AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic

Miriam Cani - Sa shume te dua
3:04

Miriam Cani - Sa shume te dua

Πριν 14 ημέρες

Alban Skenderaj - Jolie
3:08

Alban Skenderaj - Jolie

Πριν 19 ημέρες

Alban Skenderaj - JETE
3:05

Alban Skenderaj - JETE

Πριν 2 χρόνια

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata
4:35
Miriam Cani - Meteor (Official Video HD)
3:08
Alban Skenderaj - Dikur (audio)
3:14

Alban Skenderaj - Dikur (audio)

Πριν 4 χρόνια

24 Ore - Fan made Video
3:16

24 Ore - Fan made Video

Πριν 6 χρόνια

Σχόλια
 1. Piano Shqip

  Piano ShqipΠριν 7 λεπτά

  grlifes.info/number/uWSTo3DJm9WtqqU/b-nteo

 2. Majlinda Duka

  Majlinda DukaΠριν 3 ώρες

  Shum e bukur por kenga dhurata esht me speciale..te prek me teper ne shpirt..

 3. HAVA BEQIRAJ

  HAVA BEQIRAJΠριν 4 ώρες

  28 12 2015 🥰💙💙💙💙💙💝🤴

 4. Legenda

  LegendaΠριν 11 ώρες

  2021

 5. fatjon Toci

  fatjon TociΠριν 12 ώρες

  ☄Meteor I vertet ky patrioti I Malsis 🔥🔥

 6. Bahri Shefkiju

  Bahri ShefkijuΠριν 14 ώρες

  Bravo Alban Skenderaj

 7. Tila Sara

  Tila SaraΠριν 15 ώρες

  Sa dashuri❤❤

 8. juli Music

  juli MusicΠριν 15 ώρες

  ❤️

 9. juli Music

  juli MusicΠριν 15 ώρες

  ❤️

 10. Irmir Rica

  Irmir RicaΠριν 15 ώρες

  Nuk kuptoj ato 1072 "nuk pelqen" si mund të jetë me spaktakolare se kjo!! Nje kenge e kesaj rryme. .... se di. Gjithesesi mbetet kengetari më i mire në absolut i gjithë trevës Shqipetare.

 11. Marjan Jaci

  Marjan JaciΠριν 16 ώρες

  Ku jan 👉🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 12. Rei Ana Bruka

  Rei Ana BrukaΠριν 16 ώρες

  Super♥️♥️

 13. Buket Demir

  Buket DemirΠριν 16 ώρες

  i love this song so much and TE DUA İLİRJAN.....

 14. Eliza Jonuzi

  Eliza JonuziΠριν 17 ώρες

  2021 and I’m still here 🫀

 15. F. Shabani Shabani

  F. Shabani ShabaniΠριν 19 ώρες

  Tehfeievd1fvxwfcfwtffqfgcwgcstgfehjdechrfgrdhrfryrgrcbrcggecghew43wrt22142222222gndjciwuvfieicivigtieicigridi ifdix8 8r8x8fr8sxg

 16. Kaje Capi

  Kaje CapiΠριν 20 ώρες

  cdo dit nuk lodhem ta them sa shum te dua

 17. Migena Cangu

  Migena CanguΠριν 20 ώρες

  Kush e degjon kete PERLË ne 2021😍

 18. Leta Harjani

  Leta HarjaniΠριν 22 ώρες

  Un emrin e kam leandra

 19. Eva Hoxha

  Eva HoxhaΠριν 22 ώρες

  Keng vertet e bukur.. ne tekst jane perdorur shum fjal dhe me rim. Jo si ne kenget e kengetarve te tjer qe ne pergjithesi kan vetem 5 fjal ne tekst dhe nje refren me tralala.. Per mua vazhdo te shkruani te tilla tekste me shum fjal se do te jet dhe ne ndihm te brezit te ri se po harron gjuhen shqipe. 🇦🇱

 20. Rustem Sheshi

  Rustem SheshiΠριν ημέρα

  2021💞💗💞💗💞💗💞💗

 21. Michaela Hunyadi GMX

  Michaela Hunyadi GMXΠριν ημέρα

  🔥❤

 22. granitOffcial

  granitOffcialΠριν ημέρα

  prsh ish shoqet time anxhelen me kete keng per her te par kam ren me dashuri me ate 🥰🥰🙈🙈

 23. granitOffcial

  granitOffcialΠριν ημέρα

  akoma e degjoj kete ka ndonje fans te cmendur si un 2021 ?

 24. granitOffcial

  granitOffcialΠριν ημέρα

  💔💔

 25. Arben Baliu

  Arben BaliuΠριν ημέρα

  geniali sulmon prap me Jolie bravo king Albani

 26. Visar Visi Krasniqi

  Visar Visi KrasniqiΠριν ημέρα

  Bravoo MUZIK ART 🖼

 27. Era Jaha

  Era JahaΠριν ημέρα

  Ju kane shtuar klikimet kesaj qe kendon bashk me Albanin, kjo qe puthte armikun e shqiptarve te Kosoves jovanin serb.

 28. adrese pune

  adrese puneΠριν ημέρα

  😘😘😘😘

 29. Jello Fruit Asmr

  Jello Fruit AsmrΠριν ημέρα

  Sa me pelqen kjo kenge🤩🤩🤩

 30. Kristina Qesaraka

  Kristina QesarakaΠριν ημέρα

  2❤21

 31. Ornela Merja

  Ornela MerjaΠριν ημέρα

  Uuuuhhhhhvgg

 32. Rajdi Flutra

  Rajdi FlutraΠριν ημέρα

  😊😊

 33. Rajdi Flutra

  Rajdi FlutraΠριν ημέρα

  😭😭😭😭😭😟😟☹☹😘😘

 34. Rusela Cila

  Rusela CilaΠριν 2 ημέρες

  Awwww sa e bkr be loqk

 35. Mone Ilo

  Mone IloΠριν 2 ημέρες

  Epo shyqyr qe po degjojme nje kenge te hajrit 👏👌

 36. samuele longo

  samuele longoΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/rquycoa3qdKettM/b-nteo&ab_channel=MrEazi Kjo eshte kenge e vjedhur nga Afrika po Albani e ka zbukuruar :D

 37. Mery Mery

  Mery MeryΠριν 2 ημέρες

  2021 😍😍

 38. Tefta Bicaku

  Tefta BicakuΠριν 2 ημέρες

  Super albani🥰🥰🥰

 39. Labi Vlonjati

  Labi VlonjatiΠριν 2 ημέρες

  Kjo eshte nje nga ato koncertet ku cdo kompliment sado i bukur qe te shkruhet, eshte thjesht pak. Bravo Alban me gjithe artistet e tjere.

 40. Eric Moumou

  Eric MoumouΠριν 2 ημέρες

  喜欢了一个阿尔巴尼亚男孩。

 41. Renis Haxhia

  Renis HaxhiaΠριν 2 ημέρες

  ishalla kjo eshte kenga e fundit e Albanit ne kete stil...kenga duket sikur e ka prodhuar Flori dhe autotuni nuk i shkon fare Albanit se ai ka ze...ndryshe nga flori me shok...

 42. Blini Hoxha

  Blini HoxhaΠριν 2 ημέρες

  I’m

 43. Albert Mince

  Albert MinceΠριν 2 ημέρες

  nice. ti nuk zhgënjen kurre bravo gjigant

 44. Nertila Rapo

  Nertila RapoΠριν 2 ημέρες

  Bota zdo kishte kuptim pa kto engjej te vegjel.o zot ruaji gjithmon.Kenga suuuuuuuppppeeeeerrrr

 45. tingujt e zemrës

  tingujt e zemrësΠριν 2 ημέρες

  Ti je gjigand

 46. Genna N

  Genna NΠριν 2 ημέρες

  E adhuroj këtë keng Ty,vetm ty Ty gjithmon ty Kush e dëgjon 2021❤❤

 47. Kostandin Puleri

  Kostandin PuleriΠριν 2 ημέρες

  🎇🎇🎆🎆👌🏻🙌🏻🙌🏻

 48. Kostandin Puleri

  Kostandin PuleriΠριν 2 ημέρες

  👌🏻🙌🏻📯

 49. Ronaldo Zogu

  Ronaldo ZoguΠριν 2 ημέρες

  👏😍

 50. Dorjan Tartaraj

  Dorjan TartarajΠριν 2 ημέρες

  Shum e bukur kush mundet teme thot nëse Albani ka ndier në treg ndonjë keng te re faleminderit

 51. giselda plaku

  giselda plakuΠριν 2 ημέρες

  😭

 52. Isabella Bella

  Isabella BellaΠριν 2 ημέρες

  ALBANI eshte nje katigori vetem!! i jashtakonshem

 53. Bruno Hyso

  Bruno HysoΠριν 2 ημέρες

  0 arm 0 drog 0 machina lluksi 0 pordh 100% relax

 54. Rustem Sheshi

  Rustem SheshiΠριν 2 ημέρες

  💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

 55. Peci Fatbardha

  Peci FatbardhaΠριν 2 ημέρες

  Te lumt Alban se super ze super keng super muzik te lumt shum shum keng e mir si te gjith te tjerat

 56. Iannuzzi Matteo

  Iannuzzi MatteoΠριν 3 ημέρες

  Do ishte bukur dhe versioni ne italisht

 57. Orgesa Seli

  Orgesa SeliΠριν 3 ημέρες

  Ŕŕŕ

 58. Orgesa Seli

  Orgesa SeliΠριν 3 ημέρες

  Èŕŕŕŕŕŕèèeèŕèŕèèèŕèeŕŕeeeèèèŕŕŕ

 59. Mondi Kapaj

  Mondi KapajΠριν 3 ημέρες

  2021 Kush e degjon ende....

 60. Alma Mashkulli

  Alma MashkulliΠριν 3 ημέρες

  2021❣

 61. Rustem Sheshi

  Rustem SheshiΠριν 3 ημέρες

  💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

 62. Rustem Sheshi

  Rustem SheshiΠριν 3 ημέρες

  💞💗💞💗💞💗💞💗

 63. Rustem Sheshi

  Rustem SheshiΠριν 3 ημέρες

  💞💗💞💗💞💗💞💗

 64. Etleva Kulla

  Etleva KullaΠριν 3 ημέρες

  Jan disa kenge qe sado vite te kalojne te bejn te ndiesh po te njejtin emocion..te prek ne thellesi te shpirtit😔😔😔cdo gje qe do doje ti thoje dikuj ne ato caste kjo kenge i thote😔😔❤😥

 65. Enejda Xhatufa

  Enejda XhatufaΠριν 3 ημέρες

  1❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚

 66. Xhuljana Agalliu

  Xhuljana AgalliuΠριν 3 ημέρες

  esht geng e mrejullueshme dhe kush e ka nje ze te till albani sigurishte

 67. Mathew

  MathewΠριν 3 ημέρες

  Bellissima canzone, ti ascolto dall’italia 🇮🇹

 68. Jonka Paloka

  Jonka PalokaΠριν 3 ημέρες

  Jeni me te miret 🤩🤩😘😘

 69. Sonnen Licht

  Sonnen LichtΠριν 3 ημέρες

  Alban Skenderaj forever!!! The best Sänger ganz Albanien und Kosovo!!

 70. Jonka Paloka

  Jonka PalokaΠριν 3 ημέρες

  😍😍😍

 71. Matilda arja

  Matilda arjaΠριν 3 ημέρες

 72. Jonka Paloka

  Jonka PalokaΠριν 3 ημέρες

  😍😍😍

 73. Gladi Arapi

  Gladi ArapiΠριν 3 ημέρες

  😍😍

 74. Lorena Uruci

  Lorena UruciΠριν 3 ημέρες

  Cfar zeri ka o zot qetsim per shpirtin je alban 2021

 75. Mike Saraft

  Mike SaraftΠριν 3 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 76. Mike Saraft

  Mike SaraftΠριν 3 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 77. thomy jery

  thomy jeryΠριν 3 ημέρες

  J'aime beaucoup cette musique. Elle est très bien !

 78. Fjolla Jusufi

  Fjolla JusufiΠριν 3 ημέρες

  Best idol ,I love your music♥️🌟

 79. Fjolla Jusufi

  Fjolla JusufiΠριν 3 ημέρες

  Idhull që nga fëmijëria♥️ muzika jote është dhuratë për veshët tanë!🌟

 80. ttt x654321

  ttt x654321Πριν 3 ημέρες

  A e dini çdo te thote Skenderaj mbiemri Albanit? Do te thote Aleksander = Iskander, Emrin Aleksander popujt e lindjes e shqiptojne Iskander, kete emer mbajti edhe Gjergj Kastrioti, Skander pra Aleksander, ne nder te Aleksandrit te Maqedonis I cili kishte gjyshen nga iliria e nenen nga Epiri.