Fax News Albania
Fax News Albania
Fax News Albania

Kanal televiziv informativ

MESAZHET NE DITEN E DREJTESISE
2:13
Altin Goxhaj i ftuar ne Fax News
24:36
Σχόλια
 1. Altin Rraklli

  Altin RraklliΠριν 18 λεπτά

  Taman si mafiozat ne filma 🤔

 2. Idris Lusha

  Idris LushaΠριν 29 λεπτά

  O moj Shqipëri ,kush të ka qit me krye në hi,me sa duket Akademia me ndryshue kufi.

 3. Ze Ver

  Ze VerΠριν ώρα

  Prit se do te sekuestrohen pasurite e gjith POPULLIT nga miliarderi RAMA,,

 4. Jahja Nameti

  Jahja NametiΠριν ώρα

  Kush mund te me thote. ,eshte apo nuk eshte kulish , " inderuari " dhe stermunduari gazetar K.Cipi .

 5. MFG Mein

  MFG MeinΠριν ώρα

  Se pari nderime znj.Kocaqi . Sa shume i sulmuar FAKTORI SHQIPTAR ( pellazge , ilire , arber ) . Sulmuar nga historianet ekstremistet fqinje (per fat te mire jo nga historianet serioze). Por armiqte me te medhenj i paskemi pasur dhe i kemi, brenda Shqiperise dhe, sidomos nga institucionet dhe intelektualet te ashtuquajtur shqiptare te paguar nga taksat tona. Akademi dhe shkencetare te formuar me fryme sllavo-komuniste , qe falin HISTORINE dhe GJUHEN SHQI- PE , te tjereve (si me e pas çiflikun e vet). Del pyetja po pse e bejne keta gjakprishur kete ? Mendoj se e kane nga formimi dhe fryma sllavo- komuniste sepse edhe punimet , titujt dhe privilegjet i kane , bazuar mbi kete formim dhe fryme antishqiptare . Nuk ka date çlirimi, sepse ne sekonden, minuten , apo diten (nuk ka rendesi 28 apo 29), kur iku pushtuesi gjerman , po ne ate sekonde , minute , apo date , U PUSHTOVE nga pushtuesi sllavo-komunist . Per kete Ceken, kam pasur nje fare konsiderate , por me deklaratat qe ben per shkrimet dhe ngulimet "greke", zero respekt. Sepse nuk eshte nje qe nuk ka lexuar, por eshte sa me siper(formimi apo interesat) Paskal Milo e disa te tjere , kane pasur "çuditerisht" akses ne shume dokumenta qe u jepen vetem atyre . Dhe çuditerisht i botojne per persona dhe ne momente te caktura , duke dhene vetem pjese dokumentash dhe faktesh, qe nuk u lejon te tjereve te gjykojne drejt per keto fakte dhe persona . Nuk do te jete çudi ndonje dite , kur serbet (te cilet punojne papushim), te na pretendojne se jane ilire , dardane etj. Pse te mos e bejne kur ketu kemi gjakprishur . Kujdes e nderuara Elena , sepse Shqiperia e mjere qenka e mbushur me shqipfolesa .

 6. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ώρες

  Lufte KLANESH PER PUSHTET E PARA,, KUSH FITON NJI NGA TE DY ,DO TE JETE DIKTATORI ABSOLUT I SHQIPERISE PA RIVAL,,POPULLI DEL I HUMBUR GJITHSESI,,NJERI ME I KEQ SE TJETRI

 7. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ώρες

  PRISNI SA TE NDERTOJME EDHE DISA AEROPORTE,DHE PORTE ,TA BEJME DURRESIN SI DUBAIN, KORCEN SI PARISI,,HEKURULLAT,, LUNGO MAREN,,PASTAJ DO TE KENI EDHE JU UJE TE PISHEM SI BURG

 8. Islam-Peace

  Islam-PeaceΠριν 2 ώρες

  Allahu Ekber

 9. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ώρες

  DIKTATORI/I SURRELIT, KATASTROFA SHQIPTARE "MADE IN"EDI RAMA

 10. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ώρες

  LERE POPULLIN,MAFIOZ,,ESHTE NDESHKUAR NGA TY,PER TI ZERE VENDIN,DHE PER TU BERE DIKTATORI ABSOLUT NE SHQIPERI PA /RIVAL,,LUFTE DHE ELIMINIME PER PUSHTET DHE PARA MIDIS KLANEVE PER PUSHTET,,,NE EMER TE POPULLIT ,JEMI MESUAR ME KETO PARRULLA QE 50 VJET,E DIM SI FUNKSIONON KJO PARRULLE,,

 11. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ώρες

  Katastrofa shqiptare "MADE IN" EDI RAMA

 12. Ermira Breshka

  Ermira BreshkaΠριν 2 ώρες

  Po i fejumi ku esht se nuk e permene fare car je tu fol

 13. Stelio Kuci

  Stelio KuciΠριν 3 ώρες

  Llafe vetem genjeni njerzit se 1 nuk do denohet dhe as 1ja nuk do ti marrin parat e vjedhura se jan te gjith politikanet Gjyqtar prokuror doganier e shume e shume te tjer fjal ti degjoj populli 5 dite mos besoni genjeshtrat asgje nuk do behet

 14. Jovan Bregu

  Jovan BreguΠριν 3 ώρες

  Bravo Eleni👍

 15. Argetohu me mua

  Argetohu me muaΠριν 3 ώρες

  Sa vjec ishte femija ?

 16. Luan Blac

  Luan BlacΠριν 3 ώρες

  Shtet i flliq as uji per te pir skan turp .zoti i nimoft kto njerz

 17. Emiljana Myzeqari

  Emiljana MyzeqariΠριν 3 ώρες

  Po kaq nuk e kuptoni.Se aty eshte shkruar memorial.Qe di na rri ne memorie 😂😂

 18. IX OX

  IX OXΠριν 3 ώρες

  Gjejeni më të mirë se Zotin Rama pas 4 viteve të tjera...pranoni humbjet se e latë namë, po qeshë Bota me ju... Vutë një albiter dhe tani nuk keni turp akoma nuk pranoni të vërtetën... E qelbe o Lefter... Nuk mbrohet më Meta për tu mbrojtur nga burgo bëri ç'është e mundur ta fusë vëndon në luftë...Akoma ji duke mbrojtur Meten dhe Berishën... Berisha e çojë vendin në luftë civile ne 1997... Meta bëri ç'mos ta çonte tani në 2021.. Ti lutemi SHBA që po na ndihmon sepse ja nxitë jetën popullsisë e ju që 30 vite po jetoni në lux të plotë...

 19. Drejtesi

  DrejtesiΠριν 4 ώρες

  Or injorante, vota eshte fshehte, ti i kerkon qytetareve per cilin ke votuar, kur vete thua qe ne kohen e Enverit vota ishte e hapur, tani kerkon prap votat te jene te hapura, or tradhetare.

 20. Drejtesi

  DrejtesiΠριν 4 ώρες

  Ti zoti gazetare, dyshon per votimin popullit, turp te kesh, ti bene nje emision per te fituar nga telefonatat e teleshikusve, bejne mire mos te marri njeri ne telefon se ti po vjedh popullin.

 21. Xhiku Golemi

  Xhiku GolemiΠριν 4 ώρες

  Zgjohu enver se ky popull do vetm pun edhe plum kur gabon

 22. Luan Kadili

  Luan KadiliΠριν 4 ώρες

  Skemi shtet ne kan 30 vjet qe vjedhin te babziturit

 23. Murat Shehu

  Murat ShehuΠριν 4 ώρες

  ENVER HOXHA QEN BIR QENI Armiku me i madh i kombit shqipetar qe e izoloi gjysmen e tij, shqiperine nga gjysma tjeter qe kjo te asimilohej nga serbet, greket, malazezet dhe maqedonasit. Si? Duke mbajtur larg Ameriken e cila sapo hyri ne Shqiperi çliroi Kosoven duke bere te mundur qe shqiptaret e maqedonise e malit te zi te fitojne shume e shume te drejta qe nuk i kishin me pare kur Enver Hoxha pushtoi gjysmen e kombit me detyre serbo-greke per te mbajtur me çdo kusht Ameriken jashte Shqiperise. Kush nuk e kupton kete eshte miop, naiv, budalla, karafil, gjysmagjel, teveqel, leshko ose antikombetar, qe domethene argat i armiqeve te kombit tone siç ka qene dhe idhulli i tyre nga Gjirokastra qe jetoi ca kohe ne Paris. Lind pyetja: Sikur Amerika te ishte prezente ne Shqiperi mbas luftes se dyte boterore? Kombi shqipetar do ishte i bashkuar, i lulezuar dhe i edukuar si gjithe perendimi euroantllantik. Poshte armiqte e kombit shqipetar te jashtem e te brendshem me Enver Hoxhen fanar dhe rrofte Amerika qe ka interesa ne Shqiperi e Ballkan. Ok?

 24. Luan Kadili

  Luan KadiliΠριν 4 ώρες

  Gangsta deputete... hyp xhixhi hyp prandaj jemi kaq mbrapa ne 🤣🤣🤣🤣

 25. k. g.

  k. g.Πριν 4 ώρες

  Hahahaha adoleshentat e dashuruar qëkan grindur. Ptu pështyta gishtin, nuk jemi më shokë..👨‍❤️‍💋‍👨

 26. Avni Berisha

  Avni BerishaΠριν 4 ώρες

  Po ceka esht kokrra e lengaraqit

 27. Avni Berisha

  Avni BerishaΠριν 4 ώρες

  Eleni je artiste vendi ka nevoj per ju per atdhetar e te ditur

 28. Avni Berisha

  Avni BerishaΠριν 4 ώρες

  Opp Jan te shitur e budallenj

 29. Avni Berisha

  Avni BerishaΠριν 4 ώρες

  Po ceka ka pjerdhur

 30. Avni Berisha

  Avni BerishaΠριν 4 ώρες

  Neritan ceka ka mar ndonje sulflaqe nga greket si lyrash qe esht lengaraq i rendomet

 31. Murat Shehu

  Murat ShehuΠριν 4 ώρες

  Kocaqi nuk eshte si Mamaqi. Ok?

 32. Renard Parangoni

  Renard ParangoniΠριν 5 ώρες

  Spaku banditeve .

 33. Bes Pash

  Bes PashΠριν 5 ώρες

  Si ka mundesi qe ky u be trim menjehere apo i ka thene LALA GJONI hani pini e kendoni

 34. Irene Orologgio

  Irene OrologgioΠριν 5 ώρες

  Te keqen nena bir

 35. Irene Orologgio

  Irene OrologgioΠριν 5 ώρες

  I shkreti djal

 36. Rrebeli

  RrebeliΠριν 5 ώρες

  Rroftë PPSH 99.99%

 37. Cen Sura

  Cen SuraΠριν 6 ώρες

  Të largohet ropqiri Basha se është tradhëtar, komunist, spiun që punon për rilindjen, po edhe ky ropqiri këtu të zhduket se është ish-Mjaftist I Erion Velisë, ska asnjë lidhje me PD

 38. Adriatik Ishmaku

  Adriatik IshmakuΠριν 6 ώρες

  Nje pse qe do them, jemi i vetmi popull nga skajet jugore te shqipes dhe nga skajet veriore te veriut te shqipes qe jemi vazhdimsia e te lashteve pellazgoilir; fakt, gjuha mistike qe kemi, folklori muzikor populllor, traditat dhe zakonet, fisnikria e ktij populli qe nuk ishte asnjeher pushtus! Etj..., ndersa te ardhurit ne gad' ilirik sjan asgje tjeter vecse plackites hajdut dhe vrases ordiner, shembull sllavet ne veri dhe te vetquajturit greq, pa lon dhe turqit qe tjetersuan shum fakte tek ky popull i lasht! Te tre kto lloj pushtusish e kishin zili kte popull per vazhdimsin e lasht pellazgoillire. Te tjerat jan brockulla nga akademia jon e dhjer.turp.

 39. Evisa veljkovic

  Evisa veljkovicΠριν 6 ώρες

  Zoti i vraft😔😔😔😔😔Ata ngushellime familjes

 40. Renato Resuli

  Renato ResuliΠριν 6 ώρες

  Ish komunistat doribejn historin! 😅🤷‍♂️🤦‍♂️

 41. selo1601

  selo1601Πριν 7 ώρες

  Bravo avokat,hajde voto po deshe.Kjo është teatri që ka vite që luhet në Shqipëri.

 42. VasDai

  VasDaiΠριν 7 ώρες

  O JU DHJEFSHA SUPER STRADAT TE GJITHEVE....

 43. Kodi Pagan Shqiptare

  Kodi Pagan ShqiptareΠριν 8 ώρες

  Kjo është qytetërim , te lumtë demokracia vërtet vonon po ajo herët a von fiton

 44. Albanian Dictionary

  Albanian DictionaryΠριν 8 ώρες

  Na genyet me origjinen pellazge te shqiptareve. Origjina e shqipes shkaba 'vulture', shqiponjë 'eagle', Shqipëri 'Albania', shqiptar 'Albanian', shqip 'gjuhë Albane' rrjedhin nga gjuhët sllave përmes rumanishtes. Scaba Etimologjia Rumune: Shqipe, shkype, shkaba, gjuha shqipe, rrjedhin nga scaba 'shqiponjë me bisht të bardhë' fjalë rumune si forma moderne të termit të vjetër shqip shkabë (“shqiponja”); e cila rrjedh nga një rrënjë e lashtë š-gabā proto-shqiptare, nga Proto-Indo-Evropiane *kobuǵos. Një fajkon, capys Latine ("zog grabitqar") dhe ruse ко́бец (kóbec, "fajko"). Scaba: shqiponja bishtbardhë scaba (rajonale), shqiponja e detit. Ata shqiptarë të quajtur Arbëreshë që i shpëtuan sulmit turk pas vdekjes së udhëheqësit të tyre Gergj Kastrioti dhe migruan në Itali gjatë shekullit të 15-të nuk e dinë fjalën scaba, shkaba. Do të thotë që kjo fjalë është një fjalë e huazuar sllave. Fjala shqype u shfaq për herë të parë në tekstet e një murgu të quajtur Buzuku në Shqipërinë e Veriut. Arbëreshët flasin Arbërisht dhe jo shqip. Fjala shqiptar, shqiponjë dhe shkabë nuk njihen nga stërgjyshërit tanë. Fjala scaba gjendet ne Rumanisht dhe do të thotë shqiponjë me bisht të bardhë. Flamuri i principatës së parë shqiptare përshtati simbolin e një shqiponje të bardhë me origjinë shqiponjën e mbretërisë serbe. Fjala shkaba, gabonjë, shqiponjë vjen nga gjuhët sllave kobec 'skifter'. Fjalët shkaba, shqiponjë, gabonjë, shqiptar nuk egzistojnë në gjuhën e Arbëreshve të Italisë dhe të Arvanitasve të Greqisë. Emrat me prapashtesën -tar janë formuar në gjuhën Rumune në bazë të morfologjisë te gjuhëve Romane, pasardhëse të Latinishtes. Fjalët shqiptar, shqiponjë janë krijuar mbas pushtimit Turk te Arbërisë. Mbas vdekjes së Gjergj Kastriotit Arbëreshët ose Arvanitasit emigruan në masë në Greqi dhe Itali ku ndodhen edhe sot. Këtë boshllëk e mbushën fise endacake Rumune të cilat u përzien me popullsinë e përgjysmuar të Arbërisë dhe formuan kombin shqiptar. Fjala shqiptar ka lindur pas shekullit te 15-të dhe nuk ka egzistuar me përpara.

 45. Pit Bulls

  Pit BullsΠριν 8 ώρες

  Ky është pallë fare...Tjetër 38 qytetar dhe tjetër 3 milion, të çdo moshe në qendra dhe zona të ndryshme....Faktet e paraqitura në ktë intervistë janë komedi. Të orgnizosh një komedi të tillë bashkë me disa persona që të kanë ftuar aty quhet sondazh një partiak pasi marrin pjesë vetëm 38 persona, shokë midis tyre, të cilët morën këtë inisiativë me një qëllim të përbashkët midis tyre , demostrojnë haptas që këtu asgjë nuk ka patur asnjë larmi apo diversitet! Një situatë e tillë nuk mund të simulojë për asnjë moment realitetin e gjerë në asnjë kriter!! Ky eksperiment është aq amatoresk saqë në asnjë rast nuk mund të krahasohet as me një sondazh pasi nuk plotëson asnjë nga perimetrat më elementarë për tu konsideruar një i tillë! Kjo është thjeshtë një video konspirative e ndërtuar nga vetë avokati! Ska lidhje me realitetin ! Kjo video është humbje kohe për teleshikuesit pasi nuk provon asgjë

 46. Lidjon Gjergo

  Lidjon GjergoΠριν 8 ώρες

  vetem kallashi ben drejtesi aty mos pritni te gjeni drejtesi nga prokuroria

 47. Albanian Dictionary

  Albanian DictionaryΠριν 9 ώρες

  Shocking news: The origin of Albanian shkaba 'vulture', shqiponjë 'eagle', Shqipëri 'Albania', shqiptar 'Albanian', shqip 'Albanian tongue' derived from Slavic languages via Romanian. Scaba Romanian Etymology: Albanian shqipe, shkype, shkaba, derived from Romanian scaba as modern forms of the old term Albanian shkabë (“eagle”); which derived from Proto-Albanian prothetic š-gabā, from Proto-Indo-European *kobuǵos. A cognate to English hawk, Latin capys (“bird of prey”) and Russian ко́бец (kóbec, “falcon”). scaba (regional) white-tailed eagle, sea eagle Those Albanians called Arbëresh who escaped Turkish onslaught after the death of their leader Gergj Kastrioti and migrated to Italy during the 15-th century do not know the word scaba, shkaba. It means this cognate is a Slavic loanword. It appeared for the first time in the texts of a monk Buzuku in Northern Albania.

 48. ela ela

  ela elaΠριν 9 ώρες

  IK oh IK je noch me KEQ se BASHA zoraxhi

 49. ela ela

  ela elaΠριν 9 ώρες

  KA FLEJT ME KEMISHE DHE KA ARDH NE STUDIO

 50. Costas Sommer

  Costas SommerΠριν 9 ώρες

  I madhi Altin Goxhaj, Legjendar. Respekte Avokat

 51. Bludaj Bludaj

  Bludaj BludajΠριν 10 ώρες

  Telefono Voltanen tju jap zgjedhje per rrugen

 52. Flamengo Campeon

  Flamengo CampeonΠριν 10 ώρες

  fole si Enveri ne emer te popullit

 53. Edo Zemra

  Edo ZemraΠριν 10 ώρες

  Ta futete Gazetarin me Kafshe ,🐂

 54. albanien13

  albanien13Πριν 10 ώρες

  Shqiperia eshte kthyer ne hapsire eksperimentale, ne te cilen behen eksperimente ne fusha te ndryshme. Qelimi eshte instalimi i nje diktature moderne, duke iu dhene popullit iluzionin e demokracise, ku ai vet vendos.

 55. Kiars Xhel

  Kiars XhelΠριν 10 ώρες

  pune te mbar kryeminister.kerkoi nga ju.e para,forcimi i mbroitjes,sherbimi ushtarak i detyruar.ruaitja e kufirit ,eshte shum e domosdoshme.e dyta industria.e treta bujqesia.e katerta,nje kuides i vecant per fshatrat,nje pies e madhe jan rrenuar dhe jane len mbas dore. Suksese dhe pune te mbar.p sh nga selaniku.

 56. Flamengo Campeon

  Flamengo CampeonΠριν 10 ώρες

  hallall te qoft se ke mbehtetje nga Bersha me Bashen pregatiu per mbret le fitore te pa dislture

 57. Mentor Begaj

  Mentor BegajΠριν 10 ώρες

  Je i madh, i pa aritshem.

 58. Rudina Gjetaj

  Rudina GjetajΠριν 11 ώρες

  Mblidhuni te gjitha bujtinat dhe blini vet borepastruese pasi do ju duhet cdo vit.

 59. Helvis Dine

  Helvis DineΠριν 11 ώρες

  Si eshte e mundur

 60. albanien13

  albanien13Πριν 11 ώρες

  Shqiperia eshte kthyer ne hapsire eksperimentale, ne te cilen behen eksperimente ne fusha te ndryshme. Qelimi eshte instalimi i nje diktature moderne, duke iu dhene popullit iluzionin e demokracise, ku ai vet vendos.

 61. albanien13

  albanien13Πριν 11 ώρες

  Shqiperia eshte kthyer ne hapsire eksperimentale, ne te cilen behen eksperimente ne fusha te ndryshme. Qelimi eshte instalimi i nje diktature moderne, duke iu dhene popullit iluzionin e demokracise, ku ai vet vendos.

 62. Farije Farije

  Farije FarijeΠριν 11 ώρες

  A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at

 63. H H

  H HΠριν 12 ώρες

  ME DHUNE. ? KURR E KURRËS ? KY NJERI SI I "PJERDHUR " ? për ÇFAR ? për PD? nuk ja vlen ?

 64. brave forever

  brave foreverΠριν 12 ώρες

  Academia e shkencave jane serbofila e grekofila

 65. blue beach

  blue beachΠριν 12 ώρες

  U q,,,shin ne bire te b,,,,thes te dy kurva politikan

 66. 100LEKE Produktion

  100LEKE ProduktionΠριν 12 ώρες

  Kto insertet per ne në GRlifes kush i shef ,se un jo ,

 67. Ruejda Raza

  Ruejda RazaΠριν 12 ώρες

  Keto jane projektet e masoneve qe i ka punesuar Sorosi disa mostra shqiptare qe shiten per te varrosur Shqiperine. Keta felliqesira harrojne se shejtani u premton shume , por kur e verteta del sheshit, ai i braktis injorantet duke ju nxjere fytyren e maskuar .Pazaret djallezore gjoja jane " sekret" qe i dine vetem djajte e nderkohe mbi djajte eshte nje Krijues qe e mbikqyr cdo gje te hapur apo te fshehur per syte e njerezve. Pacin perfundim shkaterrues te gjithe zullumqaret , dhe u pastrofte toka nga plehrat e derrave te qelbur.

 68. Ibrahim Tokcam

  Ibrahim TokcamΠριν 12 ώρες

  3:14 ۞―i̳P̳h̳o̳n̳e̳ 1̳2̳ P̳r̳o̳ G̳i̳v̳e̳a̳w̳a̳y̳―۞ ➡️➡️️ 》》 grlifes.info/number/lmzOsK2bpJ6awr0/b-nteo 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620637491

 69. Anna La

  Anna LaΠριν 14 ώρες

  Duhet tè iki qe sot, duhet te kishte ikur qe die, nuk mund tè rini ne opozite, kater vjet jane shume ,duhet ta largoni qe tani sa me shpejt tè dy bashkepuntoret pastaj faktet jane per ta denancuar vjedhjen e votave.

 70. 100LEKE Produktion

  100LEKE ProduktionΠριν 15 ώρες

  Kto insertetet pse si shofim ne ne GRlifes?

 71. fatmir kuco

  fatmir kucoΠριν 15 ώρες

  Historian gjuhetar shkrimtar qe jan rritur edukuar dhe mesuar me frymen e diktatures qe kan shkruar broçkulla pordhe me rigon nuk duhet te marin pjes ne ketè studim e rishkrim te historis ton.Injorant servilat pijanecèt e sahan lepirsat e diktatures apo partive duhen larguar sa me shpejte te zhduken parasites semundjet kanceroze.ok

 72. fatmir kuco

  fatmir kucoΠριν 16 ώρες

  Bravo zoteri per emisionin serioz👍respekte z KOCAQI👍

 73. Lapraxi

  LapraxiΠριν 17 ώρες

  Akoma me mir po shtoi disa Qimtha dhe Çakarido

 74. george xhixho

  george xhixhoΠριν 18 ώρες

  Kjo është te vësh ulërimën se ç’farë mund të bëjnë politikanë.Denomcoje dhe paraqitja gjithë botës.

 75. H H

  H HΠριν 19 ώρες

  largohet, mos u mendo ME? basha NUK KA ME NDER dhe SURAT , për këtë popull . zoti, kur e DEGJOJME EMRIN dhe kur del në EKRAN ? mos o zot , I PA MORALSHME, SHUM MASHKULL MASHTRUS ? SMUND TA BESONI , SE NJE NEVERI E TURPIT , I KA SHËRBYER RAMES ? 8 VJET , 8 VJET 8 VJET ? DHE 4 VJET TE TJERA DIKTATUR? POPULLSIN , PO E MBJNE EMIGRANT , QE PO FINACOJNE PER FAMILJET E TYRE. KJO ESHTE E VERTET. AS NJE MINUT HESHTE, LARONI , SE KY VEND KA NE DISPOZICION KRIMIN. & VARFERIN .

 76. Miami Heat

  Miami HeatΠριν 19 ώρες

  Hahahahaha si qajn si bythqira

 77. H H

  H HΠριν 19 ώρες

  PO BYLYKBASHI është shumë INORANTE, NJERI I PA AFTE , mashkulli, QE NUK kane punuar 1 DITE ? SE kush e paguan , një zot e di ? nuk , shihet me sy KY MOSTER QIKLLOPI? E mban BASHA, PASVAN ? DEMBELI ? PO KUSH TE JEP VOTEN TY MOR NJERI ? JU THAFTE KRAHU QE NE REZE ? PO TI NJE NJERI I NGORDHUR NGA MENDJA ? SI MISH ME DY SY ? IKNI MOR PLERA TE PD ?

 78. Inna Tachi

  Inna TachiΠριν 19 ώρες

  Teper e dhimbshme!😥😥

 79. Glauk Skuraj

  Glauk SkurajΠριν 20 ώρες

  Shqiponja vjen nga Sumert = > Hittitët që mbretruan nga shek XIX gjër shekullin XII Para Krishtit. Hittitët e trashiguan nga Shumert tradita dhe shkrimin me kunja - pra hittitët që pèrandorin e patēn ne Anadolli, dhe pellazgt që emigruan në egje kret dhe gadishullin ballkanik ishin vetmit popujt antik që veneronin DIELLIN - dhe muret e vjetra ilire gjetura ne bosnje ngjasojn me ndërtim arkitektur Hittite - Zonja ka shum të drejt por plerat europian dhe sidomos komunistët shqiptar duan ti japin epirin jorgove që nuk kan të drejt fare, ata kan frik që mos dali e vërteta sheshit, sepse e din mir që jan shtet fallco!!! Ilirt kishin kultin e diellit dhe gjarprit pra në shqipri gjarpri ësht konsideruar i shënjt me dekada shum nga ju kur shkonte tek gjyshrit do ket dëgjuar historivrreth gjarprit vogël që ndodhëj në shtëpit përdhese, pra jan mite të trashiguar nga të lashtit ilir gjat brezeve, siç kishin dhe egjyptiant e lasht mit gjarprin. Thirrja sakt Ilir = Ili => Ylli-r njerz hyjnor venerator diellit, jemi të vetmit që kemi mar trashigimin sakt kulturore të parve, pra gjuha ilirve ishte dialekt sumero-hittit??? 😁

 80. Idajet Sulejmeni

  Idajet SulejmeniΠριν 22 ώρες

  Jemi me fat te math qe kemi historjanen ELENA KOCAQIN, RESPEKT DHE VETEM RESPEKT PER KETE ZONJ,