Melisa - Leje ( Official Video )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Σχόλια

 1. Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd

  Tyrurururry EusjsjsjdjdjdΠριν 3 ώρες

  Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

 2. Admir Hodo

  Admir HodoΠριν 3 ώρες

  Melisa Andi❤❤

 3. Mimoza Martini

  Mimoza MartiniΠριν 4 ώρες

  ⭐️

 4. Perfect Fitness

  Perfect FitnessΠριν 5 ώρες

 5. Denard Begaj

  Denard BegajΠριν 5 ώρες

  Brava melisa je talente per tgjitha suksese

 6. Amelia McCain

  Amelia McCainΠριν 6 ώρες

  4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Leno Onel

  Leno OnelΠριν 6 ώρες

  E sigurt eshte qe ma shum kohe ka zgjat me u realizu grimi i Melises sesa kenga,,

 8. Aldin Harizi

  Aldin HariziΠριν 6 ώρες

  Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up

 9. Melissa Jayne

  Melissa JayneΠριν 7 ώρες

  m.grlifes.info/number/pJjXkW6tap6c25w/b-nteo

 10. rudina

  rudinaΠριν 7 ώρες

  👪🤩💕💯💯💯💯💯

 11. Genta Genta

  Genta GentaΠριν 7 ώρες

  Cfar po ndodh 😂😂😂

 12. R9.SANDRI

  R9.SANDRIΠριν 8 ώρες

  OJ MELISA A TQI IHER

 13. Butrint Imeri Butrint Imeri

  Butrint Imeri Butrint ImeriΠριν 9 ώρες

  💖💖❤❤❤

 14. Konrad Fuchs

  Konrad FuchsΠριν 10 ώρες

  Kenge perfekte per bordella :D hahahaha

 15. Genti Paci

  Genti PaciΠριν 11 ώρες

  Super

 16. GRASIELA HYKO

  GRASIELA HYKOΠριν 12 ώρες

  Melisa je yll

 17. Νίκος Γαλαίος

  Νίκος ΓαλαίοςΠριν 12 ώρες

  Jan klikimet te blera

 18. danjela skordaki

  danjela skordakiΠριν 12 ώρες

  Bravo melisa ❤️❤️❤️

 19. Ladi7724

  Ladi7724Πριν 13 ώρες

  Beautiful ending!

 20. Brunilda Vaska

  Brunilda VaskaΠριν 13 ώρες

  ni.nu

 21. Emiljano Alisa bicaku

  Emiljano Alisa bicakuΠριν 13 ώρες

  Ti melis je ylle

 22. Alteo Daiko

  Alteo DaikoΠριν 13 ώρες

  Meli kthe pergj Plz

 23. Alteo Daiko

  Alteo DaikoΠριν 13 ώρες

  Hye

 24. ledi bregu

  ledi breguΠριν 13 ώρες

  Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes

 25. Diamand Kurti

  Diamand KurtiΠριν 14 ώρες

  Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇

 26. Anisa Shametaj

  Anisa ShametajΠριν 15 ώρες

  Y'all ❤❤❤

 27. a.k.a bd-rap

  a.k.a bd-rapΠριν 15 ώρες

  4 mln

 28. arber krasniqi

  arber krasniqiΠριν 15 ώρες

  Ani thojke nuk jam me andin

 29. arber krasniqi

  arber krasniqiΠριν 15 ώρες

  Nncncncncncnn e ke dh....... valla me andin valla e kini ba m...........

 30. Gazi

  GaziΠριν 15 ώρες

  Hit i veressss🔥🔥🔥🔥

 31. sidorela tahiraj

  sidorela tahirajΠριν 17 ώρες

  Artiste lindur je moj vajz Bravooo

 32. KLEDI SHIRA

  KLEDI SHIRAΠριν 17 ώρες

  pkp

 33. Egla

  EglaΠριν 17 ώρες

  Sa kenge e bukur💖❤

 34. Marselina Karaj

  Marselina KarajΠριν 18 ώρες

  Thonii caa te donii porr kengenn e kaa mytt🔥🔥😍

 35. Unikatil Gjoka

  Unikatil GjokaΠριν 19 ώρες

  Ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar , O BUDALL PSE NUK MERI ME POLITIKANT ME HIJENAT NE PARLAMENT SE JAN TJA QI NANEN POPULLIT PO MERI ME NJERZ TE THJESHT . APO KENGTARI VJEDH TEK POPULLI PARLAMENTI I JEP POPULLIT . Shifni mor punt e juja bohuni i her njerz te qet te ndershem veq tu sha vetem urrejtje . Bonu njerz te kulturum jepni kurajo se muzik asht nuk jan premtime votash .

 36. Mentor Balla

  Mentor BallaΠριν 21 ώρα

  Bravo Melisa sei una campionessa

 37. Rimi Gjoni

  Rimi GjoniΠριν 21 ώρα

  Bravo melisa eshte super muzike

 38. PUBG RèédHeŁŁ

  PUBG RèédHeŁŁΠριν 21 ώρα

  1 jav 4 milion ska shans

 39. Orha Islami

  Orha IslamiΠριν 21 ώρα

  Melisa suksese bravo❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱

 40. Elona Mucici

  Elona MuciciΠριν ημέρα

  Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar

 41. danqi Luan

  danqi LuanΠριν ημέρα

  OOOOOOOOOO

 42. beyond infinity

  beyond infinityΠριν ημέρα

  Mos o zot

 43. Hana Demiri

  Hana DemiriΠριν ημέρα

  MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊 REFREN: A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏

 44. Amaro Pardon

  Amaro PardonΠριν ημέρα

  Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮

 45. Living Albania

  Living AlbaniaΠριν ημέρα

  kenge vk baxhella

 46. Refije hatia Hatija

  Refije hatia HatijaΠριν ημέρα

  LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 47. Wilde wilde

  Wilde wildeΠριν ημέρα

  Kenge malokce

 48. Supertoni

  SupertoniΠριν ημέρα

  Hajde ropt Andit edhe Melises

 49. Aferdita Kumara

  Aferdita KumaraΠριν ημέρα

  ca kurve je mi

 50. Zehra Liman

  Zehra LimanΠριν ημέρα

  grlifes.info/number/qaOas661e6nUzaU/b-nteo

 51. Isra's Channel

  Isra's ChannelΠριν ημέρα

  ❤️

 52. Elton Dinaj

  Elton DinajΠριν ημέρα

  Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je

 53. bowen voowy

  bowen voowyΠριν ημέρα

  shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

 54. Alfons Fonsi

  Alfons FonsiΠριν ημέρα

  Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng

 55. Elvindualda Arapi

  Elvindualda ArapiΠριν ημέρα

  Super

 56. Muharrem Abdyli

  Muharrem AbdyliΠριν ημέρα

  Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer

 57. Ximi Hysi

  Ximi HysiΠριν ημέρα

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮

 58. bowen voowy

  bowen voowyΠριν ημέρα

  The dua

 59. Zajaku Erson

  Zajaku ErsonΠριν ημέρα

  Yll💘💘💘🏅💖😊

 60. angjelos kromidha

  angjelos kromidhaΠριν ημέρα

  Nuk arrij ta kuptoj ku po shkon brezi jon plak prz sjemi mir sdim t vlersojm asgje o plak ai emisioni qe ca eshte perputhen a ca eshtw cdo kush qe eshte atje brenda eshte per lek ajo dihet se jan n televizion e bejn gjith ato tallje trapi e budallalleqe qe ju gocat e cunat ti ndiqni e pastaj mendoni se jeni si ata e t cani trapin sinqerisht televizionet n shqipri ja bojn popullit 8-2 vl dmth coni ket tipen qe ska lidhje me muziken 4 milion e s shifni kng te rinj o zot dmth bjere marrr 😂😂😂😂😂

 61. Caka Afrim

  Caka AfrimΠριν ημέρα

  Bravo

 62. Shqipe Thaqi

  Shqipe ThaqiΠριν ημέρα

  Super melisa spe nshoj un ket leje leje😘🤗

 63. FIRE☆777

  FIRE☆777Πριν ημέρα

  Epo te behet edhe kjo skam pare un mer per 1 jav 3m shikime

 64. Valentina T

  Valentina TΠριν ημέρα

  Jeni yje

 65. imran Beqiraj

  imran BeqirajΠριν ημέρα

  te pakten qenke veshur mir

 66. Dona dona

  Dona donaΠριν ημέρα

  Shum Mir kanga amo spoti ja ke tepru me Duar Leje Leje

 67. Anne locka

  Anne lockaΠριν ημέρα

  Hit ❣️❣️❣️🔥🔥🔥

 68. Elisa Semi

  Elisa SemiΠριν ημέρα

  Melisa shum bukur e veshur

 69. Edi Sina

  Edi SinaΠριν ημέρα

  perputhasit te gjithe i shajne e po te gjithe i shikojne e papame

 70. Edi Sina

  Edi SinaΠριν ημέρα

  melisa po kenga u kry ku perfundoi

 71. Tanny

  TannyΠριν ημέρα

  E ki dhi krejt

 72. Andrea Alija

  Andrea AlijaΠριν ημέρα

  The dua

 73. Ornela Hasi

  Ornela HasiΠριν ημέρα

  Fationi thot: ca bona tani un ika kot melisa me e bukura dhe me e mira

 74. Follow_if_you_eat11 Tayna

  Follow_if_you_eat11 TaynaΠριν ημέρα

  Mendja e andit pas goces me flokë te zeza left the chat 😂

 75. Linda Ajda

  Linda AjdaΠριν ημέρα

  Ku ka bere kenge dhe prostituta

 76. Arta Halilaj

  Arta HalilajΠριν ημέρα

  🥰🥰🥰🥰cifti me i bukur 🥳🥳🥳😘😘😘😘😘😘😇😇😇

 77. JOSÉ LUIS DE LA TORRE

  JOSÉ LUIS DE LA TORREΠριν ημέρα

  Te lumt e andi kjo te sjell ne vete 😂 😂 jo si tea si kurvice e pafajshem 😂😂😂😂😂

 78. Xhemal Shehi

  Xhemal ShehiΠριν ημέρα

  Te gjithe konkurentet ne per' puthen po behen kengetare 🤔🤨🤔🤨😑😐

 79. Lena Emy

  Lena EmyΠριν ημέρα

  Se di un se qfar ka ndodh ne Perputhem. Se kam shiku kurr. Veq kanga e mir, zerin e mir dhe vallzimi i mir. 🙌🏻♥️

 80. Lorenc Qypi

  Lorenc QypiΠριν ημέρα

  Ds qe ti do si perputhen🥰😍😘🤩

 81. Viki Gaxhja

  Viki GaxhjaΠριν ημέρα

  Tr la bionda e la mora ha vinto la rossa! Grande Melissa 😍

 82. SAIMIR SHARKA

  SAIMIR SHARKAΠριν ημέρα

  MENDON QE JE DIKISH POR JE 00000 KARE FEMER E NDYR NE ITALI LE NAM TANI VAZHDOVE NE ALBANISTAN

 83. Artiola ola

  Artiola olaΠριν ημέρα

  po qe esht keng e bukur....🙄🙄🙄 cuditerisht

 84. Be Be

  Be BeΠριν ημέρα

  Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .

 85. Alketa Sinani

  Alketa SinaniΠριν ημέρα

  Melissa je nje yll I vertete

 86. swet swet

  swet swetΠριν ημέρα

  Bravo bravo melisa 🍬👏👏👏👏👏

 87. Jemin Endri

  Jemin EndriΠριν ημέρα

  Te them te verteten e kam yryer shume Melisen po nuk e di pse e adhuroj tani. Kalofshi jete te lumtur💏❤❤ Cdo njeri e zgjeth vet rrugen nga shkon

 88. minij hooi

  minij hooiΠριν ημέρα

  fatjoni ne keto momente : Fjala ime doli boterisht ketu para jush

 89. Leonesa Muja

  Leonesa MujaΠριν ημέρα

  Puthje pa romantike

 90. Visar Ismaili

  Visar IsmailiΠριν 2 ημέρες

  O yll

 91. ed junior

  ed juniorΠριν 2 ημέρες

  O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮

 92. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZIΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/t3izsqnXibKr2KU/b-nteo

 93. minij hooi

  minij hooiΠριν ημέρα

  Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 94. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZIΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/t3izsqnXibKr2KU/b-nteo

 95. Vana Vana

  Vana VanaΠριν 2 ημέρες

  oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit

 96. Artian Abdiu

  Artian AbdiuΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/rojUm6LIY7bP1bk/b-nteo

 97. Jurgen Jurgenbunga

  Jurgen JurgenbungaΠριν 2 ημέρες

  Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr

 98. Ιωαννα Νικολλι

  Ιωαννα ΝικολλιΠριν 2 ημέρες

  Melissa

 99. shqiprim Bytyqi

  shqiprim BytyqiΠριν 2 ημέρες

  Qofshi te lumtur per gjith jeten

 100. Miri Licollari

  Miri LicollariΠριν 2 ημέρες

  Kenga esht shum e bukur😘🥰

 101. Goca Shqipetare

  Goca ShqipetareΠριν 2 ημέρες

  Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare

 102. Dianaelisa Marku

  Dianaelisa MarkuΠριν 2 ημέρες

  Kjo eshte me mire se veni veni leni