UnixMusic
UnixMusic
UnixMusic

Kanali i vetëm zyrtar i UNIX Production i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë UNIX Production, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved

Melisa - Leje ( Official Video )
2:43

Melisa - Leje ( Official Video )

Πριν 8 ημέρες

Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
3:27
Irkenc hyka - Më Fal
2:37

Irkenc hyka - Më Fal

Πριν 4 μήνες

Mirela Boka - Gënjeshtër (Cover)
2:32
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
2:56
Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)
2:36
Albora - Bela ( Official Video )
2:50
Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )
3:06
Petro Xhori - Per Ty (Official Video)
3:24
Irkenc Hyka - Katile (Official Video)
2:51
Petro Xhori - Kush ( Official Video )
3:27
Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)
3:11
Σχόλια
 1. EMFLAND entertainment

  EMFLAND entertainmentΠριν ημέρα

  Po ta kendonte vet kompozitori i kenges, i madhi Irkenc Hyka, do te ishte shum me mir dhe me siguri do te ishte #1 ne festivalin Kenga Magjike.

 2. Elona Mucici

  Elona MuciciΠριν ημέρα

  Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar

 3. danqi Luan

  danqi LuanΠριν ημέρα

  OOOOOOOOOO

 4. beyond infinity

  beyond infinityΠριν ημέρα

  Mos o zot

 5. Hana Demiri

  Hana DemiriΠριν ημέρα

  MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊 REFREN: A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏

 6. Amaro Pardon

  Amaro PardonΠριν ημέρα

  Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮

 7. Living Albania

  Living AlbaniaΠριν ημέρα

  kenge vk baxhella

 8. Refije hatia Hatija

  Refije hatia HatijaΠριν ημέρα

  LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 9. Wilde wilde

  Wilde wildeΠριν ημέρα

  Kenge malokce

 10. Supertoni

  SupertoniΠριν ημέρα

  Hajde ropt Andit edhe Melises

 11. Aferdita Kumara

  Aferdita KumaraΠριν ημέρα

  ca kurve je mi

 12. Zehra Liman

  Zehra LimanΠριν ημέρα

  grlifes.info/number/qaOas661e6nUzaU/b-nteo

 13. Isra's Channel

  Isra's ChannelΠριν ημέρα

  ❤️

 14. Gesi Kodra

  Gesi KodraΠριν ημέρα

  E meriton👏👏

 15. Elton Dinaj

  Elton DinajΠριν ημέρα

  Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je

 16. bowen voowy

  bowen voowyΠριν ημέρα

  shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

 17. Alfons Fonsi

  Alfons FonsiΠριν ημέρα

  Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng

 18. ermira bejko

  ermira bejkoΠριν ημέρα

  Irkenc ...suksese ..urime ...na i kendon jetes tone dashurise tone dashurive te medha ...ska gje me te bukur ....te uroj gjith te mirat ....

 19. Elvindualda Arapi

  Elvindualda ArapiΠριν ημέρα

  Super

 20. Muharrem Abdyli

  Muharrem AbdyliΠριν ημέρα

  Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer

 21. Ximi Hysi

  Ximi HysiΠριν ημέρα

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮

 22. Zajaku Erson

  Zajaku ErsonΠριν ημέρα

  Yll💘💘💘🏅💖😊

 23. Anonim

  AnonimΠριν ημέρα

  Gjith kohes e Kam kendu : ma mir vram ti me kallash ma mir te vdes se SA fort mpaske daaaash 🤣 btw e msova shum I fort je Irkenc

 24. Antea Ymeraj

  Antea YmerajΠριν ημέρα

  Po tash 2021 😇🥰🥰🥰

 25. Тамерлан Гасанов

  Тамерлан ГасановΠριν ημέρα

  Alina....💝👌👌👌

 26. erdi dokaj

  erdi dokajΠριν ημέρα

  Je tu m'kërku por s'ki me m'gjet! Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Dikur me m'lon nuk ja ka vlejt Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Loti u ka t'rrejdh nën sy e po pret me t'marr në kraht e mi Dikur zemrën ma ke thy Si kërkon me t'fal unë ty tani? Ku je kon kur m'ke mungu? E ke dit nuk muj pa t'pa Asnjëherë s'më ke vlerësu Sot po qan se jena nda Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Thujëm se po m'don Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Kush po i beson REF.: Je tu m'kërku por s'ki me m'gjet! Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Dikur me m'lon nuk ja ka vlejt Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Je tu m'kërku por është shum vonë Tashti kaj-aj-aj-aj-aj A po t'mungon dashnia jonë? Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Ku je kon kur m'ke mungu? E ke dit nuk muj pa t'pa Asnjëherë s'më ke vleresu Sot po qan se jena nda Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Thujëm se po m'don Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Kush po i beson REF.: Je tu m'kërku por s'ki me m'gjet! Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Dikur me m'lon nuk ja ka vlejt Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Je tu m'keorku por është shum vonë Tashti kaj-aj-aj-aj-aj A po t'mungon dashnia jonë? Tashti kaj-aj-aj-aj-aj

 27. angjelos kromidha

  angjelos kromidhaΠριν ημέρα

  Nuk arrij ta kuptoj ku po shkon brezi jon plak prz sjemi mir sdim t vlersojm asgje o plak ai emisioni qe ca eshte perputhen a ca eshtw cdo kush qe eshte atje brenda eshte per lek ajo dihet se jan n televizion e bejn gjith ato tallje trapi e budallalleqe qe ju gocat e cunat ti ndiqni e pastaj mendoni se jeni si ata e t cani trapin sinqerisht televizionet n shqipri ja bojn popullit 8-2 vl dmth coni ket tipen qe ska lidhje me muziken 4 milion e s shifni kng te rinj o zot dmth bjere marrr 😂😂😂😂😂

 28. Anca Elena Muntean

  Anca Elena MunteanΠριν ημέρα

  😚

 29. Caka Afrim

  Caka AfrimΠριν ημέρα

  Bravo

 30. Shqipe Thaqi

  Shqipe ThaqiΠριν ημέρα

  Super melisa spe nshoj un ket leje leje😘🤗

 31. FIRE☆777

  FIRE☆777Πριν ημέρα

  Epo te behet edhe kjo skam pare un mer per 1 jav 3m shikime

 32. Valentina T

  Valentina TΠριν ημέρα

  Jeni yje

 33. imran Beqiraj

  imran BeqirajΠριν ημέρα

  te pakten qenke veshur mir

 34. Dona dona

  Dona donaΠριν ημέρα

  Shum Mir kanga amo spoti ja ke tepru me Duar Leje Leje

 35. Anne locka

  Anne lockaΠριν ημέρα

  Hit ❣️❣️❣️🔥🔥🔥

 36. Elisa Semi

  Elisa SemiΠριν ημέρα

  Melisa shum bukur e veshur

 37. Edi Sina

  Edi SinaΠριν ημέρα

  perputhasit te gjithe i shajne e po te gjithe i shikojne e papame

 38. Edi Sina

  Edi SinaΠριν ημέρα

  melisa po kenga u kry ku perfundoi

 39. Tanny

  TannyΠριν ημέρα

  E ki dhi krejt

 40. skender jonuzi

  skender jonuziΠριν ημέρα

  The dua

 41. Ornela Hasi

  Ornela HasiΠριν ημέρα

  Fationi thot: ca bona tani un ika kot melisa me e bukura dhe me e mira

 42. Follow_if_you_eat11 Tayna

  Follow_if_you_eat11 TaynaΠριν ημέρα

  Mendja e andit pas goces me flokë te zeza left the chat 😂

 43. Linda Ajda

  Linda AjdaΠριν ημέρα

  Ku ka bere kenge dhe prostituta

 44. Eralda Lamaj

  Eralda LamajΠριν ημέρα

  On

 45. Arta Halilaj

  Arta HalilajΠριν ημέρα

  🥰🥰🥰🥰cifti me i bukur 🥳🥳🥳😘😘😘😘😘😘😇😇😇

 46. JOSÉ LUIS DE LA TORRE

  JOSÉ LUIS DE LA TORREΠριν ημέρα

  Te lumt e andi kjo te sjell ne vete 😂 😂 jo si tea si kurvice e pafajshem 😂😂😂😂😂

 47. Xhemal Shehi

  Xhemal ShehiΠριν ημέρα

  Te gjithe konkurentet ne per' puthen po behen kengetare 🤔🤨🤔🤨😑😐

 48. Lena Emy

  Lena EmyΠριν ημέρα

  Se di un se qfar ka ndodh ne Perputhem. Se kam shiku kurr. Veq kanga e mir, zerin e mir dhe vallzimi i mir. 🙌🏻♥️

 49. Lorenc Qypi

  Lorenc QypiΠριν ημέρα

  Ds qe ti do si perputhen🥰😍😘🤩

 50. Viki Gaxhja

  Viki GaxhjaΠριν ημέρα

  Tr la bionda e la mora ha vinto la rossa! Grande Melissa 😍

 51. SAIMIR SHARKA

  SAIMIR SHARKAΠριν ημέρα

  MENDON QE JE DIKISH POR JE 00000 KARE FEMER E NDYR NE ITALI LE NAM TANI VAZHDOVE NE ALBANISTAN

 52. Artiola ola

  Artiola olaΠριν ημέρα

  po qe esht keng e bukur....🙄🙄🙄 cuditerisht

 53. Be Be

  Be BeΠριν ημέρα

  Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .

 54. Alketa Sinani

  Alketa SinaniΠριν ημέρα

  Melissa je nje yll I vertete

 55. swet swet

  swet swetΠριν ημέρα

  Bravo bravo melisa 🍬👏👏👏👏👏

 56. Jemin Endri

  Jemin EndriΠριν ημέρα

  Te them te verteten e kam yryer shume Melisen po nuk e di pse e adhuroj tani. Kalofshi jete te lumtur💏❤❤ Cdo njeri e zgjeth vet rrugen nga shkon

 57. minij hooi

  minij hooiΠριν ημέρα

  fatjoni ne keto momente : Fjala ime doli boterisht ketu para jush

 58. Leonesa Muja

  Leonesa MujaΠριν ημέρα

  Puthje pa romantike

 59. Visar Ismaili

  Visar IsmailiΠριν 2 ημέρες

  O yll

 60. ed junior

  ed juniorΠριν 2 ημέρες

  O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮

 61. ATIF SAYIN

  ATIF SAYINΠριν 2 ημέρες

  👏👏👏

 62. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZIΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/t3izsqnXibKr2KU/b-nteo

 63. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZIΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/t3izsqnXibKr2KU/b-nteo

 64. Bert Spahiu

  Bert SpahiuΠριν 2 ημέρες

  kjo do jet kenga fitueseeeee meriton teksti muzika zeri o zot😍😍😍😍😍😢😍😍😛😍😍😍😍😍

 65. Vana Vana

  Vana VanaΠριν 2 ημέρες

  oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit

 66. Artian Abdiu

  Artian AbdiuΠριν 2 ημέρες

  grlifes.info/number/rojUm6LIY7bP1bk/b-nteo

 67. Jurgen Jurgenbunga

  Jurgen JurgenbungaΠριν 2 ημέρες

  Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr

 68. Ιωαννα Νικολλι

  Ιωαννα ΝικολλιΠριν 2 ημέρες

  Melissa

 69. shqiprim Bytyqi

  shqiprim BytyqiΠριν 2 ημέρες

  Qofshi te lumtur per gjith jeten

 70. Miri Licollari

  Miri LicollariΠριν 2 ημέρες

  Kenga esht shum e bukur😘🥰

 71. Goca Shqipetare

  Goca ShqipetareΠριν 2 ημέρες

  Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare

 72. Dianaelisa Marku

  Dianaelisa MarkuΠριν 2 ημέρες

  Kjo eshte me mire se veni veni leni

 73. Dallandyshe Dyshe

  Dallandyshe DysheΠριν 2 ημέρες

  Sa te dua omelisa❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💕💕💓💓

 74. Viva Girl

  Viva GirlΠριν 2 ημέρες

  Melisa yll ⭐️⭐️⭐️ dhe ne perputhen je kan shum korekt. Bravo qe dole . Me heret ma mir.

 75. griseldaademi ademi

  griseldaademi ademiΠριν 2 ημέρες

  Bravo melisaaa ❤❤❤🧊

 76. Blerina Mehmetaj

  Blerina MehmetajΠριν 2 ημέρες

  Bravo Super1👏

 77. marsidajukni

  marsidajukniΠριν 2 ημέρες

  Super kg , komplimente 😍

 78. E di Eddi

  E di EddiΠριν 2 ημέρες

  Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 79. Dorian Buçiza

  Dorian BuçizaΠριν 2 ημέρες

  Shqipja Left The Chat

 80. Izmira bocaj

  Izmira bocajΠριν 2 ημέρες

  na e terhoqi kjo melisa kte andin si oktapod.Ke ska provur koo.