Dita e pare me bebin! | Sara Karaj

Hello!
Doja tju kisha me vete dhe ne diten e pare te jetes se bebit! Gjithashtu ne video mund te shihni dhe nje pjese te rikuperimit pas operacionit😄
#sarakaraj #pregnancy #birth

Σχόλια

 1. Klea Rudi

  Klea RudiΠριν 29 ημέρες

  ♥♥♥♥♥♥

 2. Irma Tarja

  Irma TarjaΠριν μήνα

  Jenni angli ju App ne shqipri

 3. shyrete murtezi

  shyrete murteziΠριν μήνα

  Urime😍❤❤❤❤

 4. Melisa Ramadani

  Melisa RamadaniΠριν μήνα

  MashAllah o Zot,Zoti ju rruajt Amin InshAllah🥺🤲🏻🧿🥰

 5. Marjeta Sinani

  Marjeta SinaniΠριν μήνα

  Me jete te gjate djali

 6. S. Duran

  S. DuranΠριν μήνα

  💗💗💗

 7. Sidorela dori

  Sidorela doriΠριν μήνα

  O sa me kujtohet vetja dhe burri qe me ndihmonte per cdo gje Me jet te gjat ta keni bebushin 🥰❤️

 8. Larisa Paja

  Larisa PajaΠριν μήνα

  😇😇😇auguriii

 9. Ester Ina

  Ester InaΠριν μήνα

  Marshallah zmr vogel.Me kujtove lindjen time me kete videon rriten shpejt dhe ke nje udhetim shm t gjate e te bukur te rrisesh nje femije eshte pergjejsija me e madhe ne jete un e kam rritur vete cunin bashke me burrin nnrm qe diteen q kam lind e deri me sot nuk ka gje me te bukur te shofesh femijen tende te rritet hap pas hapi shijoje shum se cdo moment nuk vjen me.😔❤

 10. Besarta Prengzaj

  Besarta PrengzajΠριν μήνα

  Edhe una kam ne mendje Tomas Hahahah Por tani Po me ndryshon mendimin hahahhaha

 11. Alba Stoja

  Alba StojaΠριν μήνα

  Tju roj zemer bebi.... zoti e bekofte

 12. Emanuel Desantila Demo

  Emanuel Desantila DemoΠριν μήνα

  T'ju roje dhe me jeten te gjate 🤰🤱

 13. Art Boys

  Art BoysΠριν μήνα

  O sa i mire

 14. Denajda Dudushi

  Denajda DudushiΠριν μήνα

  😍😍😍😍😍

 15. Xhuli Muliu

  Xhuli MuliuΠριν μήνα

  Me jet te gjate bebi

 16. Ada Gjyzari

  Ada GjyzariΠριν μήνα

  Ai lengu kumbulles dukej gjoja me e mire pas atyre 20 oreve ne greve urie

 17. Silvana Koreta

  Silvana KoretaΠριν μήνα

  Jete te gjate djali me pak durim do kaloj cdo gje je shum mir

 18. rineta krasniqi

  rineta krasniqiΠριν μήνα

  Si quhet djali

 19. Grisela Schumann

  Grisela SchumannΠριν μήνα

  Marshalla sa i mire Thomasi 🥰

 20. bejo mucaj

  bejo mucajΠριν μήνα

  Bukuroshi Tomas ,😍🌞⭐😘

 21. hey bb

  hey bbΠριν μήνα

  Shyqyr qe je mire Sara.. e di shume mire ate pjesen qe mezi ngrihesh nga krevati pas lindjes me operim.. marshallah bebi!!

 22. Emy Emy

  Emy EmyΠριν μήνα

  Urime Urime ❤️🧿🙌

 23. Arjola Oshafi

  Arjola OshafiΠριν μήνα

  Ua gjeta nje tjeter qe se ha kosin 😂, se me shikojne njerezit cuditshme kur i them se ha 😂😂😂.

 24. Rovena Dervishi

  Rovena DervishiΠριν μήνα

  O zot Tomas sa I mirk. Sa her e shof ate me mbushen syt me.lot. me kujtohet bebi I'm kur ishte aq e vogel e tni.esht 9 muajshe. Omg sa shpejt rriten femijet. Po pse rriten??😭😭😭

 25. E N

  E NΠριν μήνα

  Me jete te gjate djalin Sara. 💎💎

 26. Luna _

  Luna _Πριν μήνα

  2:59 2:59 if my man doesn't do this I don’t want it 🥺

 27. Anna Anushi

  Anna AnushiΠριν μήνα

  Marshalla ♥️♥️

 28. Nertila Rian Ilir Gjorga Daci

  Nertila Rian Ilir Gjorga DaciΠριν μήνα

  Nje dashuri e vogel

 29. Xhuliana Cerri

  Xhuliana CerriΠριν μήνα

  Mashalla ❤️❤️

 30. Ori Nela

  Ori NelaΠριν 2 μήνες

  Infermmiere Jonida eshte super e mire, e dashur dhe sh profesioniste! Me ka rastisur me te dy lindjet e mija! E kam sh xhan!

 31. Blanca Suarez

  Blanca SuarezΠριν 2 μήνες

  Sa shum juuu duaaa

 32. Erzen Rami

  Erzen RamiΠριν 2 μήνες

  Sara te uroje vetem lumturi

 33. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 34. Megi Budo

  Megi BudoΠριν 2 μήνες

  Sa te mir 💖💖💖💖💖

 35. Ergisa _

  Ergisa _Πριν 2 μήνες

  MarshAllah🧿

 36. Ana Ana

  Ana AnaΠριν 2 μήνες

  Zoti ju rujt, jeni shum të mire😘😘😘

 37. FF death

  FF deathΠριν 2 μήνες

  Si e ka emrin

 38. FF death

  FF deathΠριν 2 μήνες

  Bej vidio me bebin

 39. Fatjona Langa

  Fatjona LangaΠριν 2 μήνες

  Baby Tomas,na i ka vjedh zemrat❣❣

 40. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 41. Doktori Mrekullive

  Doktori MrekulliveΠριν 2 μήνες

  Shpejy videon tjeter yll

 42. Visa Mehmeti

  Visa MehmetiΠριν 2 μήνες

  Me jete te gjate tju rroje cuni!!Tomas emer shume i bukur ta gezoje!!!

 43. kilda amelja Zyka

  kilda amelja ZykaΠριν 2 μήνες

  Te rroj zemer sa i mirë do vi ta puthja po nuk vi dot

 44. kilda amelja Zyka

  kilda amelja ZykaΠριν 2 μήνες

  😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️

 45. Erblina Halilaj

  Erblina HalilajΠριν 2 μήνες

  Sa cute 🥰🥰

 46. Bresilda Lleshi

  Bresilda LleshiΠριν 2 μήνες

  Oh sa te mir 😍😍😍😍😍

 47. Rosa 444

  Rosa 444Πριν 2 μήνες

  O zot sa i mir ai bebushi jot.me jet te gjat ta kesh cunin🥰

 48. Is. Ismajli

  Is. IsmajliΠριν 2 μήνες

  Ky ësht vetëm fillimi , do kesh sfida përpara dhe te presin gjëra te reja❤️🥰 shum shëndet per bebin

 49. Raela Lamaj

  Raela LamajΠριν 2 μήνες

  Marshalla bebushi Sara zoti e bekof familjen tende😇 me jet te gjat engjelli Vogel ❤❤😘😘

 50. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗

 51. Kledisa Cycllari

  Kledisa CycllariΠριν 2 μήνες

  PSE ISHTE KAQ E SHKURTER VIDEOJA🤔🥺

 52. Ersia Nora

  Ersia NoraΠριν 2 μήνες

  Sa e prisja kete video 💜💛💚💙 Sara 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💛💛💛💛💛💛💛

 53. Sonila Xhepa

  Sonila XhepaΠριν 2 μήνες

  Zott sa bukur. Nje familje e mrekullushme. Zoti ju bekoft 🙏 ska gje me te bukur si femia. Urime. Sara

 54. Kledisa Cycllari

  Kledisa CycllariΠριν 2 μήνες

  Mezi e kam pritur kete video😍😍😍

 55. rey halilaj

  rey halilajΠριν 2 μήνες

  marshalla me jet te gjat bebi... ne gjermani te bejn cdo sherbim infermieret madje edhe dhembet ti lajn

 56. Laura Ruko

  Laura RukoΠριν 2 μήνες

  💋😙😍😘💋💋❤

 57. Ashshd Hhdbdb

  Ashshd HhdbdbΠριν 2 μήνες

  😍🥰💖🤱❣💝

 58. Bruna Bruna

  Bruna BrunaΠριν 2 μήνες

  Marshallah shpirt urime bebi Vogel ❤🤲👼🌏💝🧿💎 te dua shuuuuuuuuuum

 59. Rudina Ruci

  Rudina RuciΠριν 2 μήνες

  Sara me kenaqe kaq shume, saqe edhe ne kemi qejf per bebe tani 🥰 E bekofte zoti çunin dhe juve prinderim te mbare 😊 Jeni te tre shume pozitiv dhe te mire.

 60. esma _

  esma _Πριν 2 μήνες

  Po Laki si u ambjentua me bebin

 61. esma _

  esma _Πριν 2 μήνες

  Lov u

 62. esma _

  esma _Πριν 2 μήνες

  Shprrsojj ta kalosh sa me shpejt virusin😟 Gjera qe na ndodhin ne jete zemr💋

 63. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 64. Denada Elmas

  Denada ElmasΠριν 2 μήνες

  Marshallah zemra e vogel me jete te gjate dhe zoti e rrite me gjithe te mirat e ti 💖💖💖💖💋💋💋💋♥️♥️♥️💞💞😘😘😘🤗🤗 👪👪👪

 65. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 66. BORA __

  BORA __Πριν 2 μήνες

  Ooo zot sara ca ndryshimi ke marr

 67. Anila Hoxha

  Anila HoxhaΠριν 2 μήνες

  Nxirr vidio

 68. BORA __

  BORA __Πριν 2 μήνες

  Waaa sa bukur

 69. Albi Kastrati

  Albi KastratiΠριν 2 μήνες

  Kthema subin ta kom Bo sub edhe mos ma hej subin mo OK

 70. Klea Dervishi

  Klea DervishiΠριν 2 μήνες

  ❤️❤️❤️

 71. sun shine

  sun shineΠριν 2 μήνες

  Marshallah zoti e rrite😍😍😍

 72. Anila Blaku

  Anila BlakuΠριν 2 μήνες

  Si eshte emri i bebit?

 73. Afi Afro

  Afi AfroΠριν 2 μήνες

  Tomas

 74. Jennie Blackpink

  Jennie BlackpinkΠριν 2 μήνες

  Oooo ZOT sa i miri mezi e prita kete video ohhhh zemra e vogel💋❤💓💜💚💕💖💙💗💘💝💞💟

 75. gazmir Gjata

  gazmir GjataΠριν 2 μήνες

  😘😘😘😍💎💎💎💎🌟🌟🌟😭😭🥰🥰❤️❤️😘💕🥺

 76. Dea Rudi

  Dea RudiΠριν 2 μήνες

  ♥♥♥♥♥♥♥♥

 77. Vesa Leci

  Vesa LeciΠριν 2 μήνες

  Jeni shume te mire

 78. Vesa Leci

  Vesa LeciΠριν 2 μήνες

  Ju dua❤

 79. Vesa Leci

  Vesa LeciΠριν 2 μήνες

  Mezi po prisja per vidjon e re

 80. Sokratis Lazos

  Sokratis LazosΠριν 2 μήνες

  Oooooo sa I bukur qe eshte BABY 👶💙 💙TOMAS 💙 uroje qe te rritesh I lumtur prane familjes tende te bukur 👨‍👩‍👦❤ dhe zoti cofte me ty ne cdo dite tenden 🙏🙏

 81. Xhulian Bonuso

  Xhulian BonusoΠριν 2 μήνες

  Me jet te gjat u rrit i lumtur 😘💖😘😘

 82. Emi Ago

  Emi AgoΠριν 2 μήνες

  Ta kesh me jete te gjate mashallah sara 🤗🤗🤗❤❤❤🥰🥰🧿🧿🧿🧿🧡🧡💕💕😍😍🍀🍀

 83. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 84. besiana cela

  besiana celaΠριν 2 μήνες

  Gjithmone kur mendoj pse nuk po hedh video ti me lexon mendimin mezi po prisja ta shihja pak bebushin e vockel edhe ty love you Sarush 🥰😘🥰

 85. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 86. Kejsi Lula

  Kejsi LulaΠριν 2 μήνες

  😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩

 87. Genc Domi

  Genc DomiΠριν 2 μήνες

  O zot po si ka mundesi sikur te shkosh edhe ne spitalet me luksoze nuk ke jastek te rehatshem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ta kesh me jete djalin sara 🙏❤

 88. Manjola Beci

  Manjola BeciΠριν 2 μήνες

  sara nje vajze kaq e re kaq e zgjuar me jete te gjate bebi

 89. Fiori Hoxhaj

  Fiori HoxhajΠριν 2 μήνες

  Si besoja syve kur me erdhi notification, aq u gezova 💋💖💖

 90. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 91. Viola Xhindoli

  Viola XhindoliΠριν 2 μήνες

  Urime Zemer🥰🥰🥰🥰🥰🥰💙💙💙💙💙💙❤❤❤❤❤

 92. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 93. Sajmir Lavdari

  Sajmir LavdariΠριν 2 μήνες

  🥰🥰🥰😍😍😍

 94. kejna Llukaj

  kejna LlukajΠριν 2 μήνες

  🙏🙏🙏🙏👶👶👶Tomas

 95. Emanuela Sokoli

  Emanuela SokoliΠριν 2 μήνες

  💖

 96. Elvis Panxhi

  Elvis PanxhiΠριν 2 μήνες

  😍😍much love for youuuuu❤

 97. sekrete me igis

  sekrete me igisΠριν 2 μήνες

  Me jete te gjate Tomas! Sherim te shpejte edhe ty Sara❤

 98. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 99. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 100. An K

  An KΠριν 2 μήνες

  Urime zemer🥰🥰Ju dua pafund ❤❤ Best Family 😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 101. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 102. who speak to you ??

  who speak to you ??Πριν 2 μήνες

  Dshuri .😍😍😍😍

 103. Ornela Xhindole

  Ornela XhindoleΠριν 2 μήνες

  O zot sa te mire e ke djalin ta kesh me jete te gjate djalin sara the ty te uroj sherim sa me te shpejte te dua shum sara ♡♡♡♡

 104. Ornela Xhindole

  Ornela XhindoleΠριν 2 μήνες

  @Passion for Sweets ju bera subscribe ju dua girls ♡♡♡♡

 105. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 106. Fikmete Disha

  Fikmete DishaΠριν 2 μήνες

  O sa i mir Tomasi

 107. ani really

  ani reallyΠριν 2 μήνες

  ❤❤❤❤❤😍❤🥰🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤😍😍❤🥰❤🥰❤😍😍❤🥰❤🥰❤🥰❤😍❤😍🥰❤🥰❤😍❤😍🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤😍❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤😍❤😍❤🥰🥰❤❤🥰🥰❤😍😍❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰🥰❤😍❤😍❤😍🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤😍❤😍❤😍❤🥰❤🥰🥰❤😍❤😍❤😍❤😍😍❤🥰🥰❤😍🥰❤🥰❤❤😍🥰😍😍❤❤😍🥰😍🥰😍😍❤😍🥰🥰😍🥰😍❤😍❤❤🥰❤🎂❤🎂😍🎂😍🎂❤🎂🥰😍🥰😍🥰😍❤😍🥰🥰😍❤😍❤😍🥰😍❤🥰❤😍❤🥰😍❤❤😍❤🥰❤😍❤❤😍❤😍🥰😍❤❤😍❤😍🥰😍🥰😍❤❤😍🥰😍❤🥰😍🥰😍❤😍🥰🥰😍🥰😍❤😍🥰😍🥰😍❤😍❤🥰😍🥰😍🥰❤🥰🥰❤❤🥰🥰❤🥰😍🥰😍🥰🥰😍❤❤😍🥰😍🥰❤😍🥰😍❤😍❤🥰😍❤😍🥰❤🥰😍❤🥰❤🥰😍❤❤😍🥰❤❤😍🥰❤❤😍🥰❤❤🥰😍❤🥰😍🥰😍❤😍🥰❤😍🥰❤🥰😍🥰❤❤🥰😍🥰❤😍🥰❤🥰😍❤😍🥰🥰😍❤😍🥰❤🥰😍❤❤😍🥰❤🥰😍🥰❤😍🥰❤🥰🥰😍❤🥰❤🥰😍🥰❤😍❤🥰😍🥰❤❤😍🥰❤🥰😍❤😍🥰🥰❤🥰😍❤🥰😍🥰🥰😍🥰😍❤🥰🥰❤😍🥰😍🥰😍❤🥰😍❤❤🥰😍❤😍🥰❤😍🥰😍❤😍🥰😍❤❤😍🥰😍🥰😍❤🥰😍❤❤❤❤❤😍🥰😍🥰🥰😍❤😍🥰😍❤😍🥰😍❤😍🥰❤😍❤❤🥰😍❤😍🥰😍❤🥰😍😍❤❤❤🥰😍❤❤❤🥰🥰❤😍🥰😍❤😍🥰🥰❤😍🥰😍🥰❤🥰😍❤❤❤❤😍🥰😍🥰🥰❤❤😍🥰😍🥰😍❤😍🥰😍🥰😍❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤😍🥰😍🥰❤🥰🥰❤😍❤❤😍❤🥰😍❤❤😍❤😍🥰❤😍🥰❤❤🥰❤😍❤🥰❤😍🥰❤😍❤🥰😍🥰❤😍❤🥰❤😍❤🥰😍😍🥰🥰😍😍🥰🥰😍😍🥰🥰❤❤❤❤😍🥰🥰😍❤🥰🥰❤😍🥰🥰❤😍❤🥰🥰❤❤😍❤🥰🥰❤❤😍❤🥰🥰❤❤😍❤🥰🥰❤😍😍❤🥰🥰❤😍😍🥰🥰🥰❤❤😍❤🥰❤❤😍🥰❤😍😍❤🥰❤😍❤🥰❤❤🥰❤😍🥰😍🥰❤❤🥰😍❤😍🥰🥰😍🥰🥰😍😍😍🥰🥰❤❤❤❤❤❤🥰😍🥰❤😍❤😍🥰❤🥰😍❤🎂😍🥰🥰😍❤😍🥰🥰😍😍🥰😍❤❤🥰❤😍❤🥰❤❤❤🥰😍❤😍🥰❤🥰😍🥰😍😍❤❤🥰❤❤😍🥰❤😍❤🥰❤❤😍🥰😍🥰😍❤😍🥰❤😍🥰😍❤🥰❤❤😍🥰❤❤😍❤🥰😍❤🥰😍❤😍😍🥰🥰😍😍❤🥰❤❤😍🥰😍🥰😍😍❤😍🥰🥰❤😍❤😍❤😍❤🥰😍❤😍😍❤😍🥰🥰❤🥰😍❤😍😍❤❤😍🥰😍🥰❤😍❤🥰❤😍🥰🥰😍❤😍🥰😍😍❤❤😍🥰😍❤😍❤😍🥰😍❤🥰😍🥰😍❤😍🥰😍❤😍❤😍😍❤❤😍❤🥰❤😍🥰😍❤😍🥰😍🥰😍❤😍😍❤🥰😍❤😍🥰❤😍❤❤😍🥰❤❤😍😍❤🥰❤🥰😍❤😍🥰😍😍🥰😍❤🥰😍🥰😍😍❤😍❤😍🥰😍❤🥰😍🥰😍🥰😍❤🥰😍❤🥰😍🥰😍😍❤❤🥰😍❤❤😍❤😍😍❤🥰😍😍❤❤😍❤😍❤😍🥰😍🥰❤🥰❤🥰😍🥰❤❤🥰🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰🥰😍😍🥰😍❤❤😍🥰😍🥰❤❤😍🥰❤❤🥰🥰😍🥰❤❤🥰❤🥰😍❤❤❤🥰❤❤❤❤❤🥰😍❤🥰😍😍❤❤😍😍🥰🥰😍😍🥰😍🥰😍❤🥰❤🥰❤🥰😍🥰❤🥰❤🥰❤

 108. Valdrina Nexhmedini

  Valdrina NexhmediniΠριν 2 μήνες

  Mashallah imagjino cfar lumturie te jep ne shtepi.Kur e ke ❤❤

 109. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 110. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 111. Alda Agalliu

  Alda AgalliuΠριν 2 μήνες

  Srz sa e kam pritur kte vlog o zottttt me fund doli😂😂💘

 112. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 113. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 114. Arjeta Spahiu

  Arjeta SpahiuΠριν 2 μήνες

  Zoti ju bekofte ishalla jeni te lumtur gjithmone...dhe moj zonja infermiere kur e con bebin aty dhe i thua vere ne gji..pse nuk e pyet a mundet dot apo jo...

 115. Eliesa Bytyqi

  Eliesa BytyqiΠριν 2 μήνες

  I am so happy that i was first🥰

 116. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 117. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 118. Fikmete Disha

  Fikmete DishaΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subskrid

 119. ᗰᖇᗰᖇᔕ CᎾUPLE

  ᗰᖇᗰᖇᔕ CᎾUPLEΠριν 2 μήνες

  Marshallah O Zot Bekoje 🤲🏻🧿😍😍

 120. ᗰᖇᗰᖇᔕ CᎾUPLE

  ᗰᖇᗰᖇᔕ CᎾUPLEΠριν μήνα

  @A V 🥰

 121. A V

  A VΠριν μήνα

  😘😘

 122. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 123. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏

 124. Jwbbsbx Bwjbsbbs

  Jwbbsbx BwjbsbbsΠριν 2 μήνες

  Ylli vogel me jet ta keni ❤️

 125. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 126. Shyhrete Ferati

  Shyhrete FeratiΠριν 2 μήνες

  Sapo me erdhin notification une finallyyyy

 127. Passion for Sweets

  Passion for SweetsΠριν 2 μήνες

  Ju lutem a mund te beni subscribe kanalit tim nese doni 😀😍

 128. Gatimet e mamit

  Gatimet e mamitΠριν 2 μήνες

  Ju lutem më bëni subscribe🙏