Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Σχόλια
 1. ela ela

  ela elaΠριν 13 ώρες

  Spahiu 👌👌👌👌👍👍👍

 2. Artan Sherri

  Artan SherriΠριν 13 ώρες

  I lumte Alfred Cakos sepse gjithmone i pergatitun (mund ta keahasoj si nji liber me mijra faqe , interesant per tu nigju qe edhe me injorantin e ban me reflektu) Bukuroshja e fjetur le te rrije se ndryshon pak atmosferen e emisionit ndersa Manos duhet te perkrheje nga greqishja kur te jete momenti.

 3. alessiado alessiado

  alessiado alessiadoΠριν 13 ώρες

  Argjira cesht ky votim????????? kur keshtu mund te votohet ne baz te shoqeris qe kan vajzat me njera tjt.. Nqs qellon nje vajz me pak introverte dhe nuk ze shum shoqe. Cfare behet fati varet nga vajzat e tjera.... Sesht menyr e mire.

 4. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  babe bire djali rreh babain degjone kete te portogallia humorin i shkelqyer artista aktora njishe jane keta

 5. Mitro Dedi

  Mitro DediΠριν 13 ώρες

  Mos gjykoni pa ditur cfare behet aty ,,,shum nuk flasin se humbin interesat e tyre ,,ledjana e tha shum qart edhe pse ne menyre te gabuar se ishte e nevrikosur dhe nuk e priste nje reagim te till nga bora,,,ato duhet te kishin dal me koh te njiheshin jasht ,,por dhe nga mevlani jam zhgenjyer dhe pse kam respekt ,,un dyshoj te ai Jo te ledjana ,,,a nuk po kuptoni sara u deklarua ,,,aristela dhe ola gjithashtu po deklarohen a nuk po ju duket e cuditshme ,,,nuk jam kunder skenareve por te jen me kuptim jo per interes

 6. Mitsos Mitsi

  Mitsos MitsiΠριν 13 ώρες

  Krimet e komunizmit dhe sali berishes ndoshta

 7. Renato Dalipaj

  Renato DalipajΠριν 13 ώρες

  Kur kthen kishat ne xhami i vjen mir keti tani del dhe nxit luft

 8. Joy Sena

  Joy SenaΠριν 13 ώρες

  Nuk ka rendesi pse nuk u deklaruan Melisa dhe Andi ne perputhen rendesi ka qe jane bashke dhe duhen dhe shkojne shume bashke! Vetem dashuri paçi ne jeten tuaj! Urrejtja ska vend te ju, Shqipja le te derdellise cte doje kryesorja ju duheni ❤️❤️

 9. Rexhep Shabani

  Rexhep ShabaniΠριν 13 ώρες

  Bravo ju jeni tman shqiptar 😂😂😂😂

 10. Blerina Avdiaj

  Blerina AvdiajΠριν 13 ώρες

  Ky eshte ber si psikopat dhe ne perditshmeri mblidh mendjen rezart se ke ik fare.

 11. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  😄😄😄😄😄😅😅😅😅😆😆😆😆😆😆

 12. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  hekurani ka gjetur nuse te portogallia 😅😆😅😆😅

 13. Rudina Gjetaj

  Rudina GjetajΠριν 13 ώρες

  Po crikthim kerkoni ju tani qe per pak mbyllet viti akademik, mos u merrni me kte gje shpresoni te nisi i rregullt ne tetor i rregullte.

 14. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  doktori madhe eshte humorin ti si pipero eshte ky doktori

 15. Juli Julian

  Juli JulianΠριν 13 ώρες

  Britania shqyhet per hajdut me te mdhejn ne bot te floririt. Jante pa bes dhe shfrytzojne percarjet sherbimetbsekrete nga 500 vjet.

 16. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  muli dhimo eri te perputhen thithen te portogallia te forte jane

 17. Elton Daily

  Elton DailyΠριν 13 ώρες

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 18. Elton Daily

  Elton DailyΠριν 13 ώρες

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 19. Cool Vlog

  Cool VlogΠριν 13 ώρες

  Arm biologjike kunder indise

 20. Elton Daily

  Elton DailyΠριν 13 ώρες

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 21. the dark knight rises

  the dark knight risesΠριν 13 ώρες

  te gjithe ne burg.....respekt

 22. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  kater leberi ne luften vitin 1920 kapedanin

 23. Luli Osmani

  Luli OsmaniΠριν 13 ώρες

  Te gjitha me bluza deri poshte brekeve

 24. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  melamini beratin kapo kapllani hekuran hekurishtja te forte jane te shkelqyer humorin tyre 💪💪💪💪💪👈👉👈👉👈

 25. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 13 ώρες

  dy polica me te mire qe kene portogallin gjikande shefe kola shefe mirin te medhenje humorista aktora artista te shkelqyer makina shefe kola policis 🚔🚔

 26. Eldi Zumeri

  Eldi ZumeriΠριν 13 ώρες

  Eriola me ket veshje katastrof, i duket vetja kishe bukur po duket, nuk shikon kësi shemtirash kund vetem ne Shqiperi dhe Kosov qe dalin kshtu para ekranit me ksi veshje👎🤮

 27. Anxhela Xhako

  Anxhela XhakoΠριν 13 ώρες

  Ky Armandua mos eshte futur gabimisht aty 🤨🤨

 28. Suela Alda

  Suela AldaΠριν 13 ώρες

  Ana bravo zemer per gjestin human God bless you

 29. Shkelqim Kryeziu

  Shkelqim KryeziuΠριν 13 ώρες

  N maldive e kemi Taynen 😂

 30. Joy Sena

  Joy SenaΠριν 13 ώρες

  Shqipen dergojeni ne psikiatri se eshte verbuar nga xhelozia, nga mllefi kur i sheh te tjeret te dashuruar! Kjo eshte si Sindi veshtire te gjejne burre

 31. Esma Hodo

  Esma HodoΠριν 13 ώρες

  Edhe sezonin e 1 ishte

 32. Gostivar Gv

  Gostivar GvΠριν 13 ώρες

  Shifnja Andin si i ben syt nga kamera kur filmon Melisen

 33. Esma Hodo

  Esma HodoΠριν 14 ώρες

  Sa me pelqen ky zeri qe ben shaka

 34. Bukurie Muca

  Bukurie MucaΠριν 14 ώρες

  O Mevlan po pse po' mundohesh tja hedhesh fajin po ti je aty me shum per fame po Tani pse nuk del nga aty sepse ke filluar te nxjerresh gjera personale pra dhe ty po te pelqen te rrish aty

 35. Monika Hoxhaj

  Monika HoxhajΠριν 14 ώρες

  lediana dh mevlani do kishte dal me perpara jo te harrinte ne ketevmenyre sa te ndahen do ti kishit nxjer me pre para po e mer ne hetuesi po te dalin dhe te vazhdojn jasht apo 8 mbani pre audienc dhe mevlani mos te rri kot po te flas po eshte burr se nga lediana harriti aty se do kish dal ma koh po lekundet si dega e fikut bravo lediana

 36. Alvin Sharra

  Alvin SharraΠριν 14 ώρες

  🤣🤣

 37. United Kindom

  United KindomΠριν 14 ώρες

  Franca per kërmidha e per naj got verë esht ose me ndrru grat me bo 4 tshe jan kruhen me anglezt

 38. the dark knight rises

  the dark knight risesΠριν 14 ώρες

  ky pithrobsh do burg perjete

 39. moderator

  moderatorΠριν 14 ώρες

  2021

 40. Ergys Zoto

  Ergys ZotoΠριν 14 ώρες

  kan qënë të gjithë arvanitasit ata qe ju kan suportuar ne ate kohë

 41. deni lenci

  deni lenciΠριν 14 ώρες

  denajda si emri im ishte shum e mir 😘🥰🌺

 42. Shllaku Brigjilda

  Shllaku BrigjildaΠριν 14 ώρες

  U zgidh dosa si vjen turp kan gjet kyt t shkreten po nrm se vajza e ndershme nuk vlen vlej horet n dit e sodit

 43. Andi Ng

  Andi NgΠριν 14 ώρες

  Me duket e pa besueshme 1.kane perdorur rusine si mbeshtetje fetare 2.greku arvanitasve,shumicen prej tyre u dhane toka-shpi etj per mohim te se vertetes 3.pothuajse ne ter greqine po te veme re mbiemrat e tyre,emrat e qyteteve-fshatrave-zonave kane kuptim shqiptare ose jane ne shqip Pervec zonave te kufirit Parga,igumenica,janina,konica,follorina Jane dhe zonat e volos,larisa,lamia,thives,kardhices,trikallas,agrinjos,7 ishujt,athina veriore-lindore,peloponezi Por dhe salamina,egina,andro,poro etj

 44. Ebola Extra

  Ebola ExtraΠριν 14 ώρες

  Shqipria vend mafiash! Kjo ka qen Helmim per tja grabit pasurine! E mbani mend kur i Vrau aj krimineli turistet Nga Czech Republic. Nuk ka asgje ne Shqipri, vetem vrasje, hajni, korrupcion, mafia, etj... Me i sigurt je ne Afghanistan se sa ne Shqipri!

 45. lhanelli

  lhanelliΠριν 14 ώρες

  O Shqipe aman ! Si nuk e kuptove njehere po luan rolin e te zgjuares kot. Nuk po te thote njeri te mbash fasade, mos te jesh vetja (vetem keto 2 gjera di te thuash). Problemi nuk qendron ketu. Problemi qendron se vetja jote nuk eshte ne rregull. Pjekuria per moshen qe ke 0. Edukata 0. Respekti 0. Ironia 100. Arroganca 100. Negativiteti 100. Ben si histerike. Dhe per kete nuk ta ka fajin as Tea as Andi as Melisa. Te kemi pare dhe ne emision, ne puntatat e para apo si mban mend ato? Ben si "psikopate"! (Psikopate mos e merr personale se e kam vene ne thonjza si ajo 🐄 qe I ke vene dikur Teas) Para se te vesh gishtin diku shko rregullo veten tende e dashur.

 46. Best Anime

  Best AnimeΠριν 14 ώρες

  Dilni jav per jav vetem ju shf tek portokallia

 47. Selim GASHI

  Selim GASHIΠριν 14 ώρες

  Cako, je shume i saket deshen apo s'deshen qe t'i pranojne fjalet e Juaja!

 48. ᴇʀᴡɪɴ ǫᴇɴᴀᴊ

  ᴇʀᴡɪɴ ǫᴇɴᴀᴊΠριν 14 ώρες

  Po Bledi Manaj po edhe , Kjo Ina gjithashtu!

 49. Endrit Hoxhaj

  Endrit HoxhajΠριν 14 ώρες

  Kur ben ti moj shtrig femer si e veshtir se meriton ate djal te denoft zoti sa te kesh jeten tende ben si e squat ti je jne derr llacke lop m,,,,,,,,ti ijnorante femer

 50. Aishe Baci

  Aishe BaciΠριν 14 ώρες

  😂😂😂😂😂

 51. veterano 40

  veterano 40Πριν 14 ώρες

  kosovo i albanija su srbija..uskoro

 52. Muça 666

  Muça 666Πριν 14 ώρες

  😂😂😂😂 O DIK🤣🤣🤣

 53. five stars

  five starsΠριν 14 ώρες

  Kanë 2 qen dhe Andi 4, E melisa kudër

 54. Avďýĺ

  AvďýĺΠριν 14 ώρες

  kqyre qysh e lun kryt kur thot qe si ka tbleme klikimet dmth qe po rren 100%

 55. Mondi Mimoza

  Mondi MimozaΠριν 14 ώρες

  Mevlan je nje djal i shkelqyer te uroj gjith lumturin e botes sepse e meriton vertet 👑💎

 56. Liman Hoxha

  Liman HoxhaΠριν 14 ώρες

  Ku e blen drogen ky bledi m

 57. John Leonin

  John LeoninΠριν 14 ώρες

  ishalla del sindi edhe s vjen ma nuk durohet ma aty tu bertit. edhe aristela ishalla del .prune naj konkurent t ri aman

 58. Γαρύφαλλα Παρασυρη

  Γαρύφαλλα ΠαρασυρηΠριν 14 ώρες

  E hap gojen si kuceder msuesja

 59. Rinor Hoxha

  Rinor HoxhaΠριν 14 ώρες

  SHIKO POSHTE PLEASE I LOVE YOU . ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 60. besnike subashi

  besnike subashiΠριν 14 ώρες

  Shume bukur dhe ze te vecante e kendonte e gjithe rina ne ate kohe

 61. Dandi Setiawan

  Dandi SetiawanΠριν 14 ώρες

  3:30 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ grlifes.info/number/lmzOsK2bpJ6awr0/b-nteo 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620631329

 62. Leda Gabri

  Leda GabriΠριν 14 ώρες

  Do e ndjek vetem per te foluren paster e korrekte te gjuhes Shqipe Te djalit qe komenton emisionin 👌

 63. Bruno Gjokaj

  Bruno GjokajΠριν 14 ώρες

  llana e ka burrin e bukur 🤣🤣🤣

 64. Batjar Kamberaj

  Batjar KamberajΠριν 14 ώρες

  Po cfar prockollit ky lloj injorati . Po pse e therisni ne emisjon . Ky shikon hendra dhe del e llomotit pa pushim . Po pati mundesi mos e therisni se na i keni bere gangren kete emisjon.

 65. Xhuljano Narkaj

  Xhuljano NarkajΠριν 14 ώρες

  😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱👇

 66. Bekim Dermaku

  Bekim DermakuΠριν 14 ώρες

  Mevlan djal perfekt si dhe lediana ne krah

 67. Almir Tozaj

  Almir TozajΠριν 14 ώρες

  Kur shikoj to story m duke sikur shikoj Tarantinon

 68. Ronaldo kuka

  Ronaldo kukaΠριν 14 ώρες

  Kristo esht cun kampjon! Urime bro❤

 69. taulant kovaci

  taulant kovaciΠριν 14 ώρες

  💪💪💪💪💪👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 70. sweet gissele tuqi

  sweet gissele tuqiΠριν 14 ώρες

  Hahahhahahahha 😘

 71. Xhevat Topalli

  Xhevat TopalliΠριν 14 ώρες

  Respektin me te madh nga ana ime Zotri i nderuar, njerzt si ju me bejn krenar qe jam Shqiptar, te lumt ty dhe gjith atyre si ju,vepra dhe puna juaj esht heroike, me mundin e juaj arrini sa do pak, komunitet ne Amerik me shpetu nga Asimilimi, bravo zotri jet te gjat dhe siksese te metejme ne ruajtjen e identitetit kombtar.

 72. Lili berisha

  Lili berishaΠριν 14 ώρες

  Ehh sot na vjen ni evrop na mson qysh ndertohet ni ushtri se kena shkatrru gjdo gje me doren ton

 73. A and M Yzeiraj

  A and M YzeirajΠριν 14 ώρες

  Ka lezet Varibopi

 74. Nev iljazi

  Nev iljaziΠριν 14 ώρες

  Pjesa me e bukur

 75. Erges Pashaj

  Erges PashajΠριν 14 ώρες

  o ua qr me gjith k..... po mir keto po keta djem ku ven ore i mart e mir

 76. Nadia Fezullau

  Nadia FezullauΠριν 14 ώρες

  Suksese zemer te ruajt Zoti nga i ligu se je si drit😍😗😍

 77. Elvis Grigor

  Elvis GrigorΠριν 14 ώρες

  o vlla ne jemi i vetmi popull ne bot qe dhe emrat i duam te huaja keshtu ne shtremberojm gjuhen shqipe prandaj sna respekton asnhe vend ne bote

 78. KingAL

  KingALΠριν 14 ώρες

  playback e lodhura

 79. five stars

  five starsΠριν 14 ώρες

  Kjo është Parisi, 🥴 po PERIS të kam thënë 100 her😯😄

 80. Ledion Geci

  Ledion GeciΠριν 14 ώρες

  Hajde edhe ni rren tjeter sod osht 10t maj