Vizion Plus TV
Vizion Plus TV
Vizion Plus TV

VIZION PLUS ka filluar transmetimet e para në vitin 1999. Objekti i televizionit është ushtrimi i veprimtarisë Radio - Televizive, i cili konsiston në krijimin e një rrjeti me një shtrirje në të gjithë vendin si nëpërmjet mbulimit direkt të territorit të Republikës së Shqipërisë përmes frekuencave digjitale ashtu edhe nëpërmjet mbështetjes me median rajonale me shpërndarje, nëpërmjet valëve si dhe kabllore. Vizion Plus ka ushtruar aktivitetin e tij i liçensuar si Televizionit Satelitor Kombëtar, ku më pas në kuadrin e digjitalizimit, me vendim të AMA-s, datë 26 Dhjetor 2016, Vizion Plus merr liçensën si Televizion Kombëtar Privat Digjital Tokësor.

Kenge Moj - Nata finale - Vizion Plus
1:38:09
Σχόλια
 1. Bukurie Carcia

  Bukurie CarciaΠριν 12 λεπτά

  Mos mohoni ate qe Zoti i madh e krijoi , njeriun . Nuk jane gjetur mutazione qe cojne ne evolucion. , keshtuqe njeriu u krijua nga Zoti mbi 6.000 vjet me pare. Adami qe ta dini ka jetuar 930 vjet dhe Noeja qe shpetoi nga permbytja e botes , jetoi 950 vjet dhe gkyshi i tij jetoi 969 vjet. Kjo tregon qe njeriu por dhe perpara qielli , toka u krijuan nga Perendia , qe e ka emrin Jahve.

 2. Vilma Leku Sadıkoğlu

  Vilma Leku SadıkoğluΠριν 48 λεπτά

  Ky punon per Elon Musk. Kemi ardhe prej Marsit dhe ne Mars do kthehemi🤣🤣

 3. L B

  L BΠριν 51 λεπτό

  Ju sdini care thoni ju e kini te futur qekur kini lindur bravo plaku fiks qeverria ja ka futur vertet popullit shqiptar o lum o lum

 4. Spartak Dede

  Spartak DedeΠριν ώρα

  JE ,NUK KA FJAL , NE FJALORIN ,SHQIP- SHQIP , TE TE .THUHET ... AS MISH E AS PESHK ,,PERIFRSZON POPULLI YNE I MADH, PER . JU......!!

 5. Aliasi Opaj

  Aliasi OpajΠριν ώρα

  Heren tjeter sillni disa meshkuj striptiz per Dudushin, nuk ik garant nga ndeja😃

 6. Ana Cela

  Ana CelaΠριν 2 ώρες

  Ne djalle te shkojne te gjithe me Mone dhe te tjere Politikan te Shqiperis

 7. Feti Peraj

  Feti PerajΠριν 2 ώρες

  Bravo Eldis 😍

 8. antonia gr

  antonia grΠριν 3 ώρες

  Teshklkyera vajzat ze fantastik interpreyim te larte brabo vajzave tona 👌💞👄

 9. Dritan Semani

  Dritan SemaniΠριν 4 ώρες

  👏🏻👏🏻👏🏻

 10. VITO CORLEONE

  VITO CORLEONEΠριν 4 ώρες

  PA ALBIN KURTIN NUK KA ZGJIDHJE. JAN ZAGART E SERBISE E VEGLAT E TYNE TRADHTARET E MRENA KOMBIT SHQIPTAR ATYNE QI U KA PERENDU DIELLI 1 HERE E PERGJITHMONE ATA QE FLASIN KSHTU. RROFT SHQIPNIA E MADHE SI DIKUR MOTIT. RROFT KOSOVA. VDEKJE TRADHTARVE. VDEKJE SERBISE DHE VUQIQIT. VDEKJE GREQISE.

 11. Nelly De Filipi

  Nelly De FilipiΠριν 4 ώρες

  Zerat e bukur dhe te pa diskutishem per ate bukuri dhe emocion qe na dhuruan por mu duk pak si e pa drejte qe nuk u vkeresua per moshen zerin e mbrekullushem dhe shume emocion qe i dha te gjitheve me jaren shkodrane qe u kendua ne nje menyre prefekte dhe kjo vajze Leandra meritonte shume por ajo do eco dhe do behet dikushi ne jete po te ishte jashte shtetit do vleresohej shume here me mire se ne ate vend ku talentet I thyejne Leandra mos u ndal se je talent I lindur dhe ploteso deshiren tende se e meriton ti je fituse per mua respekt zoti te ndihmofte ne jete 🙏❤️👍

 12. Alen Goretic

  Alen GoreticΠριν 4 ώρες

  Don xhon 👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️

 13. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν 4 ώρες

  Ik Ore Idiot... Me keto konsperative

 14. lepur li

  lepur liΠριν 4 ώρες

  Aty Te gjithe qe nga Saliu luli gjumash Mona kurva like floriri dhe eco o ka be Te gjithe me burge qe ajo shqiperi Te shpetoj

 15. lepur li

  lepur liΠριν 4 ώρες

  O rudina a petgjogjesh pak per parat e mamas jote ku i greyish ajo gjithe ato para qe ti ishe aq e priviligjuar Te beje shkollrn me American qe edhe nje budalla e di sa kush on me miliona collator vite dhe me nje rroge Te shqiperis dhe me tre femije kishte mundesi ta paguante ty ate shkoll pa vjedhe leket e popullit

 16. billis s

  billis sΠριν 4 ώρες

  Ai komentusi me syze qen I njohur qen e bir qeni komunist nga koha e dules Mjer shqiperia me keta injorantet qe ka

 17. Santi Santino

  Santi SantinoΠριν 5 ώρες

  Xhaja..i intervistuari i fundit ja vuri vulèn..hahahahaha 😂😂😂

 18. Murat Shehu

  Murat ShehuΠριν 5 ώρες

  PER MARREVESHJEN E 17 MAJIT Te nderuar miq, marreveshjen e 17 majit nuk e prishi Rama, e prishi populli qe i dha ketij tere tepsine. Ajo nuk eshte prishur, nese populli nuk i jep prape tere tepsine Rames marreveshja do realizohet. Ok? Ju qe me shume besoni se dyshoni. THIRRJE FRIKACAKEVE NGA DREJTESIA Te çnderuar krere te politikes 30 vjeçare, eshte ne nderin tuaj ta prisni me burreri zbatimin e reformes ne drejtesi te pavarur me nga ju, sidomos nga Sali-Iliri dhe te mos nxisni protesta medemek kunder Rames i cili nuk e ka ne dore siç ka ministrat e kabinetit te tij qeveritar. Burgu per burrat eshte, ka thene njehere kryebudallai i politikes 30 vjeçare nga Skrapari qe sot eshte bere me keq se ato grate e keqia nga frika. Ok? Te nderuar miq, pa u denuar çifti me i urryer i politikes 30 vjeçare Sali-Ilir une nuk votoj. Ok? Justifikime mund te gjenden sa te duash. Ju ftoj te gjitheve te beni te njejten gje. Miq, kush eshte per zgjedhje pa u denuar me para te gjithe te koruptuarit e ketyre 30 viteve, kushdo qofte ai, eshte i koruptuar. Ok? Mjaft me llafe duam vepra. Ok? Poshte zgjedhjet pa u denuar te koruptuarit e ketyre 30 viteve pa perjashtim. Ok? Miq. Te nderuar miq, eshte e domosdoshme qe te pastrohet korrupsioni ne te gjitha nivelet nepermjet reformes ne drejtesi dhe pastaj te zhvillohen zgjedhje te pergjithshme midis konkurenteve te pakoruptuar. Ok? Se po flitet per zgjedhje. Miq, jo zgjedhje derisa pushtet e tranzicionit te therriten nga SPAK. Duke filluar me Sali-Ilirin si lokomotiva e vagonit teper te gjate. KUNDER INDIFERENTIZMIT PRO INICIATIVES Te nderuar miq, per te vetmin njeri qe ne mund te veme te dyja duart ne zjarr se nuk eshte i koruptuar eshte ambasadorja amerikane Yuri Kim. Ta mbeshtesim pa rezerva ne veprimtarine e saj per te miren e popullit shqiptar me nje proteste te madhe qe kreret e koruptuar te politikes shqiptare keto 30 vjet te mos guxojne te bashkohen kunder saj. Ta mbushim sheshin Skenderbej çdo te djele nga ora 11 deri ne 12 ne shenje solidarizimi me ambasadoren. Le te behet ky tubim paqesor pa drejtues e pa altoparlante. Çdo te djele nga ora 11 deri ne 12 deri sa drejtesia e pavarur te filloj te funksionoje me thirrjen e krereve te politikes 30 vjeçare per te dhene llogari per zullumet qe i kane bere pjeses me te madhe te popullit qe nga korupsioni e deri te mos hyrja ne Europe. Çdo te diele nga ora 11 deri ne 12, te gjithe me familje, fis, miq, pa nevojen e drejtuesve. Nuk duhet te rime indiferent e te presim te mira nga te tjeret, te pakten te tregojme mbeshtetjen qe do te shpejtoje “shpaten” e drejtesise. Ky tubim popullor do t’i japi kurajo te madhe dhe ushtareve te drejtesise qe me siguri qe do kercenohen nga bandat e politikes. Mos te rrime duarkryq e te bejme sehir. Nje tubim ne sheshin “Skenderbej” çdo te djele nga ora 11 deri ne 12 nuk na kushton asgje duke na bere me shtet ligjor e drejtesi te pavarur dhe per pasoj me investime te medhaja qe do te bejne qe shume emigrante te kthehen ne atdhe. Ok? Çdo te djele ne sheshin “Skenderbej” nga ora 11 deri ne 12. Po e beme kete do te shikoni sa shpejte do te ndryshoje shqiperia. Rrofte miqesia Shqiptaro-Amerikane! INTRIGE DHE DJALLEZI E POLITIKANEVE TANE Kurvat e politikes, me falni per shprehjen, kreret e koruptuar ne te gjitha krahet doja te thosha, po na kerkojne me ankth zgjedhje te pergjithshme. Ata jane te ethshem per zgjedhje te pergjithshme sepse jane duke shpresuar qe kjo te ndodhe para se drejtesia e pavarur te veproje ndaj tyre dhe nese tepsia ndahet mes tyre, Rames dhe Bashes(Saliut)te bejne çdo perpjekje per te shkallmuar reformen ne drejtesi me lloj-lloj marifetesh siç benin kur tepsine e kishte Rama me Meten. Ok? Prandaj me mire te sabotohet pjesmarrja ne keto zgjedhje qe te mos sabotohet reforma ne drejtesi, e vetmja shprese per te luftuar korupsionin 30 vjeçar dhe ndertimin e shtetit ligjor qe do ta beje shqiperine si gjithe Europa. Ose, nese zgjedhjet nuk sabotohen me protesta te forta populli ti jape perseri tere tepsine Rames qe ky te mos e luaj dot bythen sa andej kendej, thurr diten e çthurr naten. Ok? Popull i etur per drejtesi te pavarur dhe shtet ligjor! PER TE ARDHMEN E AFERT DHE TE LARGET Te nderuar miq, sa te jete Sali-Iliri ne politike dhe shembelltyrat e tyre Lyl-Mona e ca te tjere si keta, rrofte Edi Rama. Kur te ikin keta te gjithe atje ku e kane vendin rrofte ndonje tjeter, i paperlyer me sistemin politiko-ekonomik te ketyre 30 viteve. Ok? Ju si mendoni? Te nderuar miq, jo zgjedhje pa nisur pune SPAK per te denuar te gjithe te koruptuarit e ketyre 30 viteve paperjashtim. Ok? NJOFTIM PER TE GJITHE BRENDA DHE JASHTE VENDIT Protesta ne te gjithe shqiperine kunder zhvillimt te zgjedhjeve pa u denuar me pare te gjithe kreret e politikes se koruptuar, ish ne pushtet dhe aktuale dhe te gjithe te tjeret qe kane punuar dhe punojne ne shtet ne te gjitha nivelet. Jo zgjedhjeve, po denimit te te koruptuarve, hajduteve, zaptuesve dhe pastruesve te parave te pista ne te gjitha nivelet, sidomos ne media permes rrogave teper te larta me ne krye Fevziun, Shkullakun, Meçon, e shume te tjere. Ok? Popull i ndershem kudo qe jeni reshtuar neper partira, shoqata apo 100% te pavarur. I VETMI SHPETIM PER TE KORUPTUARIT E POLITIKES 30 VJEÇARE Mbasi nuk lane gure pa kthyer per te mos e votuar reformen ne drejtesi, mbasi e sterzgjaten pasi e votuan te 140 deputetet me lloj-lloj marifetesh, me protesta e deri ne ikje nga parlamenti, ata po pellasin per zgjedhje te reja te parakoheshme me shprese se mos ndryshon raporti i forcave ne parlament duke bere qe tepsia te ndahet mes tyre, gjithashtu dhe pergjegjesia e krereve te partive, PS, PD dhe LSI, siç kishin qene kur e sorollasnin reformen duke akuzuar njeri-tjetrin per mosdashje. Ok? Popull qe duhet te jeni vigjilente per te mos lejuar fare zgjedhje pa filluar te funksionoje drejtesia e pavarur duke pastruar te gjithe te koruptuarit e ketyre 30 viteve. Mos rrini indiferent duke bere sehir. Çdo te djele ne sheshin Skenderbej nga ora 11 deri ne 12 ne mbeshtetje te ambasadores Amerikane. Pa drejtues, pa foles. Thjesht duke biseduar me njeri-tjetrin. Nese sheshi nuk mbushet plot e perplot mos u ankoni me per asgje. Mbyllni gojen e shtroni kurrizin pergjithmone se i meritoni keta udheheqes. Ok? NJE PARALAJMERIM PER KRYEMINISTRIN TONE Zoti Rama, nuk te luti njeri te sakrifikosh as te ropatesh per popullin, po ke marre para mbi rrogen qe te kemi dhene ne asgje nuk te quhet se e ke bere per te pasuruar veten. Edhe nese u ke marre investitoreve 10% te fitimit te tyre per veten tende, eshte vjedhje se duhet ti kishe kaluar ne buxhetin e shtetit ne interes te te gjitheve po te ishe i ndershem. Po e ke bere kete gabim duhet ti dorezohesh drejtesise dhe ti japesh fund tmerrit se sa te zvarritesh ne nje tmerr pa fund veten, koleget e tu te aferm dhe te larget ne opozite dhe nje popull te tere. Ok? PER ZGJEDHJET E PERGJITHESHME Te nderuar miq, zgjedhjet jane nje gur ne lume qe budallenjte, votuesit domethene, duhet ta nxjerrin per te çoroditur dhe çare rjeten e drejtesise qe po ngushtohet nga dita ne dite. Prandaj poshte zgjedhjet pa u thirrur para drejtesise te gjithe kreret e koruptuatuar te politikes nga te gjitha partite, te medha e te vogla. Ok?

 19. may may

  may mayΠριν 5 ώρες

  Po pse nuk diskutoni qe trapi I vodhi votat ne 2016

 20. Mel

  MelΠριν 5 ώρες

  sa do doja ta shihja kete episod me Don Xhonin dhe me te gjith kto njerzit nkomente 😂

 21. Mel

  MelΠριν 5 ώρες

  mendova se do e urrej Don Xhonin nfillimet e tij ama sdi esht i embel edhe tbon pr vete 😻

 22. Arber Krasniqi

  Arber KrasniqiΠριν 5 ώρες

  Dita me e keqe per ne qytetaret amerikan, e morren Ameriken ne dorë komunistet, sot menjeher veq u ngriten çmimet e naftes, fjala e lir u ndalua,aprovohet aborti i femijeve, perkrahen gjerat me te shemtuara, Zoti e befte mir.

 23. free at last

  free at lastΠριν 5 ώρες

  What a hell are u talking about?! Ore ca shqiptare jane te parritshem ,i dine te gjitha !Po ia fut kot, c'beri Trump e c"beri Biden per shqiptaret, shikoni halen tuaj mos i qani hall Amerikes ! Amerika ka qene dhe ka per te qene kaluar .

 24. Μαιρη Τσονη

  Μαιρη ΤσονηΠριν 6 ώρες

  Te trashegoheni tju rroj femija rendesi nuk ka ngjyra ka njeriu bravo dhe prinderve te tu se shqipua rron akoma ne mesjete te jeni te lumtur

 25. Alban Banushi

  Alban BanushiΠριν 6 ώρες

  Bravo!!!! Rrespektohet, per ata qe e kane paraqitur kete ide te Vizion Plus dhe per te gjithe talentet qe marrin pjese. Sonte, nuk desha ta shikoja se kur e pashe qe do te kendonin ca kalamaj thash me vete do jete kot... per tani qe e pashe te gjithe naten finale mendoj qe eshte nata me mire e te gjitha neteve.!!!! ah dhe te mos harroj t'iu pyes: A ka mundesi te jete prej verteti ajo prezantuesja??? Apo asht Zan Mali????

 26. Zz Dd

  Zz DdΠριν 6 ώρες

  Rrnofsh Zonja Prandvera ! Folet rrjedhshem dhe bukur tue mos lane gja papreke per çka i intereson popullit ! Moderatore mjaft produktive qe as sekondat nuk u humbin per t’iu transmetue problemet qe publiku asht i shqetesuar. Ketu ne NewJork shikuesit Ju ndjekin me kenaqesi !Urime!

 27. VaLi77 Hoxha

  VaLi77 HoxhaΠριν 7 ώρες

  Don xhon. ⭐️⭐️⭐️⭐️💫⚡️✨✨🔥🔥🔥🔥

 28. sal berisha

  sal berishaΠριν 7 ώρες

  ore ky zyla,paseardhersi i srefanit,ku i gjen ps keta specialista jeni....

 29. An Aa

  An AaΠριν 7 ώρες

  Shume ofendus me kejvinen nk eshte humor eshte banalitet

 30. sal berisha

  sal berishaΠριν 7 ώρες

  dudushi,me ate .....sorosianin

 31. An Aa

  An AaΠριν 7 ώρες

  Emision kot

 32. Deti D

  Deti DΠριν 7 ώρες

  ALBIN KURTI ESHTE NJE ORTEKU QE SE NDALOJNE DOT ESHTE I DESTINUAR QE TE FITOJE

 33. Lea Kelmendi

  Lea KelmendiΠριν 7 ώρες

  Profesoresha kish qef me nguc don xhoni kapak

 34. ARYANSES

  ARYANSESΠριν 7 ώρες

  Trump ishte turp per Ameriken Turp per gjith Boten

 35. naun bera

  naun beraΠριν 7 ώρες

  Shpallini tradhtare ata qe pengojne kandidimin e kryeshqiptarit Zotit Kurti

 36. Vlora Haliti

  Vlora HalitiΠριν 7 ώρες

  Don Xhon 2021 “ Tirana nana e Kosoves”

 37. Kacurrelsja Nevrike

  Kacurrelsja NevrikeΠριν 8 ώρες

  Hahahahah shm i bukur ky episod me humor i kuptueshem 😂🥰

 38. naun bera

  naun beraΠριν 8 ώρες

  Si e shikon alban kelyshi kelysh zylen dhe leshohen çerrat

 39. Fikneta Bilalli

  Fikneta BilalliΠριν 8 ώρες

  O Don Tayna eshte 100000000 her ma e mir e ma e bukur se kjo ktu 😉

 40. Nebi Jusufi

  Nebi JusufiΠριν 8 ώρες

  Kemi ik per lesh komplet si shoqeri 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 41. Kela Spaho

  Kela SpahoΠριν 8 ώρες

  Nje bravo te madhe produksionit per keta artista te medhenj qe do mbesin te pavdekshem me veprat e tyre brilante.Te pa harruar qofshin familja PRODANI.Shume bukur kengetaret,jeni te mrekullueshem.

 42. The Real / G

  The Real / GΠριν 8 ώρες

  Capo Plazen e njeh nga noizy ti o g 😉

 43. gjovalin biba

  gjovalin bibaΠριν 8 ώρες

  Je aq mirë sa nuk gjej fjale

 44. Besiana Sulaj

  Besiana SulajΠριν 8 ώρες

  Ne cdo moment vetem miresi trasmeton ,gjithmon e tillè je 🤗

 45. Gise Ejse

  Gise EjseΠριν 8 ώρες

  O rudina te lutem bej prap kyt personash te shkon shum 👍👏👏👏👏👏👏👏👏

 46. Mark Hajati

  Mark HajatiΠριν 8 ώρες

  Do drejtojn Ameriken dhe gjithe boten.

 47. gjovalin biba

  gjovalin bibaΠριν 8 ώρες

  🌟🌟🌟🌟🌟

 48. Kostandin Muzaka

  Kostandin MuzakaΠριν 9 ώρες

  plerovinat anti Amerikan jan dhe anti Shqiptar.

 49. yutube2020

  yutube2020Πριν 9 ώρες

  😂😂😂😂😂😂aneja yll komplet 👍💓💖🙋

 50. Lloki Memeti

  Lloki MemetiΠριν 9 ώρες

  Ska hoxh cka t bje n terezi. Avavava paske la lesh

 51. lili shyta

  lili shytaΠριν 9 ώρες

  Shqiptaret qajne hallin e Amerikes, hallet e veta i kane zgjidhur.

 52. Shark Next Door

  Shark Next DoorΠριν 9 ώρες

  Ta qifsha kqz e leshit ,keta e dine qe do fitoje edhe me implikim te serbise duan ta ndalojme Motrat ua qifsha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 53. Luan Kashi

  Luan KashiΠριν 9 ώρες

  Bravooo te dyjave...Balade qe vjen nje here ne 10 vjet ❤️👌🏻👏🏼

 54. Klauda Harizi

  Klauda HariziΠριν 9 ώρες

  🎶🎶🎶 hopa💜 🕺💃🏻

 55. Nanna Buzibes

  Nanna BuzibesΠριν 9 ώρες

  Zoti ju ruajt,ju po bani nji pune te pa lodhur

 56. Cen Sura

  Cen SuraΠριν 9 ώρες

  na keni ça majën e karit me këtë shushunjen Sorosiane që na e paraqitni si ekspert ekonomie.

 57. Cen Sura

  Cen SuraΠριν 9 ώρες

  ka naj gjë që din ti? 😂

 58. Ibrahim Aliaj

  Ibrahim AliajΠριν 9 ώρες

  Dy gallafer dy palaço ne vision plus.

 59. Valbi V

  Valbi VΠριν 9 ώρες

  Kush ka ardh prej tiktok me pa kte budall hahhaha

 60. Valbona Kasa

  Valbona KasaΠριν 10 ώρες

  Urime per presidentin e ri, Bravo 👍

 61. Ariona Dhimo

  Ariona DhimoΠριν 10 ώρες

  Shume interesante dhe shume e sakte

 62. Ester

  EsterΠριν 10 ώρες

 63. ¿MEGG REBELJA¿

  ¿MEGG REBELJA¿Πριν 10 ώρες

  JE QUM I MIL DONO🤤💘 AMA JO MA QUM SE UN😂😂😏💘💘

 64. Symphony Center

  Symphony CenterΠριν 10 ώρες

  Fantastike Emi 🥰💫💎🌏

 65. Sadik Dumani

  Sadik DumaniΠριν 10 ώρες

  49:26 😂😂😂

 66. Enver Sulejmani

  Enver SulejmaniΠριν 10 ώρες

  Ja fusin popullit.

 67. Amela Mata

  Amela MataΠριν 10 ώρες

  Sa me shkkrijn kto🤣🤣🤣

 68. Vasilis Dais

  Vasilis DaisΠριν 10 ώρες

  Eshte cudi e madhe se si e mbajne per te zgjuar kete njeri...Ky njeri,pavaresisht se eshte i shkolluar,eshte akoma nje njeri i paformuar...Neglizhenca e Anglise ne 1945 qe lejoi fuqizimin e Enver Hoxhes dhe neglizhenca e USA ne 1990 qe solli Sali Berishen,jane dy momentet me te keqija per popullin shqiptar....Nuk mund te degjosh,te pakten 100 vjetet e fundit ne Europe ose USA,kryeminister qe te shprehet si ky...

 69. Renato Alushaj

  Renato AlushajΠριν 10 ώρες

  EMISION PER TU PERSHENDETUR. PO JURIA NUK DUHET TE NXIRRTE PA PIKE DISA KONKURENTE PASI ESHTE NJE LLOJ DISKRIMINIMI KUR JE ARTIST I RI, PASI ATA KANE NEVOJE PER MBESHTETJE

 70. Genta Ndoka

  Genta NdokaΠριν 10 ώρες

  Emi Baloshi ishte Fantastike ⭐️⭐️⭐️⭐️

 71. Halil Stafa

  Halil StafaΠριν 10 ώρες

  Hajde Bilbil hajde,zemra plot, tu shtoft jeta Artiola

 72. Piperia Athen

  Piperia AthenΠριν 10 ώρες

  Sovrani apo Shejtani....???

 73. Antonelo Lamaj

  Antonelo LamajΠριν 10 ώρες

  Te shtuken ata te vjeterit mos te rrim me aty

 74. Lorenc Protoduari

  Lorenc ProtoduariΠριν 11 ώρες

  Po ju skeni pune tjeter vetem me ameriken te gjtha kanalet shikoni meruni me Hallet e popullit tone qe po kalon xhdo dite me shume Halle dhe probleme po vetem blllllla blllllla eka mire I gjati qe ju thote qe jeni gazane

 75. Gesi Bekiari

  Gesi BekiariΠριν 11 ώρες

  m

 76. Fatos Lanaj

  Fatos LanajΠριν 11 ώρες

  Po' ku je o engjell qe ke munguar qe mos te l'ente zoti pa zerin tende je nje shqiponje vlonjate ,nuk gjei dote fjale nga kenqesia e atyre viteve qe fali kjo engjell

 77. Fatos Lanaj

  Fatos LanajΠριν 11 ώρες

  E madhia kleopatra vlonjate me gjake shqiptari si flamuri jone kombetare

 78. irini Greka

  irini GrekaΠριν 11 ώρες

  E bere cope ate vendin qe fshije😂😂😂

 79. Ελευθερια Λεβεντη

  Ελευθερια ΛεβεντηΠριν 11 ώρες

  Çpune ka Serbia ? Çfare eshte Serbia kush e njeh Serbine Serbine e njohim si e tradhtarit e vrasesit e te pashpirtit