DIEZ MUSIC
DIEZ MUSIC
DIEZ MUSIC

Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ MUSIC i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )
3:05
Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq
4:13
Anton Kadishani - Mashup
2:25

Anton Kadishani - Mashup

Πριν 2 μήνες

Albatrit Muqiqi - Mashup n'Diez
3:40

Albatrit Muqiqi - Mashup n'Diez

Πριν 3 μήνες

EZO \u0026 ADRI - Mashup 2 n'DIEZ
2:57
DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ
4:31

DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ

Πριν 3 μήνες

EZO - Tkom Dasht
2:23

EZO - Tkom Dasht

Πριν 3 μήνες

ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
3:05

ILIRIANA - Mashup n'DIEZ

Πριν 4 μήνες

Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
2:22

Ard Gashi ( Mashup n'Diez )

Πριν 4 μήνες

Nadi - Xhelozia ( Official Video )
3:44
Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)
2:46

Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)

Πριν 11 μήνες

Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi
2:49
Σχόλια
 1. bigboss bigboss

  bigboss bigbossΠριν 6 ώρες

  Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..

 2. Ensari Cari

  Ensari CariΠριν 6 ώρες

  O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft

 3. Artur Koci

  Artur KociΠριν 6 ώρες

  Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten

 4. kiki kiki

  kiki kikiΠριν 6 ώρες

  Oj melis ne perputhje le nam po ketu i hoqe fare moj po ke cip ti apo jo apo mjafton te behesh kengetare se breket i heqim fare

 5. Ana

  AnaΠριν 6 ώρες

  Po kjo paska qen kengetare🤔

 6. Alex Marjanaku

  Alex MarjanakuΠριν 6 ώρες

  Sipas nje studimi te fundit shumica e vetvrasjeve jane kryer pasi kane degjuar ket keng 😐🤣

 7. Erbs Tonin

  Erbs ToninΠριν 6 ώρες

  Shum kurv bravo suksese

 8. Bitri Xhevi

  Bitri XheviΠριν 7 ώρες

  Hajde Melisa hajde je shkarravin komplet

 9. Antonio Godaj

  Antonio GodajΠριν 7 ώρες

  When i sow I say its a great song but when I listen is a fuckink song

 10. Toni Albanian

  Toni AlbanianΠριν 7 ώρες

  Ik o femer kare u bane ti kengtare

 11. SIDEMAN SMALL 2

  SIDEMAN SMALL 2Πριν 7 ώρες

  Kjo tjetra n perputhen u fut vtm pr fam T ishte fut pr lidhje do ishte akoma si mevlani ose t tjeret q kan qy ne fillim!🙄

 12. eda Eda

  eda EdaΠριν 7 ώρες

  Nje gje nuk kuptova te ky klipi ne fund pse u shtri apo u lodh😂😂😂

 13. Filma Filma

  Filma FilmaΠριν 7 ώρες

  🤮🤮🤮ku di kjo

 14. TUPAC 2PAC

  TUPAC 2PACΠριν 8 ώρες

  Mafia__al ☝️👑

 15. Eri Boja

  Eri BojaΠριν 8 ώρες

  😂😂kjo qe shajti julin I tha shko neper shpella 🤦‍♂️me mir nje person mali Se sa nje si ty 🐸bretkos kanali😂😂

 16. Ledion Selmani

  Ledion SelmaniΠριν 8 ώρες

  MELISA LLESHI

 17. Ledion Selmani

  Ledion SelmaniΠριν 8 ώρες

  Ja ke kaluar mevlanit për këngët

 18. Albi YT

  Albi YTΠριν 8 ώρες

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 19. Scroll31

  Scroll31Πριν 8 ώρες

  Me mir kendon linda morina Spo tallem jo -

 20. Kuspa Barjam

  Kuspa BarjamΠριν 8 ώρες

  Je yll 🏅melisa 😍😍

 21. Samela Isaku

  Samela IsakuΠριν 8 ώρες

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 22. Melisa Lleshi111

  Melisa Lleshi111Πριν 8 ώρες

  Pershendetje! Kjo është faqja ime e vërtete Melisa Lleshi111.Ju falenderoj për këngën time qe kam bërë që jane mbi 2M shikime....Ju dua. Thanks for 2,6M. Are so great SUBSCRIBE! ON MEE😊

 23. Klevjo Kullsi

  Klevjo KullsiΠριν 8 ώρες

  Flitet se kjo keng do cohet ne ato vende ku ka grumbullime

 24. Aurel Rusi

  Aurel RusiΠριν 8 ώρες

  Fatjoni left the chat

 25. Aferdita Shima

  Aferdita ShimaΠριν 9 ώρες

  👑👑👑👑

 26. Fetije Morina

  Fetije MorinaΠριν 9 ώρες

  😍❤💝

 27. Pëllumb Dema

  Pëllumb DemaΠριν 9 ώρες

  Tkoft Melis

 28. Pëllumb Dema

  Pëllumb DemaΠριν 9 ώρες

  Hallalll

 29. Xhesi Xhey

  Xhesi XheyΠριν 9 ώρες

  Të kam shpirt 😍😍😍😍

 30. Xhesi Xhey

  Xhesi XheyΠριν 9 ώρες

  Të dua Melisa

 31. Valeria Zyberi

  Valeria ZyberiΠριν 9 ώρες

  very bad dress 😠😠😠

 32. LOYAL

  LOYALΠριν 10 ώρες

  17 shkurt /Tayna ft Flori - Magdalena - 57mij like 2,1mij komente 19 shkurt /Melisa - U kry - 60 mij like ,8,8 mije komente EXCUSE ME 🤯🤯🤯

 33. ALB VIDEO YT

  ALB VIDEO YTΠριν 10 ώρες

  1:23 Te gjith cunat 🌴

 34. Besart Besart

  Besart BesartΠριν 10 ώρες

  O melisa shum mir e ke bo je zemra jem

 35. Noar Rahmani

  Noar RahmaniΠριν 10 ώρες

  O melisa na e shpife

 36. Elidona Dona

  Elidona DonaΠριν 10 ώρες

  Melisaaaa ik zhdukuuuu

 37. Klea Klea

  Klea KleaΠριν 10 ώρες

  Kercimet e ben shume te bukur a I mesova kenget dhe kercimin melisa

 38. Indrit Jahaj

  Indrit JahajΠριν 10 ώρες

  70% pidhi jasht 25% ceni qeni ceni meni venin 4% diss 1 % muzik

 39. Klea Klea

  Klea KleaΠριν 10 ώρες

  Shum bukur melisa je fansa ime

 40. Refs Tv

  Refs TvΠριν 10 ώρες

  kush eshte me mu melisa ka vajt tek perputhen per fame dhe kur te fillonte "kengetare" te kishte klikime.

 41. ttiranafieri ttiranafieri

  ttiranafieri ttiranafieriΠριν 11 ώρες

  Për kë e ke na bo ktë?

 42. Ardian Hoxha

  Ardian HoxhaΠριν 11 ώρες

  O zot Melisa ti je e madhe

 43. Kristiana Doncauda

  Kristiana DoncaudaΠριν 11 ώρες

  ❤❤❤❤❤❤

 44. Liri Lamce

  Liri LamceΠριν 11 ώρες

  😘😘

 45. Maltisa Demaj

  Maltisa DemajΠριν 11 ώρες

  SHUMË BUKUR🥰🥰

 46. Ediona Mani

  Ediona ManiΠριν 11 ώρες

  I ❤️U

 47. Liri Lamce

  Liri LamceΠριν 11 ώρες

  E ke qar me lot😂😂😂

 48. Edison Kacani

  Edison KacaniΠριν 11 ώρες

  Po Kari Po BRRRRRAAAAAAVOOOO🤦‍♂️

 49. Bona Bona

  Bona BonaΠριν 11 ώρες

  0melisa saer të kam thën se gjdo njeri kur të shef ty jabon 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 50. Arjan Myftaraj

  Arjan MyftarajΠριν 12 ώρες

  Ne fakt kengen nuk e ka kenguar melisa nuk eshte zeri i melises ne fakt kengen e ka ber per fatjonin

 51. Eglantina Topollaj

  Eglantina TopollajΠριν 12 ώρες

  Yll fare muzika super

 52. Don Xhoni

  Don XhoniΠριν 12 ώρες

  Jetojm ne nje koh ku pidhi perdoret si strategji klikimesh🤣🤣🤣

 53. Xheni Zere

  Xheni ZereΠριν 12 ώρες

  Vl kenge , dhe vk kengetare

 54. Nikolina Tota

  Nikolina TotaΠριν 13 ώρες

  Qknpoodggcsetyhcsdgjhhhhfccbbjjkkjfsaxbhf💋❤️

 55. klevis dehima

  klevis dehimaΠριν 13 ώρες

  💛💛💛

 56. Ardit Krasniqi

  Ardit KrasniqiΠριν 13 ώρες

  Balic fare

 57. Global Sport

  Global SportΠριν 13 ώρες

  Like kush ka ardh me pa getat e grrisme

 58. Ronaldo Sena

  Ronaldo SenaΠριν 13 ώρες

  Fustani i bardh i’a ka prish bukurin kenges edhe ty.

 59. Tekst Shqip

  Tekst ShqipΠριν 14 ώρες

  Gjak nga veshet qr ca keng kari 🥵

 60. riselaghjzgzbh isufi

  riselaghjzgzbh isufiΠριν 14 ώρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 61. Elena Lena

  Elena LenaΠριν 14 ώρες

  Nmsklpgnvjjj

 62. Ilir Taipi

  Ilir TaipiΠριν 14 ώρες

  Amaris

 63. Seleni Feride

  Seleni FerideΠριν 14 ώρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 64. Adrian Gega

  Adrian GegaΠριν 14 ώρες

  Kjo vetem breket ka nxjerr ska lidhje me konget

 65. ĐàŔkツCÀMPER

  ĐàŔkツCÀMPERΠριν 14 ώρες

  O qifsh me gjith keng se e the emrin×48

 66. Joze Joze

  Joze JozeΠριν 14 ώρες

  Vezi ca ti-a iesit pasaroiul🤣🤣🤦🏻‍♀️esti penibila

 67. Gresa Krasniqi

  Gresa KrasniqiΠριν 14 ώρες

  Te ammo😍😍

 68. Adem Uka

  Adem UkaΠριν 14 ώρες

  Sa e bukur muzika

 69. faulina ternava

  faulina ternavaΠριν 15 ώρες

  palidhje

 70. Uniq COBRA

  Uniq COBRAΠριν 15 ώρες

  Nuk ke zëh moj melisa

 71. Anesa Shkodra

  Anesa ShkodraΠριν 15 ώρες

  all an all but he denc is ugly

 72. Edmira Mira

  Edmira MiraΠριν 15 ώρες

  Vetem kengetare qe nuk eshte kjo, pa pik klasi, pa pik talenti 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kaq e re dhe ben videoclip like bitch, jam shum kurioze te shof sesi do paraqitet mbas disa vitesh 🤔🤔🤔🤔 sigurisht like big bitch👎👎👎👎👎👎👎

 73. Steljo Haxhiraj

  Steljo HaxhirajΠριν 15 ώρες

  Oj melisa mos i dëgjo të tjerët se je bukur

 74. Andoq1reaFtybyj Hatia

  Andoq1reaFtybyj HatiaΠριν 15 ώρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 75. Enisa Zilbeari

  Enisa ZilbeariΠριν 16 ώρες

  love melisa

 76. Videos Best Videos

  Videos Best VideosΠριν 16 ώρες

  Melisa:"dashnia jon ka perfundu" Fatjoni: Dihet boterisht

 77. Nevila Dyli Kalaj

  Nevila Dyli KalajΠριν 16 ώρες

  Fatjon e degjove ti kte. Si per ty mduket...🤣

 78. Nevila Dyli Kalaj

  Nevila Dyli KalajΠριν 16 ώρες

  Alketa kendon me mir😂

 79. Rigels Deda

  Rigels DedaΠριν 16 ώρες

  Keq po me vje po ke rrjedh melis

 80. FF KANIBALI KANIBAL

  FF KANIBALI KANIBALΠριν 16 ώρες

  pa lidhje se kuptoj fare