Bledi Lamja

  Bledi LamjaΠριν 22 ημέρες

  Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse

 119. Ecaterina Maria

  Ecaterina MariaΠριν 22 ημέρες

  😍❤️

 120. Altea Gogo

  Altea GogoΠριν 22 ημέρες

  super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣

 121. loqka loqka

  loqka loqkaΠριν 22 ημέρες

  Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤

 122. arki fetarA

  arki fetarAΠριν 22 ημέρες

  Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.

 123. pretty girl 🐅

  pretty girl 🐅Πριν 22 ημέρες

  Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰

 124. Alma Saliaj

  Alma SaliajΠριν 22 ημέρες

  🔥🔥🔥❤❤

 125. I Love You Albania

  I Love You AlbaniaΠριν 22 ημέρες

  Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.

 126. Alfred Shala

  Alfred ShalaΠριν 22 ημέρες

  Like akoma pa ngju

 127. Granit Dakaj

  Granit DakajΠριν 22 ημέρες

  👍

 128. Floreta Karici

  Floreta KariciΠριν 22 ημέρες

  Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝

 129. Besnik Shala

  Besnik ShalaΠριν 22 ημέρες

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 130. Ilir Dingo

  Ilir DingoΠριν 22 ημέρες

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 131. Maria Dedja

  Maria DedjaΠριν 22 ημέρες

  Unë thash shyqyr që doli një këng për emrin tim edhe mendova se do jet një këng më dashuri të lumtur dhe jo një këng me heartbroken..awww 🥺🥺 but anyway jam e kënaqur shumë me këtë këngë dhe her tjetër #Irkenc të lutem mos na bëj ne Maria-t kaq të këqija 🤣🤣🤣 Urime të mëtejshme ! 🎶Maria Maria du me dit ku je🎶 🎶Se për ty Maria kurr sja kisha vlejt 🎶

 132. Maria Goro

  Maria GoroΠριν 16 ημέρες

  Edhe Hola senorita Maria ( Maluma) ❤️ Edhe "Maria" Eleni Foureira

 133. Maria Ferhati

  Maria FerhatiΠριν 21 ημέρα

  Ka dhe kenge tjera por te huaja dhe kjo superbeshte

 134. Eleni Eleni

  Eleni EleniΠριν 22 ημέρες

  Nje keng me emrin eleni

 135. Leon File

  Leon FileΠριν 22 ημέρες

  Shume kenge e bukur shume suksese

 136. Behije Hxh

  Behije HxhΠριν 22 ημέρες

  TE BEKOFTE ZOTI IRKENC..je shume artist i talentuar,,LOVE YOUUUU