ArkivaShqip
ArkivaShqip
ArkivaShqip

Ben1 - Lagje Geto (Official Video HD)
2:38
Tenori - Nje shkendi (Official Video HD)
4:11
Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)
3:38

Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)

Πριν 7 ημέρες

GRANO - Rude Boy (Official Video HD)
3:44

GRANO - Rude Boy (Official Video HD)

Πριν 11 ημέρες

EFEM - PANAMERA (Prod by Don Gima)
2:43

EFEM - PANAMERA (Prod by Don Gima)

Πριν 11 ημέρες

BIANCA - KNOCKOUT (Official Video 4K)
2:52
Chippi - My Baby (prod by. Prince Music)
3:10
Albo - Pronto (Official Video HD)
2:52

Albo - Pronto (Official Video HD)

Πριν 21 ημέρα

Lorina - Real Girl (Official Video HD)
2:22
Megan - Ama (Official Video HD)
2:38
Blaze - BANDITA (Official Video HD)
3:29
Gvzmend - Zemer (Official Video 4K)
2:56
Tiso - Lozonjarja (Official Video HD)
2:59
Cainco - Insomnia(prod. by Azvtos)
5:02
Luis - Adrenalina (Official Video HD)
2:11
Vjollcë - Thuje (Official Video HD)
3:30
E-RILLI - Tu sill (Official Video HD)
2:38
Fati - Nafaka Jem (Official Video 4K)
3:31
Lirolind - Badihava(Prod. By ERO)
2:24
Xenex - Pare Lek (Official Video 4K)
2:36
Σχόλια
 1. Impossible things

  Impossible thingsΠριν 15 ώρες

  5:50 telefoni mori goditjen e fundit. K'O

 2. rima1815 -

  rima1815 -Πριν 15 ώρες

  Pay your tax and VAT when you make your shitty prestation in private weeding, then, come sing again.

 3. Valentina Meleq

  Valentina MeleqΠριν 15 ώρες

  Respekt per ju dhe per ate qe ka shkruar teksin jeni te pa aritshem

 4. Nari Cela

  Nari CelaΠριν 15 ώρες

  Fjala "Nene" eshte fjala me e shtrenjte ne kte bote. Nena eshte gjithçka ne kte bote, Nena eshte e pazevendesueshme.....❤❤. Si Nena ska...........

 5. ELI & AHMED

  ELI & AHMEDΠριν 16 ώρες

  Best greetings from Croatia and Egypt 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😊💖💖

 6. Girl Girl

  Girl GirlΠριν 16 ώρες

  Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

 7. Behare Hoti

  Behare HotiΠριν 16 ώρες

  Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

 8. Shpresa Berisha

  Shpresa BerishaΠριν 17 ώρες

  Bravos Respekt muzik për relax të lumt Meda shum suksese vetëm kënga në jet të përcjellt në jet 👏👏👏👌🔥🔥🔥🇦🇱🥰.

 9. A Belushi

  A BelushiΠριν 17 ώρες

  Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

 10. Saranda Sejdiu

  Saranda SejdiuΠριν 18 ώρες

  🇦🇱🇦🇱❣️❣️

 11. sergu smoqi

  sergu smoqiΠριν 18 ώρες

  😍😍😍😍sergu

 12. Music 2020

  Music 2020Πριν 18 ώρες

  Bravo vazhdo me virusin je kthy ne baladat qe gjithmone i ke pas hite

 13. Official Arts

  Official ArtsΠριν 18 ώρες

  Urime shoku im 🔥🔥

 14. Flori Lapardhaja

  Flori LapardhajaΠριν 19 ώρες

  Ska lidhje kenga

 15. Sami Sylejmani

  Sami SylejmaniΠριν 19 ώρες

  Suksese Burim.. Keng shum e mir per Prishtinen ton ❤

 16. Suela Lifo

  Suela LifoΠριν 19 ώρες

  Te kendofte zemra yll e ke qar kete radh 😥😥💔💔

 17. minij hooi

  minij hooiΠριν 19 ώρες

  Bravoo ju lumt je 1sh

 18. Marsela Hoxha

  Marsela HoxhaΠριν 20 ώρες

  Trio e bukur. Complimenti. 👏👏👏👏👏😍

 19. Mirdita Vatikani i Ballkanit

  Mirdita Vatikani i BallkanitΠριν 20 ώρες

  Bravo Romina, Me Vajza të tilla krenohet Labëria 👏👏👏👏

 20. Elfie Mustafa

  Elfie MustafaΠριν 20 ώρες

  Te lumt asllan😘🤲🤲

 21. Valmire Mustafa

  Valmire MustafaΠριν 20 ώρες

  Bravo Asllan ❤️

 22. Franceska Kaftirani

  Franceska KaftiraniΠριν 20 ώρες

  super 💖😓😓😓💖💖

 23. Merita Smoqi

  Merita SmoqiΠριν 20 ώρες

  Te lumte goja, o kosovari , o shqiptar urime te mira 🌺🌺🌹🌷

 24. Arjen Bani

  Arjen BaniΠριν 20 ώρες

  🤚

 25. Armand Minaj

  Armand MinajΠριν 20 ώρες

  😭😭eshte vertet nje kenge qe per ne qe e kemi perjetuar nje lidhje te tille .dhe eshte bere cdo gje lemsh sepse kur mundohesh qe gjithcka te eci sa me mire dhe mbrapa krave behen gjera te tjera....

 26. Lule Lola

  Lule LolaΠριν 21 ώρα

  Zot po palidhje 🤦🏻‍♀️

 27. Nurie Thomo

  Nurie ThomoΠριν 21 ώρα

  Suksese

 28. Valentina Mandi

  Valentina MandiΠριν 21 ώρα

  Bravo

 29. PROVSЁ

  PROVSЁΠριν 21 ώρα

  Супер 👍

 30. منصور الطيب

  منصور الطيبΠριν 21 ώρα

  روووعه 🥰🥰🥰

 31. Lirjeta Miftari

  Lirjeta MiftariΠριν 21 ώρα

  trscyn

 32. FF CHAMPION 77

  FF CHAMPION 77Πριν 21 ώρα

  nxirrni naj hit si ky tjeter po dhe me one t dhe anestezion

 33. Ylli TV F.F.

  Ylli TV F.F.Πριν 21 ώρα

  😱😱😱😱😱

 34. Naser Berisha

  Naser BerishaΠριν 21 ώρα

  Prishtina vendlindja ime 👊🏼 Shume kenge e qelluar 👍

 35. Bruna

  BrunaΠριν 22 ώρες

  wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

 36. Fier Fier

  Fier FierΠριν 22 ώρες

  Una jama maria💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕😘😘😘😘😘😘😘💗💗

 37. Bruna

  BrunaΠριν 22 ώρες

  Urime e mbare Sabian e Romina .🙏

 38. Xaxyaxa Syxssxss

  Xaxyaxa SyxssxssΠριν 22 ώρες

  Ohhh

 39. Faton Azemi

  Faton AzemiΠριν 22 ώρες

  Prishtina❤️

 40. Roland Prini

  Roland PriniΠριν 22 ώρες

  BRAVO SABIANI EDHE ROMINA ALIU JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 41. Ergi Mulla

  Ergi MullaΠριν 22 ώρες

  Like kush e degjon ne 2020

 42. FAKO ALIAJ

  FAKO ALIAJΠριν 22 ώρες

  Shumë bukur!...Urime!

 43. ARSENAL FC

  ARSENAL FCΠριν 22 ώρες

  🇽🇰 Prishtina 🇽🇰 te lumt.

 44. Flora Zyberaj

  Flora ZyberajΠριν 23 ώρες

  Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

 45. Azra Melek

  Azra MelekΠριν 23 ώρες

  MashaAllah.... MashaAllah.. Prishtina....

 46. Krasniqi Miherije

  Krasniqi MiherijeΠριν 23 ώρες

  2016 2019 💔

 47. Big Chungus

  Big ChungusΠριν 23 ώρες

  Kosovo is Albania 😀

 48. Nori Mula

  Nori MulaΠριν 23 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 49. Tzeni Tzeni

  Tzeni TzeniΠριν 23 ώρες

  Bravo ,bravo Shum keng e bukur Te lumte goja

 50. Nori Mula

  Nori MulaΠριν 23 ώρες

  Shum mire

 51. Altina Thaqi

  Altina ThaqiΠριν 23 ώρες

  Veq ni serb se bon like koemtin tem 🌹❤

 52. Aldin Mislimi

  Aldin MislimiΠριν 23 ώρες

  Klavjature:Aldin Mislimi🇽🇰

 53. Fiqirete88 Arra

  Fiqirete88 ArraΠριν ημέρα

  Hopa 💃💃💃bukur 👏👏👏

 54. Dita wien

  Dita wienΠριν ημέρα

  Super bravo🥂👌👌👌

 55. Amarildo Nurce

  Amarildo NurceΠριν ημέρα

  Sukse

 56. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν ημέρα

  leandro ergysi blerina balili jane kengetare te shkelqyer bilbili kenges popullore tre yje shume te mire kendojne mire bukure 😊😊😊😊😊😊😊

 57. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν ημέρα

  mallakstra djeme nure me dyfeke kopure tepelena 100vjete salaria xhaxha selami musaje berate nuke pate fate 👍👍👍👍👍👍

 58. Adrian

  AdrianΠριν ημέρα

  2020 najkush?

 59. Lenur Ikram

  Lenur IkramΠριν ημέρα

  Жақсы 🙂👍🇰🇿

 60. Memedi Merkaj

  Memedi MerkajΠριν ημέρα

  Te lumt ajo goj bravooooooo se dajet e mertojn tu kengen kenget pet ta

 61. Shkodrane Shkodrane

  Shkodrane ShkodraneΠριν ημέρα

  Ooo zot i madh 😂😂😂😂

 62. Ida Braimllari

  Ida BraimllariΠριν ημέρα

  Çok güzel ya❣

 63. Sherifi Shengile

  Sherifi ShengileΠριν ημέρα

  Bravo 😥

 64. عشق مجهول

  عشق مجهولΠριν ημέρα

  دخيل هالكس

 65. Zoja Rrahishta

  Zoja RrahishtaΠριν ημέρα

  Artista me plot goj

 66. Klodjana Klodi

  Klodjana KlodiΠριν ημέρα

  Bravo

 67. Klodjana Klodi

  Klodjana KlodiΠριν ημέρα

  Bravo

 68. enrik gjeci

  enrik gjeciΠριν ημέρα

  a bravo bravo

 69. Sefer Muharemi

  Sefer MuharemiΠριν ημέρα

  Ahhhhh bre mahmuttt car na bereeee pfffffffff

 70. Bledi Mejdani

  Bledi MejdaniΠριν ημέρα

  Shok problematik ...Të vim Më Hallti ahhahaah super Beno respect nga cunat Favela Respekte freroo

 71. Irena Zefi

  Irena ZefiΠριν ημέρα

  Kjo ështè kënga ime më e mirë

 72. Mexhid Imeri

  Mexhid ImeriΠριν ημέρα

  Duartrokitje mjeshtrit

 73. Ar Rildi

  Ar RildiΠριν ημέρα

  kengetar qe kendojn me shpirt

 74. Xhane Xhane

  Xhane XhaneΠριν ημέρα

  Me te miret. 👍👍👌👌

 75. Zamir Cobaj

  Zamir CobajΠριν ημέρα

  👏👏👏💋💋💋

 76. Rita Pazidakai

  Rita PazidakaiΠριν ημέρα

  Uaaaauuuuu ,shume shume bukur ju perqafoj

 77. Vedad Mizdrak

  Vedad MizdrakΠριν ημέρα

  Srbija je Kosovo🇦🇱

 78. Luigj Marku

  Luigj MarkuΠριν ημέρα

  Shume bukur te kendofte zemra gjithmone

 79. Sabrije Biqmeti

  Sabrije BiqmetiΠριν ημέρα

  Shum mire supper👍

 80. ILegali_99

  ILegali_99Πριν ημέρα

  nuk je per muzik ti bisha