RTV KLAN
RTV KLAN
RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN
Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në GRlifes.
Welcome to the official TV Klan GRlifes channel.
Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.
Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Σχόλια
 1. Zana2019 Zana2019

  Zana2019 Zana2019Πριν 14 ώρες

  Eshte vertet sepse kete zonjen e kam njohur Duke u bere gati per ne sallen e operacionit..bravo

 2. Julian Berisha

  Julian BerishaΠριν 14 ώρες

  Po ja kalon Sgarbit ne itali qe thot Capra capra capra pa pushim

 3. mirjana Kaja

  mirjana KajaΠριν 14 ώρες

  Edi ik edi ik edi ik edi ik edi ik hahahahahah

 4. Meghi Lamaj

  Meghi LamajΠριν 14 ώρες

  Skandaloze kur ministri i financave mbulon vjedhsin,kjo d.m.th. qe ato kane bashkepunuar

 5. Miranda Rrasa

  Miranda RrasaΠριν 14 ώρες

  kini termet perseriii o zot lotttt 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 6. mirjana Kaja

  mirjana KajaΠριν 14 ώρες

  Si delinda me ne gjane mua ti

 7. Βερα Μπεκιρι

  Βερα ΜπεκιριΠριν 14 ώρες

  stela...ishte...e...bukur..?...

 8. Brux Belge

  Brux BelgeΠριν 14 ώρες

  I madh je albano haaaa

 9. ervin sakaj

  ervin sakajΠριν 14 ώρες

  Ky esht kasap jo dentist mjer ai qe ka den ne doren e tije

 10. Illyricum Libertas

  Illyricum LibertasΠριν 14 ώρες

  Kta te PD jan pidharopsh komplet, edhe bejne pyetjen edhe ste lene te pergjigjesh, ky Bardhi iher me ate ze si femer eshte rrot kari komplet

 11. Mira Gjini

  Mira GjiniΠριν 14 ώρες

  Kikia shko e bëja pyetjen Edi Ramës dhe do marrësh pergjigjen që meriton.

 12. interist 123

  interist 123Πριν 14 ώρες

  Po kur kan finde keta dy ....mullah alibeaj dhe kurva bardha......mos mbete njeri ne kete ven pa finde ....(edhe te qire ne byth)edhe te virgjer 👉🖕🏼🖕👈

 13. Drita Zace

  Drita ZaceΠριν 14 ώρες

  (

 14. cHalLaNdviNe

  cHalLaNdviNeΠριν 14 ώρες

  Ca Jan kto

 15. Denis u

  Denis uΠριν 14 ώρες

  Si pat than Ahmetaj per leket e dhuruara per termetin, RRUGES,EDHE NDONJE FIRO DO TE KETE🤣🤣

 16. Jon Doe

  Jon DoeΠριν 14 ώρες

  P

 17. Jon Doe

  Jon DoeΠριν 14 ώρες

  Shikoni Fevzi kurven, nuk u del fare kolegeve ne krahe, si bente kur debatonin me kryeministrin! Sot leri ti ofendoj Bardhi dhe Alibeja

 18. vali fifo

  vali fifoΠριν 14 ώρες

  Të lumtë goja që ja u plas në sy

 19. Fatmir Dorzi

  Fatmir DorziΠριν 14 ώρες

  Dyshmitar. Kyc. Amo. Kyc. Sji. Babalja.

 20. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν 14 ώρες

  Ohhh... Zot.. Sa Aktore qe jane keta!!! Pse keto te PD jane njesoj... Te gjithe njesoj.. Mire qe mashtrojn por sdin te mashtrojne tamam 😂😂😂 nuk kane shpjegim ne ato qe thojne, dhe pastaj i bken shkurt, eshte Edi Rama oder eshte veliaj😂😂😂😂 o zot zot.. Pa Fakte, pa konkluzione... Kot flasin ai ato Plakat e pallatit

 21. sub for sub

  sub for subΠριν 14 ώρες

  I lumt

 22. Kristian Frroku

  Kristian FrrokuΠριν 15 ώρες

  shum e dobet cilesia zerit dhe jo vetem ne kete rol

 23. Aldrit Bushi

  Aldrit BushiΠριν 15 ώρες

  O albano ishe me i bukur me kacurrela

 24. K L

  K LΠριν 15 ώρες

  Qenkat e PD lyejne floket me te njejten ngjyre te cpifur KNA .shikojini te dy ..ngjyre e cpifur si fytyrat e ketyre te dyve..

 25. Kein Raca

  Kein RacaΠριν 15 ώρες

  Une habitem njerez si ky zylja kush i financo qe dalin ne televizione ,se jane pa karakter , keto pastaj i futen politikes , dhe jane keto njerez qe e shkatrojne vendin per interesat e tyre

 26. Fran king

  Fran kingΠριν 15 ώρες

  Ky Emission eshte bere Alpazar

 27. Fran king

  Fran kingΠριν 15 ώρες

  Lavdi Zotit qe jetojme jashte Shqiperis, se me kto Servila nuk jetohet atje

 28. Soni Alia

  Soni AliaΠριν 15 ώρες

  Shume mir i lumte goja dhe shqepive u gelei bandat dhe droga ju gazetarve lamashet e mutit ju ine me hajduta po ikeni maskarenje rama je 1she

 29. leone trapone

  leone traponeΠριν 15 ώρες

  Ozoti bardhi pse flet kaq shume ai qe flet shuma. Eshte genjeshtar fhe mashtrues ktheje koken prapa dhe shiko veten tende she bemat e keqija qe I keni ber ketij vendi

 30. Komuna 01

  Komuna 01Πριν 15 ώρες

  Pervec faktit qe ky stomatolog ka bere gati nje krim, dua te theksoj dyshimin qe mu shfaq kur pashe videon se doktori dhe denoncuesja mund te kene patur nje lidhje te fshehte dhe pas ndarjes kjo ka vendosur ta denoncoje ate.

 31. Enyeny Enieni

  Enyeny EnieniΠριν 15 ώρες

  Hahhah ja mbylli gojen bardhi rropqirit

 32. n H

  n HΠριν 15 ώρες

  Staffi I kopshtit pa edukate pa professionalism ste krijon besim te lesh femine aty... Do e kete kafshuar ndonje femije tjeter..po edukatoret do kene qene te zene duke pire cafe e muhabet.. Nje gje me terhoqi vemendjen drejtoresha tha shiko ku te lene keta shiko si vijn e kishte fjalet per femijet...po ata femije nuk I bejne activitet vizatojn...nuk I mban ndonje edukatore tjeter..pse versuleshin tek dera ....sikur ska kuptim. Nejse kjo tregon me shume keqeardhje ne 2020 Shqiperia eshte mbrapa... mbrapa. Ky kopesht duhet shikuar investuar si I mbajn femijet si I trajtojn femijet...keto edukatore spo me pelqejn fare fatkeqesisht pastaj del ai I forti ..po ai cfare roli kishte....apo ju bertet femijeve kur nuk rrine PRINDER TE DASHUR shikojini me.kujdes se si I mbajn si I trajtojn..mos ju besoni cdo njeriu ndonjehere privatet mos jane me keq 0 respect 0 besim per kete kopesht Me vjen shume keq per femijen e vogel.😍

 33. Hasani Imeri

  Hasani ImeriΠριν 15 ώρες

  N

 34. Dhimitri Gusho

  Dhimitri GushoΠριν 15 ώρες

  Punë hajdutesh

 35. charalambos paschos

  charalambos paschosΠριν 16 ώρες

  BASHA IK

 36. Fatmira Haxhialiu

  Fatmira HaxhialiuΠριν 16 ώρες

  Dhe ky dr i dyti e ka gabim trajtimin. Fillohet me pastrimin e dhembeve( nen mish e dhembeve), me instrumenta te posacme , behet me anestezi locale dhe ne raste te vecanta antibiotike, jo gjithmone. Ipen dhe solucion i vecante qe shperlan gojen...me recete. Pra eeeej Dr shqiptar lexoni te rejat ne dentistri. Buletine dalin pothuaj cdo muaj. I pari skandal I dyti eeee .....

 37. Likaj Kastroit

  Likaj KastroitΠριν 16 ώρες

  Po pse nuk i tregojn emrat keta punonjes te shtetit.. Po i thon hh mm r r kk qa jan keto lloj njerzish apo tallin bythen keta .njerzit po vriten dhe keta akoma me pseodonime qa jan keta lloj robsh keshtu. Normal kur del nje punonjes policije ne tv per te informuar mbi ngjarjet do te thot qe gjithcka esht mbaruar ose arrestuar. Por keta dalin e tallen hh m m r r k k si kuptoj keta se qfar duan ma shum me dit keta polic qe ti arrestojn. Haha

 38. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos FeratajΠριν 16 ώρες

  Zihuni per zhepat tuaj seper shqiprin dhe shqiptaret asqe ju rruhet as ps as pd ropqira jeni te dyja si parti

 39. Shkoder Shkoser

  Shkoder ShkoserΠριν 16 ώρες

  Turp turp turp per ju te pds tgjith hajduda jeni

 40. andi N

  andi NΠριν 16 ώρες

  Maskarenjte e PS dhe PD. Po te kishte nje gjykate serioze, kete do kalbeshin ne burg.

 41. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos FeratajΠριν 16 ώρες

  Keq e ka shqipria me kto dy partit kta zihen kush do vjedhi me shum per vete se per pipullin asqe ju rruhet fare

 42. Kona Leka

  Kona LekaΠριν 16 ώρες

  Po e di Trapi 22 dit se eshte roje naten

 43. Valentina Valley

  Valentina ValleyΠριν 16 ώρες

  Akili ke ma i fuqishum amo Hektori ke njeri ma i mire sepse ka luftu me mbrojt familijen.

 44. Kona Leka

  Kona LekaΠριν 16 ώρες

  0 Bardhi 0 koktopi je cop copi

 45. leone trapone

  leone traponeΠριν 17 ώρες

  Hajde te udheheqin keta per 25vjet keta na vodhen na vran djemet vajzat na I shiten shqiperin e dogjen dhe na hidhen ne gryk te pa fytyret

 46. Astrit Vrapi

  Astrit VrapiΠριν 17 ώρες

  Lete kanditoi drejt per drejte ky alibeja se e pa kur kandidoi per kryetar bashkie

 47. Astrit Vrapi

  Astrit VrapiΠριν 17 ώρες

  O fevzo nga cfare haleje ka dale ky Bardhi ci ke keta muter qe ftone more burre

 48. Erjon Tani

  Erjon TaniΠριν 17 ώρες

  Sipas nje studimi 😂!!! Studim SHQUP-I 7x7...

 49. lili shyta

  lili shytaΠριν 17 ώρες

  Si nuk kane nje lloj etikete ne komunikim, dhe u thone vetes intelektuale: frymezim dhe shembull per popullin; vetem arixhinjte sillen keshtu me njeri tjetrin, mortja qe su ha lat kokrren e namit sjeni ne gjendje te beni nje debat intelektuale me norma edukate njerezore.

 50. Tzimis Tzimaras

  Tzimis TzimarasΠριν 17 ώρες

  Hatrre jeni te gjith HAJDUT ,ky popull nuk ka 80 vete te ndershem qe te bejne nje qeveri te sinqerte????

 51. Kona Leka

  Kona LekaΠριν 17 ώρες

  Po ci degjoni keta pedrastat e pds ngelen si ne klasen e par lum si ne kush do na drejtoj Bardhi mollopupi

 52. dushi21

  dushi21Πριν 17 ώρες

  Edi Rama. O ma ra Rama apo s’ra. Kshu eshte kur populli ben si budalla. Si keta edhe ata mbae fort bythen vlla. Si aty edhe ketu te gjithe si rama duan drrrrrrrruuuuu. Po vall kush ka meja fut? T’gjith flasin e han mt. Trimeria qenka zhduk. Peace father muckers

 53. leone trapone

  leone traponeΠριν 17 ώρες

  Ju jeni palo Bura shikoni veten more qe mernit leket dhe nuk benit pune mernit te benit ruge e benit dy meter e linin fhe leket nechepshikoni veten ne pasqyr ju ka mbuluar llumi me I keqnuk keni fytyr ju pastrohuni pastroohuni po nuk ka uj tju laj ju ndyresira te pa fytyr

 54. Kein Raca

  Kein RacaΠριν 17 ώρες

  Hametaj eshte njeri me hajdut dhe pa karakter se nuk e ben nena , rrine ne kete poste vetem se ai firmos cdo gje qe rama i thote , bashkpunojne me ramen

 55. Valentina Valley

  Valentina ValleyΠριν 17 ώρες

  I agree with some of the stuff this woman Elena says, but not all, like she’s wrong to assume greeks didn’t exist then, they did but they were called Hellenes, like today in their language, as for Trojans lol I think they were related to Dardanians of Europe, I don’t think they were “mixed” but like Greeks they have foreign allies. If the Trojan war happened it was most likely a genocide that was made into a myth like story, it didn’t have anything to do with a women, but was used as an excuse to commit and/or justify a genocide,

 56. valon hyseni

  valon hyseniΠριν 17 ώρες

  Zotr rama te preferoj te shikosh nganje her e ka nje gazetar shiptsr ai quhet MARIAN MEMA

 57. Valentina Valley

  Valentina ValleyΠριν 17 ώρες

  Lufta nashta ka eksistu amo u kan gjenocide... krejt nuk jan kan ilir, ka pas edhe grek.

 58. Tomi Bucaki

  Tomi BucakiΠριν 17 ώρες

  🇦🇱Mëso 👍👍👍❤️

 59. Kristina Rudi

  Kristina RudiΠριν 17 ώρες

  Dentistet ne shqiperi jan te papergjegjshem jan per tu vizituar tek nevrollogu ne qoftese ti ankohesh sa do pak per pakenaqsi ai te versulet me nje agresivitet te pa pare kam pas ne tre a kater dentis raste dhe kjo ka qen pergjigjja si ko zonja shum vulgare Keta para se te fillojne punen si mjek duhet te bejne trajnim tek Psikologu ose ke nevrollogu nuk mbajn pergjegjsi Vetem nje gje dua te di kush e mbron pacjentin ne keto raste Jepni zgjidhje ketij problemi shummmmm madhor Turp turp turp

 60. Rudy Vat

  Rudy VatΠριν 17 ώρες

  Zyla mbasi perdori per shkollim parate e SOROS-it, u kthye nga USA dhe tani ne fundin e saj mbeshtet Rilindjen... Zyla thote u gjykua por nuk u shpall i pafajshem???!!! Kush akuzohet duhet te perfundoje i fajtor dhe te shkoje ne burg se deshiron ne menyre eksituese Zyla???!!! Ik ore Julian se je be bere si Ellen Degeneris...

 61. eugen qemali

  eugen qemaliΠριν 17 ώρες

  Mondi , Shume respect vlla. Dhe Te Uroj qe gjithcka te shkoj sa me mire , njerezit jane me Halle Po varet se si kuptojne ato , te fala te gjitheve nga shpia, Genti.

 62. adriano barossa

  adriano barossaΠριν 17 ώρες

  Bakti fare qia ropt E ka fajn rama qe vete merret me kafshet pa shkoll

 63. Ervin Topciu

  Ervin TopciuΠριν 17 ώρες

  ore Fevzi. Na e zhduk ate zhylen e na kthe fred pezen se qenkemi qare kot fare

 64. Florenco Martini

  Florenco MartiniΠριν 17 ώρες

  Emisioni ma pa lidhje qe ekzisto

 65. adriano barossa

  adriano barossaΠριν 17 ώρες

  O fevzi t pshurrsha n goj

 66. Simoskristo Kristo

  Simoskristo KristoΠριν 18 ώρες

  Sa i perket ketij djali ata jane shoket e tij se duken mosha e re

 67. Adrian Hajdinaj

  Adrian HajdinajΠριν 18 ώρες

  RROFTE TROPOJA !

 68. Rudy Vat

  Rudy VatΠριν 18 ώρες

  'Merr kamerat dhe shko verifikoje be spital'...te le njeri???!!!

 69. Gozilla Aud

  Gozilla AudΠριν 18 ώρες

  Po ky bardhi paska tel te ri 1200 € bon Po ku i gjeti leket ky hajduti

 70. Fllanxa Mena

  Fllanxa MenaΠριν 18 ώρες

  Arroganca e kryeministrit tone eshte banal ,,mjer kush eshte ne krye te shtetit tone ,,,ky eshte me virus se koviti per shqiperine tone ...

 71. donattelo corleone

  donattelo corleoneΠριν 18 ώρες

  Dy kurvat e PD

 72. Bobi Xhixhi

  Bobi XhixhiΠριν 18 ώρες

  Hahahaahahahaha, ngjitet si muti pas kepuces

 73. Klevis Shipcka

  Klevis ShipckaΠριν 18 ώρες

  Histori e trilluar komplet. Pacientja nuk e ka idene se cfare flet ja kishin dhene scriptin dhe nuk e kishte mesuar mire. Imagjino as gazetarja nuk di ta thote Paradontoze. "Paredentoza" 🤣🤣😂😂

 74. __. honest

  __. honestΠριν 18 ώρες

  Arben Ahmetaj ❤️ Du te ngelem shtatzan

 75. Brian Jones

  Brian JonesΠριν 18 ώρες

  Uaaaaaaa Bardhaaaa

 76. Bashkim Kajmaku

  Bashkim KajmakuΠριν 18 ώρες

  O Ametaj shpjegoni gjerat si jane

 77. Brian Jones

  Brian JonesΠριν 18 ώρες

  Thuje o Ben ca te rrocka ber bythqirat e Pd

 78. Aranit Xhelo

  Aranit XheloΠριν 18 ώρες

  Para tigri vidhe kete popull se ke ramen te mbron

 79. Wesly Clark

  Wesly ClarkΠριν 18 ώρες

  O Lul ti ke studiju ne Holland edhe e di ti mire kujt I thojn lul hollandisht lul I thon karit hollandisht

 80. Wesly Clark

  Wesly ClarkΠριν 18 ώρες

  E kam vrejt I gja kurre shqiptaret nuk dijn me ba debat si njerez te civilizum por vetem tu bertit shko pordhe e piskam nuk I kupto kush se cfar tha per zotin me vje turp nojher me i percjell si ne Kosove ashtu edhe ne Shqiperi vetem tu bertit rrijn kurr debat siduhet nuk ndoqa vetem kur ishte gjalle Ibrahim Rugova qe folke ne menyre te civilizum pa rrit tonin