FINEM
FINEM
FINEM

Kanali i vetëm zyrtar I FINEM. Ky kanal menaxhohet nga Fole Publishing. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë FINEM, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme: \n\nConnect with FINEM:\nInstagram ► instagram.com/itsfinem/\nTwitter ► twitter.com/finemmusic\nSnapchat ► Itsfinem1\n\nConnect with FOLE PUBLISHING:\nInstagram ►www.smarturl.it/FolePublishing\n\n\n\n© 2020 FINEM \u0026 FOLE PUBLISHING. All rights reserved

FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)
4:53

FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)

Πριν 29 ημέρες

FINEM - SJE MO
2:49

FINEM - SJE MO

Πριν 4 μήνες

FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
2:34

FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)

Πριν 11 μήνες

Σχόλια
 1. Brunilda Lekperaj

  Brunilda LekperajΠριν 12 ώρες

  Finem te hensha veshet

 2. Miradie Fazliuthhhqduzo

  Miradie FazliuthhhqduzoΠριν 13 ώρες

  😎😎😎😎😎😎

 3. Davida Agolli

  Davida AgolliΠριν 13 ώρες

  My lova 😈💛💛

 4. Antartic tv BOYAH

  Antartic tv BOYAHΠριν 14 ώρες

  BB4 LIFE FOREVER

 5. Jeff 27

  Jeff 27Πριν 14 ώρες

  Eoo

 6. Iljaz Ajredini

  Iljaz AjrediniΠριν 15 ώρες

  😎😎😎

 7. Iljaz Ajredini

  Iljaz AjrediniΠριν 15 ώρες

  😎😎😎

 8. ROMEO Stroka

  ROMEO StrokaΠριν 17 ώρες

  O PINEM BOSSI

 9. Nazmi Dernjani

  Nazmi DernjaniΠριν 19 ώρες

  Dy viza te koka shko boi prap

 10. Alesja lekgegaj

  Alesja lekgegajΠριν 21 ώρα

  Bravo boss

 11. Iljaz Ajredini

  Iljaz AjrediniΠριν 22 ώρες

  👌👌

 12. Desara Demko

  Desara DemkoΠριν 22 ώρες

  King 👑👑❤❤❤😍😍

 13. Dhimitri Zhobro

  Dhimitri ZhobroΠριν 23 ώρες

  O Finem po car hedh mo

 14. AlbaniaVideos

  AlbaniaVideosΠριν 23 ώρες

  🦍🦍🦍

 15. ersjola mara

  ersjola maraΠριν ημέρα

  👍

 16. Erxhei Malelli

  Erxhei MalelliΠριν ημέρα

  Uauuuuuuuuuuu finem hajde

 17. Ersa Goga

  Ersa GogaΠριν ημέρα

  The lumt finem

 18. Paola Ola

  Paola OlaΠριν ημέρα

  Like finem comment noizy

 19. altin mema

  altin memaΠριν ημέρα

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎💀💀💀👿👿☠☠☠👿👿👿👿👿👿👿

 20. altin mema

  altin memaΠριν ημέρα

  Te githe origjina kursone

 21. Alteaa itsme

  Alteaa itsmeΠριν ημέρα

  Like kush ka deshire ti takoje qofte vetem nje here te vetme Finemin gjithashtu dhe Solon 😞💖✨

 22. Ergi Keci

  Ergi KeciΠριν ημέρα

  Koka prej Tirone

 23. Valentina Nikolli

  Valentina NikolliΠριν ημέρα

  Bravooooo

 24. Flordi

  FlordiΠριν ημέρα

  grlifes.info/number/ymzIoIrWe8a4q70/b-nteo

 25. AlbaniaVideos

  AlbaniaVideosΠριν ημέρα

  🔥🔥🔥

 26. Hekuran Cela

  Hekuran CelaΠριν ημέρα

  03111123570w1910

 27. Valon Loni

  Valon LoniΠριν 2 ημέρες

  Alis bsss finem solo king

 28. Ersi desi rei Merdari

  Ersi desi rei MerdariΠριν 2 ημέρες

  Bravo cuna😎😎😎😎😎😎😎😎

 29. wildan

  wildanΠριν 2 ημέρες

  amazinggg FINEMMM

 30. Daniel Kushi

  Daniel KushiΠριν 2 ημέρες

  FINEM 🌟💥 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑🤘🤘🤘🤘🤘🤘

 31. Aleksandra Zeneli

  Aleksandra ZeneliΠριν 2 ημέρες

  Fireee

 32. Uejs Goga

  Uejs GogaΠριν 2 ημέρες

  Elisabetaaaaa

 33. Euglen Islami

  Euglen IslamiΠριν 2 ημέρες

  Super

 34. AlbaniaVideos

  AlbaniaVideosΠριν 2 ημέρες

  🌪️🌪️🌪️🚨

 35. Xhenisa Mustafa

  Xhenisa MustafaΠριν 2 ημέρες

  Si e ka mbiemrin plizzzzzzzz 🙏🙏

 36. Flora Duka

  Flora DukaΠριν 2 ημέρες

  Jam goc💖

 37. Lami Mollaj

  Lami MollajΠριν 2 ημέρες

  Like kush e sheh

 38. Donika Maliqi

  Donika MaliqiΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱❤️💋🏦💎🥇🏆💒😍😘🥰✨🌈

 39. Imrane Zeka

  Imrane ZekaΠριν 2 ημέρες

  B

 40. MIRI

  MIRIΠριν 2 ημέρες

  a ka naj njo qe e ngon ne 2021?

 41. TAYNA

  TAYNAΠριν 2 ημέρες

  Avion hitt finem king👏👍🔥

 42. Ami Kovaci

  Ami KovaciΠριν 2 ημέρες

  Dhe mozzikun dhe butrintin

 43. Ami Kovaci

  Ami KovaciΠριν 2 ημέρες

  Me qef kam finemin

 44. Glei Glei

  Glei GleiΠριν 3 ημέρες

  😈😈😈😈😈😈😈

 45. Rabie Cela

  Rabie CelaΠριν 3 ημέρες

  🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🙋🙋🙋🙋🙋🙋

 46. Bekri Rushiti

  Bekri RushitiΠριν 3 ημέρες

  😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇💩💩💩💩💩🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 47. Bekri Rushiti

  Bekri RushitiΠριν 3 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣

 48. Mateo Kejsi

  Mateo KejsiΠριν 3 ημέρες

  o broo edhe pse jam fans i noizyt ska pblme ke kall 👑👊N🔪O👑I💥Z 🔥I Noizy&Finem like nqs mendoni se do dilte super hit

 49. danjel maloki

  danjel malokiΠριν 3 ημέρες

  vizat i kena bo para teje mor burr se nuk i shpike ti

 50. Entoni Kola

  Entoni KolaΠριν 3 ημέρες

  ✔✔✔✔✔

 51. Alex Alessandro

  Alex AlessandroΠριν 3 ημέρες

  Refrenin e ki djeg o bish 🥶🥶🥶

 52. OLIGERTA PAJO

  OLIGERTA PAJOΠριν 3 ημέρες

  Finem je më i miri

 53. Lajthiza Invest

  Lajthiza InvestΠριν 3 ημέρες

  Like finem Comment noizy

 54. Shkelzen Cara

  Shkelzen CaraΠριν 3 ημέρες

  Pse nk del kenga ne story

 55. Euglen Islami

  Euglen IslamiΠριν 3 ημέρες

  Stresi esht me I more メスライオン

 56. Dardan Gashi

  Dardan GashiΠριν 3 ημέρες

  Rbjddhsjgzuygu bg gsvgdbvddh hffajGaf IDhSGHAGJ FghGSHSHDGDHDSJIB K DY DKSGF Gsgdhsh

 57. Kleandro Gaci

  Kleandro GaciΠριν 3 ημέρες

  Haaaaaa

 58. AlbaniaVideos

  AlbaniaVideosΠριν 3 ημέρες

  🚨🚨🔥🔥

 59. Mike Saraft

  Mike SaraftΠριν 3 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 60. Moni Bakalli

  Moni BakalliΠριν 3 ημέρες

  u befshi milionera po i beni like ktij komenti

 61. Moni Bakalli

  Moni BakalliΠριν 3 ημέρες

  lajk otiar koment pedpojforlajf

 62. Moni Bakalli

  Moni BakalliΠριν 3 ημέρες

  finem drill skusku finem ft bardhi plzzzzz

 63. My Style DC

  My Style DCΠριν 4 ημέρες

  Kukes 4ever bravo Finem Kukesi krenar per ty

 64. kilo x-ray

  kilo x-rayΠριν 4 ημέρες

  Jeni number 1 ne shqipri finem solo

 65. Rruzhdije Muzhika

  Rruzhdije MuzhikaΠριν 4 ημέρες

  Do na vish na e her finem Jamieson Anya Balham chica

 66. Rruzhdije Muzhika

  Rruzhdije MuzhikaΠριν 4 ημέρες

  Qkemi FINEM jam SARA Muzhika te dua shumë me ka mar madhi per ty FINEM ❤💗✍💏

 67. Sandra 123

  Sandra 123Πριν 4 ημέρες

  2021?💥💥💥💥💯💯💯💯

 68. Bujar Hoxha

  Bujar HoxhaΠριν 4 ημέρες

  Finemi🙋🙋

 69. Kledis Cani

  Kledis CaniΠριν 4 ημέρες

  javb

 70. Kledis Cani

  Kledis CaniΠριν 4 ημέρες

  Finem e rref stresin

 71. Vilma Vilman

  Vilma VilmanΠριν 4 ημέρες

  Je yll fare o finem me rob shpije

 72. Esmeralda Cerriku

  Esmeralda CerrikuΠριν 4 ημέρες

  Mos provokoni kur skeni takat finem kampioni

 73. Anila Haxhiu

  Anila HaxhiuΠριν 4 ημέρες

  Finem❤

 74. R D I S

  R D I SΠριν 4 ημέρες

  👏👏 super 👌 Shum me pelqen kenga ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 75. jouliogamer

  jouliogamerΠριν 4 ημέρες

 76. GravyNavy

  GravyNavyΠριν 4 ημέρες

  Lavida loca

 77. Orfeas Ramai

  Orfeas RamaiΠριν 4 ημέρες

  KU I KAM MALOKAT E VERIUT ?

 78. Leo Leo

  Leo LeoΠριν 4 ημέρες

  ..... "pussy"..... 😂😂😂

 79. Andi Lyrics

  Andi LyricsΠριν 4 ημέρες

  2021 🔥🥵🖤

 80. Leli Agar

  Leli AgarΠριν 4 ημέρες

  O finem do beim live dashk