Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit
Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit
Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

"Të Paekspozuarit" eshtë një format televiziv me fokus në gazetarinë investigative dhe aktualitetin politik, i drejtuar nga gazetari Ylli Rakipi.

Σχόλια
 1. Denis Ss

  Denis SsΠριν 9 ώρες

  U shtua dhe 1 opinion i blere ne krahe te te gjatit.po jep lajmet e Sandrit..te fala ...

 2. Erjon Tani

  Erjon TaniΠριν 9 ώρες

  Eshte interpretim i gabuar i ligjit.. 😂😂😂

 3. Artur Ahmeti

  Artur AhmetiΠριν 9 ώρες

  Per vjedhjen dhe shitjen e votave, ne studio flet nje deputet i LSI... 😲🤪🤯🤣✌👍

 4. Artur Ahmeti

  Artur AhmetiΠριν 9 ώρες

  Mjaft se jeni bere bajat, vazhdoni me propagande te pd's. 8 vjet rrjesht I njejti debat nga te njejte njerez. Merreni pushtetin aman, ju a kam falur. Vetem na lini te qete.

 5. Mandir Mandi

  Mandir MandiΠριν 9 ώρες

  Tja japesh kenges shqiperia

 6. Artan Lushi

  Artan LushiΠριν 9 ώρες

  Po ku ngopesh ti o krye hajduti I shqiperise o kelysh I George Soros

 7. Ilir Muskaj

  Ilir MuskajΠριν 9 ώρες

  ...si arriti ajo 22 vjecarja me mbiemër Ulliri të merrte aq shumë vota...?!

 8. Bardhok Brushtulli

  Bardhok BrushtulliΠριν 10 ώρες

  CURRI SHKO BANE SHUREN LAJ SYT

 9. Artur Murra

  Artur MurraΠριν 10 ώρες

  Gjiithmone humbesit nxjerrin justifikime e tani e kuptuann se pd eshte parti fashiste e kush flet per bandat shih c'kontigjent percbent pd e llahtarshme shyqyr qe nderhyri amerika se nuk do ekzistonim me qytetarja

 10. Rejnald Velja

  Rejnald VeljaΠριν 10 ώρες

  Hajde avokat hajde … komplet vks tamam sic jan kto të pd. Kërkojn prova konkrete e ky i bje vërdall, flet me hamenje… kto prap i kerkojn prova ky ja hyn e fillon lexo tel per me pa ca i shkrujn te thoj se ku e kush jan provat. Komplet i pa aft

 11. niko kristidhi

  niko kristidhiΠριν 10 ώρες

  Curi me shkolle prifti ne greqi ben te zgjuarin ne studiot e tv-ve.hahahahaha llogarit ca niveli

 12. Ylli Maxhari

  Ylli MaxhariΠριν 10 ώρες

  Po nuk uaka bler njeri po kini hall tjeter ju

 13. Kastriot Balla

  Kastriot BallaΠριν 11 ώρες

  Ku igje lulushi kto mjekrosh injorant turp per PD ku esht katandis vaj medet.

 14. Viktor Gjermeni

  Viktor GjermeniΠριν 11 ώρες

  Mos ekonsumoni krejt emisionin se keni kohe edhe 4 vjet per te bere bla bla bla sidomos ai FILOFOZI

 15. Kastriot Balla

  Kastriot BallaΠριν 11 ώρες

  Ore ju i dini njerzit budallenj?

 16. Andrei Sheva

  Andrei ShevaΠριν 11 ώρες

  Hajde shqiperi hajdee, ka qe ne 2009 diskuton vjedhje votash dhe manipulim. E njejta muzike!! Nje MAFIE e madhe e ka gllaberuar vendin nga shkodra deri ne sarande. Gjithe populli analfabete s do t ja di fare. Vend i marre fund!!!

 17. Kastriot Balla

  Kastriot BallaΠριν 11 ώρες

  Kjo goca pse fliste sikur e kishin nxjerr me dhun

 18. Elton Simoni

  Elton SimoniΠριν 11 ώρες

  Te ankohet LSI per vota te pavlershme o zot. LSI eshte kampjon i vjedhve te votave.

 19. ZILAL SHABANI

  ZILAL SHABANIΠριν 11 ώρες

  Sa renaxhi qe jan kto te PD deri ora 22 votat ishn ne kuti dhe dolen deklaruan se kemi fitue apsolut.kur u nomruan votat dolen humbes tash duhet mos i pranoin se luli deri sa tr fitoi un jam PD por kemi humb

 20. Edi Elezi

  Edi EleziΠριν 11 ώρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Vetem rakija ju mungon dhe me rregull jeni bla bla bla duhen prova

 21. Ana A

  Ana AΠριν 11 ώρες

  Love you Curri & Rakipi

 22. Ana A

  Ana AΠριν 11 ώρες

  Ore idiote te PD po nuk voton me Populli, beni cte doni

 23. editr

  editrΠριν 13 ώρες

  Dy koragjoza.. Analiz rroçke... Nuk votohet një organizatë antishqiptare dhe kriminale... Nuk ka më budallenj.. Nuk harrohet 97-ta,21 janari, Gërdeci.. Ishin këta kopil që deshën të vrisnin shqiptarët e jugut në 97-tën... Këto jan arsyet ju shkërdhefsha gjakun që të dyve....

 24. al it

  al itΠριν 13 ώρες

  Curri gjoja avokat 😅 Ku e more diplomen o Çurri te Kristali apo Vitrinat Se ishe dhe i shtrenjte ti

 25. Shpetim Shabani

  Shpetim ShabaniΠριν 13 ώρες

  Kta po tallen me Demokratët që i votuan... Demokratët tani do rrinë në gjum me pilulën “Ne do ti kishim fituar zgjedhjet, por Rama i bleu” Ore kapne me shqelma dhe perzine nga zyra at Trapin Lule Bashën

 26. Bardhyl Prifti

  Bardhyl PriftiΠριν 13 ώρες

  Imami duhet të mbyllë gojën, sepse ai me shokë janë shkaktarët e gjendjes së PD-së. Ka mbi gjashtë shtatë vjet që ka mbyllur gojën dhe tani del si shpëtimtar. Imami duhet të hetohet për kohën kur ka qënë Ministër i Mbrojtjes. Turp të ketë...

 27. Lido Tilo

  Lido TiloΠριν 13 ώρες

  Ca meresh me ato o curri ata jane dy qofte

 28. Jani Sava

  Jani SavaΠριν 14 ώρες

  Jo ore c'ne? Ku ka manipulim ore,c'fare thua ti?

 29. Vesa Serena

  Vesa SerenaΠριν 14 ώρες

  Bravooo CURRI.

 30. ALEX Cobain

  ALEX CobainΠριν 14 ώρες

  Curri une te degjuar ne shume Respekt gjithemone... Por keto kohet e fundit je shitur dhe ti bravo te qofte se eshte e drejta jote, une ne shpiperi ste takoj dot po po te pashe ndonje here ne greqi do ta fus nje shpulle pustaqi.... Ose ne qeparo kserola....

 31. Sokol Beko

  Sokol BekoΠριν 14 ώρες

  do perseriten ne 36 gusht ore ishin USA e Evropa albitrat gjyqtaret Loja mbaroj game ower fitoi PS tani PD mos flej gjum letargjik kto 4 vjet rrjesht por te punoj fort per zgjedhjet e tjera se gabimi ishte I opozites qe I iku nga parlamenti plus qe nuk mori pjes ne zgjedhjet e I lan PS krejt bashki e komuna e gabimi fundit ishte perball covid19 flisnin ska kovid TURP cfar votash kerkojn kur ish ministri shendetsis Petrit Vasili LSI thoshte ska kovid.... populli foli sovrani foli pranoni vendimin e sovranit heshtni

 32. Engjell Shtylla

  Engjell ShtyllaΠριν 15 ώρες

  More injorant analist qe bene si i zgjuar po KQZ mbylli serverat 6 ore KQZ eshte e blere direkt nga Edi Rama

 33. Engjell Shtylla

  Engjell ShtyllaΠριν 15 ώρες

  SPAK ka vetem emrin SPAK se eshte ASPAK ketu ne SPAK jane njerëzit e ulsi manjes dhe edi baxhelles

 34. Engjell Shtylla

  Engjell ShtyllaΠριν 16 ώρες

  Jane bler komisioneret dhe numeruesit e opozites dhe te kercenuar nga vet Dora e Shtetit me Grupet Kriminel

 35. Mihalis Qyrasi

  Mihalis QyrasiΠριν 16 ώρες

  Akoma me votimet merreni ju te mbaruar qe jeni

 36. Don Fabio

  Don FabioΠριν 17 ώρες

  Sa posht ka rend Partia Demokratike e Shqiperise 😥😮😲 1 ore Ben analiz politike dhe mezi dha nje prove...

 37. Emiliano Emiliano

  Emiliano EmilianoΠριν 17 ώρες

  Rregjimet rrezohen me protesta te dhunshme

 38. rage mp3

  rage mp3Πριν 18 ώρες

  Nuk e përmbysin rezultatin e zgjedhjeve disa vota si do që ti quajmë jo të blera jo të shitura kto janë justifikimet e humbësit kto ndodhin në gjithë botën e do ndodhin . 50 përqint e votuesv nuk morën pjesë në zgjedhje . I bëni dot për vete kto 50 përqint që nuk besojnë as një parti . Kto përmysin çdo lloj manipulimi lërini llogjet ...

 39. VICTOR DAFA

  VICTOR DAFAΠριν 18 ώρες

  O EPA PASKRUTULL SI STË VJEN ZOR KUR KËRTON POR TY TË KSN MAR PENG TURP PËR TY .

 40. John Nika

  John NikaΠριν 18 ώρες

  Ti duhet te depozitosh diqka tjeter nuk je per politike.

 41. Tan Zaimi

  Tan ZaimiΠριν 19 ώρες

  Ç’luftë O😂

 42. Renard Spahiu

  Renard SpahiuΠριν 19 ώρες

  Pirdh pirdh se liroheni

 43. Vilson Kondakciu

  Vilson KondakciuΠριν 20 ώρες

  Se kuptoj kur ka fituar ndonjeherë opozita !? Vetem ka vjedhur vota dhe dhunuar votues .sa te jet Saliu nuk fiton PD asnjëherë.

 44. Erjon Tani

  Erjon TaniΠριν 21 ώρα

  Cfare genjeshtari.. Ne kemi pare nga filmimet qe nga 80 mije vota, 50 mije ishin te PD-se dhe 30 mije te PS-se (medemek paska numuruar edhe votat e kundershtarit). Po per VV, Nisma Thurja ose LSI-se (qe ai ne studio pretendon qe i jane vjedhur vota LSI-se) nuk llogariten?!?! Parti genjeshtaresh.. Shkoni ne shpi tani e beni cicin se do ju vijne zgjedhjet e reja do ju vijne. Te dhjere, por krenare.. Zheji, ule pak fantazine dhe ha gjize si Agushi..

 45. acs klo

  acs kloΠριν 21 ώρα

  Ore po kete te VV Bojkenin do ta lini te flase ndonjecik apo vari leshte atij?

 46. Dhimitri Gusho

  Dhimitri GushoΠριν 23 ώρες

  Curri ja fut si Kau Pelës. Çfarë profesora kemi. Lum si ne.

 47. Zejnel Morina

  Zejnel MorinaΠριν 23 ώρες

  Si u degradu zotri Zhej, u zhgënjy shum nga ndonje demokrat apo u pagu shum nga ndonje socialilst

 48. redon ndrejaj

  redon ndrejajΠριν ημέρα

  ca lloj curri sa po tall trapin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 49. DIJAR ISLAMI

  DIJAR ISLAMIΠριν ημέρα

  Kta jan filma sa per ti mbajtur ne eufori votusit e PD,me sakte opozites.Para zgjedhjeve gjith thujshin se do e mbrojn voten a sote ata i vjodhen pallavra.

 50. Jovan Bregu

  Jovan BreguΠριν ημέρα

  O Yllka po ku i gjen keto te lodhur 😂😂😂

 51. Lupo 89

  Lupo 89Πριν ημέρα

  Bravo Kelliçi!

 52. October

  OctoberΠριν ημέρα

  Se kujtonit se kishit fituar prandaj ja u dogjet votat e VV. Tani beni sikur kishit interes qe VV te fitonte. Ju jeni nje tufe legenash qe kerkoni alibi perpara militanteve tuaj.

 53. Rivaldo ND

  Rivaldo NDΠριν ημέρα

  Shpresoj qe cdo njeri qe ka marr lek per voten tmos ket gje per t ngren ne kto momente. Ndersa per budallenjt qe votojn si tifoz atyre ske cju ben

 54. Fatmir Qyteza

  Fatmir QytezaΠριν ημέρα

  ylli kkelyshi edi rames

 55. Fatmir Qyteza

  Fatmir QytezaΠριν ημέρα

  jeni kelyshtet e enverit

 56. Mario Kruja

  Mario KrujaΠριν ημέρα

  Tring zilja, tring zilja, zilja tingëllon tring. Ato i njohu Amerika , si njohin poturet e palara të Salës dhe Lulit. Këta kërkojnë që KQZ tu gjejë prova??? 😂😂😂

 57. Ingrid5 Ingrid

  Ingrid5 IngridΠριν ημέρα

  E drodhe o Ylli? Hiqni Bashen ndryshe nuk fiton kurre PD. Keta qe flasin duan te justifikojne Bashen per shitjen e interesave te PD-se tek Rama

 58. Luli Osmani

  Luli OsmaniΠριν ημέρα

  Te gjithe te PD se

 59. El salvador del dolor

  El salvador del dolorΠριν ημέρα

  5:30 Po ky me keto duart sikur po rreciton.

 60. Sander Lilo

  Sander LiloΠριν ημέρα

  Ylli i thoji dhe zotit Zheji qe dhe kto 4 vjet do te shtrengoni rrypin!

 61. Turi Selmani

  Turi SelmaniΠριν ημέρα

  Do perseriten pi...e semes ku ta keni..o kuc...usa europa e uroj ramen per fitoren

 62. Diana Katundi

  Diana KatundiΠριν ημέρα

  Keta sa here nuk fitojne , kete pune kane.Na vjedhin thone.Po kush punon fiton .Sa per banda ju ju kemi pare qe dhe ne Elbasan derguat tropojanet qe te vrasin elbasanllinjte.Sa per banda , te gjitha partite me banda jini qe nga bandat e L.S.I.se te P.D.se dhe P.S.se.Bandat i krijovi Sala ketu e 30 vjet , solli te gjithe verioret ne Tirane , ju morri pronat pronareve dhe i beri (ish pronare)qe ti kishte vota te perjetshme.Populli eshte i vetedijshem tani per ç'do politikan dhe vota vete atje ku punohet me shume.Rama ka gabime shume , ama nuk eshte vrases si keta te tjeret.

 63. Lupo 89

  Lupo 89Πριν ημέρα

  Regjimet o hapin krah o rrezohen me dhune. Rama mund te ket mare mandatin e tret po sdo ta kete te lehte. Qe sot po thote se do spastroj administraten ky vend aq kapacitet ka smundesh te mbash elektorat ne kurize te shumices (gjysma tjeter opozita, plus ata qe skan votuar fare).

 64. Krenar Troka

  Krenar TrokaΠριν ημέρα

  Ty tka mbajt sala si legen o yll taipi

 65. Violeta Konomi

  Violeta KonomiΠριν ημέρα

  Po cesht ky cani qe vret miza na esht ber dhe politikan

 66. Miside Koraqi

  Miside KoraqiΠριν ημέρα

  Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍

 67. Ani Perroj

  Ani PerrojΠριν ημέρα

  O sa kam qesh ropt e shpis

 68. Mateo Caca

  Mateo CacaΠριν ημέρα

  Bravo.1she.

 69. Ana A

  Ana AΠριν ημέρα

  O ylli je njeshi!

 70. mengugreg

  mengugregΠριν ημέρα

  Ka perfiu nga Partia Demokratike dhe tani don edhe pushtet politike

 71. Sokol Beko

  Sokol BekoΠριν ημέρα

  Basha eshte vet fake esht nje tip qe genjen sy per sy lepin sahere floket ben si lider qe nuk esht ne realitet esht vegel e Saliut shikoni ceshtjen e armeve kimike do fitonim 12 miliard$ kur Lulzim Basha premtonte ambasadorit Arvizu pastaj nje te vajtur Saliu ne zyre te tij lulushi u terhoq,qe aty filloj shkaterrimi PD e LSI eshte kollaj me then Jo Amerikanes por ka pasoja politike keshtu ju Kam thene ca miqeve te mi shikoni kto dy parti USA ka per ti bere parti rrugesh e sot me mandatin e 3 te EDI Rames e shkatterrimin e LSI ajo rrug po vazhdon kur politikan mihop si Lulzim Basha nuk harrijne te dallojne te miren edhe te keqen cfar votash kerkojn te Ikin punojn arat se per politikan jan zero .... humbem 12 miliard$ plus hyrjen ne BEE pa kushte plus levizjen pa viza ne USA e Canada e 12 miliard$ jan 300 Ton ar vler tregu ja deri ku harrin budalliku njerzor ose levizja sllave qe sulmoi me forc e propagand ne krejt mediat me krejt opinionistet se USA donte te na helmonte cmenduri totale mir qe kishim miqt e ktyre ruset qe sna lan..... Basha esht gomar e Jo lider

 72. kristo gjinollari

  kristo gjinollariΠριν ημέρα

  Ofejzi mir tr tha rama me saln je ti turp te jesh me demokrasine ejo me saline Amoj shqipri sa ke per te vuajtur ti me kta te shitur ne cdo Parti ne Greqi e Srbi

 73. qamil xhamani

  qamil xhamaniΠριν ημέρα

  Legen

 74. qamil xhamani

  qamil xhamaniΠριν ημέρα

  Ike spijun

 75. Luan Veliu

  Luan VeliuΠριν ημέρα

  Cani vet ylli rakipi është bashkpunetor kriminel le vrasja e Azem Hajdarit.

 76. ariu shqiptar

  ariu shqiptarΠριν ημέρα

  Ore nuk eshte zgjidhja te largohet Basha por te behen zgjedhje te ndershme dhe te pa blera. Tani 5 deputet jan tek votat e pavlefshme me Qellim nga Partia ne pushtet. Edhe nja 5 e pakta jane blere keshtu qe 10 Deputet jan shume. Drejtesi do te ishte perseritje zgjedhjesh dhe ndeshkime per ato qe jane me fakte per blerje votosh . Te pakten Shqiptaret te udhehiqen nga ato qe votojne.

 77. Giancarlo Placidi

  Giancarlo PlacidiΠριν ημέρα

  Edhe ti ne Burg duhet te shkosh....tradhtar bashkpuntor me ta je ti....pse Pak tmerre...varferi...vrasje u shkaktuan per ty...Burg zoti kryeminister po' u vjen ora tgjithve.

 78. EQUILIBRIUM衣

  EQUILIBRIUM衣Πριν ημέρα

  Ku ka pas ndonjeher moral berisha qe duhet te ket tani

 79. Genci Belba

  Genci BelbaΠριν ημέρα

  Fati yne I keq te shohim tere kto vemje ekranesh plot mllef politik madje kriminel ne sherbim te interesave te caktuara

 80. Petros Sakka

  Petros SakkaΠριν ημέρα

  po selanji ka mekat vete babalen