Pamfleti Net
Pamfleti Net
Pamfleti Net

Published on Dec 31, 2018

Na beni Like ne Facebook: facebook.com/pamfleti.news1/

Website: pamfleti.net/

Subscribe: bit.ly/SubscribePamfletiNet

Instagram: instagram.com/pamfleti/

Koha e non-paperëve
4:08

Koha e non-paperëve

Πριν ημέρα

Edi Rama si shef i opozitës
5:59

Edi Rama si shef i opozitës

Πριν ημέρα

Edicioni i Lajmeve - 11 Maj
11:43

Edicioni i Lajmeve - 11 Maj

Πριν ημέρα

Jep një Metë dhe merr BE
4:14

Jep një Metë dhe merr BE

Πριν ημέρα

Të gjitha hijet e Agron Shehajt
2:37
Edicioni i Lajmeve -10 Maj
12:01

Edicioni i Lajmeve -10 Maj

Πριν ημέρα

Σχόλια
 1. Niku Leka

  Niku LekaΠριν 5 ώρες

  Rusit i intereson rremuja kurse vuçiçit veç te ushqej popullin me propagand esht i fundit qe do ti shkonte menja te shkrep nji plum

 2. Niku Leka

  Niku LekaΠριν 5 ώρες

  Te gjith bythqira me nje fjal

 3. Mirfat Sope

  Mirfat SopeΠριν 5 ώρες

  Të lumt i nderuar, i ke ra Pikes.

 4. Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura

  Kastriot eshte per president z, Ngjela GjuraΠριν 5 ώρες

  Kjo spikere te tmeron kur lexon me nje ze si gardiane burgu

 5. Niku Leka

  Niku LekaΠριν 5 ώρες

  Vjedhje e paster dhe e shumfisht

 6. Lule Skeli

  Lule SkeliΠριν 5 ώρες

  Eshte ky Call - Center , nje qender punesimi , "kolli " i te ciles nuk po u degjoka - vezhgoka ? ! Kush e lejon ? Shumekush , nuk cuditet ! Edhe pse , cuditet .

 7. Skenda 1234

  Skenda 1234Πριν 5 ώρες

  Hashim THAQOVIQI ,e .ka shit Kosoven per nje shpatell te thiut 😱

 8. Brian Sula

  Brian SulaΠριν 5 ώρες

  A doli Mero B...a. I thoshte Bracja ne debat kur ishte Mero me pd mu largo se te vjen ere goja nuk ke as furce te lajsh dhembet. Sot eshte ber zar i Breces dhe Ramazonit.

 9. Izmir Alcani

  Izmir AlcaniΠριν 5 ώρες

  Po kta shajn enverin qe ndertoi dhe i vuri ne loj ruset dhe kinen po kta na pin gjakun dhe prap po na e pin zoti i qit faresh me ca kan krejt kush munohet keq per shiptaret

 10. Altin Riza

  Altin RizaΠριν 5 ώρες

  Vran dokol olldashin se ai do ta mer te PD

 11. Lule Skeli

  Lule SkeliΠριν 6 ώρες

  Apsolutisht , e vertete ! Gjithcka qe u shkrua e u lexua . Falemnderit , tekstshkruesit e lexuesit , per kete .Respekt !

 12. Ruzhdi Alitjaha

  Ruzhdi AlitjahaΠριν 6 ώρες

  Analiz shum e Sakt...

 13. Bardhok Markou

  Bardhok MarkouΠριν 6 ώρες

  Mos del si zogu i batanit ne kishim ministrin e jashtem BUSHATIN ME DIPLOMAT NUK BEHET POR KY PRISH PLANET PRANDAJ NUK BEN

 14. Naser Aruci

  Naser AruciΠριν 6 ώρες

  Long live Donika Gervalla. Vdekja e trathtareve Hashimi Kadria Batoni Rama isa.

 15. Badin Dzabiri

  Badin DzabiriΠριν 6 ώρες

  NE BURG HAJDUTET DHE KRIMINELET.

 16. Zefi Lepuri

  Zefi LepuriΠριν 6 ώρες

  0 blerje votash nga Edi Rama!

 17. Bardhok Markou

  Bardhok MarkouΠριν 6 ώρες

  angjeli kur ja futi nanos ktyre te tjerev ja fut kollaj

 18. mmmlkjhhv z,zgjk Poco

  mmmlkjhhv z,zgjk PocoΠριν 6 ώρες

  Belinda. Beqir. Balluku.

 19. Badin Dzabiri

  Badin DzabiriΠριν 6 ώρες

  ISA MUSTAFA KA PUNUAR ME DY FTYR. ME SERBIN ME ZEMBER. KURSE PER KOOVEN VETEM ME GOJ.

 20. Refail Dhandili

  Refail DhandiliΠριν 6 ώρες

  Mero , do bëjë mirë të mos mereshe më me gazetarinë pasi nuk je më i besueshëm që kalove ekstremisht nga avokat mbrojtës i PD -së , në atë të PS - së , ose siç thotë populli , " Për inatin e sime vjerre vajta e fjeta me mullixhinë ".

 21. Badin Dzabiri

  Badin DzabiriΠριν 6 ώρες

  ROFT DONIKA GERVALL.

 22. Polazganejete

  PolazganejeteΠριν 7 ώρες

  Ky lajme ashte e vertete, qe besa kata tradhetare qe po folin per donkene, po ku jane keta trime qe nji her nuke qe lelene goje per vrasjene e Babese saje e Mixhene e saje e Kadri Zeken pore kane shukate o zote ruma bothene mue. Kure jane vreare Grevalet edhe Kadri Zrka shpiune i serbise ka qen Gani Thaqi ne ate kohe . Por keta ujqi te feliqure po lehin si zageret ruse e serbe e greke, se UCKEJA nuk ashte Ase e Hashimi e ase Veselite e Jakupite e Selimite ase e Rugovese. Pore e Nave tone parriote e bijave tona qe kal luftue me munde e me shpiret te Lindin nji Mashkull ose nji Flamret te kombi tone, edhe nji Femer qe ka shumim edhe kjo ashte nji nane Daerdaneshe. Keta hajnate te PDK e hajnate ne hage keta jane trimete mbase shpine UCKJA pereparea keta peremase te kqyer mose pe rroke ndon plum ne koke. Keta tradhetare ne Emrine te UCKES bane hajni bane miljon grabiten pasuri vodhen te xhitha qe ken ne kosove e ne funde u bane shpiunate serbo ruso greko edhe mitrovice e lane ne tek ura te ndare kete e bari Hashimi. E kete e kane bere me prefesorin greko shqiptare Fatos Nano mbase bisedime Nano Miloshoviqe ne krete te xhitha u kethyene ne dobin serbe me ndihemen e Salihe berishes me ndihemen Fatose Nano me ndihmen e Edi Ramese e me ndiheme e Baton Haxhijute me ndihmen e Isa Mustafes me ndiheme e Agim Vellijute edhe me ndihemen kadri veselite e thaqite e Ramushite keta jane njerzite te shiture si Esate pasha ne france pore aje se gezoje jeten ja muere heroji i kombite Avni Rustemi.Per keta tradhetare duhet te formohet nji grupe prej 50 persone me emrin GRUPA E AVNI RUSTEMI. per likufudimin e ketyre hajnave. Ateher dote filloje uji paster per te pire populli se tashe ashte uji i helmuere me kacere. Shkurene nga Australija 82 vjeqare

 23. Rivilino Hasandoci

  Rivilino HasandociΠριν 7 ώρες

  Po ku i keni keto fakte pse se futni ne burg ju qe i dini te gjitha keto gjera po na cani k .... duke fol

 24. thanasis

  thanasisΠριν 7 ώρες

  Populli shqiptar e ka nga koka.

 25. Badin Dzabiri

  Badin DzabiriΠριν 7 ώρες

  Roft DONIKA GERVALLA JUSUF TOCHTA.

 26. T M

  T MΠριν 7 ώρες

  Po Ed nudisti dhe Partia komuniste kur do hyj ne burg per krimet komunizmit merrni dhe Salen Ilirin o plehra te komunizmit

 27. Badin Dzabiri

  Badin DzabiriΠριν 7 ώρες

  HASHIM THAQI DESHTI VARIN DIKUJ TE JA MBAROJ. POR JA MBAROJ VETIT.

 28. Konor L A

  Konor L AΠριν 7 ώρες

  Rama e ka mire,sa la lulin do fitoje,I jep lulit ndonje bakshish fshehurazi,si ps dhe PD te lumtur,populli si dele do vazhoj😁

 29. Mark Hajati

  Mark HajatiΠριν 7 ώρες

  Me hapjen e gjyqit te Gerdecit do ngopen ne burg shtyne pyka pyken dhe te mos prishni rradhen se ne Rec ka dhoma per te gjithe. Po i ngjeshet ne Rec nuk do ndihmohet asnjeri sado ti kete sherbye agjentures se Beogradit.

 30. Hondo Hondo

  Hondo HondoΠριν 7 ώρες

  Ke ai thesi që ishte mbushur me p...dhe vetēm një k...Berisha ësht me fat fut dorën dhe kap atë që i pēlqen d.m.th.k...se dhe pleqni ësht ska se çbën të englendiset pak para se ta ndroj banesën.

 31. JJ69

  JJ69Πριν 7 ώρες

  Tegjith ne burg legenat.

 32. yea yes

  yea yesΠριν 7 ώρες

  Serbin duhet me shkatrrue se asht shtet terrotist e fashist

 33. Mark Hajati

  Mark HajatiΠριν 7 ώρες

  Dijani per ndere Metes qe sakrifikon frekuentimin e burgut me kusht qe te hapen negociat e BE me shqiperine

 34. yea yes

  yea yesΠριν 7 ώρες

  Serbin duhet me shkatrrue ket shtet fashist

 35. Bardhok Markou

  Bardhok MarkouΠριν 7 ώρες

  30 vjete eshte zingjire imadhe nje nga nje arriti spak ti shkepuse e tu jepet denimi qe mirtoj pa meshire te majt e te djathte nje nen kan vjedhjen monopolet

 36. Lido Tilo

  Lido TiloΠριν 7 ώρες

  Shum drejt ke folur

 37. leana messi

  leana messiΠριν 7 ώρες

  Me Salên e Lilin të parêt 🤣🤣🤣

 38. No Name No Name

  No Name No NameΠριν 7 ώρες

  Kush ikaba ihjekt vet.gjitha te kqijat. Talenti.

 39. N Veseli

  N VeseliΠριν 7 ώρες

  Qe nuk i largon Populli keta kriminela me.dhune ,keta do e zbrazin vendin e do ngelin veten mosha e vjeter e dikur do popullohet vendi me.Kinez e Turq

 40. Malvin Kola

  Malvin KolaΠριν 7 ώρες

  Rap rap rap rap rap rap 😂😂

 41. ꧁༺ MELODI ༻꧂

  ꧁༺ MELODI ༻꧂Πριν 7 ώρες

  0oio

 42. Ardi Dushku

  Ardi DushkuΠριν 7 ώρες

  Jo jooo kërkojmë vetëm që ramazoni të ikë si ramizi ...se rrugë tjetër s'ka ‼

 43. Badin Dzabiri

  Badin DzabiriΠριν 7 ώρες

  Hajduteve patjeter konfiskuar pasurn

 44. brahim peja

  brahim pejaΠριν 7 ώρες

  Abazi osht shqiptar edhe shum i aft ska ma Te aft. Veq perpara.👍

 45. Delvina Delvina

  Delvina DelvinaΠριν 8 ώρες

  E PERDHUNUAT E MASAKRUAT E VRAJTET E VODHET E DISKRETITUAT KET VEND MOR MASKARENJ MOR KRIMINE E TRADHTARE TE KOMBIT MOS E MBANI ME PENG MOR JU VRAFTE PERENDIA SE E MORET NE QAFE KET VEND

 46. Neron Gashi

  Neron GashiΠριν 8 ώρες

  mentalitet qe nuk ndryshon kurr kta tont nuk meren me popull ake artist apo ushtar njejt jon kta veq i nderojn diten e varrimit

 47. No Name No Name

  No Name No NameΠριν 8 ώρες

  Nuka ndrrim kufive.por nese serbija tenton me lujt me teritore,athere serbija po kerkonluft,serbija historikisht ka fillu me lufta,por gjithmon ka humb prap dote humb.talenti

 48. Ha Alu

  Ha AluΠριν 8 ώρες

  KY KA DJEG FABRIKEN 4 HERE CFAR KRYETAR BASHKIJE KA KY PUSHTET. KETA DUHEN VRAR TE GJITH. KETA JAN PRONAR MUTI HAJDUTET

 49. cris Rea

  cris ReaΠριν 8 ώρες

  Zoteria 3G(genjeshtar,gafaxhi,gjumash).po mundohet te genjeje demokratet se pjesen tjeter te shqiptareve nuk e genjen dot.

 50. Vera Vera

  Vera VeraΠριν 8 ώρες

  Kur te gjukohen do ndihemi te qet

 51. milaim kastrati

  milaim kastratiΠριν 8 ώρες

  Portal muti (komunisti)

 52. edua Shqiperin

  edua ShqiperinΠριν 8 ώρες

  Keto jane njezit mete flliqur pore i pari Berisha

 53. grandma kitchen

  grandma kitchenΠριν 8 ώρες

  Po pse privat e ka angjeli Boll hëngri të han dhe të tjerët gjyna të shkretet jan fukarenj

 54. Olsi Kalaa

  Olsi KalaaΠριν 8 ώρες

  Mos prano te hapesh asnje centimeter te tokes Shqiptare....!

 55. Ladi Nukolli

  Ladi NukolliΠριν 8 ώρες

  Kta jan plehra

 56. Uka Avdul

  Uka AvdulΠριν 8 ώρες

  Ne tè gjithe si populle i thjeshte presim vetem nje pergjigje qe duhet te jepet sa me shpejte qe te jete e mundur ( qeveria qe ka drejtuar per keto 30vjete pa perjashtim te vene ne burge dhe tu sekuestrohen pasuria e pa drejte)? vetem ne kete menyre ne munde te marim fryme lirshem nga keta badakcinje dhe kriminela hajduter dhe vrases te popullit